Demotrans Spedycja & Transport Kaleta Sp. z o.o.

Opinie o Demotrans Spedycja & Transport Kaleta Sp. z o.o.

Wrr

I jak sprawa? Ogarniam temat,po nowym roku zaczynam działać

Wilk ck

Witam szukam kogoś na podwójną obsadę z Kielc Do Demotransu system do ustalenia. Mam 32 lata posiadam 10 letnie doświadczenie tylko jazdy po PL. Dlatego szukam kogoś żeby spróbować jazdy na międzynarodówce. Chciałbym zacząć prace od 1 października Kontakt na maila. wilk1973@onet.pl

Pawel
@Wilk ck

Aktualne? Jestem z Kielc

fahrer
@Wilk ck

Jeśli oferta jeszcze aktualna, a chcesz jeździć na niemieckiej umowie to podaj tel lub e-mail

????????????????

Porządna firma można oceniać na 7 gwiazdek ????????????

ActivDrive

Szukam kogoś kto chce się przyuczyć do zawodu. Wyjazd 20.11 więc święta w domu. Zapraszam

Seba

Witam, byłbym zainteresowany współpracą

ActivDrive
@Seba

Witam, podaj adres e-mail to się dogadamy.

Patryk
@ActivDrive

witam potrzebujesz zmienika jeszcze ?

Maly
@ActivDrive

Witam szukam pracy na kat c czy sa jakieś przyjecia

1 WWa

Daj email. Odezwę się.

Kamil
@ActivDrive

Witam czy nadal szukasz osoby którą byś przygarną pod swoje skrzydła i pokazał jak wygląda robota w Demo. Krótko o mnie Kamil 23lata bez nałogów.Posiadam roczne doświadczenie C+E na krajówce. Jeśli jest zainteresowany daj znać.

Kierowca Ciężarówki

Proszę o kontakt 0048601959985 Paweł

Kiedy mogę spodziewać się kontaktu.

Luka

Czy mimo niespokojnego czasu warto teraz składać cv do firmy, są szanse na pracę? Jakie zarobki średnie wyciąga się w firmie?

Szukam kogoś na podwójną do demotrans,badz nie koniecznie demo może być inna robota wszystko do dogadania w komentarzu.Mam 26 lat, jestem z Kielc mam 8 miesięcy doświadczenia na plandece kraj +de SK Cz i 2 miesiące wywrotki.Jestem bezkonfliktowy nie pale nie pije nie jestem brudasem.system jak i inne warunki wszystko do dogadania. Info pisać w komentarzu na bieżąco patrze

KKz

Chciałbym się przyjąć do demotrans. Mam 26 lat, nie pale, nie pije. Jestem osobą bezkonfliktową jednak bezpośrednia. Dbający o siebie, aktywne pauzy mile widziane. Mam roczne doświadczenie CE na krajówce. Najlepiej osoby z Mazowieckego bądź Lubelskiego. Kto chętny wziąć mnie na przyuczenie po międzynarodówce, proszę o kontakt 66 55 88 526

KKz

małpagmail.com

ucieło mi adres

Krzyyych

Witam, szukam kogoś kto przyuczył by mnie jazdy w międzynarodówce. Mam 26 lat, nie pije, nie pale, bez konfliktowy, dbający o siebie.. Mieszkam w Warszawie. Rok doświadczenia na trasach krajowych zestawem CE.

Maniuś
@Krzyyych

Odezwij się Krzychu 602380490.

Jaki jest wkład kierownictwa Demotrans Spedycja & Transport Kaleta Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Franek

Jedynie co, to wypłata motywuje.

Patryk
@Franek

nie wiesz może czy potrzebuje ktoś zmienika

Demo

Brak (usunięte przez administratora)jak może być brak podstawy na umówię o prace.. nie masz podstawy ? Może na parkingu się o tym dowiedziałaś co ?

Mądry
@Demo

Od podstawy płacą Zus. Ty nie masz nic, tylko dniówka, przepracuj wg kodeksu pracy min 160 godz/miąc, dostaniesz podstawę? Napisz ile dostaniesz?

marszalek1

Szukam pracy jako kierowca CE, bez doświadczenia świeżo po kursie. Gdyby ktoś szukał kogoś do podwójnej i chciało mu się szkolić to się polecam. Ja 31 lat bez nałogów niekonfliktowy. mateusz_marsz@interia.pl

Czy pracodawca Demotrans Spedycja & Transport Kaleta Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Ktoś

Że co? Chyba sobie żartujesz

Kiero demo

Witam szukam zmiennika 6 miesiecy w demo niepalcy . Zostaw kontakt jesli jestes zainteresowany/a

Demo
@Kiero demo

535000213 zadzwon

Witam, szukam kogoś chętnego na wyjazd w podwójne obsadzie w Demotrans, wyjazd w dniu 17.09.2020. Więcej info pod nr tel 691-856-521

mateusz

witam szukam zmiennika 28 lat nie pale nie pije wyjazd w ten czwartek 27.08.2020 bez różnicy wiek wyjazd 1 na 30 potem do dogadania mail Koval26061992.92@o2.pl

513.97.97.94

Cześć, szukam zmiennika na wyjazdy 23 dni. Pracuje w Demo, wyjazd ok 1.09. Ja 45l, niepalący, kulturalny, niekonfliktowy, dbam o porządek i higienę. Wiek i to skąd jesteś nie ma dla mnie znaczenia. Ważne, żeby się dogadywać. Pozdro. Nr tel. w nicku.

Dario 45

Poszukuje kierowcy z doświadczeniem na podwójną obsadę do Demo jestem z Mazowieckiego

Maniek
@Dario 45

Ja potrzebuję od 10 lipca do podwójnej obsady. Jeśli chcesz, to odezwij się 604858568

Wasyl
@Dario 45

Mam dwa lata doświadczenia po Ewropi +Anglia,jestem z Mazowieckiego.

EWA
@Wasyl

Hej Masz już kogoś do podwójnej?

Xxx

Szukam zmiennika do Demo System obojętny. 41 Lat. palący Woj.Lubelskie 534947740

Wojtek

Szukam osoby która przyuczy mnie na CE w firmie. 34 lata. Póki co doświadczenie solo 18 t. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Demotrans Spedycja & Transport Kaleta Sp. z o.o. - Dobroszyce

• Jak się pracuje w Demotrans Spedycja & Transport Kaleta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Demotrans Spedycja & Transport Kaleta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Demotrans Spedycja & Transport Kaleta Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Demotrans Spedycja & Transport Kaleta Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Demotrans Spedycja & Transport Kaleta Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Demotrans Spedycja & Transport Kaleta Sp. z o.o.