ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

Graga

witam pracował ktoś przy pakowaniu przypraw w a Hamburgu?

Opel
@Graga

Nie opłaca się!

@Graga

Ja z kolezanka i od 10 stycznia wracamy. Praca bezposrednio a nie przez niemiecka agencje. Super mieszkanie i bardzo fajna praca bez poganiania i (usunięte przez administratora)

@Opel

Bylam i wiem ze to nieprawda. Oplaca sie

@Yvet

Hej Dziewczyny !Czy mogłybyście podać maile lub telefon do Was bo ja też się tam wybieram i jest to mój pierwszy raz chciałbym byc z kimś w kontakcie kto tam jedzie.Pozdrawiam serdecznie

@Katarzyna

Witam, 3 stycznia wyjeżdżam z siostrą też pierwszy raz. Mogę podać maile jeśli byłaby Pani zainteresowana. Pozdrawiam.

@Dorota

Hej Dziewczyny! Jakbyście mogły to podajcie kontakt do siebie. Pozdrawiam serdecznie

Skąd jesteście dziewczyny? Bo ja z Lubuskiego

@Katarzyna

Witam, kujawsko - pomorskie.

mój email juliaaa96.96@o2.pl

Xxx
@Dorota

Witam. Do jakies pracy Panie wyjechaly?

Tulipan 67
@Yvet

Bya by mozliwosc pracy? Jak najszybciej? Co to za specyfika?, moj nr. tel. 518495996.

Andziaks. Pl

Hej czy ktos jedzie do erfurtu do pracy 31 na bulki ? Jade sama I pierwszy raz i troche sie cykam .

Aoza
@Andziaks. Pl

Hej napisz jak praca wyglada w Erfurt,przy bulkach ,jak placa i zakwaterowanie bo tez mysle o wyjeździe. Pozdrawiam

Xxx
@Andziaks. Pl

Hey. I co wyjechalas? Jak zakwaterowanie i praca? Bo planuje wyjazd na 14.02 do Erfurtu

Karo

Czy wybiera się jakaś dziewczyna do pracy w Niemczech? Napisz możemy wybrać się razem

Andziaks. Pl
@Karo

Gdzie dokladnie jedziesz ?

Karo
@Andziaks. Pl

Mogę jakiś kontakt do.ciebie?

Monaa

Wybiera się ktoś na komisjonowanie części samochodowych.? Dziwnie się spytam ale szczepicie się czy test wystarczy?

Weissen
@Monaa

Niemcy maja ograniczenia najlepiej zadzwon do firmy oni ci wszystko powiedza bo na forum to wiadomo jak jest

K
@Monaa

Wyjechałaś już? Jakie wrażenia? Czy praca ciężka dla kobiet?

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

Mati

Witam pracuje ktoś lub pracował w Augsburg jako operator wózków widłowych potrzebuje informacji na temat klimatu na magazynie

Koala

Czy ktoś jedzie lub planuje wyjazd do Holzheimin jako stolarz

Macko

Witam czy ktoś pracował może w Hunfeld przy pakowaniu kawy? Bardzo bym prosił o opinię na temat zakwaterowania jak i samej pracy. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź :)

Jey
@Macko

Ja, 2 razy. Banalnie prosta robota takze spoko mozna jechac:)

Lukas
@Macko

witam dowiedziałeś się coś na temat tej pracy i zakwaterowania, jeśli tak mógłbym prosić o informacje ? z góry dziękuje

Michal

Korzystalem z ich uslug, wszystko ok

Para

Witam jaki projekt polecacie?

Human
@Para

Zalezy co potrafisz ale impact wszystkie oferty ma ok.

Natka

Stawki niezle ale najlepsza jest ich obsluga dlatego jak do niemiec to tylko z nimi

Wiki

Polecam :)

Ignacy

Polecam fajna agencja! Oferty mają przyzwoite, mieszkania dobry standard, a kasa się zgadza i na czas. ????????

Jacek

Podoba mi sie, ze u nich zawsze wszystko czarno na bialym. Wyjezdzalem jak w Niemczech obowiazywala kwarantannta dla polakow. Wszystko wyjasnione przed wyjazdem, na miejscu zapewniony hotel na kwarantanne, bezplatny test. Pozniej praca. Naprawde bardzo dobrze zorganizowany wyjazd.

Kate
@Jacek

a jakie zarobki tak realnie i kto płaci za zakwaterowanie? czy to jest potrącane z wypłaty? rozumiem, że koszty dojazdu opłaca się samemu?

Mateo
@Jacek

Mozna jakis namiar? Zastanawiam sie nad ta firma i chcialbym zasiegnac informacji

W moim przypadku polecam tę agencję, jak nie chlasz, nie ćpasz i pracujesz normalnie to agencja ok. Polecam.

@pracownik

Bo to sama prawda

Rolf
@pracownik

A na jakiej robocie jestes? Bo ja szukam informaci o magazynie budowlanym w hanover

Rolf

Podoba mi sie oferta na budowlany magazyn w hannover bo nie ma zeitkonta i kwatera free i nocki. Tak mowia ale moze ktos tam byl i powie jak to wyglada na prawde?

Polecam

Zawiedziony

Katastrofa, zero komunikacji pomiedzy agencja w Polsce a agencją w Niemczech. Wyjeżdżając razem z dziewczyną bez szczepienia rekruterka powiedziała nam, że testy bedziemy mieć robione na miejscu w pracy codzień, dlatego też zdecydowaliśmy sie wyjechac do tej pracy. Po przyjeździe okazało sie, że nic takiego nie ma miejsca, agencja w Niemczech też powiedziała że testów w firmie nie robią i trzeba samemu robić na własną rękę(codzień jeździc do punktów oddalonych o x km od miejsca zamieszkania)a to co powiedziała rekruterka to zwyczajna nieprawda, prawdopodobnie tylko po to wymyślona żeby za wszelką cene ściągnąć kolejnych ludzi do pracy. Pani z agencji w Niemczech powiedziała, że pierwszego dnia możemy pójść bez testu i ten jeden raz nam zrobią w firmie ale później juz będziemy musieli robić to na własną rękę i dostaliśmy kartke z lokalizacjami w których robią te testy za darmo. Byliśmy we wszystkich punktach i nigdzie nie moglismy zrobić testu bo albo juz tam w ogole nie robią albo robią np w godzinach 9-12 a przeciez wtedy mielibyśmy być w pracy. Oczywiscie również jak poszliśmy 1 dnia do pracy bez testu z nadzieją, że nam tam zrobią tak jak mówiła Pani z agencji to odrazu nas odesłali spowrotem. Jak powiedziałem, że w agencji nam powiedzieli że bedziemy mogli sie 1 dnia w firmie przetestować to przełożony spojrzał na mnie jak na wariata a jak pokazałem snel test który zrobiliśmy sobie dzien wcześniej to poprostu mnie wysmial. Skonczyło sie tak że wrocilismy od razu do PL i tylko wydalismy pieniadze na paliwo za ktore agencja jakby sie szanowała chociaż by pieniadze oddała ponieważ wprowadzają ludzi w błąd. Nie polecam!

Szukasz

:) polecam jednorazowy szczal :D wszyscy zdrowi

Fidżi123

Bardzo dobra firma, dbająca o sprawy osób wyjeżdżających. Osobiście nie miałam jakiś kwasów na miejscu z pracodawcą, ale widziałam, że jak ktoś sobie nie dawał rady na jakimś dziale to wstawiali się u pracodawcy aby zmienić ten dział lub ogólnie magazyn. I to działało. W przyszłym roku znów raczej wyjadę i jedynie tutaj przez nich bo nie chce mi się eksperymentować jak mam już sprawdzonych ich.

@Fidżi123

A mozna jakis kontakt priv?

Lolek
@Fidżi123

Wyjezdzalem z nimi do hpd. Tam pod opieke wziela mnie pani Sylwia. Impact wszystko przekazal wiec na miejscu nie bylo zaskoczen a w razie problemow moglem liczyc na nich lub wlasnie na pania Sylwie z hpd. Polecam

kalkomania

dla mnie istotna jest nie szybkość działania, a RZETELNOŚĆ firmy czyli dotrzymywanie warunków umów. Czy ktoś z już pracujących może się wypowiedzieć na ten temat? Chcę być bezpieczny jadąc z nimi

Lik
@kalkomania

Ja moge i potwierdzam ze to rzetelna firma

@kalkomania

Sprawdzilam i moge tylko potwierdzic

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 344.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob