EMPIRE Pharma Sp. z o.o.

Opinie o EMPIRE Pharma Sp. z o.o.

Zaskoczony

Jak wygląda zatem praca na pozostałych stanowiskach firmy?

Maja

@Simson, Twój komentarz jest bardzo ogólny i taki komentarz nie mówi zbyt wiele osobom szukającym tutaj opinii o pracodawcy. Możesz powiedzieć czy firma oferuje umowę o pracę? Jak wygląda kwestia benefitów oraz wynagrodzeń, według jakich kryteriów przyznawana jest prowizja? Firma EMPIRE Pharma obecnie prowadzi rekrutację na Przedstawicieli Kosmetycznych. Czy ktoś może napisać jak przebiega rekrutacja, z ilu etapów się składa? Jakich pytań można się spodziewać? Przeprowadzane są testy na dane stanowisko, sprawdzające nasze umiejętności? Po zakończonej rekrutacji długo trzeba czekać na odpowiedź czy udało nam się dołączyć do zespołu? Co warto wiedzieć przed złożeniem swojego CV?

Zaskoczony
@Maja

Czy była Pani na rozmowie?

Simson

Nie polecam. Firma to porażka

Cezary

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Interesuje mnie praca i mam pytanie czy potrzebni są pracownicy?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie EMPIRE Pharma Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. Kosmetyki Profesjonalnej? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
mimi

Ja uważam,że nie jest tak źle. Zależy jakie ma się podejście do pracy. Jezeli faktycznie się pracuje i robi się target to premia jest... I atmosfera tez jest fajna. Można się dogadać. Niestety jak ktoś Kręci i mysli jak tu zrobic żeby się nie narobic..... To nie nadaje się do tej firmy-narzeka i narzekać będzie bo nie zarobi łatwych pieniędzy.Szef jest bardzo w porządku jeśli chodzi o uczciwych pracowników. Potrafi docenić, gorzej jest z tymi co kręcą.... Mam wrażenie,że wszystkie złe opinię są właśnie od takich ludzi którzy szukają łatwego zarobku bez większego wysiłku. Myślę,ze w żadnej firmie na dłuższą metę tak się nie da. Wybierając ten zawòd trzeba się wiązać z tym,ze mogą być nienormowane godziny pracy jeśli nie potrafi się ułożyć planu pracy.ja żałuję,że pożegnałam się z ta firma

@mimi

Hej, Czy mogłabym zapytać jakie sa zarobki na stanowisku -przedstawiciel kosmetyczny ? Mam rozmowę na to stanowisko, ale niestety jest mnóstwo negatywnych opinii za to zero konkretów. Bede wdzięczna za odpowiedz. Pozdawiam, Magda

Nowa?

A ktos dokladnie moze podpowiedziec jakiego rzedu zarobki, realne oczywiscie. Jest gps? Jakie auto? Ile spotkan dziennie?

Isia

Czy może ktoś napisać jaką dają podstawe bo nikt jeszcze tego nie ujawnił i jak wygląda rozmowa rekrutacyjna?

lili
@Isia

około 2000tys na reke

lili
@lili

Rozmowa rekrutacyjna tak jak koleżanki pisały wygląda cudownie i obiecują Ci gruszki na wierzbie a za 2-3 tygodnie nagle dostajesz jakieś zmiany w umowie , zmiany w oprocentowaniu premii nagle z 10 % na 1% np itd.

Labla

A jak jest z biurem? Specjalista ds.obsługi klienta, spedytor, specjalista ds.rekrutacji? Tam też tak źle jak piszecie? Z gory dzięki

Nie z czasownikami

Witamy kadrę kierowniczą...No pewnie że nie chce ujawniać kim jest. Pracowała w tym zakłamanej firmie to się nie dziwie...

zdziwiona...???

Najlepszy tekst jaki widziałam od "mała"to cytuję...JAK WIĘKSZOŚĆ ODSZEDŁEM SAMA :) to jesteś panem czy panią ??? może to był dobry wybór że odszedłeś sama...

masza

ja za taką podstawę to bym bez premii pracowała, ja od 10 lat w branży spożywczej, umowy tylko firma - firma, podstawa zaledwie 1800 i tez 12 godzin za kółkiem.

duża

dziewczyny a na jakie podstawy można liczy bo z tego co się dowiadywałam to 3000-4000 pln na rękę na umowe o pracę. To dobre pieniądze bo nigdzie takich nie proponują na stanowisku przedstawicielskim...??? Dajcie znać co i jak??? Dają też samochód, pieniądze na paliwo, prywatna opieke zdrowotna, telefon, tablet. Czy to prawda????

mała

Bardzo duża rotacja pracowników, prezes zmienia warunki umowy oraz obiecywane duże premie na bardzo niekorzystne zaraz po klilku dniach po podpisaniu umowy w momencie kiedy ma pewność, że pracownik rozstał się już z poprzednią firmą. Podstawy bardzo niskie a cele niewykonalne, ponieważ po miesiącu pracy podwyższa target nawet o 20 000zł. Prezes często sugeruje przedstawicielowi aby mówił nieprawdę zwłaszcza tyczy się to badań i niewygodnych dla niego tematów związanych z produkcją jak i medycyną. Aby choć dostać 1% premii pracownicy często musza pracować około 12h dziennie a nie mają wypłacanych za to nadgodzin. GPS monitoruje co do sekundy godziny pracy - ale i tak liczą tylko 8 h. Standardowy cel do zrobienia to 15 wizyt dziennie ( czyli stawiane na hurt a nie jakość). PS. NIE ZOSTAŁAM ZWOLNIONA- JAK WIĘKSZOŚĆ ODSZEDŁEM SAMA :)

Dagi

na jaką podstawę można liczyć jako przedstawiciel handlowy-szkoleniowiec? jak wygląda rozmowa i etapy rekrutacji?

Magda

Współpracuję ze Szkoleniowcem tej firmy są bardzo profesjonalni, z tego co mi dziewczyna mówiła ma dobrą pensję, samochód, paliwo za darmo, bonusy... Sama się zastanawiałam czy nie zaaplikować do tej firmy????

Słyszałam dużo dobrego

Aga

Jestem ich klientką, firma super, Szkoleniowcy też... Polecam

Jola

Byłam na rozmowie proponuja najwyzsze pensje w branzy i bardzo atrakcyjne prowizje- nie udalo mi sie tym razem bede jeszcze próbowała !!! Na plus!!!

mała
@Jola

mik
@mała

Witam, wlasnie zostalem zrekrutowany do firmy. Prosze o informacje czy warto bo po przeczytaniu opini mam mieszane uczucia a szkoda mi rezygnowac z obecnej firmy zeby nie wpasc z deszczu pod rynne. Rozmowa rekrutacyjna byla bardzo przyjemna.

Rozczarowana
@mik

Nie polecam... Ja również pracowałam wyzysk i nic wiecej ... Co innego na rozmowie, opowieści o raju... a warunki zmieniają sie co chwilę Ja nie żałuję ze odeszlam mam spokojną głowe, ten brak szacunku do klienta.. Gdzie przedstawiciel jest uczony ze klient jest głupi. Brak szacunku do bylych pracowników, Firma zmusza pracowników do niezdrowej konkurencji. Kolejna rzecz Cele mocno wygórowane tylko po to aby nie wypłacić prowizji.Firma z duzymi aspiracjami, ale niestety tylko na portwel szefa a nie pracowników. Odeszlam bo praca 12-15 godzin za takie pieniążki to trochę mija sie z celem. I to poczucie w które wprowadza właściciel firmy ze zawsze robisz za malo. Wiec jak nie jest Ci zle tam gdzie pracujesz , nie rezygnuj bo za 3 miesiace moze Cie juz nie byc..

Mala
@mik

Moja rozmowa rekrutacyjna była cudowna. Przedstawiono mi firmę w takim świetle ze myślałam iż złapałam Pana Boga za nogi. Podpisałam umowę z wielkim uśmiechem na twarzy i uwazalam swojego szefa jako niemalze najlepszego przyjaciela. Niestety czarl prysł jak tylko kilka dni później zmieniono warunki premi Bo akurat "trafiłam na moment rewolucji w firmie " ta firma to jeden wielki żart oparta na kłamstwach. Wiele osób już się zwolniło i to nie bez powodu. Wiele rzeczy obiecują a potem wypierają się wszystkiego.

lil

Jak dla mnie atmosfera w tej firmie nie jest w cale zadawalająca, zarobki marne, a z premią możesz się pożegnać bo jest nie do zrobienia, ludzie są dziwni i bez doświadczenia. Menadżer w tej firmie to jedna wielka porażka. Produkty może i dobre, jeżeli chodzi o nowości to trzeba bardzo długo czekać, bo stale oferta się nie zmienia, a niestety w gabinetach się tego dużo nie nasprzedaje....

Lill2
@lil

Pewno cie zwolnili co?

Zostaw merytoryczną opinię o EMPIRE Pharma Sp. z o.o. - Radzymin

• Jak się pracuje w EMPIRE Pharma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EMPIRE Pharma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EMPIRE Pharma Sp. z o.o.?

EMPIRE Pharma Sp. z o.o.