EMPIRE Pharma Sp. z o.o.

Opinie o EMPIRE Pharma Sp. z o.o.

Dominika

Mogłaś oczywiście poczuć się zdegustowana takim zachowaniem osób rekrutujących. Każdy z nas oczekuje na takiej rozmowie pełnego zaangażowania z drugiej strony. Widziałam, iż EMPIRE Pharma w chwili obecnej chce zatrudnić Przedstawiciela Handlowego. Czy właśnie o to stanowisko się ubiegałaś?

emolient

na jakie stanowisko aplikowałaś? Kto Cie rekrutował?

Kate

Nie spotkałam się jeszcze z takim brakiem kultury podczas spotkania rekrutacyjnego! Potwierdzam to co Pani napisała w 100% Regionalny to buc nie mający pojęcia o branży, niekulturalny i prostacki! Żałuje, ze nie poczytałam opinii na ich temat przed spotkaniem, naprawdę szkoda czasu! Nie polecam

No cóż
@Kate

Czasami opinie pomagają

Kamil

Czyli premia jest uzależniona od sprzedaży?

pomocna koleżanka
@Kamil

@Kamil, tak premie są uzależnione od sprzedaży. Masz nałożone targety jak w większości Firm, ale tu jest jeden problem. Podczas "trwania meczu" często są zmieniane zasady gry, czyli podpisujesz umowę z pewnymi warunkami premiowania, po czym za miesiąc, dwa, trzy... nieoczekiwana zmiana systemu premiowego, tak abyś go nie mógł wyrobić lub żeby był dla Ciebie mniej opłacalny. Do tego dochodzi swoisty szantaż albo podpisujesz zmianę warunków, albo papa! Każdy pracownik obecny lub były się ze mną zgodzi, ja nie mam powodów do kłamania, oszukiwania lub oczerniania firmy. Tak to wygląda w rzeczywistości i niestety każdy prędzej czy później zawiedzie się na Empire Pharma Sp. z o.o. i/lub Empire Pharma Polska Sp. z o.o. Jest to niezmiernie przykre, bo wielu z nas pracowało tu od lat dwóch, trzech, czterech itd... Firma dała nam wiele możliwości rozwoju, samorealizacji i wszystko było super, do momentu, kiedy próżność wyszła na wierzch i zaczęła rządzić Zarządem chęć zmian, pogoń za co raz większym zyskiem i czynnik ludzki przestał być istotny. Ciężko winić Szefa za to, że musi myśleć o rozwoju i własnym biznesie... Biznes jest biznes i ja to rozumiem, nie mam pretensji, szkoda tylko, że ludzie zostali potraktowani w taki, a nie inny sposób. Każdy ma prawo zarządzać własną firmą jak sobie życzy i nie nam to oceniać, ale skoro ktoś pyta, czy to jest rzetelna firma i przyjazna pracownikom, czy warto się tam zatrudnić, to odpowiadam: "NIE" ponieważ przestaniesz być człowiekiem, a zaczniesz być numerem, cyfrą, nic nieznaczącym kawałkiem tej brutalnej układanki, stracisz swoją godność, a jak się postanowisz odezwać, sprzeciwić itp. to stracisz pracę i paradoksalnie staniesz się szczęśliwszy :) Serdecznie pozdrawiam, pomocna koleżanka Ps. Pozdrawiam również byłego Szefa - może jestem naiwna, ale wciąż myślę, że gdzieś tam w głębi jesteś dobrym człowiekiem. Życzę Ci wszystkiego co najlepsze i niech się kręci... :)

Druga pomocna koleżanka
@pomocna koleżanka

Pomocna koleżanko zgadzam się z Tobą w 100%. Niestety przykro to pisać ale lepiej komuś oszczędzić nerwów i zdrowia przede wszystkim psychicznego zanim popełni błąd i podejmie pracę w tej firmie. Na początku wszystko jest pięknie i super oczywiście pod warunkiem że wykonujesz plany i się nieodzywasz. Możesz robić wszystko tak jak firma wymaga i możesz być najbardziej lojalnym pracownikiem a i tak potraktują Cię w chwili kiedy im oczywiście pasuje jak "Nic nie wartego pracownika ". Wystarczy spojrzeć na rotację pracowników. W każdej firmie liczy się dobry pracownik ale ta firma jest wyjątkiem. Umowa lojalnościowa którą podpisuje się na dzień dobry ma na celu chronienie tylko pracodawcy. I z tego też właściciel chętnie korzysta z tym że maksymalnie do 2 wypłat chodzi żeby pokazać kto rządzi i zablokować Ci pójście do pracy i niestety nie masz informacji przez jaki czas będzie Cię to obowiązywać a tym samym możesz zapomnieć o pójściu na rozmowę kwalifikacyjną do innej firmy. Pracowałam tu dłuższą chwile wykonywalam targety i co zostałam zwolniona za brak realizacji celów oczywiście w okresie pandemii gdzie salony były nieczynne. Miejsce i poziom zwolnienia byl największa żenada jaka pracownik mógł otrzymać. Z perspektywy czasu bardzo się cieszę że się tak stało bo szkoda czasu i zaangażowania by pracować w takiej firmie a pracują ciężko było pomyśleć o zmianie bo poprostu nie było na to czasu. Przykre ale prawdziwe ????????

bb

Firma Instytut Zdrowia Empire to zbiorowisko bardzo różnych pracowników. Od bardzo grzecznych do rzucających słuchawką. Dzisiaj/godz.14.27 nr 22 5987287/ można sprawdzić w Firmie. Każdy mówi co innego. Byle sprzedać towar, byle zakupić następna partię towaru. / tel z pytaniem jak sie czujesz po 1 dawce itp. itd. Nieważne że prosiłeś, aby do Ciebie już nie dzwonili, że nie jesteś zainteresowany. W tym samym dniu 2 następne telefony i jak można poważnie traktować tę Firmę. ????

@bb

Ale to są dwie różne firmy!!! Wy widzicie gdzie wstawiacie komentarze?? Nawet ten prawdziwy Imstytut zdrowia musiał wydać oświadczenie ,ze nie ma nic wspólnego z Instytutem zdrowia Empire, bo byli zasypywani pretensjami, reklamacjami. Od tego jest internet żeby prześwietlić firmę, dowiedzieć się czegoś więcej. Radzę się doinformować

UWAGA

Instytut Zdrowia Empire to (usunięte przez administratora) Sprawa trafiła do prokuratury Sprzedają suplement nic nie warty jako lek. Moja mama myślała że rozmawia z lekarzem i on przepisuje jej lek a okazało się że została naciągnięta na jakiś suplement. Sprawa trafiła do prokuratury !

Malutka
@UWAGA

Od kiedy Empire sprzedaje suplementy? Od kiedy dzwoni po osobach prywatnych? Komuś coś się ostro pokręciło.

@UWAGA

Weźcie nie roznosicie niepotrzebnie takich informacji wystarczy się doinformować żeby wiedzieć ,ze ta firma nie ma nic wspólnego z jakimś Instytutem zdrowia i suplementami.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie EMPIRE Pharma Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. Kosmetyki Profesjonalnej? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Firma krzak, rotacja pracowników nie do opisania. Dziś z kimś rozmawiasz, nowy pracownik, a za tydzień jej nie ma. Marketing od czapy, tylko dla jednej marki jakieś banery, reszta, na poziomie podstawówki. Jakieś próby apteczne, masakra. Szukasz pracy, to z tych najgorzej ocenianych firm nawet 'młody bogal-słup' jest lepsza ::)

Agakar
@Ania

Witam. Czy produkty, które sprzedają przez telefon to specyfiki , które nic nie dają...tylko pieniądze w błoto wyrzucone? To prawda?

Grażyna

Słuchaj "Joanna" tak Ci było dobrze, że aż odeszłaś... Niebywałe wręcz! Tak, wiem, sprawy rodzinne, wygrałaś w totka, spadek z hameryki i takie tam... Nie rób z ludzi idiotów, tym bardziej w dobie pandemii, kiedy każdy walczy o przetrwanie. Rotacja ludzi w tej firmie jest podobna do rotacji tłumu na Marszałkowskiej. Premie? Uznaniowe dla jednostek wybranych. BŁAGAM, nie szanujesz siebie, piszesz farmazony, bo Ci "prezes" kazał, ok rozumiem. Szanuj jednak innych ludzi, tych szukających pracy. To nie boli. I spójrz trzy razy w lustro zanim mi odpiszesz. Pozdrawiam

XXX

Witam widzę że dużo negatywnych jest wpisów a zarazem nadal brak konkretnych informacji otrzymałam zapraszenie na rozmowę ale nie ukrywam że daleko trzeba na nią jechać nie ukrywam że pracowałam w dobrych firmach i zastanawiam się czy w ogóle warto tam iść na tą rozmowę ktoś pisze o flocie słabe auto inni że zależy jak trafisz a jeszcze inni że fajne jakie to są te auta? i jak jest z premia od czego zależy od obrotu od dobrej gesti Kierownika czy od marży za każdą odpowiedź będę wdzięczna

Job
@XXX

Warto sprawdzić myślę że się Pani nie zawiedzie.

Dzikidzik
@XXX

Nie jedź, szkoda czasu i energii. Ten pracodawca dawno przekroczył reguły gry fair play.(usunięte przez administratora)zwalnianie całych ekip, słaba flota, nadgodziny to drugie imię tej potęgi. Oczywiscie marketing na poziomie zero. System premiowy móglby nie istniec bo i tak nie wyrobisz premii. Nie polecam :)

Miki
@Job

Od aneksu co dwa miesiące innego . Nie masz pracy to startuj. Masz i chcesz z niej zrezygnować to skacz tu na główkę, Twój wybór... Pytanie czy trafisz do pięknej rzeki czy studni metrowej, hłe hłe, hłe. Każdy decyduje po swojemu. Weź ze sobą kask.

Zawiedziony
@Job

Co sprawdzić? Tą smutną rozmowę kwalifikacyjną na zasadzie testu percepcji "słońce świeci, to gdzie jutro będzie tęcza"? No ludzie Steve Jobs, to nie na takie 'salony'. To nie ta klasa. I jeszcze zapraszają Cię na pierwsze piętro, gdzie wali jakimś spleśniałym mchem. To trzeba mieć pomyślunek żeby takie coś "zamontować" do pseudo biura. A potem lataj człowieku po kolejnych piętrach...

Lusia
@Zawiedziony

Mnie ten mech się podoba, jednak wydaje mi się że jest sztuczny, wygląda oryginalnie

Joanna

Witam serdecznie. Pracuje w firmie Empire Pharma dopiero kilka miesięcy. Może to nie jest zbyt duże dowiadczenie ale jak czytam te wpisy to poprostu nie wierze! Przykro mi to czytac. W mojej opinii to jest praca w której odnajduje się doskonale. Długi szukałam „ swojego miejsca na ziemi”i w Empire to znalazłam. Jestem tu szczęśliwa. Nie powiem bo rzeczywiście pracy jest dużo, ale jeśli jesteś zaangażowanym i oddanym pracownikiem to czujesz się tutaj doceniany i dowartościowany. Jeśli mogę coś doradzić to : nie sugeruj się opiniami innych ludzi. Sam zadecyduj!!! Sam ocen!!! Ludzie są różni, jedni bardziej zaangażowani, inni mniej.... trzeba samemu wypracować sobie opinie. Dla mnie współpraca z przełożonym jest super, wszystko jest jasno i konkretnie przekazane, nie ma chaosu. Wiele razy otrzymałam bardzo duże wsparcie i pomoc. Czuje się częścią wspaniałego zespołu. Kompetnie nie potrafię zrozumieć tych negatywnych wpisów. Ja w 100% polecam!!!

Mimoza
@Joanna

yyyyyy... Joanno? A konkretnie? Czym zajmujesz się w firmie, że tak Cie urzekła? Jakie zarobki, benefity, flota? Targety jakieś normalne? I jak interpretować "swoje miejsce na ziemi"- znalazłaś tam miłość swego życia czy wymarzoną pracę/ludzi etc?

Tom
@Mimoza

Mimoza tak na poważnie Twoje pytania? O ile pytanie o zarobkach mogę zrozumieć, to o benefity i flotę nie bardzo.... Aplikując takie tematy Cię interesują? O kiedy pracodawca musi zapewniać jakieś dodatkowe benefity czy inne wygody dla pracowników? Pytanie o takie rzeczy przed ew. próbą podjęcia pracy jest śmieszne. To samo tyczy się floty. Rozumiem, że jeśli flota słaba to nie dla Ciebie ta robota??Chcesz pracować, czy mieć samochód dla lansu w weekend na mieście? Jeśli kręcą Cie szybkie fury po proponuje spróbować Swoich sił w tej firmie i zarobić na takie auto:) Kasa jak najbardziej spoko, ale nie za free. Trzeba spiąć poślady i działać! Nic tylko tyle i aż tyle:) Dla Twojej informacji dodam, że nie każde stanowisko ma do zrobienia targety. Są też stanowiska wyżej, ale to chyba nie dla Ciebie

Mimoza
@Tom

myślę , że jak pytałam o benefity (tj. np. szkolenie dodatkowe, kursy lub nawet multisport) to nie powinno to dziwić, tym bardziej jak sądzę sam właściciel albo kierownik mi odpowiada? :) Flota również jest istotna bo mój komfort i bezpieczeństwo pracy to podstawa, w końcu auto to narzędzie pracy... więc albo ktoś udaje że jest najmądrzejszy albo nim jest? A lans służbówką na mieście to co najmniej śmieszne. Szybkie fury mogą kręcić mojego faceta , mnie kręci stabilność finansowa, komfort psychiczny i bezpieczeństwo w pracy (czyt. flota i narzędzia pracy). Stanowiska wyżej- nie dla mnie? Kim jesteś by oceniać wszystkich z góry? Jeśli jakimś managerem bądź szefem owej firmy to już nie mam pytań...

Sara
@Tom

Pytanie o flotę jak najbardziej zasadne. Nie wyobrażam sobie wejść spocona na spotkanie, bo siadła klima. W takiej pracy bezpieczny samochód to podstawa.

Katarina
@Joanna

Powyższy wpis jak najbardziej "sponsorowany" Ja można polecać firmę która zwolniła 2/3 swoich działów przedstawicieli w dobie pandemii? Mimo że sprzedaż VIRAL STOP szła pełną parą, więc kasa płynęła szerokim strumieniem. A teraz nagle poszukują nowych przedstawicieli do czasu, aż nie będzie nowych zaostrzeń z powodu drugiej fali covid. Widzę, że ludzie nie potrafią pisać o prostych rzeczach wprost odpowiadając proste na pytania. Takie to trudne? Tajne/Poufne? Atmosfera w firmie do czasu covid była dość dobra. Kierownictwo w porządku, nie było zasuwania po 14h jak ktoś gdzieś pisał. Flota była uzależniona od działu. Dział kosmetyczny corsa/yaris, medyczny auris. Podstawowe wersje (radio, klima, elektryczne szyby) Ale samochody w miarę nowe. Nie jest to Panda w gazie do której się wstyd przyznać wiec nie rozumiem tych tajemniczych podchodów na poziomie 15 latków. Co do $ to nie słyszałam by ktoś zarabiał więcej niż 4 000 netto podstawy. Managerskie stanowiska około 6-7K netto i avensis Targety na oko nie za duże, niektórzy robili. Ale w dobie pandemii nie sądzę by ktoś je realizował, ale na dzień dzisiejszy już nie jestem w temacie

Katarina
@Joanna

Jeszcze 2 słowa o benefitach. Nie słyszałam o multisport ani o opiece zdrowotnej. Iphonów też nie widziałam u przedstawicieli. Jakieś najtańsze smart szajsungi. Z benefitów to masz rachunek za każdy km przejechany samochodem w weekend i chyba od którejś godziny w tygodniu. A przy większych przebiegach powyżej 300 czy 400km/mieś oprócz stawki za paliwo jest jeszcze stawka od 1km taka sobie nie wiadomo za co. Także jeśli planujesz wypad z Wawy do Międzyzdrojów podczas urlopu to po urlopie rachunek może Cie trochę zaskoczyć bo oprócz oczywistych kosztów paliwa zapłacisz tysiaka lub dwa za przejechane km.

Szczera
@Joanna

Ta opinia wyglada jakby ja sobie sam wlasciciel napisal. Majac stycznosc z ta firma przez chwile to naprawde jestem w stanie uwierzyc w to, ze samo sobie wystawiana opinie. Widzac, ze ogloszenie o prace wisi od kilku lat to na pewno

Kandydatka

Witam, czy moglby ktos napisac rzetelna opinie o tej firmie w kontekscie stanowiska przewdstawiciela ? Jaka realna pensja ? czy widelki podane w ogloszeniu 4000-6000 brutto to faktycznie maksymalne mozliwosci ? Ile wizyt dziennie? Czy to faktycznie firma z typu top of the top na rynku kosmetycznym? Jak wygladaja dodatkowe rzeczy takie jak samochod ( jakis grat czy w miare spoko flota) ? z gory dziekuje za informacje.

Jak firma funkcjonuje w czasie epidemii? Praca zdalna, postojowe, ograniczenie wynagrodzenia? Jakie wytyczne dla przedstawicieli? Jaka forma rekrutacji, bo nowe ogłoszenie widzę.

Jakie narzędzia pracy zapewnia EMPIRE Pharma Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

lexus

owszem, można korzystać, ala po 20ej i w weekendy tankujesz za swoje i pobierają opłaty za użytkowanie (GPS prawdę ci powie)- zatem ni jak się nie opłaca...

Szukam pracy w Radzyminie

Słuchajcie, prezes rekrutuje na dyrektora sprzedaży (saleas managere), ale ja nie wiem, czy to tak można, czy to jest zgodne z prawem, że jak ktoś jeszcze pracuje, to się za niego już rekrutuje?? To jest małe miasteczko i ludzie wszystko wiedzą :( Pracowałam w Wołominie i kierowniczka została zwolniona, bo miałyśmy dziewczynę niepełnosprawną , a ona zamienila ja na bratanice. Jezu straszne! Ja nie wiem, ale dla mnie to wzbudziło strach, bo czytam te komentarze, ale i nie tylko tu, tylko na forach i strasznie mnie to wszystko przeraziło. Co myślicie, wypowiedzcie się. Nie mam jak dojerzdzać do Warszawy, dlatego tu szukałam pracy, ale teraz to się boję strasznie iść na rozmowę :( Podpowiecie proszę.

Szukam pracy w Radzyminie
@Szukam pracy w Radzyminie

Muj maż też szuka pracy, budowlanka, tynki, pomoc na wsi. Proszę pomózcie, czy mam tu jakas szanse w firmie empire? Jestem bardzo pracowita. na linii produkcyjnej od 16 lat. Nie kradne, ale tez nie chce zeby ktos o mnie tak pisal jak na tym portalu. Brat mi pokazal i żaluję ze sa takie rzeczy bo czasem lepiej nie wiedziec. Ale jak pisalam potrezbuje z mezem prazy za kazde pieniadze. Prosimy.

XXX

Jazdy pisze słaba flota to jaka ona jest? Jakich dokładnie klientów się obsluguje

Xxx

Powiedz proszę coś więcej.... Będę naprawdę wdzięczna

Obecny Pracownik 4

Osobiście jestem zadowolona z tej pracy. Prezes zawsze okazywał mi wyrozumiałość i chęć pomocy. Komentarze złośliwych ludzi, którzy nie wywiazywali się ze swoich obowiązków są zbędne. Oczywiście rozumiem ,że każdy ma prawo do swojego zdania ,ale bez przesady. Pracuje w tej firmie prawie rok I nie mam zastrzeżeń jeśli chodzi o moje obowiązki i godziny pracy. Pozdrawiam.

Pracuję w firmie Empire Pharma od jakiegoś czasu i nie mogę potwierdzić opinie. Jestem bardzo zadowolona z obecnej pracy i nie mam zamiarów zmienić:)

zainteresowany
@Anonim

Witaj, jaka podstawa dla przedstawiciela aptecznego? Jaka flota w Empire Pharma (jest możliwość użytkowanie prywatnie?)? Jakie narzędzia pracy daje firma? Targety możliwe do realizacji? Jaka ogólnie atmosfera w firmie i jak postrzegane są produkty?

PH
@Anonim

Ja pracuję ponad dwa lata i jestem bardzo zadowolona. Targety są realne do zrobienia. Ale jest jeden warunek - trzeba pracować. I nie po 14 godzin jak tu niektórzy byli pracownicy piszą. Jeżeli ma się wiedzę i kompetencje to na prawdę świetnie można sobie wszystko poukładać.

Ala

Dzięki za opinię!!!

Ola

Skąd nagle tyle trolli hejterskich?? Ja jestem mega zadowolona i nie zamieniłabym tej pracy na inną.

Jaja jak berety

Kolejna manager wyleciała, bo odmówiła pracy po 14h na dobę! Ludzie stłamszeni! No tylko nasłać sanepid, inspekcję pracy, UOKiK i całą resztę. Szok! Hurtownie - partnerzy biznesowi dojone. Dwulicowa firma z dwulicowym zarządzaniem. Ale jak już się sprzedasz, to będziesz brylowała! Jak tania dziw... pod Mariotem. Powodzenia ???? Ekstra firma dla osób bez ambicji.

Dominika

EMPIRE Pharma twierdzi, że firmę tworzą ludzie. Obecnie do swojego grona poszukuje przedstawicieli/ handlowców. Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku, będzie promocja i sprzedaż produktów specjalistycznych na rynku kosmetyki profesjonalnej: http://www.empire.org.pl/pl/index.php

Dominika

W sposób dosyć wyczerpujący opisałaś nam specyfikę pracy w EMPIRE Pharma. Wyraźnie przy tym widać, że masz całkiem sporo zarzutów wobec wspomnianego pracodawcy. Jedno mnie jednak szczególnie zmartwiło, a mianowicie czas Waszej pracy. Czternaście godzin dziennie to zdecydowanie za dużo - nie jest to zgodne z Kodeksem Pracy. Należałoby to wobec tego zgłosić wyżej usytuowanym instytucjom. Czy kiedykolwiek rozważałeś takie rozwiązanie?

Obecny pracownik

Witam, Miałam się nie odnosić do tego wpisu ,ale niestety nie mogłam przejść obok tego obojętnie. Pracuje w tej firmie i wiem że jeżeli oddajesz siebie a przede wszystkim lojalność to osiągasz dużo. Jeżeli ktoś ma szacunek i szczerość wobec firmy dostaje dokładnie to samo !!! Jeżeli masz tupet żeby pisać o rodzinie prezesa firmy tj. o mamie to miej odwagę się podpisać. Anonimowość i sposób w jaki się wypowiadasz o innych świadczy tylko o tym że zamiast szukać błędów wychowawczych u innych zacznij od siebie. Pisząc takie rzeczy tak naprawdę pokazuje tylko twoją "inteligencję" oraz brak wychowania. Przykre jest to że osoby, które mają ambicję i chcą do czegoś w życiu dojść są bezpodstawne obrażane publicznie przez mało ambitną anonimowa osoba.

OLA

Na szczęście w internecie nikt nie jest anonimowy. Dotyczy to również tego portalu. Dzięki skutecznym działaniom policji, pracodawcy otrzymują informację kto jest autorem wpisów. Dlatego lepiej 10 razy się zastanowić, co się pisze.

Była Pracownik
@OLA

Prawdę Pani Olu, prawdę.

OLA
@Była Pracownik

Wygląda to na osobistą frustrację. Bo w końcu byłym pracownikiem zostaje się nie bez powodu.

Cieply
@OLA

Ta od razu z imienia i nazwiska????buhah

PRACOWNIK

Dnem to jesteś Ty pisząc takie rzeczy... Pamiętaj, że nie jesteś ANONIMOWA :) Ja pracuje w tej firmie i jestem zadowolona, a prezes jest bardzo w porządku człowiekiem. Osobiste żale wylewaj sobie gdzie indziej...

Obecny pracownik
@PRACOWNIK

Idealnie w punkt:) Współczuję nowemu pracodawcy jak zatrudni takiego pracownika.

Trelemorele
@PRACOWNIK

Nie będziesz mi mówić, co mam robić. Nie podoba ci się, to nie czytaj. I nie strasz mnie tu brakiem anonimowości, bo w nosie mam, czy ktoś będzie mi hakował komputer żeby sprawdzić, co akurat ja myślę o byłym pracodawcy. Dla ciebie "prezes" jest w porządku, dla mnie nie jest i tyle w temacie.

PRACOWNIK
@Trelemorele

To już nie było wyrażenie opinii o byłym pracodawcy, to było przegięcie i przekroczenie pewnych granic. Ja nikogo nie muszę straszyć bo od straszenia to są duchy, po prostu już mi Ciebie szkoda dziewczyno, a że masz w nosie coś to też nie moja sprawa, bo taka postawa jest u Ciebie pewnie nie od dziś ;) Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o EMPIRE Pharma Sp. z o.o. - Radzymin

• Jak się pracuje w EMPIRE Pharma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EMPIRE Pharma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EMPIRE Pharma Sp. z o.o.?

EMPIRE Pharma Sp. z o.o.