3Soft S.A.

Opinie o 3Soft S.A.

Jaki dress code obowiązuje w 3Soft S.A.?

DresSpokoJest

Każdy chodzi ubrany jak mu wygodnie :)

PAX

W 3Soft jestem dopiero na stażu, ale na tym etapie mogę już coś o firmie powiedzieć. Cały staż to praca przy realnych projektach, przy których dużo można się nauczyć. Każda osoba w zespole jest chętna do pomocy, więc nie jest się pozostawionym samemu sobie. W firmie jest bardzo pozytywna atmosfera, fajnie wyposażone chillout roomy, pizza meetings i kursy językowe. Jak na razie jestem bardzo zadowlony.

@PAX

Hej Pax, na jakie zarobki można liczyć będąc na stazu w 3soft?

Cześć, W trakcie trwania stażu oferujemy stawkę godzinową w wysokości 14,70 zł brutto za godzinę. (Od stycznia stawki ulegną podwyższeniu adekwatnie do wzrostu płac.) Długość stażu zależy od Ciebie – zazwyczaj trwa 6 miesięcy, ale może być krótszy. Jeśli szybko się wdrożysz, skrócimy go i dołączysz do zespołu podpisując umowę na stałe. Stawkę w tym przypadku ustalisz ze swoim przełożonym, biorąc pod uwagę Twoje doświadczenie i umiejętności. Założeniem naszego programu stażowego jest przygotowanie osoby do pracy w naszym zespole (chcemy, by staż był pierwszym etapem pracy w 3Soft, nie ostatnim:). Oznacza to realizację zadań w projektach, które realnie prowadzimy dla naszych klientów.

Czy 3Soft S.A. zapewnia kartę multisportu?

Cześć, do pakietu benefitów oferowanych przez 3Soft należą: - karta Edenred Sport i Kultura, z której można korzystać zarówno w ośrodkach sportowych jak i instytucjach kultury - opieka medyczna - zajęcia językowe (angielski, niemiecki, hiszpański) - elastyczne godziny pracy (przychodzimy pomiędzy 06:30 a 10:30, więc świetnie się u nas czują zarówno ranne ptaszki jak i sowy ) - chillout roomy, owocowe wtorki, piątkowe Pizza Meetings

Jack

Serdecznie polecam firmę jako pracodawcę! Świetna atmosfera, sympatyczni i życzliwi współpracownicy, a do tego ciekawe, codzienne wyzwania. Dużym plusem jest proces rekrutacyjny, który przebiega w pełni profesjonalnie w przyjemnej atmosferze, a co ważne, bez dziwacznych pytań pokroju "Porwał Cię rosyjski gangster. Co robisz?". Nie ma się także co obawiać braku doświadczenia, jeżeli to nie jest wymagane, ponieważ niezależnie od długości waszego CV zostaniecie potraktowani na równi z pozostałymi kandydatami.

Kamil
@Jack

Atmosfera w pracy jest bardzo ważna i jeśli jest koleżeńska to pracownicy są bardziej zmotywowani. Napisz proszę jakie jeszcze motywujące bonusy przewiduje pracodawca. Są premie, szkolenia lub pakiet socjalny? Każdy szczegół będzie pomocny.

Project Manager

Na początku - kontakt telefoniczny, podczas którego zostałem zaproszony na spotkanie w siedzibie biura. W ramach potwierdzenia spotkania otrzymałem wiadomość mailową ze szczegółami dotyczącymi dojazdu itp. Spotkanie odbywało się w przyjaznej, partnerskiej atmosferze. Opowiedziano mi o firmie oraz specyfice stanowiska. W międzyczasie była przestrzeń do zadawania pytań z mojej strony. Wychodząc z rozmowy miałem poczucie, że mam wszystkie informacje, których potrzebuję - ale także, iż powiedziałem wszystko, co chciałem o sobie powiedzieć. Odnoszę wrażenie, iż projekty realizowane przez tę firmę są bardzo złożone, co stanowi wyzwanie, którego chętnie bym się podjął.

Rozmawialiśmy o moim doświadczeniu, przykładach z dotychczasowej pracy itp. Po części, w której rozmawialiśmy przekazano mi kilka zadań do rozwiązania (związanych z pracą PMa).

Aka81

To co na pewno działa jeszcze na korzyść 3Soft to ciągły rozwój i zaangażowanie w najnowsze technologie. Fajne jest na przykład to, że 3Soft jest partnerem Cloudery - czołowego dostawcy platform do zarządzania danymi, Cloudera Data Platform oraz Cloudera Data Flow. Dzięki temu mamy informacje z pierwszej ręki na temat nowych możliwości wykorzystania w naszych projektach technologii Hadoop, środowisk chmurowych, przetwarzania strumieniowego i tak dalej. Jest to świetne źródło wiedzy i nowe możliwości rozwoju.

Raf

W 3Soft pracuje już 4 lata. Projekty są ciekawe, dużo nowych technologii więc można się rozwijać. Zdecydowanym plusem jest rewelacyjna atmosfera pracy. Mimo, że firma się rozwija, przybywa ludzi i projektów, wszyscy są pozytywnie nastawieni, mili i pomocni.

Aktualność
Naszą misją jest pomaganie przedsiębiorstwom we wprowadzaniu podejścia Data-Driven Business, poprzez oferowanie rozwiązań z zakresu Artificial Intelligence, Data Management oraz Business Automation.

Od ponad 15 lat wspieramy największe przedsiębiorstwa w uzyskaniu i utrzymaniu przewagi konkurencyjnej poprzez wykorzystanie dedykowanych systemów informatycznych. Projektujemy i uruchamiamy platformy informatyczne pozwalające gromadzić, przetwarzać i analizować duże zbiory danych. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań dla klientów z branży finansowej i retail.

Dzięki wiedzy, doświadczeniu i pasji ponad 80-osobowego zespołu realizujemy zaawansowane technologicznie projekty, wydobywając z dużych zbiorów danych wartość biznesową.

Nasz sukces opieramy na wsłuchiwaniu się w potrzeby klientów, podążaniu za mega trendami, ciągłym rozwoju i wykorzystaniu nowych technologii. Pozwala nam to utrzymać pozycję lidera w branży.

Wierzymy w potencjał biznesowy danych!
Kuba

Świetna firma to i nie dziwi nikogo, że bardzo dobrze się tu pracuje, prawda?

Roni
@Kuba

Fajna atmosfera pracy to jest duży plus 3Soft.

Tomtag

W 3Soft pracuję już kilka lat, to co najbardziej mi się podoba to rozwój firmy, świetna atmosfera i nowe wyzwania. Pracuje się w ciekawych projektach z obszaru Big Data, które dają duże możliwości rozwoju. Polecam.

Joanna

@Lannister, czy rozwój 3Soft wiąże się organizowaniem przez tego pracodawcę szkoleń podnoszących kwalifikacje umiejętności zawodowych u pracowników? Dołączył byś do swojej poprzedniej wypowiedzi kilka słów w tej kwestii? Będzie ona ważna dla innych użytkowników tego forum.

Joanna

@Lannister, widzę, że warunki pracy i atmosfera mogą wpływać na zadowolenie z pełnionych obowiązków i ich efektywność. Czy mógłbyś jednak napisać coś więcej o formie Twojego zatrudnienia i ewentualnych premiach lub możliwościach rozwoju? Tego typu informacje będą również ważne dla osób chcących pracować w 3Soft S.A.

Lannister
@Joanna

Mam umowę o pracę, jest też możliwość wypracowania premii kwartalnej. Jeśli chodzi o możliwości rozwoju firma jest bardzo elastyczna. Mamy ciekawe projekty, jeszcze do niedawna główną działalnością firmy były dedykowane oprogramowania, w ostatnim czasie widać, że bardzo się rozwija w kierunku Big Data (dla dużych klientów).

Lannister

W 3Soft na przestrzeni ostatnich lat zaszło wiele zmian na plus. Bardzo wygodne jest to, że mamy dużą swobodę jeśli chodzi o godziny pracy. Dodatkowo do dyspozycji takie benefity jak karta Edenred, opieka medyczna, regularne dostawy owoców, pizza, można pograć w piłkarzyki itp. Miła atmosfera, fajni ludzie, spoko wynagrodzenie. Jasne, że są też jakieś minusy - ale wszędzie są.

no dyskusji brak. Ciekawe czemu...

Joanna

Zachęcam do wznowienia dyskusji dotyczącej 3Soft S.A. jako pracodawcy. Na stronie https://www.3soft.pl/pl/oferty-pracy/ znajdziecie wiele ofert pracy w firmie. Czy Waszym zdaniem, warto się nimi bardziej zainteresować i aplikować? Jaka jest wewnętrzna sytuacja u tego pracodawcy? Merytoryczne informacje, które zdecydujecie się zamieścić w tym wątku będą ważne dla osób, które poszukują opinii o 3Soft S.A. przed podjęciem decyzji o złożeniu CV.

Konduktor

Praca idealna na start. Fajna atmosfera, ciekawe projekty, ale liczcie się z tym, że w przyszłości zostaniecie wypożyczeni innej firmie (zazwyczaj do jej siedziby).

Zostaw merytoryczną opinię o 3Soft S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w 3Soft S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy 3Soft S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3Soft S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3Soft S.A.?

Kandydaci do pracy w 3Soft S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3Soft S.A.