logo all.medi Personallogistik GmbH

all.medi Personallogistik GmbH

Hamburg

Opinie o all.medi Personallogistik GmbH

inka 2016-04-05 08:26:46
Dzień dobry, szukam pracy jako pielęgniarka za granicą widziałam ofertę wyjazdu do Monachium w tym charterze spełniam wszystkie kryteria ale nie powiem strasznie obawiam się, że coś nie wyjdzie, że będę musiała wracać do Pl...może ktoś już wyjeżdżał z firmą i może się ze mną skontaktować? przyda się rozmowa o konkretach i generalnie o firmie, dzięki!
terra 2016-05-05 10:15:23
@inka widzę, że w dalszym ciągu poszukują pielęgniarek do Monachium ale i Berlina czy Hannoveru. Tez się zastanawiam nad wyjazdem - pomagają z załatwieniem formalności, niemiecka umowa o pracę, zakwaterowanie. Brzmi to nieźle, mam nadzieję, ze płaca równie dobra:)
bunia 2016-06-02 12:58:16
Pracowałam długi czas przez ta firmę, jest naprawdę w porządku. Placa lepsza niż w innych firmach, które chciały mnie zatrudnić, dom w którym mieszkałam: wow! (nie liczyłam na tak dobre warunki), pomogli mi uznać mój dyplom i teraz pracuje już w niemieckiej klinice jako pielęgniarka. Szczerze polecam!
sici 2016-07-17 22:18:39
Świetnie, że zapewniona jest niemiecka umowa o pracę @terra. O takie stabilne zatrudnienie jest teraz dość trudno, a skoro jest jeszcze zakwaterowanie, to widaż, że zależy im na pracowniku i na jego zadowoleniu.
Zostaw swoją opinię o all.medi Personallogistik GmbH - Hamburg
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie all.medi Personallogistik GmbH