WIKA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SGF SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Opinie o WIKA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SGF SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Pracuję w firmie od 2 lat, więc poznałam to miejsce na tyle aby móc je ocenić i polecić innym. Firma oferuje pracownikom więcej niż 70% inny firm. Mam tu na myśli wynagrodzenia, szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego. Jak dotąd pracowałam w kilku firmach, w różnych miastach i dlatego mam porównanie, a ludzie którzy ciągle narzekają nie znają rynku pracy. Jak to mówią " wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ".

Kolega

Nie zgadza się to z faktami, bo tylko mały procent osób otrzymuje szkolenia. Za to zarobki są niższe niż we wielu firmach z regionu. Tylko Ci co pracują długo dostawali regularne podwyżki. Nowi niestety zarabiają pobizej normy utrzymania.

Anusia

Mam pytanie czy na obecną chwilę są u was przyjecia na produkcję??chce złożyć u was CV ale nie wiem czy jest jakaś szansa czy trzeba tylko z polecenia??

Olek

Na początku warunki i atmosfera były dobre, niestety mam wrażenie że jest coraz gorzej. A na pewno więcej pracy. Szkoleń brak. Kto zdobedzie doswiadczenie idzie w świat bo dostaje lepsze warunki.

Mario 2one Limited

Nie polecam współpracy, mimo iż to bardzo duża firma. Niezadowoleni pracownicy tworzą wyroby o niespotykanej wręcz jakości - in minus. Braki kadrowe są zauważalne na każdym kroku procesu produkcji. Brak jakości jest ewidentnie spowodowany próba nadrobienia ilości, co niestety wpływa na jakość. Ogólnie-odradzam.

Fifi

@Miro to chyba dobrze, to oznacza se da się coś osiągnąć w firmie ?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie WIKA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SGF SPÓŁKA KOMANDYTOWA.
kondziu

Generalnie firma ma dobre opinie ale wiadomo, że bardzo dużo zależy od nas samych!

Magdalena
@kondziu

napisz proszę, czy firma daje możliwość rozwoju, np. oferuje szkolenia, kursy? Jak to wygląda w Wika?

Bartosz

Zaszły jakieś zmiany w firmie od ostatnich komentarzy? Kto wyrazi opinie o Wika? Co powiecie o swoich doświadczeniach związanych z pracą w firmie? Po jakim czasie pracy w firmie można liczyć na podwyżkę? Czy są jakieś szkolenia wewnętrzne i jak często?

Gonzo alonzo
@Bartosz

Jesli chodzi o szkolenia nie ma ich duzo i raczej nie licz na cos konkretnego . Podyzki ? Dostaja tylko (usunięte przez administratora) i daja wylacznie swoim wybranym ludziom a reszta czeka 2 lub 3 lata na wieksze pieniadze czyli 150zl brutto wiec czy polecam ? Stanowczo odradzam a kierownictwo wyzej sra niz (usunięte przez administratora) ma mysla ze sie docisneli do koryta (usunięte przez administratora)

Xyz

Brak słów na działania firmy i rozdzielanie rodzin .Każdy wyjedzie bo chce zarobić.Więc potem nie dziwmy się,że są rozwody czy zdrady.Skoro ludzie żyją tam razem ładnych kilka miesięcy to logiczne ,że dochodzi do takich rzeczy.Alkohol tęsknota za bliskoscia robią swoje.Zjazdy co dwa trzy miesiące ? Śmieszne to jest a z dr str co winić firmę .Gdyby pracownicy chcieli zjeżdżać to nic by ich nie zatrzymało.Chodzące ciamajdy,które zamiast się zjednać i na zmianę zjeżdżać ,wolą używać życia i okłamywać bliskie osoby.Firma jak firma w każdej jest lepiej raz gorzej jak nie odpowiada to się odchodzi a nie za wszelka cenę liczy się na wyjazdy.W naszych czasach kazdy może jechać na własna rękę , to czemu ludzie tylko psioczą ,i piszczą,że źle.?

seksuolog
@Xyz

Najlepsze jest to ze prawie cały zakład wie kto z kim sie wali a te osoby normalnie pracuja jakby nic sie nie stało :)

Niewazne
@seksuolog

Hmmmmm no tak znam to z doświadczenia ale wolę zamilknąć. Te wasze imtegracje i chlanie na święta

Kiki@

Sw prawda

Sprawiedliwy

Jak ktoś nie potrafi się odpowiednio zachować w delegacji to lepiej niech tam nie jeździ a nie używa życia na całego i oszukuje bliskich.

Zostaw merytoryczną opinię o WIKA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SGF SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Włocławek

• Jak się pracuje w WIKA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SGF SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy WIKA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SGF SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WIKA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SGF SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

WIKA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SGF SPÓŁKA KOMANDYTOWA