Ozonee (Alpha Fashion Sp. Z O.O. Sp.K.)

3 Dodaj merytoryczną opinię

Alpha Fashion Sp. z o.o. sp.k.

NIP: 9291906045 REGON: 368062332 KRS: 0000691242

Adres: Naftowa 5, 65-705 Zielona Góra

Opinie o Alpha Fashion Sp. z o.o. sp.k.

nick

Firma gdzie wszystko psuje się od dołu, już na magazynie dziewczyna z zagranicy jadąca na prywatnych znajomościach i na tym budująca pracę instruuuje innych jak "pracować" im dalej ten sam sposób działania grupki grupeczki jak się ustawisz to masz spokój

@nick

Nic na to nie poradzisz. Jedne takie wyjeżdżają może nowe będą lepsze

@nick

Na górze nie lepiej. Firma co ma niby ponad 200000 "fanów" na fb a pod postami 10 lików. haha

@nick

Jeśli firma nie korzysta z Facebook Ads, to nie musi dziwić taki wynik, ale to nie miejsce, aby się rozpisywać na ten temat. Rozumiem, że pracujesz obecnie w Alpha Fashion w Zielonej Górze, tak? Jak oceniasz tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki patrząc pod względem innych, podobnych firm z branży?

Tomasz

A jak z relacjami między ludźmi w takim razie? Czy nikt nic nie powiedział, skoro widział takie sytuacje?

nick

Firma gdzie wszystko odbywa się za placami. Od lat ta sama sytuacja, kilka osób wciska się na siłę i próbują kontrolować wszystko robiąc różne rzeczy bez pytania. Myślą że jak potrafią coś to są lepsi, przykłady można mnożyć od tych sprzed lat do bardzo obecnych np. (usunięte przez administratora)

@nick

trzech panów i jedna pani o ile w tej pierwszej części wiadomo o kogo chodzi to w tym drugim pani lubiąca zabawy i imprezy w Kijach która dostosowała się do grupki

@nick

To nie wiesz ze w tej firmie jak masz znajomości to masz lepiej, pracuj sobie uczciwie i nic z tego nie masz traktują cię jak z ulicy a jak masz znajomości to 15% rabaciku i zasady dotyczące RODO też nie obowiązują. Jakby ktoś tam jednak był zainteresowany to 574 końcówka

nickl
@pracownik

Nie narzekaj tak strasznie jeśli chodzi o pracowników też nie mają tak źle, letnia wymiana koszuli z dopłatą 10 zł ciekawe jak zaksięgowaną w dokumentach.

@pracownik, niestety raczej nie mamy wpływu na współpracowników, ale może szczera rozmowa z nimi mogłaby coś pomóc? Warto podejmować jakieś działania w celu oczyszczania atmosfery, bo jest ona bardzo ważna w pracy. @O, rozumiem. Nie brzmi to zbyt ciekawie, ale może pomysł, który poddałam wyżej, to jakieś rozwiązanie sytuacji? Dajcie znać, jak się ona rozwinie!

@Marek

Rozmowa nie pomoże bo do tego potrzeba woli z dwóch stron a nie da się rozmawiać z kimś kto ma mniemanie o sobie tak wielkie że ledwo się z tym mniemaniem o sobie w budynku mieści.

@Marek

Atmosfera jest bardzo ważna szkoda tylko że ona jest dobra jedynie dla tych którzy nie mają żadnych ambicji i swojego zdania i całkowicie podporządkowują się dyktatowi. Szkoda też że coraz więcej takich osób, jedna też potrafi sobie owinąć kogoś wokół palca i na tym żeruje.

abc
@xyz

Główne słowo w pracy to strach. Najgorsze że każda nowa osoba ze strachu robi wszystko żeby przypodobać się pewnej grupie i nie ma swojego zdania. I tylko utwierdzają innych przekonaniu o ich niby nieomylności.

@abc

Nic dziwnego że jet strach jak każda osoba z własnym zdaniem jest marginalizowana albo jeszcze gorzej. Układanie sobie grupy potakiwaczy. Na pomoc tez nie ma sie co liczyc jak nie robisz wszystkiego żeby sie przypodobać. Niektorzy to przerabiaja jak chowaja ambicje i robia wszystko zeby sie przypodobac to uzyskuja pomoc i pochlebstwa na ktore nie zasługuja.

@xyz

Damski duet ostatnio przejął firmę okręciły sobie jedną osobę wokół palca i sterują nim

@nick

@nick, co masz dokładniej na myśli? Rozumiem, że piszesz z perspektywy pracownika firmy ALPHA FASHION. Podzielisz się z nami swoją rzetelną opinią o tym pracodawcy? Przypomnę, że właśnie do tego służy forum GoWork.pl, więc zachęcam.

@xyz

Pracuję od niedawna w firmie i zastanawiam się o jakim strachu piszesz. Atmosfera jest bardzo dobra, nigdy nie miałam problemu z uzyskaniem pomocy. Powiem więcej że na tle innych firm gdzie pracowałam tutaj jest wzorcowo.

Aleksandra

@Pracownik, skoro od niedawno pracujesz w ALPHA FASHION, to mogłabyś napisać kilka słów na temat rekrutacji do pracy w tym miejscu? Ciekawa jestem, jak przebiega, ilu jest etapowa, czy trzeba wykonywać na niej jakieś konkretne zadania. Takie informacje na pewno pomogą osobom, które również aplikowały do pracy w tym miejscu!

xyz

Popytaj innych ale niewielu ich już zostało w całej firmie. We wszystkich działach jest trudna atmosfera jedynie osoby ją wprowadzające są różne. W jednych jedna osoba w innych dwie inne. Szkoda tylko tej drugiej osoby przez długi czas broniła się przed tym ale dla spokoju zaczęła być taka sama.

@xyz

Pracuję od niedawna i tak jak początkowo nie wiedziałam o co chodzi że to jakieś wpisy konkurencji tak z każdym dniem coraz bardziej przekonuje się że dużo prawdy w tym szczególnie w drugiej części. Jedna osoba ustawiająca sobie pracowników od samego dołu i już tam preferująca prywatne znajomości i to dla niej ważniejsze niż kompetencje. U tej osooby jednak chociaż jakieś kompetencje są. Na swoim szczeblu też ma niestety swoją pupilkę i tu już jest brak kompetencji. Z opowieści wiem że ta druga osoba też już trochę czasu pracuje i faktycznie utrzymuje się chyba tylko na znajomości.

@mili

A jak przedstawiają się inne aspekty dotyczące pracy w ALPHA FASHION? Czy oprócz tego "ustawiania znajomości", o których piszesz, coś jeszcze Twoim zdaniem powinno ulec zmianie w tym miejscu? Może warto w jakiś sposób podjąć ten temat z pracodawcą.

@Aleksandra

Ulec zmianie powinno ogólnie podejście współpracowników. Brak szacunku między sobą podburzanie przez jedną panią

@mili

Na współpracowników, ich podejście do pracy, czy też kolegów, często nie mamy wpływu. Może warto przeprowadzić na ten temat jakąś rozmowę w firmie? Ciekawi mnie, czy podejmowane były takie kroki w ALPHA FASHION. Jest to na pewno jakiś sposób, czy krok ku poprawieniu atmosfery.

@Aleksandra

W firmie jest zamiatanie tematu i brak jakiejkolwiek reakcji. Wystarczy zwolnić jedną kobietę która nastawia wszystkich przeciwko sobie i atmsfera będzie dobra. Od roku to robi skutecznie.

u-a
@mili

Dokładnie wystarczy niektórych wymienić i po problemie

nowa
@u-a

Dokładnie dwie panie wywyższające się i uznające się za lepsze od innych jedna niby zaKRĘCONA a druga wiadoma no i pan od wielu lat niszczący ludzi.

Aleksandra

W takim razie nie wygląda to za ciekawie. Może są jeszcze jakieś inne możliwości / kroki, które można by było podjąć? Długo już pracujesz w ALPHA FASHION? Ciekawi mnie, czy w ogóle w firmie zachodzą jakieś zmiany w różnych kwestiach, czy panuje raczej jakaś stagnacja.

asassasasasasas
@Aleksandra

Leczenie antyużywkowe dla szczególnie jednej osoby

Byłyklient

Fatalna i niekompetentna obsługa , narażająca klienta na straty finansowe i czas. Osoba , która odbiera telefony wprowadza w błąd podając złe informacje. Ręce opadają, straciłam dużo czasu i nerwów, nawet nie usłyszałam słowa przepraszam. Więcej nie zrobię tam zakupów, jest tyle

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Alpha Fashion Sp. z o.o. sp.k.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

@pracownik, mimo wszystko może jednak warto spróbować porozmawiać, używając sensownych argumentów, niż z góry zakładać, że taka rozmowa nie ma sensu. Wcześniej pisałeś, że ogólnie jesteś zadowolony z pracy w ALPHA FASHION - może napisać, jakie czynniki mają wpływ na takie Twoje zdanie o tej firmie?

@Marek

Sama praca jest ciekawa, wiele można się nauczyć niestety tak jak było pisane atmosfera nie jest dobra. Szans na jej zmianę też nie ma bo większość osób szczególnie nowych dla spokoju przyjmuje tą sytuację jako normalną co powoduje że kilka osób coraz bardziej układa sobie firmę po swojemu

Dużo prawdy w tych wpisach choc może nie aż tak ostro pracuje od niedawna w firmie i sama praca fajna ale kilka osób faktycznie uważa się za lepsze i ciężko się z nimi pracuje. Gdyby nie to firma była by bardzo dobra

@DEF, @Xyz, a Wy pracujecie w ALPHA FASHION? Jeśli tak, to napiszcie proszę kilka słów o pracy w tym miejscu i o funkcjonowaniu firmy. @ABC, rozumiem, dziękuję Ci bardzo za odpowiedź! Życzę wiele dobrego i pozdrawiam. @O, czy pracownicy podejmowali jakieś kroki w tej sprawie?

O
@Marek

Pracodawca wie o problemie o jego skali i nic z tym nie robi. Jedna osoba uważająca się za najważniejszą która nakręca pozostałe do ataków na innych i sytaucja jest taka. A inni dają się w to wciągnąć dla własnych celów żeby też nie stali się celem ataków

@do pracownik, długo już jesteś związany z firmą ALPHA FASHION? Napisz kilka słów na temat atmosfery w miejscu pracy; chętnie dowiem się, też, czy pracownikom przysługują jakieś dodatki socjalne. @ABC, rozumiem, że Ty też pracujesz w tej firmie. Czy stawia ona na rozwój swoich pracowników? Napisz proszę coś na ten temat!

ABC
@Marek

Szkoleń nie ma jeśli o to pytasz. Dodatki socjalne też oczywiście nie istnieją. Na temat atmosfery napisano już wiele i nic się nie zmienia. W firmie jest kilka as-ów wiedzących wszystko najlepiej którzy zawładneli firmą. Rządzą w kilka osób i bawi ich niszczenie innych. Dopasujesz się do nich spokojnie pracujesz nie dopasujesz to szkoda mówić

Chlebek

Bula napisało , rację. Dziwne to twoje zachowanie.

do pracownik

Chyba pracujemy w innych firmach. Wszystko co piszesz to jakieś bzdury. W pracy jest naprawdę przyjemna atmosfera. Oczywiście czasem zdarzają się jakieś nieporozumienia czy sprzeczki ale gdzie ich nie ma. Czytając twoje wpisy mogę stwierdzić że to z tobą jest coś nie tak a nie z firmą czy innymi ludźmi tam pracującymi

@do pracownik

Ze mna wszystko jest ok. Widzę że odezwała się jedna z obrończyń obecnego układu albo to jedna z tych osób sama postanowiła wcielić się w swojego obrońce. Ewentualnie za dużo pewnych używek jednej z tych osób i jakaś podwójna osobowość bo nie jest tajemnicą że pewna osoba normalnie się na codzień nie zachowuje.

ABC

To dziwne zachowanie i fałszywość to nie tylko jedna osoba w tej firmie. Można naliczyć co najmniej ze cztery takie osoby które niby są miłe a "nuż w plecy" by wsadziły chętnie.

DEF
@ABC

Jak tak źle, to dlaczego nie zwolni się Pani? "Z nożem w plecach"chodzić chyba mało komfortowo jest ... jeszcze tyle miesięcy !

@Pracownik, umowa o pracę brzmi dobrze, myślę, że to najlepsza forma umowy, bo w należyty sposób zabezpiecza interesy obydwóch stron: zarówno pracownika, jak i pracodawcy. Rozumiem, o czym piszesz - dziękuję za odpowiedź! @..., niestety nie mamy 100-procentowej pewności, że pracodawca ALPHA FASHION zagląda na forum - może jednak jakieś zmiany zostaną wprowadzone w firmie i wszystkim będzie żyło się lepiej.

@danio, moim zdaniem trzeba robić wszystko, aby doprowadzić do tego rodzaju dialogu. Zdanie pracowników jest przecież bardzo istotne! Dziękuję za Twoją odpowiedź, ale powiedz mi jeszcze proszę, jaka atmosfera panuje w firmie? Czy nie ma problemu z uzyskaniem umowy o pracę na czas nieokreślony?

danio
@Marek

Oczywiście że jest istotne ale nie w tej firmie. Atmosfera jest słaba bo odczuwasz że nikt się nie liczy z twoim zdaniem plus współpracownicy niby są mili i uśmiechają się do ciebie a tak naprawdę kopią pod tobą dołki żeby zająć twoje miejsce i zepchnąć cię na margines . Do tego tworzą się grupki tak że jeden kolega wyciągnął drugiego miernego kolegę i zrobił go kimś niby ważnym a teraz ten drugi ciągnie za uszy koleżanki.

m
@danio

W pełni zgadzam się z opinią. Wystarczyłoby usunąć dwie osoby z przerośniętym ego niszcące innych i atmosfera była dobra. W tej firmie zupełnie nikt nie potrafi ocenić przydatności ludzi do pracy i ceni się jedynie tych którzy zamiast pracować zajmują się tylko szukaniem czegoś na tych pracujących

@danio, rozumiem. Dziękuję Ci za odpowiedzi i życzę wiele dobrego! Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w ALPHA FASHION z Zielonej Góry? Jestem ciekawa, jak wygląda proces wdrożenia nowych pracowników do podjęcia obowiązków.

@Kim, rozumiem. Czy poruszaliście tę kwestię z odpowiednimi osobami w pracy? Może warto? Trzymam kciuki, aby coś uległo zmianie w tej kwestii. @pracownik, tak, otrzymałam już odpowiedź na zadane przeze mnie pytanie. Dopytam jeszcze, czy długo już pracujesz w ALPHA FASHION? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu?

danio
@Marek

Niestety nie ma z kim tej kwestii poruszać ponieważ rozmowa w relacji pracodawca-pracownik w tej firmie nie istnieje. Szczególnie szefowa ma swoje zdanie i koniec. Jedynie ze zdaniem dwóch trzech osób szefostwo się liczy. (usunięte przez administratora) Ewentualnie jak jesteś w gronie ich ulubieńców którzy nie mają honoru i na siłę im się podlizują to może się za kimś łaskawie wstawią.

@adam, rozumiem, że chciałeś wypowiedzieć się na temat ALPHA FASHION, przypominam jednak, że forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców. @pracownik, rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Czym spowodowany jest ten problem z urlopami, o którym wspominasz? Może da się go jakoś rozwiązać?

Kim
@Marek

(usunięte przez administratora)2 tygodnie, które każdy może wykorzystać, to tylko dzięki przepisom prawa pracy. Inaczej nawet tych 2 tygodni by nie było...

@Marek

dobre pytanie, ale nie do mnie. Zresztą jak wyżej. Tam nie ma osoby, która by wykorzystała cały przysługujący urlop.

@była pracownica, a czy nie było problemu z wypłacaniem wynagrodzenia za nadgodziny lub ich odbioru w postaci dni wolnych? @pracownik, długo już pracujesz w ALPHA FASHION? Może jednak jesteś w stanie podać jakieś plusy pracy w tej firmie? Co jeszcze możecie powiedzieć na temat pracy w ALPHA FASHION?

@Marek

nadgodziny są wypłacane bezproblemowo. Natomiast jeśli chodzi o dni wolne, to jest z tym zawsze problem. Normą jest stale nie wykorzystywany urlop i problem z pojedynczymi dniami wolnymi, nawet jeśli nie koliduje to z przebiegiem pracy.

była pracownica

Pracowałam tam jakiś czas temu ciągłe nadgodziny i nie na zasadzie jak chcesz, tylko musisz, atmosfera taka że choćbyś miała rację to i tak nikt twojego zdania pod uwagę nie weźmie bo niektórzy wiedzą lepiej a szczególnia jedna osoba od lat najlepiej wszystko wiedząca. Na przeczekanie jak nie ma sie nic lepszego praca może być ale na dłużsżą metę słaba

@była pracownica

Potwierdzam wszystko. Najgorsza jest teraz osoba która od szybkiego wzrostu znaczenia w firmie nagle postradała wszystkie rozumy. To co inni zapoczątkowali teraz kontynuowane z większą siłą. Wierny uczeń dwóch poprzedników. Większość się boi to się nie odzywa, a reszta nie ma życia.

o

Praca słaba zarobki nie najlepsze za małe w stosunku do obowiązków plus nienajlepsza atmosfera(usunięte przez administratora)

Bo----a

(usunięte przez administratora). Atmosfera fatalna osoby z działu niemieckigo które pracą się nie zajmują tylko głupotami. Inne osoby też nie lepsze. Zgadzam się też z Loko że niektórzy za to próbują innymi sposobami zrobić karierę w firmie, jak kompetencjami się nie da to innymi "walorami" zdobywają pozycję. Nie poleca

kuku
@Bo----a

Piszesz w kółko to samo. Bo----a, no i (usunięte przez administratora)pracownik. Poznać cię po błędach stylistycznych. Cytat: "które myśli że postradało wszystkie zmysły". Poczytaj co to znaczy postradać zmysły. Cytat "szefowstwa" - zalecam słownik języka polskiego. "Atmosfera fatalna osoby z działu niemieckigo które pracą się nie zajmują tylko głupotami. " To praca chyba jednak fajna, skoro można zajmować się "głupotami"? "Inne osoby też nie lepsze." za to ty najlepszy/a. "Zgadzam się też z Loko że niektórzy za to próbują innymi sposobami zrobić karierę w firmie, jak kompetencjami się nie da to innymi "walorami" zdobywają pozycję." a to nowość. Ciekawe u kogo te osoby robią karierę i jakimi walorami zdobywają pozycję. Twoje opinie nie są rzetelne. Ale się uparłeś na tę firmę. Podobno jest w PL brak bezrobocia, to zmień pracę i wyluzuj. W każdej firmie jest jakaś struktura, w tej jest taka, że szefostwo, nie "szewowstwo" ma zawsze rację. Jeśli urodziłeś się prezesem i wszystkich w koło uważasz za głupszych, to załóż własną firmę.

@kuku

Odezwał się jeden z obrońców firmowych. Wszyscy wiedzą że w firmie nie ma ani dobrej atmosfery ani uczciwego traktowania. W listopadzie po kilku miesiącach ciągłej krytyki i niszczenia było kilka odejść z firmy ludzi którzy atmosfery nie wytrzymywali. A teraz po zmianach wcale nie jest lepiej a w wielu sprawach nawet gorzej. Kilka upatrzonych osób i ciągle źle źle i źle . Niektórzy nie chcą ale dostosowują się do tego co jest a niektórzy nie i Ci mają najgorzej.

no

Firmy nie polecam. Brak komunikacji, brak możliwości rozwoju, fatalna atmosfera,(usunięte przez administratora) Jeszcze raz nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Alpha Fashion Sp. z o.o. sp.k. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Alpha Fashion Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Alpha Fashion Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Alpha Fashion Sp. z o.o. sp.k.