Ozonee (Alpha Fashion Sp. Z O.O. Sp.K.)

3 Dodaj merytoryczną opinię

Alpha Fashion Sp. z o.o. sp.k.

NIP: 9291906045 REGON: 368062332 KRS: 0000691242

Adres: Naftowa 5, 65-705 Zielona Góra

Opinie o Alpha Fashion Sp. z o.o. sp.k.

Hejka, czy po tych dwóch już latach proces rekrutacji możliwe, że wygląda nieco inaczej? kiedyś pojawiały się negatywne opinie co do niego, a właśnie chciałam aplikować przez podesłanie CV na maila. Chciałam się dowiedzieć po jakim czasie można oczekiwać odzewu. Mam już doświadczenie z pracy jako specjalista ds. e-commerce i ciekawa jestem co by mi teraz zaproponowali

Karolinaaa Nowy wpis

Nie polecam! Na rozmowie o pracę, Pani z biura była niezadowolona, że zajmuje jej czas... Miała lekceważące podejście i nie chciała odpowiadać na moje pytania odnośnie stanowiska na które aplikowałam. Śmiech na sali. Po krótkiej chwili zrezygnwałam z dalszej rozmowy. Aż strach pomyśleć co się dzieje w tej firmie. Współczuję ludziom, którzy tam pracują.

Joanna Nowy wpis
@Karolinaaa

Ale to w ogóle nie chciano z Toba rozmawiać czy jak? Po co się umawiali w takim razie? Jakie padały pytania do Ciebie?

Katarina Nowy wpis
@Karolinaaa

Również byłam na rozmowie w tym miejscu i miałam takie samo odczucie, Pani od rekrutacji bardzo nieprzyjemna, zdenerwowana, miałam wrażenie że od samego początku jest do mnie negatywnie nastawiona. Bardzo dziwne miejsce, ludzie którzy tam pracują muszą mieć nerwy że stali bo atmosfera jest jak widać tragiczna...

Ktos

Czy można wiedzieć jakie są zarobki na start?

Kazimierz
@Ktos

A o jakie stanowisko w ogóle pytasz?

Rafał

Nadal przysługująca 15 minutowa przerwa jest wyliczana przez ochronę co do sekundy? Bo takie sztywne zasady to trochę słabo szczególnie że nawet nie można wyjść na fajka. Coś się poprawiło w tym temacie?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Alpha Fashion Sp. z o.o. sp.k.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Alpha Fashion Sp. z o.o. sp.k.?

Nie

Bleze

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora) Pracujesz pod presją czasu, jeśli nie zbierasz szybko zamówien, już jest jazda mimo tego że jesteś 1 czy 2 dzien i dopiero sie uczysz, na magazynie nic nie opisane tylko zbierasz po kodach. Przerwa 15 min z zegarkiem w ręku zima nawet nie zdążysz napić się goracej herbaty i już musisz kończyć , nie ma siedzenia 2 czy 3 min dłużej bo wszystko nadzoruje ochroniarz który siedzi ciągle w kamerach nawet nie możesz spokojnie zjesc bo w jadalni kamery i zaglądaja ci do gara, tel nie możesz używać nawet na przerwie , mimo że przerwa to twój Czas, zapomnij o wyjściu na dwór w czasie przerwy bo wszystko pozamykane na 3 spusty nawet latem nie wyjdziesz na powietrze póki pracy nie skończysz, palisz? Zapomnij nawet na 1 papierosa wyjść na przerwie nie możesz. (usunięte przez administratora) W biurze wszyscy siedzą z glowa w komputerach i naginają jak mrowki nawet że sobą nie rozmawiają bo za szyba obok szefostwo siedzi i tylko koduje jka się tam wchodzi to jak do kaplicy masakra Także jak najdalej od tej firmy No i nie pozdrawiam

@Bleze

Szczera prawda!

Pracownik biurowy
@Bleze

Pracuje w firmie krótko, ale już zdążyłem się do pracy zniechęcić. W firmie przeważają osoby z Ukrainy, Polaków jest zdecydowanie mniej. Praca biurowa jest bardzo schematyczna, ale nie jest to nic skomplikowanego. W biurze panuje cisza nikt że sobą nie rozmawia, telefonów się nie używa. W dniu podpisania umowy miałem podejść do pani w innej części budynku by się zapoznać z umową i ją podpisać, gdy wstalem od biurka o godzinie dokładnie 16.27 (pracuje się tam do 16.30) została mi zwrócona uwaga że tutaj pracuje się do 16. 30.. Śniadanie je się przy biurku i nie ma wyznaczonego czasu na zjedzenie czegoś, a przy pracy biurowej ważne jest by moc na chwilę odpocząć od monitora. Ogólnie nie polecam. Wydaje mi się że pracuje tam tyle osób z zagranicy bo Polacy po prostu nie chcą tam pracować.

Grzegorz

To tylko trzeba się cieszyć , że można zarabiać więcej. Firma szanująca pracowników, dlatego polecam!

@Grzegorz

Jaka ściema xD

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Alpha Fashion Sp. z o.o. sp.k.?

BraPa

Nienormowane. W zależności od potrzeb nadgodziny

0-24 Hora

Gosia

Szukam właśnie takiej pracy od zaraz.

@ktoś a można zrezygnować z nadgodzin?

@Michał

Nie

Czy zdarzają się nadgodziny w Alpha Fashion Sp. z o.o. sp.k.?

Ktoś

W roku więcej dni z nadgodzinami niż bez

Darek

Fajna firma do tego dobry pracodawca, więc jeśli ktoś chce pracować i robi to dobrze ma zagwarantowaną fajną pracę.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Alpha Fashion Sp. z o.o. sp.k.?

Oko

Tak

Jeremiasz

Przynajmniej można więcej zarobić, nie zawsze są takie możliwości!

@m, a czy te kwestie były zgłaszane jakoś osobom zarządzającym firmą? Długo już pracujesz w ALPHA FASHION? @Pracownik, to na podstawie jakich umów odbywa się zatrudnienie w tej firmie? Napisz coś więcej na ten temat. Może warto poruszyć tę kwestię z pracodawcą? Szczera rozmowa czasem potrafi naprawdę pomóc.

Buła

Dziwna sprawa...jak tak źle to można zwolnić się zawsze przecież zamiast siedzieć na necie w niedzielny poranek i wieczór.

...
@Buła

Masz rację, ale z drugiej strony to jedyny sposób, by wyrazić swoją opinię. W pracy brak dialogu pracodawca-pracownik, więc nie ma szans, by na cokolwiek wpłynąć. Dlatego wszelkie żale są tu wylewane. Ale jednak nie jest tak źle, skoro "Pracownik" jeszcze cały czas tam pracuje ;) albo brak innych perspektyw, albo jednak jest OK.

@Buła

Zwolnić się i dać satysfakcje innym którzy tylko na to liczą. Lepiej starać się oczyścić atmosferę. Mam nadzieję że skarga do odpowiednich instytucji która została wysłana pomoże

Xyz

To dlaczego nie zwolnisz się ?

qwerty

Nic nie zmienisz dziewczyno takim wypisywaniem. Szkoda Twoich nerwów tylko. Pomyśl o sobie, swoich ambicjach. Szkoda zdrowia, by tam siedzieć. Pójdziesz do innej pracy i szybko zapomnisz ten koszmar. Głową muru nie przebijesz i te trzy czy cztery osoby będą tam zawsze. Pamiętaj, że tu chodzi o Ciebie, a nie o to, by coś im udowodnić. Zostaw maluczkich maluczkim, niech się kiszą we własnym sosie. Powodzenia i odwagi!

ytrewq
@qwerty

Hahahahaha i właśnie taka pewność siebie was zgubiła, możemy dodać wpis do sprawdzenia ip czy nie był napisany przez Pana pracującego bardzo długo już w firmie. Chociaż pewnie nie będzie zainteresowany bo wie co wyjdzie. Tak pewni siebie byliście a tu niespodzianka. Zawsze to wygra prawda w każdym przypadku.

pracownica
@Marek

sytuacja dalej bez zmian, obecnie juz nawet przyjaznie z przed lat nie pomagaja w kwestii traktowania innych. (usunięte przez administratora)

Słaba praca jak usłyszycie na rozmowie że nadgodziny tylko w poniedziałek i w sezonie to nie wierzcie w takie informacje. Dzisiaj 29 styczeń (wtorek) a znowu trzeba było przyjechać godzinę szybciej i tak przez większość dni.

Trele morele
@pracownik

Dni bez obowiązkowych nadgodzin można liczyć na palcach jednej ręki przecież, ale takto jest jak coraz większe skrzypce zaczynają odgrywać ludzie pokroju osoby chodzącej na koncerty Zenka Martyniuka

czytac się tego nie da. Ewidentnie pisze to jedna i ta sama osoba. Pracowałam tam jakiś czas temu i jest jakis tam konflikt (w 1 dziale i miedzy 2 osobami), ale zupelnie nie wplywa to na prace pozostalych osob. Mozna sie jedynie usmiechnąć z politowaniem. Praca jak wszedzie, konflikty jak wszedzie, a mowi to osoba z doswiadczeniem i nie zaden dupolizus, jak mnie pewnie zaraz okreslisz. Polecam na dobry poczatek. Mozna zdobyc cenne doswiadczenie w branzy e-commerce. Pieniadze tez niezle. Atmosfera? No coz, to sprawa indywidualna, mi nie przeszkadzala. Generalnie tak jest, ze w pracy sie pracuje

Aleksandra
@były pracownik

@były pracownik, ciekawa, dość obiektywna opinia. Czy warunki oferowane przez ALPHA FASHION są porównywalne do tych oferowanych przez inne firmy w branży - wiesz coś może na ten temat? Jestem ciekawa, jak to przedsiębiorstwo wypada na ich tle.

@były pracownik

"zupelnie nie wplywa to na prace pozostalych osob" To czemu tak dużo osób rezygnuje? Ludzie nie wytrzymywali właśnie atmosfery kiedyś i obecnie jest tak samo a nawet gorzej bo obecnie jest jawne dopasowywanie sobie ludzi pod to żeby nikt nic nie mówił. Kto się nie dopasuje temu ciężko się pracuje. Winni tym zmianom są jedynie Ci co zachowują się źle wobec innych

abc
@pracownik

a jak juz ktoś zostaje to staje się taki sam i nabiera identycznych nawyków w pracy.

uio
@abc

Na szczeście są jeszcze ludzie szanujący siebie, tak to jest jak niszczyciel ludzi nie szanuje nawet starszych osób i te też mają dosyć traktowania

mili
@uio

Ale tak postępują tylko osoby się szansujące nie dają się poniżać i odchodzą, te słabsze jak jedna wchodzą w nazwijmy to bardzo ale to bardzo bliskie relacje z jednym z niszczycieli i tak się bronią.

nick
@mili

To jest najwieksyz problem, nienawisc do kobiet stosowana od lat ze strony jednej osoby którą można zauwazyc od pierwszego dnia pracy.

@Aleksandra

skoro "ciekawa, dość obiektywna opinia", to dlaczego zostala usunięta?

Pra
@były pracownik

Bo była nieprawdziwa :) ten konflikt o którym pisałaś był sztuczny i nieprawdziwy. Jak ktoś nie wierzy niech sprawdzi sobie imprezę w Demonie z 10 marca. Przeżyłam szok wtedy jak widziałam na własne oczy jak ona niby z koleżanką a on z kolegą byli ale całą imprezę spędzali praktycznie razem nawet bardzo, mimo że dzień wcześniej a potem okazało się że i dwa dni później skakali sobie do gardeł w pracy. Mistyfikacja wspaniała tylko nie rozmumiałam i nie rozumiem dlaczego.

aktualny pracownik

Pora zadać pytania drugiemu Panu: Czy od roku pracy nie były faworyzowane kobiety z którymi był w bliższych relacjach? Czy nie były to trzy kobiety? Jedna z magazynu, jedna od początku ciągnięta za uszy z niewiadomych względów i mogąca pozwolić sobie na więcej, promowana przy każdej możliwej okazji. Czy nie było tak że relacje z trzecią wpływały na innych pracowników? Czy nie wprowadzaliście atmosfery w pracy zależnej od waszych prywatnych kontaktów? Czy ocieplenie stosunków w pracy nie wynika z "ocieplenia" prywatnych relacji między wami? Czy zamiast pracy w godzinach i miejscu pracy nie zdarzyło się wam zamiast pracować umacniać prywatne relacje, nie kryjąc się nawet z tym specjalnie, myśląc że nikt o tym nie wie? Czy nie wpływało to na jakość pracy bo głównym zadaniem było chronienie siebie oraz to że przez to jedno z was mniej pracowało bo odbiło się to też na życiu prywatnym? Czy inne kobiety nie były obrażane i niszczone bez względu na swoją pracę? Czy nie miało miejsce "punktowanie" urody wśród waszej grupki? Czy razem z pierwszym Panem nie przeprowadzaliście publicznie rozmów na temat pracy innych osób tak że te mogły się poczuć urażone? Czy pod adresem osoby z innego działu w waszych rozmowach nie padały obrażające słowa ze względu na wiek? Czy nie prowadziliście gierek mających na celu wyeliminowanie niepasujących wam osób? Można spytać byłych już pracowników którym to nie odpowiadało czy nie nastawialiście pracowników przeciwko sobie prowadząc niby dyskusje o pracy. Czy nie padały publicznie obelgi na temat innych pracowników? Czy nie zdarzało ci pracować w się nazwijmy to nie najwyższej świeżości? Czy jeden błąd u nie pasującej osoby nie był dla ciebie ważniejszy niż dziesięć u pupilka a właściwie pupilki? Czy kilka osób nie miało tuszowanych za wszelką cenę błędów? Czy to nie "dzięki" tobie nagle niektórzy stawali się niby bezbłędni bo mieli otworzony parasol ochronny i wszystko było robione za plecami? Wracamy do pytania jakie były koszty tego? Bo sprawdzić że to prawda można łatwo na podstawie dokumentów wystawionych dziwnie akurat przez ciebie.

@aktualny pracownik

Przecież to styl pracy od lat stosowany, przez całą trójkę, każdy miał takie przygody w pracy ale tylko jednemu na poważnie wyszło. Po prostu nie odstawało to od "ich" normy, i zgadzam się w sprawie "kariery" jednej to promowanie od wakacji było takie ża aż wymiotować się chciało ale jak to mówili między sobą: (usunięte przez administratora)Jej też mi nie szkoda bo sama raz pytana o to przyznała że usłyszała że zdobycie pozycji w pracy jest jak ciąża nigdy nie wiesz ile razy musisz wiadomo co żeby się udało i ona sie z tym zgadza

ktos
@aktualny pracownik

"Bo sprawdzić że to prawda można łatwo na podstawie dokumentów wystawionych dziwnie akurat przez ciebie." o ile nie zostały zniszczone przez podopieczną

Pra
@ktos

Mówisz o tym dziwnym "sprzątaniu" w szafce które można spokojnie na monitoringu sprawdzić. Tam "tabletki" były "sprzątane" raczej on korzystał, teraz ona

Chyba najwyżsy już też czas zadać pytania na temat informacji zbieranych przez grupkę i trzymaną przez długi czas u trzeciego z Panów, który jak można usłyszeć był pomysłodawcą tego. Zapytajmy czy po odejściu jednej z osób z działu zagranicznego nie było nacisków w celu wyboru nowej osoby decyzyjnej tam przychylnej grupce. To jednak nie jest najważniejsze a zeszyt z wszystkimi informacjami na temat pracowników i wszystkiego co z nimi związane. Czy nie służył wam on do uciszania niewygodnych osoób? Czy nie były tam zapisane numery telefonów, maile i inne informacje? Wiem że brzmi to jak scenariusz taniego filmu ale wszystkie informacje z poprzednich postów jak te o wpisach znajdowały sie w notatkach jakbyście pytali skąd ta pewność o adresach IP itd. Zagubiła was rutyna i zostawienie nieschowanego zeszytu wychodząc. Informacje o pracownikach zbierane od 2017 roku albo i wcześniej.

aktualny pracownik

(usunięte przez administratora) Widać koledzy stanęli w jedności "ekipy" wyciągając jakieś dziwne historie publicznie, więc chyba pora powiedzieć sprawdzam i też to zrobić publicznie. Pisząc jak pewna osoba zadam pytania czy za część wpisów nie odpowiada pewien "Pan" od początku istnienia firmy pracujący w niej. Oczywiście nie zamierzam jak inni rzucać oskarżeniami bez poparcia. Czy wpis: "Jak tak źle, to dlaczego nie zwolni się Pani? "Z nożem w plecach"chodzić chyba mało komfortowo jest ... jeszcze tyle miesięcy ! " nie jest Pana wpisem. Jasne oskarżenie w kierunku kobiety sugerujące kto dokonuje wpisów. Nie o to chodziło od początku? Chodziło Panu o tą samą kobietę która jest od dawna drzazgą w Pana oku? którą próbował Pan zwolnić kilkukrotnie? Czy przynajmniej dwa inne wpisy z tamtego okresu nie są wpisami dokonanymi właśnie przez Pana? Czy to nie Pan nakręca takimi pytaniami dalsze odpowiedzi? W przypadku gdy tak nie jest chyba nie będzie miał Pan problemu z tym żeby sprawdzić IP między innymi tego wpisu. Dobrze jednak wiemy że tak nie będzie, bo wynik będzie oczywisty i potwierdzający to co zostało tu napisane. Nie trzeba było chwalić się między sobą tymi wpisami tak głośno, tak że inni też się o tym dowiedzieli. Czy wpis z pytaniem dlaczego nie zwolnisz się również nie jest Pana wpisem? Nie udało się dokonać przynajmniej jednego zwolnienia w ramach działania firmy to zaczął Pan przenosić takie próby i naciski sugerujące dokonywanie wpisów przez kobietę do internetu? Szkoda chyba tych wielu lat dla czegoś takiego. Zwłaszcza, że inni zaczęli stosować te same metody, w końcu jak ktoś doszedł do takiej pozycji i tak się zachowuje to wzorce muszą być dobre. Chyba temu, że te wpisy o których tu mowa należą do ciebie nie zaprzeczysz. Nie zaprzeczysz też temu że niby w żartach odsyłałeś innego pracownika na błękitną linię poniżając go tak że inni też to słyszeli. Na odpowiedzi nie liczę bo znamy je oboje i nie są to jakieś oskarżenia z powietrza ale fakty z którymi należy się zapoznać. Zadasz pewnie pytanie dlaczego nie podpisuje się pod tym. Tak jak zostało już to tutaj napisane ze strachu. Mam jednak nadzieję że ktoś dokładnie sprawdzi to co zostało tu napisane i skończy się bezkarność ze względu na staż pracy.

@aktualny pracownik

Niestety wszystko w złą stronę idzie, można zadawać kolejne pytania czy dzisiaj nie padła niby żartobliwa sugestia wśród koleszków że dawniej jak ktoś około 11 nadal zajmował się czymś innym a nie wysyłaniem to jedyne co mógł sobie potem pisać to cv do nowej pracy. D(usunięte przez administratora)Wystarczy już tego parasolu ochronnego, czas na działania i odpowiedzi. Mam nadzieję że ktoś doprowadzi do normalnej sytuacji w firmie i będzie miał odwagę publicznie zadać te pytania żeby ten Pan przy wszystkich na nie odpowiedział.

Zostaw merytoryczną opinię o Alpha Fashion Sp. z o.o. sp.k. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Alpha Fashion Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Alpha Fashion Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Alpha Fashion Sp. z o.o. sp.k.