UTI.pl INTERNET PUZZLES

Opinie o UTI.pl INTERNET PUZZLES

W UTI.PL pracowałem kilka miesięcy. Polecam, profesjonalne szkolenie a następnie praca w dobrej atmosferze. Bardzo zgrany zespół oraz wspierający menadżerowie.

Bartłomiej

Dobra firma gdzie potrafią docenić umiejętności i talenty. Nie patrzą tutaj na rzeczy takie jak wiek czy wygląd i zawsze panuje miła atmosfera. Codziennie poszerzam swoje kompetencje w różnych dziedzinach.

Koziołek

Fajne te opinie. Wcale nie pisane na kolanie, najprawdopodobniej przez ta sama osobę xDd

Firma na 6 , Pracownicy pomocni i kompetentni . Wszelkie działania i formalności załatwiane szybko i profesjonalnie . Bardzo polecam tą firmę .

@Andrzej

Dziękujemy Panie Andrzeju za podzielenie się swoją opinią. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy dobro naszych klientów, dlatego szczególnie cieszymy się kiedy nasze zaangażowanie i profesjonalizm zostają docenione. Mamy nadzieję, że nasza przyszła współpraca będzie przebiegać równie pomyślnie. Pozdrawiamy serdecznie

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży oferowane przez firmę UTI.pl INTERNET PUZZLES? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w UTI.pl INTERNET PUZZLES? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Proces rekrutacji jest zależny od danego stanowiska. Może on być jednoetapowy gdzie osoba aplikująca jest zapraszana na rozmowę rekrutacyjną ze specjalistą ds. HR i w przypadku pozytywnej weryfikacji dostaje odpowiedź w ciągu 2-3 dni. Natomiast w przypadku rekrutacji dwuetapowej kandydat uczestniczy najpierw w rozmowie z specjalistą ds. HR, jeżeli po tej rozmowie kandydat otrzyma pozytywną odpowiedź jest zapraszany na kolejny etap, na rozmowę z kierownikiem działu oraz specjalistą technicznym. Proces podjęcia ostatecznej decyzji również trwa od 2 do 3 dni.

Sylwia

Pracowałam w uti około roku jako konsultant ds sprzedaży nie mając zbyt dużego doświadczenia. Dzięki wsparciu Gosi i Marcina rozwinęłam się jako handlowiec i polubiłam tą formę pracy. Dział sprzedaży umiejętnie motywuje pracowników do pracy i jest zawsze pomocny. Jeżeli chodzi o atmosferę to jest ona wyjątkowo koleżeńska, dzięki czemu chodziłam do tej pracy z przyjemnością :)

Janek

Polecam pracę w UTI. Atmosfera w zespole bardzo pozytywna. Pracownicy chętnie służą pomocą, a z przełożonymi można się dogadać. Dużym plusem są stałe godziny pracy i zawsze wolne weekendy.

Wika

Praca w UTI.pl pozwala mi połączyć studiowanie z pracą. Zdobyłam tu ogromne doświadczenie jako handlowiec, managerowie przekazują dużo cennych rad i uwag, które bardzo pomagają w pracy. Jeżeli widać, że ktoś się stara i robi wyniki to ma duża szanse na awans. Dodatkowo atmosfera w UTI.pl jest bardzo miła i przyjacielska. Jeżeli chodzi o zarobki, to jeżeli ktoś stosuje się do rad przełożonych i przykłada się do pracy to może na prawdę wypracować sobie wysoką premię.

Marcin63

Spędziłem w firmie prawie 2 lata i okres ten oceniam jak najbardziej pozytywnie. Firma pozwoliła mi rozwinąć się jako handlowiec prawie od zera i zdobyć jakże cenne doświadczenie w tej branży. Moja dobra postawa została nagrodzona po pewnym czasie propozycją awansu i gdyby nie przeprowadzka do innego miasta pewnie bym z niej skorzystał. Jeżeli chodzi o kwestie podnoszenia swoich kompetencji to dział sprzedażowy jak najbardziej zawsze był w tym pomocny i udzielał cennych rad dotyczących technik sprzedaży czy zbijania obiekcji. Tym co będę wspominał najlepiej jest zdecydowanie koleżeńska atmosfera, która panowała w firmie :)

Mati

Pracę w uti wspominam bardzo dobrze. Super atmosfera. Osoby w zespole bardzo pomocni. Managerowie zawsze służą rada i maja dobre podejście do pracowników. Każdemu polecam pracę w uti. Gdyby nie przeprowadzka do innego miasta to nadal pracowałbym w uti.

Meggi

W UTI.PL pracuję od kilku miesięcy. Okres wdrożeniowy był bardzo intensywny - szkolenie, nauka, trenowanie rozmów z klientami i zbijania obiekcji. Teraz wiedzę o domenach mam już opanowaną i uczę się nowych produktów. Praca bardzo ciekawa. Dużo piszecie o atmosferze - dla mnie - jest super. Elastyczny grafik, wyrozumiałość, ciągła pomoc managerów i systematyczne doszkolenia. Bardziej doświadczeni pracownicy zawsze chętnie dzielą się swoją wiedzą i radzą jak poprawić wynik. Z czystym sumieniem polecam!!

Kali

Praca w UTI daje mi wiele satysfakcji. Firmę oceniam bardzo pozytywnie. Liczy się tu wzajemna pomoc oraz szacunek. Atmosfera jest przyjazna. Z managerami zawsze można się porozumieć praktycznie we wszystkich kwestiach. Pracownik jest tu bardzo doceniany. Polecam z czystym sumieniem.

JUTKA

Pracuję w UTI od kilku miesięcy. Początki, jak w każdej firmie są dość ciężkie. Trzeba nastawić się na naukę i opanowanie dość dużej ilości materiału jednak współpracownicy oraz managerowie ze wszystkim pomagają. Atmosfera jest bardzo przyjazna. Do pracy przychodzę z przyjemnością.

UzytkownikK

Jestem pracownikiem od trzech miesięcy. Przychodząc na rozmowę rekrutacyjną na COK bardzo miło zaskoczyła mnie otwartość i pozytywne nastawienie osoby z którą rozmawiałam. W UTI doświadczyłam szybką możliwość awansu- co świadczy o zaufaniu jakim szefostwo obdarza nowych pracowników. W firmie można nabyć dużo umiejętności jeśli się tylko chce :) szkolenia są prowadzone ciekawie. Atmosfera jest przyjazna, natomiast ,jak wszędzie, bywają dni gdy jest ona napięta - wiadomo. Wszelkie problemy są dość sprawie i szybko rozwiązywane.

olszewskiego6niemacojesc
@UzytkownikK

Pracownicą od paru miesięcy i już awansowałaś? A co z resztą pracowników? Co z nimi nie tak?

Madam

Atmosfera jest luźna i przyjazna, wszyscy sobie nawzajem pomagają - to jest ważne w firmie. Żeby przyjść tu do pracy należy się nastawić, ze w pierwszych tygodniach nalezy postawić przede wszystkim na pozyskanie odpowiedniej wiedzy - potem praca staje się przyjemnością.

Halina

Firma wspiera i pomaga we wszystkich formalnościach. Stały kontakt z pracownikami UTI.PL daje ogromne poczucie bezpieczeństwa w procesie transferowania domeny. Polecam!

Fiona

Po 3 miesiącach pracy jestem bardzo zadowolona z firmy. Szkolenie bardzo pozytywne. Produkt, który sprzedaje jest prosty do opanowania. Firma daje dużą swobodę w prowadzeniu rozmowy, dzięki czemu nie musimy trzymać się sztywnych regułek. Doświadczeni pracownicy zawsze służą pomocą szczególnie nowym osobom.

Mike90

Pracuje w UTI od pół roku. Jestem zadowolony. Umowę o pracę otrzymałem po miesiącu. Atmosfera w firmie jest bardzo dobra. Cele oczywiście są jak w każdej firmie sprzedażowej, ale są realne do spełnienia. Managerowie pomocni oraz można się z nimi dogadać. Dużym plusem są organizowane konkursy, gdzie nagrodami jest możliwość wcześniejszego wyjścia z pracy za dobry wynik.

M&Ns

Praca jak każda inna w CC- cały dzień dzwonisz, ciągle masz cele, jest sprawdzana każda minuta twojej pracy-od przesłuchiwania połączeń do kontrolowania przerw co do minuty. Praca jest dla osoby bez doświadczenia, która wcześniej nigdzie nie pracowała i potrzebuje grosza żeby się utrzymać. Niestety ale warunki finansowe są dołujące -7/8 etatu , bo podobno firmy nie stać na pełen etat...To w jaki sposób zostało to przekazane pracownikom rzekomo "będziecie zarabiać tyle samo pracując 7 godzin a nie 8-to taki amerykański styl"... Szkoda tylko, ze odjęli godzinę z wypłaty a dodali podwyżkę która była dodawana ustawowo :D Śmiech na sali, w dniu podpisania umowy całe szefostwo poszło na urlopy także nie można było z nikim o niczym porozmawiać... (usunięte przez administratora)

@M&Ns

Dziękujemy za wyrażenie opinii. To prawda, że praca w Dziale Sprzedaży przebiega zgodnie z wytycznymi, które nasi pracownicy poznają na samym początku współpracy - dotyczy to organizacji pracy i systemów ewaluacji związanych zarówno z jakością obsługi klienta, jak i z systemem premiowym. Zgadzamy się również ze stwierdzeniem, iż będzie to praca odpowiednia także dla osób bez doświadczenia - często podkreślamy, że chcemy dać naszym pracownikom pierwsze doświadczenia zawodowe i jeśli będą zadowoleni ze współpracy, umożliwić im rozwój w naszej firmie. Odnośnie sytuacji finansowej - najlepiej może poświadczyć o niej grono zadowolonych pracowników, którzy są z nami od lat :) Odnosząc się do opisanej przez Pana sytuacji - rozumiemy, że wdrożone przez nas rozwiązanie może wydawać się kontrowersyjne, jednak jego wprowadzenie zarówno dla pracowników, którzy zarabiają tyle samo w trakcie krótszego dnia pracy, jak i dla firmy wymierne korzyści. Ponad to niejednokrotnie nasi pracownicy podkreślają, że są zadowoleni z krótszego dnia pracy. W dniu podpisania umowy, o którym Pan wspomina, bezpośredni przełożeni pracowników byli dostępni do rozmowy.

Jaki dress code obowiązuje w UTI.pl INTERNET PUZZLES?

W UTI.PL preferujemy tzw. casual style - elegancko ale wygodnie:)

Zostaw merytoryczną opinię o UTI.pl INTERNET PUZZLES - Kielce

• Jak się pracuje w UTI.pl INTERNET PUZZLES?

Zobacz opinie na temat firmy UTI.pl INTERNET PUZZLES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UTI.pl INTERNET PUZZLES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 36 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UTI.pl INTERNET PUZZLES