Opinie o Władysław Kowalówka Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Pulako w Brzeźnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Władysław Kowalówka Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Pulako. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Władysław Kowalówka Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Pulako na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Władysław Kowalówka Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Pulako w Brzeźnica

Aiem Nowy wpis

Firma i prezes są ok. Wypłaty na czas. Stawka jak na polskie warunki dobra. Praca nie jest ciężka ,choć też lekka nie jest ale można się przyzwyczaić. Problem tkwi w pracownikach . Są tam ekipy i kilku prowadzących te ekipy . Noi pracownicy. (usunięte przez administratora)to tam norma . Ja musiałem zaciskać żeby i starać się robić dobrą minę ,bo aż się prosiło żeby jednemu czy drugiemu (usunięte przez administratora)...na hotelu po pracy . To nie tak że pracują tam jakieś przechu... Zwykłe (usunięte przez administratora) które spotkasz na ulicy miasta to ze spuszczoną głową przemkną niezauważalnie. Większośći z butów wystaje słoma ale tam czują się ważni bo nauczyli się przez ponad 10 lat pracy na anzie i uważają że są kimś. A są nikim. Wyśmiewanie, obmawianie plotkarstwo to tam norma . Ja trafiłem do ekipy gdzie tam to było codziennością. W tej mojej ekipe panowała taka zasada że nowy ma się za dużo nie nauczyć . Żebyś czasem nie stał się mądrzejszym . Bo Prezes musi widzieć i doceniać to że ma takich stałych doświadczonych ludzi a ci nowi to się nie nadają ogólnie. Dziwię się Prezesowi że nie zrobi z tym nic by naprawdę mozna było tam fajnie pracować. Oczywiście ta opinia nie jest o wszystkich a przynajmniej o 70% . Podsumowując. Pieniądze nie najgorsze i zawsze na czas .Praca jak praca . Ludzie z którymi pracujesz w większości porażka . Dlatego szkoda się zatrudniać i męczyć psychicznie z takimi ludźmi nikt normalny długo nie popracuje . Lepiej dać sobie spokój. Pozdrawiam

Filip Nowy wpis

Chciałbym podzielić się krótką, ale bardzo pozytywną opinią na temat Firmy. Od samego początku czułem się wspierany i doceniony. Atmosfera pracy jest przyjazna, wypłata na czas. Kierownik wszystko wytłumaczy co trzeba robić.

Hun

W skrucie napiszę . Praca w pyle i oparach żywic epoksydowych . Z plusów to wypłata Zawsze na czas Minusy Mobing , kumpelstwo , pocioty , konfidenci Bardzo zła atmosfera w firmie . Praca w b .ciężkich warunkach , w delegacjach i problem ze zjazdami do domu Sprzeciwisz się lub powiesz jakie jest twoje zdanie szybko Cię zwolnią .

Bob
@Hun

A jakie są stawki, warunki mieszkaniowe na delegacjach?

Słonko Nowy wpis
@Hun

Możesz coś więcej powiedzieć??

Renata Nowy wpis

Widzę że dosyć negatywnie oceniacie tego pracodawcę. Jak na dzień dzisiejszy byście go ocenili? Co z atmosferą, bo czytam że nie była za ciekawa kiedyś? Zarobki są ok? Często wyjeżdżacie w delegacje?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Inżynier do działu ofert w firmie Władysław Kowalówka Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Pulako? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Wojtek

Zobaczcie na syna, on dobierze mówi a tata obcina zarobki pracownikom.

admin

Wasza wiedza może pomóc użytkownikom! Nadal czekamy na aktualne sprawozdania odnośnie pracy wPBH Pulako, każda opinia ma znaczenie!

Zostaw merytoryczną opinię o Władysław Kowalówka Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Pulako - Brzeźnica

• Jak się pracuje w Władysław Kowalówka Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Pulako?

Zobacz opinie na temat firmy Władysław Kowalówka Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Pulako tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Władysław Kowalówka Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Pulako?

Władysław Kowalówka Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Pulako
  • Spacerowa 3