INTEC-Personal GmbH & Co. KG

Opinie o INTEC-Personal GmbH & Co. KG

Administrator Nowy wpis

Jaką umowę oferuje INTEC-Personal GmbH & Co. KG dla osoby na okresie próbnym? Z tego co widzę, to aktualnie poszukują kogoś na stanowisko Operator Wózka Widłowego.

Witam, na stronie jest też wystawiona oferta dla pomocy do działu produkcji. bardzo proszę o opinię z tej pracy. jak bardzo praca może być ciężka? niby piszą o wysiłku fizycznym. Opiszecie ją w szczegółach? Co się robi podczas przykładowego dnia? I czy możecie polecić by się kontaktować?

Widziałem na stronie, że maja cos dla mechaników. Są tu osoby, które współpracowały w tym obszarze? Możliwe, że się zgłoszę, ciekaw jestem jakie warunki są oferowane? Jest dostęp do wszystkich narzędzi? I czy musze znać język? Dałoby rade odszukać ofertę bez?

Nowy wpis

Oferty dostosowujemy do umiejetnosci pracownikow. Posiadamy oferty zarowno ze znajomoscia jezyka jak tez bez. Pozdrawiamy i zapraszymy do kontaktu

Dzień dobry, chciałam nawiązać współpracę z firmą, jestem z zawodu hydraulikiem oraz posiadam doświadczenie jako monter( praca w elektrociepłowni) Z kim się skontaktować, proszę o namiary. Pozdrawiam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie INTEC-Personal GmbH & Co. KG? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Pan Damian już nie pracuje w naszej firmie

@INTEC-Personal GmbH & Co. KG

Rekrutujecie hydraulików?

@Gość

Tak, hydraulikow, slusarzy, spawaczy, lakiernikow, elektrykow

Zapraszam tel. 0049 159 046 046 10

Do 20 każdego miesiąca(przeważnie 18-19)

Filip Filip

Firma w porządku, wszystko na czas, bez opóźnień, miły personel. Jak dla mnie 5+;) pozdrawiam serdecznie

maszonskirobert@gmail.com

Omijajcie tę firmę dalekim łukiem zatrudniłem się tam 10 kwietnia umowa była do końca miesiąca po przerobieniu półtora tygodnia jak biały (usunięte przez administratora) podziękowano mi za pracę koszty przejazdu tam I spowrotem 1200 zł Pani Moniką nigdy telefonu nie odbierała bo to jej prywatny czas po 15 swej z dala od tej firmy

@maszonskirobert@gmail.com

Panie Robercie, to pan zrezygnował z pracy, nikt panu za współpracę nie podziękował. Firma odmeldowala pracowników i chcieliśmy przenieść was w inne miejsce, co się panu nie spodobało … pana wulgarne odzywki pomijam Niekiedy należy pamiętać ze na pewne sprawy (odmeldowanie u klienta) my jako firma wpływu nie mamy, ale zawsze chcemy zapewnić ciąg zatrudnienia. Jeśli chodzi o pana, sam pan zrezygnował (porzucił prace), prosząc mnie jeszcze o zaliczkę, nie wspomnę o kilku innych wiadomościach … Zaliczkę pan otrzymał, otrzyma pan tez resztę swojego wynagrodzenia na które pan zapracował … Pana komentarz uważam za niewłaściwy, ale szanuje jedno, nie wiem może przez przypadek, może nie, uwidocznił pan siebie, wiec prościej jest mi odnieść się do tej sytuacji i stwierdzić jak rzeczywiście sytuacja wyglądała A tak na marginesie, jeśli pan oczywiscie nie usuwa swoich połączeń wychodzących, to proszę spojrzeć w historie i zobaczy pan godziny w których pan do mnie dzwonił, nie tylko godziny ale i dni tygodnia. Ja ta historie posiadam…

Szczery

Nie polecam! w firmie sa duze wewnetrzne ruchy personalne, a tu duzo juz duzo mowi o funkcjonowaniu firmy. Jak wspomiano we wczesniejszych komentararzach przy rozwiazaniu umowy pojawia sie magiczny zapis w ktorym pracownik niby dobrowolnie zrzeka sie swoich godzin w banku godzin. Ukrywany jest takze stan godzin w banku godzin na wydruku z wyplaty w mysl zasady czego oczy nie widza tego sercu nie zal. Firma placi najnizsze stawki (EG2 IGZ), co przeklada sie na pensje pomocnika. Niewazne, ze posiada sie wyzsze kwalifikacje. Firma potrafi wmowic, przeciaz sa diety! Wymagaja zeby wypisywac kilometry zjazdowe do PL, tylko wtedy mozna dostac diete w pelnym wymiarze.

INTEC-Pesonal GmbH & Co. KG
@Szczery

Szanowny Panie Szczery, nie wiem skąd ma Pan informację o tym jak Pan to określił „duzych wewnętrznych ruchach personalych w nasze firmie“. Nasza firma działa normalnie i stara się zapewnić pracę wszystkim naszym pracownikom w tym ciężkim dla nas okresie związanym z pandemią koronawirusa. Na żadnym dokumencie związanym z rozwiązaniem umowy o pracę nigdy nie było i nie ma żadnych „magicznych“ jak Pan to określił zapisów. Jeśli pracownik podczas rozwiązywania umowy o pracę nie może wykorzystać przysługującego mu uropu czy też godzin z konta czasu pracy w naturze, to zostaje mu wypłacony razem z ostatnim wynagrodzeniem stosowny ekwiwalent. Nigdy nie ukrywaliśmy przed żadnym z naszych pracowników aktualnego stanu godzin na koncie czasu pracy, co więcej na każdym miesięcznym rozliczeniu wynagrodzenia widnieje aktulana liczba godzin które na nie przeszły. Jeżeli pracownik pomimo tego chce się upewnić co do aktualnej liczby godzin na koncie czasu pracy czy też liczby dni urlopowych to takie informacje zostaną mu przekazane, to nie jest żadna tajemnica. Nie zgodzimy się też ze stwiedzeniem że nasza firma płaci najniższe stawki. Działamy według ramowej umowy taryfowo-płacowej IGZ w związku z czym każdy z zatrudnionych u nas pracowników otrzymuje stosowne wynagrodzenie w zależności od grupy wynagrodzeń do której został zaklasyfikowany. Wypłacamy również dodatki ponadtaryfowe w zależności od kwalifikacji danego pracownika jak również znajomości języka niemieckiego. Pozdrawiamy Zespół firmy INTEC-Personal

Tomasz
@INTEC-Pesonal GmbH & Co. KG

Dokładnie po 3 latach wszystko rozliczone w ostatniej wypłacie .firma godna polecenia ,zresztą po 4 miesiącach zmiany wróciłem do firmy .

Robert G

To trzecia firma w Niemczech przez agencję . Uważam że z wypowiedzi znajomych i moich doświadczeniach z innymi jest naprawdę ok . Nie ma problemu że zaliczkami . Koordynatorzy odpowiadają od razu. I faktycznie nie ma jak w innych firmach że nie odbierają telefon lub zostawiają na lodzie . Co do złych opinii prosił bym o powściągliwość . Uważam że najpierw trzeba jak ja przejść gorsze by do cenić co się ma teraz . Po pierwsze każdy z nas akceptuje swoje wybory i przyjmując się do danej agencji akceptuje jej warunki . Więc zgodzę się z opinią tych którzy się irytują jeśli faktycznie nie jest z godnie że wcześniejszymi ustaleniami . Ale jeżeli ktoś przyjmuje się na jasno ustalonymi zasadami a później mimo wszystko pisze że nie jest ok choć fakt zasad przyjął do swojej akceptacji to coś jest nie ok . Po drugie też uważam że jeśli przyjmujemy się do danej agencji i też jesteśmy ok to i agencja jest pozytywnie nastawiona i zachowuje się ok . Natomiast jeśli się kłamie nie chodzi do pracy i nie stosuje do umówionych i jasno ustalonych zasad obu stron a później wystawia opinie złe lub koloryzowane to coś jest nie chalo skoro każdy z nas akceptuje świadomie pewne fakty . A później to obraca przeciwko agencji . Oczywiście swoje przeszedłem i są agencje które naprawdę grubo (usunięte przez administratora) nas i zostawiają na lodzie . Więc naprawdę trzeba docenić to co się ma . Jak na razie ta agencja okazała się dla mnie najbardziej ok i wszystkie ustalone zasady ze mną są od a do z zgodne z tym co sam przyjąłem i zaakceptowałem . Nie znam kordynatorka pani Moniki co do pani Iwony pana Bartłomieja jestem naprawdę mile zaskoczony tym bardziej że mam gorzki bagaż doświadczeń w Niemczech z innymi firmami . Dla tego nadmienić muszę że kontakt z nimi i współpraca naprawdę ok . Nie będę się tu wypowiadać za innych ludzi jest to moja opinia choć w pracy koledzy też w rozmowie określają się że w porządku są ci koordynatorzy . Przede wszystkim firma nie zostawia na lodzie jak inne . Tylko szuka kolejnej pracy . Kontakt z nimi naprawdę ok . A ci którzy piszą złe opinie cóż mam tylko podejrzenia że albo są nie świadomi tego że są firmy które naprawdę nie liczą się z człowiekiem i bez żadnego sumienia więc nie mogą docenić co mają . Albo lecieli grubo i sami nie byli ok i doznali przysłowia kij ma dwa końce . W każdym bądź razie wracam do meritum i moja opinia jest pozytywna ponieważ jak do tąd żalu mieć nie mogę sam przyjmując od początku pewne ustalenia i są ok pod tym względem . Więc na ten okres czasowy który tu jestem i współpracuje z nimi jestem zadowolony i firma dla mnie przynajmniej na dziś do polecenia . ????

Witam, chciałbym się skontaktować z panią Monika odnośnie pracy w fabryce. Czy rekrutacja możliwa ?

Aleksandra
@Kandydat

Widziałam właśnie na głównej stronie, że dane kontaktowe jeśli o nr tel czy maila chodzi to są jedynie do firmy za granicą. a skąd można wziąć dane kontaktowe do przedstawicieli z Polski?

Artur. Hydraulik

Dzień Dobry,czy pan Damian rekrutuje hydraulików ?

@Artur. Hydraulik

Tak, rekrutujemy hydraulików, Pan Damian jak i tez inne osoby odpowiedzialne za rekrutacje. Zapraszamy do kontaktu.

Praca

Dzień dobry chciałbym się zapytać czy jest praca dla par ?

@Praca

Na obecna chwile dla par mamy oferty, wymóg uprawnienia na wózki widłowe i komunikatywny niemiecki

Aleksandra
@Monika

Witam, firma organizuje ogólnie jakiekolwiek przeszkodzenia lub wspiera w realizacji uprawnień na wózki chociażby? zdarzały się kiedyś takie inicjatywy?

Pensja na czas nigdy nie bylo opóźnień. Dieta raz w tygodniu wypłacana .

Gaj

Znajomi pracują tam puki nie znajda czegos innego. Firma kilka razy do roku źle obliczy pensję ktora wg Nich jest ok nawet po ponownym obliczeniu . Hotel firma opłaca z Twojej pensji ale rachunku nie otrzymasz do ręki. Kontaktu do ksiegowej nie otrzymasz aby wyjasnic ewentualne niejasności wyplaty. Tak wiec sami zadecydujcie czy tutaj warto pracowac. Ja juz nie mam zamiaru tam skladac aplikacji

Witam. Szukają ślusarzy. Nie napisali jednak w ogłoszeniu, czy wymagana znajomość języka niemieckiego. Muszę go umieć, aby móc tam pracować, czy wyjadę i bez tego i się dogadam? Pozdrawiam Marek.

@Marek

Znajomość języka niemieckiego nie jest wymogiem koniecznym. Zatrudniamy pracowników bez znajomosci języka.

Arczi
@Monika

Dzień dobry, pani Moniko ,czy są jakieś oferty pracy najlepiej blisko granicy ale nie jest to warunek. Pozdrawiam

@Arczi

Proszę do mnie zadzwonić Mamy sporo ofert, napewno coś dobierzemy do Pana wymagań

Jerzy
@Monika

Jest wtedy ktoś kto pomaga ogarnąć wszystkie sprawy w obcym języku? Jakiś bezpośredni koordynator do pomocy na miejscu?

@Jerzy

Tak, kazdy pracownik ma swojego koordynatora z ktorym przez caly okres wspolpracy ma kontakt i pomaga mu na miejscu.

Arczi
@Arczi

Pani Moniko jak można się z panią skontaktować ?

Proszę do mnie zadzwonić 004915904604610

Tomason

Witam jest praca dla pary bez jezyka? Chcemy już zacząć jak najszybciej

@Tomason

Na obecna chwile ofert dla par bez języka nie posiadamy

Pracownik spawacz

Moim zdaniem Zeitfirma jak każda inna, ale z różnicą taka że nie zostawiają ludzi na lodzie. Koordynatorzy są zawsze pod telefon, jeśli nie mogą odebrać napiszą SMS lub oddzwonią. Firma opłaca zakwaterowania i jeśli cię odemlduja to nie wyrzuca się na ulice tylko od razu szuka nowego zlecenia. Oferują premie, bony na paliwo i wiele innych rzeczy. Pomagają rezerwować busy, pociągi itp. Wyplata i zaliczki zawsze na czas. Zaliczki są darmowe. Przy wizytach w biurze zawsze miła przyjmują (kawa i różnego rodzaju firmowe prezenty) Po przepracowaniu kilku miesięcy zawsze jej możliwość podwyzki) jak dla mnie firma godna polecenia.

Paulina
@Pracownik spawacz

Napiszesz, ile jako spawacz zarabiasz? Mój chłopak musi jechać za granicę (czekamy na bombelka), a nie chce trafić na jakieś marne stawki. Pliss :))

Zbigniew Jasiński
@Paulina

Intec personal to Dobra firma pracowałem jako Hydraulik i chcę do nich wrucić polecam naprawdę

Damian
@Zbigniew Jasiński

Dzien dobry Panie Zbigniewie, dziekuje za pozytywne opinie o naszej firmie. Ja rowniez bardzo milo wspominam nasza wspolprace i bardzo chcialbym ja wznowic. Skontaktuje sie z Panem i ustalimy sczegoly odnosnie terminu rozpoczecia pracy. Serdecznie pozdrawiam

Zbigniew Jasiński

Witam personel Intec a szczególnie Pana Damiana jak z pracą jako hydraulik albo ślusarz nailepiej blisko granicy pozdrawiam

@Zbigniew Jasiński

Panie Zbigniewie proszę do mnie zadzwonić, nawet od najbliższego poniedziałku

Kowalewski

Diese Firma lässt einen nicht im Regen stehen, sondern versucht gemeinsam Lösungen zu finden sollte es Probleme geben. Mitarbeiter haben für Sie immer höchste Priorität! Sie sind so gut wie immer erreichbar, selbst am Wochenende. Sollte man Termine haben wie z.B. beim Zahnarzt kann man das jederzeit ansprechen! Ich habe mich selbstständig gemacht und bin Firma Intec sehr dankbar, dass ich alles bei Ihnen lernen durfte! Ich kann die Firma nur empfehlen und würde jederzeit wieder dort anfangen! Danke ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o INTEC-Personal GmbH & Co. KG - Erfurt

• Jak się pracuje w INTEC-Personal GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy INTEC-Personal GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTEC-Personal GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 10 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INTEC-Personal GmbH & Co. KG