Lepsza Praca

Opinie o Lepsza Praca

Dominika

Nie musicie się Państwo stresować rozmową o pracę. Przebiega ona w życzliwej atmosferze z zachowaniem profesjonalizmu oraz znajomością branży. Pani Lilka jest uśmiechnięta, pomocną,życzliwą oraz kometentną osobą i zależy jej na dobru drugiego człowieka. Chętnie doradzi,podpowie. Odbiera telefony . Ja aplikowałam do branży transportowej.

Małgorzata
@Dominika

Ale super, bo właśnie te rekrutacje są najbardziej stresujące ze wszystkiego, przynajmniej dla mnie. Jak aplikowałaś to jakie Ci pytania zadawali, bo też myślę o transporcie, dawno to było? Pochwalisz się ile Ci na rozmowie zaproponowali kasy, czy może nie rozmawialiście o pieniądzach?

Luzik

Bez spięcia i nadęcia. Nowa praca w 3 dni.

Firma realizuje stanowiska głównie dyrektorów i prezesów, czasem handlowców Potem jeszcze technolodzy i inżynierzy. Jeśli szukacie pracy na produkcji to radzę szukać innych pośredników. Generalnie nie są to rekrutacje masowe, tylko pojedyncze więc jest nawiązywana relacja z każdym kandydatem i każdy może zadzwonić i zapytać jeśli już jest zakwalifikowany. Tak więc nie słyszałam, żeby kiedykolwiek jakiś kandydat nie dostał odpowiedzi.

Grzegorz

Sprawna i konstruktywna rekrutacja, udanie zakończona. Polecam wszystkim!

Helena
@Grzegorz

Możesz powiedzieć jak to konkretniej wygląda? Ile etapowe są tutaj rekrutacje? W grę wchodzą tylko rozmowy czy dają na przykład jakieś testy albo zadania do wykonania?

Łucja
@Grzegorz

Firma zdradza warunki zatrudnienia na rozmowie? Można wiedzieć na jakie stanowisko aplikowałeś i co zaproponowano na rozmowie względem wynagrodzenia i umowy?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Lepsza Praca na stanowisko Asystent projektanta konstrukcji Bielsko-Biała? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
uniwersytecki

Ekspresowe tempo.

Pompy ciepła

Sprawnie i na temat. Rozmowa bezstresowa i nawet wesoła. Nie ma się do czego przyczepić.

mam

Znalazłam pracę z pomocą tej firmy. Po raz pierwszy byłam na rozmowach bez stresu.

Agata
@mam

A jaką pracę, można wiedzieć, bo ja tylko stare ogłoszenia widziałam? Aktualnych niestety nie, a też mi zależy na pracy. Mówisz, że rozmowa pierwszy raz bez stresu, to czym się różniła od innych? I ile etapów zajmuje?

Przemysł konstrukcji stalowych

Solidna firma headhunterska. Rzeczowy partner biznesowy w pozyskiwaniu handlowców, inżynierów i technologów w branży stalowej i wyrobów hutniczych.

Praca

Firma godna zaufania. Wszystko poufnie i profesjonalnie.

Agata

Aktualnie jestem w trakcie szukania pracy w zawodzie, tzn. księgowości. Widziałam, że mieli kiedyś ofertę na Główną Księgową. Jak dla mnie może być nawet asystentka, pytanie czy coś teraz jest w księgowości? I na jaki etat?

bezstresu

Znalezienie pracy nie musi kojarzyć się ze stresem. Bardzo polecam firmę.

Natemat

Bardzo rzeczowa firma. Zgadzam sie z dobrymi opiniami.

Natemat

Właśnie wyszedłem z sympatycznej rozmowy bez spiny i stresu. Na takie rozmowy to ja mogę chodzić.

Maria
@Natemat

Super. Możesz się pochwalić na jakie stanowisko aplikowałeś? Ta rozmową to była z HR czy już z kierownikiem? Jakie pytania zadają?

Eksportprzemysłowy

Solidni. Tak to powinno funkcjonować.

Sabina

Idąc na rozmowę do tej firmy nie musicie się Państwo stresować rozmową o pracę. Przebiega ona w życzliwej atmosferze z zachowaniem profesjonalizmu oraz znajomością branży. U mnie jest to transport i sprzedaż.

projektanthvac

Rzetelnie przeprowadzona rekrutacja.

Odlewnik

U mnie wyglądało to tak, że pierwsza rozmowa odbyła się zdalnie na Teams. Podczas tej rozmowy najpierw odpowiadałem na pytania, jeszcze wcześniej dowiedziałem się dla jakiej firmy jest ta rekrutacja. W trakcie rozmowy mogłem też zadawać swoje pytania. Dowiedziałem się, na co zwracać uwagę na rozmowie u pracodawcy, która ma się odbyć w przyszłym tygodniu. Podsumowując to na początku był stres ale w trakcie minął, bo panowała bardzo przyjacielska atmosfera (nawet trochę pożartowaliśmy).

Łukasz

Pani Lilia znalazła dla mnie naprawde fajna oferte pracy, jest miła i profesjonalinie podchodzi do swojej pracy, szczerze polecam

Katarzyna
@Łukasz

Super, że udało się znaleźć pracę. Jaką znalazłeś i jak Ci sie podoba?

Zielonka

Dokumenty podpisane, wypowiedzenie złożone, teraz siedzę i czekam na nową pracę i płacę.

DariaM

Na usta cisną się same pozytywy.

Katarzyna
@DariaM

Jakie na przykład? Wymienisz kilka?

Zostaw merytoryczną opinię o Lepsza Praca - Chorzów

• Jak się pracuje w Lepsza Praca?

Zobacz opinie na temat firmy Lepsza Praca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lepsza Praca?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 33 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lepsza Praca