ITP S.A

Opinie o ITP S.A

Agata Nowy wpis

Witam. w ofercie dla Business Analyst Managera zostało napisane, że średnio raz w miesiącu wyjeżdża się do Genewy. W jakim celu i jak te delegacje są wynagradzane?

M.

Pracowałem w ITP przez 2 lata. Ogólnie współpracę oceniam pozytywnie. Nigdzie nie jest idealnie, ale dużo się nauczyłem. Atmosfera między zespołem a managerem była partnerska. Owszem, pracy było dużo, ale nie uważam, że za dużo.

KAM Nowy wpis
@M.

Zgadzam się, ja nadal jestem w ITP i raczej widzę więcej plusów. Pracy rzeczywiscie jest sporo, ale przynajmniej można myśleć samodzielnie. Nie są to zadania odtwórcze.

Kandydatka Nowy wpis

Dzień dobry jak duża jest ta praca fizyczna podczas zatrudnienia jako asystentka kontrolera magazynu? czytam właśnie ofertę, piszą ze trzeba na pewno mieć uprawnienia na wózki ale też być gotowym do pracy fizycznej, zastanawiam się ile kg maksymalnie się podnosi

Nowy wpis

@Kandydatka

Ilość pracy fizycznej jest niewielka, ok 10% codziennych zadań. Oczywiście nie będzie to związane z przenoszeniem bardzo ciężkich rzeczy, wszystko w ramach wytycznych BHP;-)

Niedawno zauważyłem, że jest dostępna oferta dla asystenta działu wsparcia logistyki i magazynu, z treści której wynika, że nabory maja być prowadzone do końcówki marca. Czy jest tu może ktoś z tego obszaru? Chce się dowiedzieć jak dalsza ścieżka kariery może wyglądać i czy ogólnie polecacie próbować?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie ITP S.A? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Agata

Ile trwa cały proces rekrutacji R2R Process Improvement Lead? Widzę, że ogłoszenie dali na cztery miesiące. Ja jeszcze jestem zatrudniona w innym przedsiębiorstwie i nie wiem, czy bez zwalniania się dam radę uczestniczyć jak dużo spotkań jest, a w ciemno nie opuszczę firmy. Ogólnie można zdalnie wszystko załatwić?

@Agata

@Pracodawca podbijam pytanie. Ile etapów zazwyczaj mają rekrutacje?

@.

Proces rekrutacyjny standardowo składa się z 2/3 spotkań. Jednak jest to też uzależnione od stanowiska, na które rekrutujemy. Ostatnia rozmowa odbywa się w naszym biurze. Proces staramy się przeprowadzać sprawnie i nie rozciągać jej w czasie.

@ITP S.A

A jak przy tym wygląda kwestia feedbacku? Po jakim czasie się go zazwyczaj otrzymuje i w jakiej formie? Czy będzie na nim po krotce wyjaśnione czemu ktoś się nie dostał o ile taki wariant wystąpi?

Czy to prawda, że w itp nie ma rejonizacji i ludzie jeżdżą po całej Polsce? W ostatnim czasie pojawiało się sporo ogłoszeń pracy do firmy, ale też słyszałem dużo złego na temat podkradania sobie klientów. Czy może się wypowiedzieć jakiś pracownik? Jak zarobki? ponoć śmieszne podstawy i prowizje.

Aga
@Kandydat

To prawda, że pracownicy jeżdżą po całej Polsce. Niby każdy z nas ma obszar pracy ale jak trzeba to jesteśmy wysyłani z dnia na dzień na drugi koniec Polski

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w ITP S.A?

Z tego co rozmawiałam z różnymi działami to atmosfera między pracownikami w zespole jest na ogół bardzo dobra. Gorzej jest między przełożonymi a podwładnymi. O relacjach zarządu z pracownikami lepiej nie wspominać…

Możesz powiedzieć, co w relacjach między przełożonymi, a podwładnymi należałoby Twoim zdaniem poprawić? I dlaczego o relacjach z zarządem, napisałeś, że szkoda słów?

K

Nie zwracajcie uwagi na wymaganą znajomość angielskiego w stanowiskach w księgowości. Nawet jakbyście chcieli używać to nie ma takiej możliwości.

@K

Czyli co, to jest taki wymóg w stylu, zeby coś więcej w ofercie było napisane? W codziennej pracy angielski się nie przydaje? Czy o co chodzi z tym, że nie ma takiej możliwosci?

T

Zgadza się, angielski w codziennej pracy się nie przydaje, bo nie ma go gdzie używać

Zainteresowana

Firma poszukuje obecnie przedstawicieli, czy polecacie prace na tym stanowisku?

Agacia
@Zainteresowana

No właśnie. Może wiecie jak wygląda kasa dla przedstawiciela? jaka jest pensja i jaka premia, prowizja? Wgl jest tu jakaś podstawa??

Obser
@Zainteresowana

Nie polecam, praca u dyr.sprzedazy sprzętu to jakieś nieporozumienie. Jest to osoba niekompetentna (brak wiedzy i zdolności w zarządzaniu zespołem a następnie sprzedażą oraz działaniami operacyjnymi wynikającymi i współtowarzyszącymi sprzedaży), jątrząca, z dużymi kompleksami.

@Obser

i tylko przez jedną osobę nie polecasz pracy? Co z resztą? Czy obowiązki są w porządku i czy kasa wobec nich adekwatna? No i czy reszta ludzi jest spoko?

Andżela

Pierwsze co mi się tu rzuciło w oczy to informacja, że mało płacą. ale to dotyczy każdego stanowiska czy najniższych? bo ja tu weszłam w sprawie oferty na general ledger specialist zamieszczonej w sieci. faktycznie nie ma podanych widełek nawet, ktoś się orientuje w stawkach + jak patrzą na negocjacje podczas rozmów o pracę? no i ciekawe, na jakim etapie się dowiaduje człowiek, na co może liczyć z ich strony...

Ile jest zmian w ITP S.A?

K

Podwyżki? To nie tutaj. Benefity pozapłacowe? Poza owocami, Lux Medem i Multisportem nie ma żadnych.

Agnieszka
@K

Serio? Bo właśnie mają rekrutację na posadę Specjalista ds. księgowości AR i tam piszą tam o benefitach. O owocach i opiece medycznej. To tego nie ma? Nie ma zapisanych tych benefitów w umowie?

@Agnieszka

Agnieszko, wszystkie wymienione benefity oczywiście są dostępne w naszej organizacji. Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia Generali, owoce w biurze oraz dostęp do platformy językowej to pakiet benefitów, którymi obecnie dysponujemy.

@ITP S.A

A co oznacza "platforma benefitowa", która jest wymieniona w ofercie? LexMed i Multisport są wymienione w innych punktach.

Meg
@ITP S.A

Serio? Owoce w biurze? A co szukacie małpek do zoo? Prywatna opieka medyczna? W okrojonym zakresie . Jak słyszę , że pracodawca oferuje owoce w biurze , to zastanawiam się, kto na to idzie

@Meg

Jak widzisz, Agnieszka pytała m.in. o owoce w biurze. Widocznie dla niektórych jest to fajny benefit:-) Oczywiście rozumiem, że nie dla każdego jest to istotne.

OnaK
@Meg

Owoce w biurze... W tej firmie to dość mocno powiedziane, jest ich tak mało, że jak nie biegniesz do kuchni w momencie "dostawy" to niestety już nie zjesz jabłuszka.

Agnieszka
@ITP S.A

Co do tej opieki medycznej. To jeszcze mnie interesuje, czy jest szansa na dołączenie do tego pakietu swojej rodziny, szczególnie swoich dzieci?

@Agnieszka

Oczywiście. Jest opcja również pakietu rodzinnego.

Jest tu ktos z działu marketingu? Bo widziałam że firma szuka kogo na stanowisko Digital Marketing Specialist i chciałam zapytać o kilka rzeczy. Jaka jest atmosfera w tym dziale i w ogóle w biurze? I jakie zarobki można mieć na takim albo podobnym stanowisku? W ofercie pisali o możliwościach rozwoju zawodowego, miło by było gdyby ktoś też i ten temat rozwinął bo nie wiem czy się zgłaszać.

@Monika

Moniko, rekrutacja o którą pytasz, została już zamknięta. Zachęcam do śledzenia naszych aktywności rekrutacyjnych w przyszłości. Na wszystkie pytania dotyczące atmosfery, wynagrodzenia oraz szczegółów dotyczących stanowiska, odpowiadamy w trakcie spotkania rekrutacyjnego z wybranymi kandydatami.

Lili

Proszę o opinie jaka jest atmosfera pracy? Komunikacja i współpraca na lini pracownik menager, kultura, szacunek do ludzi

Xyz
@Lili

Atmosfera ogólnie w firmie jest fajna. Wiele jednak zależy od działu. Pracują w większości młodzi ludzie z poczuciem humoru. Jednak nie można nastawiać się na spokojną pracę. W praktycznie każdym dziale dużo się dzieje, praca jest bardzo dynamiczna. Jeśli ktoś jest osobą bardzo introwertyczną w tej organizacji się nie odnajdzie. W firmie odbywa się wiele wydarzeń. Komunikacja pracownik- manager nie jest ujednolicona w organizacji. Komunikacja przełożonych z zespołem różni się w zależności od działu firmy. Kultura i szacunek do ludzi jest różny. W większości on jest :) ale są jednostki, które mogłyby nad nim popracować. Firma w tym momencie bardzo się rozwija.

Edward
@Xyz

Co to znaczy, że praca jest dynamiczna i nie można nastawiać się na spokojną pracę? Jaka jest ilość obowiązków i jak przełożeni pomagają je organizować, ustalać priorytety, jeśli nie da się wszystkiego od razu zrobić?

Malwina

Witam serdecznie. Zostałam zaproszona na rozmowę na stanowisko przedstawiciela. Piszecie, że jest auto służbowe. A jeśli chodzi o szczegóły, to jakie konkretnie ??? Jak jest z wyrabianiem celi sprzedażowych, czy są one realne do zrobienia dla początkującego pracownika ? Proszę o dokładne informacje

@Malwina

Droga Malwino. Chętnie odpowiemy na powyższe pytania podczas spotkania rekrutacyjnego. W czasie rozmów z kandydatami staramy się rozwiać wszelkie wątpliwości. Manager zespołu, do którego aplikujesz opowie również o systemie premiowym oraz szczegółach uposażenia naszych pracowników.

Zabi

Obecnie firma prowadzi rekrutacje na account managera do linii z wypełniaczami. Czy może ktoś ma wiedzę jakiej klasy narzędzia zapewnia firma? Np: jaka flotę proponują?

Bogdan

W sieci jest sporo aktualnych ofert pracy. Ktoś był już na rekrutacji na przedstawiciela handlowego branża okulistyka? Podobno są szkolenia także za granicą. Mówili coś o tym na rozmowie?

Ki

Odradzam , firma porażka nie dbają o swoich pracowników. Nastawieni na zysk, nie interesuje ich atmosfera w pracy oraz rozwój pracowników.

@Ki

Obecnie prowadzimy projekty związanie z rozwojem kompetencji naszych pracowników. Dbamy również, aby atmosfera w organizacji sprzyjała komfortowi pracy. Nie możemy się zgodzić z tą opinią. Jednak każdy tego typu komentarz daje nam motywację do dalszego rozwoju i dążenia do zadowolenia wszystkich pracowników ITP SA.

pr

To bardzo ciekawe...

Polecam pracę w ITP. Może nie zawsze jest łatwo i przyjemnie, ale warto. Jeśli chce się rozwijać w branży beauty to zdecydowanie tu.

Bardzo dziękujemy! Cieszymy się, że rozwijasz swoje kompetencje razem z ITP :-)

Kaja

ITP to firma w której pracuje najwięcej osób bez jakiejkolwiek wiedzy merytorycznej. Jeśli ktoś ma ambicje i chce się rozwijać- ODRADZAM!

@Kaja

W naszej organizacji zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów. Inwestujemy w rozwój pracowników, w planach mamy kolejne projekty związane z poszerzaniem kompetencji osób, które z nami współpracują. Dlatego bardzo nam przykro, że spotykamy się z taką opinią i nie możemy się z nią zgodzić.

Zostaw merytoryczną opinię o ITP S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w ITP S.A?

Zobacz opinie na temat firmy ITP S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ITP S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ITP S.A