Młodszy Specjalista ds. Zakupów

Raszyn
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z zagranicznymi dostawcami w zakresie zamawianych materiałów
  • organizowanie transportu zamawianych towarów
  • Negocjowanie cen z dostawcami
  • Monitorowanie stanu magazynowego
  • Tworzenie cenników części zamiennych i zużywalnych
  • Wyszukiwanie dostawców części zamiennych
  • Odprawianie towaru dostarczanego przez zagranicznych dostawców
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji
  • Współpraca z innymi działami (m. in. serwisem, logistyką, księgowością)
  • Reagowanie na bieżące trudności i proponowanie rozwiązań
  • Dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych dostaw i zleceń
  • Współpraca z firmami kurierskimi i spedycyjnymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w realizowaniu zamówień zakupu
  • Znajomość narzędzi pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym zdolność
  • logicznego myślenia
  • Proaktywna postawa
  • Umiejętność pracy w biurze
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego, karty sportowo-rekreacyjnej oraz ubezpieczenia na życie
  • Owocowe wtorki/ czwartki, dostęp do platformy językowej

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Owoce
Karta sportowa
Zniżki na firmowe produkty i usługi
Prywatna opieka medyczna
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1