ITP S.A

Opinie o ITP S.A

Witka

Nie mam dobrych wspomnień z rozmowy rekrutacyjnej. Z Gdańska zaproszono mnie na rozmowę rekrutacyjną do Warszawy, rozmowa nie trwała nawet 5 minut, nie zadano mi ani jednego pytania. Byłam skreślona na wstępie, poco to wszystko było? mam wrażenie, że byłam ,,zapchaj dziurą" w rekrutacji. Moje sugestie dla ITP S.A: proszę zapoznajcie się z CV osób, które zapraszacie na rozmowę. Lubię atmosferę w ITP S.A za: nic

Julia

ITP specjalizuje się w selekcji najlepszych technologii i światowych marek w zakresie medycyny estetycznej, urządzeń medycznych i sprzętu wellness. Na chwilę obecną poszukują nowych pracowników: http://itpsa.pl/kariera/ Planują zatrudnić między innymi specjalistę sprzedaży i inżyniera serwisu. Czy ktoś z obecnych tu osób brał udział w rekrutacji i zechciałby podzielić się z nami swoim spostrzeżeniami na ten temat? Zapraszam do dyskusji!

Rekrutacja była wielkim nieporozumieniem. Pani zerknęła na moje CV i po 2 min stwierdziła,że nie pasuje do medycyny estetycznej, tylko na działu sport ( przekaże moje CV i być może ktoś się ze mną skontaktuje) zatem po co w ogóle byłam zaproszona na rozmowę do działu medycyny, skoro nawet nie dano mi szansy się wykazać. Może warto jest przeczytać CV zanim się zaprosi kandydata??? brak szacunku dla czasu drugiego człowieka. Pani także dodała, że nie czytają maili od kandydatów, zatem może CV i listów motywacyjnych także?? a rozmowa to czysta pro-forma dla odhaczenia aktywności.

Zostaw opinię o ITP S.A - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITP S.A