ITP S.A

ITP S.A

Opinie o ITP S.A

Rekrutacja była wielkim nieporozumieniem. Pani zerknęła na moje CV i po 2 min stwierdziła,że nie pasuje do medycyny estetycznej, tylko na działu sport ( przekaże moje CV i być może ktoś się ze mną skontaktuje) zatem po co w ogóle byłam zaproszona na rozmowę do działu medycyny, skoro nawet nie dano mi szansy się wykazać. Może warto jest przeczytać CV zanim się zaprosi kandydata??? brak szacunku dla czasu drugiego człowieka. Pani także dodała, że nie czytają maili od kandydatów, zatem może CV i listów motywacyjnych także?? a rozmowa to czysta pro-forma dla odhaczenia aktywności.

Zostaw opinię o ITP S.A - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITP S.A