JobRun

Poznań

Opinie o JobRun

jobrun 2016-09-01 21:18:38
Witam,
Obecnie poszukujemy sporo osób do pracy w Niemczech - malarze, stolarze, operatorzy wózków widłowych, magazynier, osoby na produkcję. Do Szwecji dwóch lakiernikow samochodów osobowych. Każda oferta mam inne warunki także zachęcamy do dontaktu z nami czy to mailowgo czy bezpośrednio telefonicznego. Dane kontaktowe znajdziecie Państwo na naszej str www.jobrun.pl Pozdrawiamy (JOBRUN) :)
Gość 2016-10-15 10:18:53
Witam. Mam pytanie do wszystkich korzystających z tej agencji pracy, czy jesteście z niej zadowoleni?
Gość 2016-10-15 14:42:55
Byłem zainteresowany ofertą pracy z tej agencji i osoba która się ze mną kontaktowała chciała poznać serię dowodu osobistego, pesel i skan dowodu. Mieli prawo żądać tego ode mnie?
marek 2016-10-16 12:29:00
mie nikt nie pytał. dali mi umowe, przyslli mailem, zostawili puste pola i to ja decyduje, po przeczytaniu umowy czy daje te dane czy nie. cz podpisuje czy nie. mozna jechac do nich i zalatwic wszystko w biurze.
Gość 2016-10-16 15:15:08
Serio? Nikt nie wie albo nie chce się wypowiedzieć na ten temat?
Gość 2016-10-17 17:36:49
Pewnie dlatego że z Poznania jesteś to masz blisko? Ode mnie chcieli te dane dopiero wtedy miałem dostać umowę....Pytanie czy z tymi danymi nie mogą czegoś zrobić skoro zrezygnowałem...np zaciągnąć jakiś kredyt albo pożyczkę i branie takich danych na początku przez nich jest w ogóle legalne?
be 2016-10-18 21:59:05
No dobra, ale wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Chętnie bym się załapał, ale czy wypłata jest w pełni terminowa.
Zostaw swoją opinię o JobRun - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JobRun