logo JobRun

Poznań

Opinie o JobRun

jobrun 2016-09-01 21:18
Witam,
Obecnie poszukujemy sporo osób do pracy w Niemczech - malarze, stolarze, operatorzy wózków widłowych, magazynier, osoby na produkcję. Do Szwecji dwóch lakiernikow samochodów osobowych. Każda oferta mam inne warunki także zachęcamy do dontaktu z nami czy to mailowgo czy bezpośrednio telefonicznego. Dane kontaktowe znajdziecie Państwo na naszej str www.jobrun.pl Pozdrawiamy (JOBRUN) :)
Gość 2016-10-15 10:18
Witam. Mam pytanie do wszystkich korzystających z tej agencji pracy, czy jesteście z niej zadowoleni?
Gość 2016-10-15 14:42
Byłem zainteresowany ofertą pracy z tej agencji i osoba która się ze mną kontaktowała chciała poznać serię dowodu osobistego, pesel i skan dowodu. Mieli prawo żądać tego ode mnie?
marek 2016-10-16 12:29
mie nikt nie pytał. dali mi umowe, przyslli mailem, zostawili puste pola i to ja decyduje, po przeczytaniu umowy czy daje te dane czy nie. cz podpisuje czy nie. mozna jechac do nich i zalatwic wszystko w biurze.
Gość 2016-10-16 15:15
Serio? Nikt nie wie albo nie chce się wypowiedzieć na ten temat?
Gość 2016-10-17 17:36
Pewnie dlatego że z Poznania jesteś to masz blisko? Ode mnie chcieli te dane dopiero wtedy miałem dostać umowę....Pytanie czy z tymi danymi nie mogą czegoś zrobić skoro zrezygnowałem...np zaciągnąć jakiś kredyt albo pożyczkę i branie takich danych na początku przez nich jest w ogóle legalne?
be 2016-10-18 21:59
No dobra, ale wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Chętnie bym się załapał, ale czy wypłata jest w pełni terminowa.
gorenje 2017-01-01 17:04
właśnie ludziska może się ktoś wypowie na temat pracy w holandii jaką oferuje to pośrednictwo? czy wypłaty są tygodniowe? (jak być powinno w nl) i jakie warunki na kwaterach tzn jakieś baraki czy domki max 8 osób? będę wdzieczna za każdą opinię czekam na info
bady 2017-01-29 15:58
ja też dostałem umowa mailem do uzupełnienia, później ma się niby podpisywać umowę bezpośrednio u angielskiego pracodawcy jak postanowią człowieka przyjąć. Ktoś ma jakies doświadczenia z tą firmą JubRun?
misiek 2017-02-08 18:18
Witam wszystkich czytajcie uważnie i dokładnie umowę o pracę ciągnie wtopą!!!!!!!!!!!!
Nananna 2017-04-12 20:23
Nie maja prawa chyba ze na miejscu jesteś i jak podpisujesz z nim i umowę o pracę to owszem a tak tylko PESEL i datę urodzenia chyba ze formularz wypelniasz
Alicja 2017-04-18 12:18
Zainteresowani podjęciem współpracy z JobRun? Na stronie internetowej znajdziecie ich najnowsze oferty: http://www.jobrun.eu/oferty-pracy Z którym z tych stanowisk macie już jakieś doświadczenia?
Ludzik 2017-04-25 10:34
Nie mogą pytać o takie rzeczy , nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie czy nie oszust , tak samo jak wysyłanie skanu dowodu , lub nawet CV ze zdjęciem nie ma prawa żądać w kodeksie pracy jest na własne życzenie czyli jak chcesz a to nie kasting na modelkę żeby się spinać , dokument tożsamości możesz na miejscu okazać przy podpisaniu umowy i na dodatek nie musisz dawać do rąk tylko pokazać niech sobie pisze z ręki . Niedługo będą o pin do bankomatu pytać i ile kto ma na kącie.
Zostaw swoją opinię o JobRun - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JobRun