Margiz Sp. z o.o.

Opinie o Margiz Sp. z o.o.

Aleks Nowy wpis

Chciałbym aplikować na pracownika administracyjno-biurowego. Ogłoszenie które widziałem w sieci już wygasło ale chętnie wysłałbym CV w ciemno jeśli to coś da i będzie odzew. A jak z atmosferą bo pisali że trzeba mieć umiejętność pracy pod presją czasu. Często zdarzają się nerwowe sytuacje?

Pisior Nowy wpis

T(usunięte przez administratora) managementu brak jakiejkolwiek empatii i kompetencji miękkich. O ile słowo empatia nie ma wielkiego znaczenia w zarządzaniu przedsiębiorstwem, o tyle kompetencje miękkie są obecnie kluczowe i wypadałoby się z tym hasłem minimum osłuchać. Bez tego zarządzanie wygląda jak wyglada

Danuta Nowy wpis

Ktoś ma informacje o pracy na stanowisku Pracownik ds. Znakowania Instalacji? Szukali takiego pracownika jakiś czas temu i mieli internetowe ogłoszenie. Ale chciałabym dowiedzieć się konkretnie, jak wygląda wprowadzenie nowego pracownika? Ile czasu trwa onboardng, ile ma etapów, czy są jakieś kursy od firmy wprowadzające?

Jakie godziny pracy obowiązują w Margiz Sp. z o.o.?

Aleksandra

W zależności na jakie stanowisko Pan / Pani chce aplikować. Praca przy projektach czy stanowiska administracyjne. Zapraszamy do złożenia aplikacji hr@margiz.net

@Aleksandra

Czy na jakiś stanowiskach czas pracy jest elastyczny dla pracowników czy jednak każde stanowisko ma sztywne godziny pracy?

@Danuta

Pracujemy w sztywnych godzinach pracy, jednak godziny pracy różnią się w zależności od stanowiska.

@Aleksandra

Dzięki. A jak z rekrutacją? Jest kilka etapów? Zawsze dajecie feedback bez względu czy ktoś się dostanie czy nie?

@Janusz

Etapy rekrutacji : w zależności od stanowiska. Kontaktujemy się się z wybranymi kandydatami, nie zawsze udzielamy feedbacku.

Zuzanna
@Aleksandra

Można spytać dlaczego nie? Jest aż tyle osób do obsłużenia, że zdaje się to po prostu niemożliwe? Ile średnio kandyduje w takim razie na jedno stanowisko?

JOANNA Nowy wpis
@Aleksandra

@Aleksandra, dlaczego niezawsze udzielacie feedbacku?

Aplikowałeś do Margiz Sp. z o.o. na stanowisko Asystent / Asystentka ds. projektów z j. francuskim? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Krzysztof

Zastanawiam się nad aplikacją na znakowacza w tej firmie. Ktoś może przybliżyć jak wygląda zwykły dzień pracy i jak warunki mieszkaniowe?

@Krzysztof

Szukają teraz kogoś na to stanowisko? Powiesz jakie mają wymagania? To znaczy jeśli chodzi o doświadczenie, bo nie widziałem w sieci tej rekrutacji.

@Krzysztof

Zapraszam do złożenia aplikacji. Rekrutacja wciąż trwa. Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy podczas rozmowy.

@Janusz

Rekrutacja na stanowisko Pracownik ds. znakowania instalacji trwa. Zapraszamy do złożenia aplikacji na maila hr@margiz.net

Sebastian
@Krzysztof

Byłem zatrudniony w firmie Margiz na znakowaniu maszyn w okolicach Kolonii i jak najbardziej mogę Ci ich polecić, skontaktuj się z biurem jeśli masz jakieś wątpliwości/pytania. Miło wspominam firmę, wszystko było zorganizowane tak jak było mówione na rozmowie rekrutacyjnej.

@Sebastian

Ja również byłem zatrudniony w tej firmie, przepracowałem znacznie dłużej niż Sebastian, i nie polecam. Dużo obiecują a potem trzeba się o wszystko prosić. Sebastian ile tam pracowałes??

Ten

tez pracowałem i słyszałem dużo obietnic i nic poza.

Mariam
@Ten

Szczera prawda, dużo obiecują a potem lipa

CARLO
@Ten

@Ten zastanawiam sie nad aplikacja. Co Ci obiecywali i czego nie bylo ?

Danuta

czy znajomosc jezyka niemieckiego jest jakos weryfikowana na rozmowach o prace? czy na stanowiskach ktore go nie wymagaja nie trzeba go znac?

Michalina
@Danuta

Znajomość języka niemieckiego jest weryfikowana w formie krótkiej rozmowy z Prezesem lub Pracownikiem, który język niemiecki zna. Na stanowiskach, które nie wymagają znajomości języka niemieckiego nie trzeba go znać - jest to jednak duży plus, na który zwracamy uwagę podczas rekrutacji.

Joanna
@Michalina

A jeśli ktoś chciałby rozwijać swoją znajomość języka to ma możliwość uczęszczania na kurs finansowany przez pracodawcę? W wielu firmach istnieje obecnie taka opcja.

Dominika
@Joanna

Pani Joanno, oczywiście jest taka możliwość. Finansujemy kursy językowe pracownikom, którzy wykazują chęci nauki języka obcego, a przy ich zakresie zadań będzie on przydatny/niezbędny.

Elżbieta
@Dominika

Czy w takich przypadkach finansujecie 100% czy trzeba cos dołożyć od siebie?

@Elżbieta

Tak, kursy dla pracowników dla których język jest wymagany, są w 100% finansowane przez firmę.

Klocek

Witam czy ktoś pracuje w Krefeld na pakowaniu i wożeniu wózkami materiałów ? Jeśli tak to proszę o odpowiedź jak jest na miejscu czy praca wporzadku , jakie warunki zakwaterowania i czy pieniądze takie jak obiecują ;) (2100 euro netto) .

@Klocek

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej ???

@Marcin 1234

Tak byłem i zostala zaproponowana praca

I jak ci się to wydaje ?? Jedziesz

Ciężko powiedzieć można spróbować

@Klocek

Dałbyś jakiś kontakt do siebie

gumis2452@gmail.com

gumis2452@gmail.com

@Marcin 1234

No spoko nie mogę dodać meila

Devil
@Klocek

Pewnie odliczyc musisz jeszcze noclegi i wyrzywienie wiec grosze ci zostana

Bunt młodych
@Klocek

Sama praca w Krefeld na pakowaniu jest przyjemna, Większość pracowników oczywiście Polaków jest wporzadku.ale większość to alkoholicy

Praca.

Janusz Nie przyznawaj się do uprawnień bo 70 proc to pracę transportowe wózkiem i suwnicą , chłopaki beż uprawnień maja mniej roboty i odpowiedzialności.

@Praca.

Czemu się nie przyznawać. Myślałem że z uprawnieniami można więcej zarobić. Firma nie wysyła na kurs innych pracowników żeby mogli jeździć na wózkach?

Taki
@Janusz

Firma opłaca kursy i egzaminy, jeśli ktoś zgłasza że chce iść

@Taki

Trzeba za to podpisywać lojalkę? Bo takie umowy raczej mi nie pasują. Potem trzeba zwracać kasę za szkolenie. Tu tak nie jest?

Taki
@Janusz

@Janusz nie podpisuje sie lojalki i z tego co wiem jak ktos odchodzi to nie oddaje kasy za to

@Taki

to naprawde ciekawe, ja ostatnio podpisywalam taki dokument i nie spotkalam sie ze ktos robi inaczej , wiec dobrze wiedziec ze tutaj jest inaczej - na korzysc pracownika mimo wszystko

Mlody

Praca i firma jest ok ale , chłopaki ci z największym stażem to tragedia w dziale pakowania kręgów .

Ktoś

Nie pracowałem w tej firmie ,chcę się zatrudnić .Zauważam jedną prawidłowość w komentarzach o każdej z firm.Jeśli potencjalny pracownik patrzyłby na komentarze to tak naprawdę nigdzie by nie pracował. Są firmy co (usunięte przez administratora) ,ale są też pracownicy co lecą w kulki ,dokładnie widać to na podstawie komentarzy o agencjach pracy choćby w Nl. Tam ponoć wszystkie są złe tylko nie zapominajmy o tym że (usunięte przez administratora) robią mieszkańcy ,to pracownicy biorą wolne bo naćpani i niezdatni do pracy a potem wylewają żale że ich zwolniono.Jeśli pracownik myśli że pracodawca to instytucja charytatywna ,to grubo się myli ,a fakt jest taki że większości nie chce się pracować , ale większość też nie lubi być wykorzystywana.Zgadzając się na warunki zawarte w umowie zgadzasz się na pewne zasady ,dotyczy to obu stron.Wszystko wychodzi w praniu .Czasem ktoś jest ten zły czasem wszystko jest ok .Jak Kuba bogu tak bóg Kubańczykom.

Czy Margiz Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Umowa o pracę

Beata

na samym początku trzeba sie spodziewać okresu próbnego na zleceniówce czy od razu się dostaje umowe o prace?

@Beata

Od razu umowa o prace

Michalina
@Beata

W przypadku umów o pracę rozpoczynamy zatrudnienie od umowy na okres próbny.

Beata
@Michalina

a taki okres próbny ile trwa? i na ile zazwyczaj później się dostaje umowę o pracę? :-)

Praca.

Pracowałem tam było ok nawet dziewczyny dawały rade.

O.

praca niezla i kasa dobra - mowie o pracy w niemczech. jak ktos chce ponarzekac to zawsze cos znajdzie, ale to jedna z lepszych firm w ktorych robilem. pozdrawiam

@O.

Zgadzam się z tobą, że ludzie lubią ponarzekać. Dobrze, że tobie robota pasowała. Miałeś załatwione mieszkanie przez firmę, czy zakwaterowania szukałeś na własną rękę?

@O.

Cześć możemy się jakoś skontaktować ze sobą

@O.

Hej można się z tobą jakoś skontaktować

JJ
@Janusz

Wszytko załatwia firma. Trzeba się dogadać.

@JJ

Pracujesz tam ??

Devil
@Janusz

Ile za mieszkanie odciagneli i czy diety miales placone

Andrij
@O.

A biale kaski cos robia czy chowaja sie w biurach zamiast pilnowac ludzi i roboty?

@JJ

O to dobrze. Dzięki za info. Jeszcze spytam o dojazd do pracy. Jest daleko, trzeba mieć transport, czy też firma organizuje?

@Janusz

Janusz napisz mojego meila bo wybieram się tam znajdziesz go niżej

Lolek
@Janusz

Nic się nie zgadza z tym co mówi pani na rozmowie kwalifikacyjnej

JM100%
@Janusz

Potwierdzam praca super, zarobki najwyższe na świecie, warunki mieszkaniowe najwyższy poziom. Prestiż aż szczypie w oczy szał aż szczeka odpada. Tylko ci ludzie brudasy,alkoholicy, (usunięte przez administratora) straszna ale reszta ok jak lubisz rynsztok to sinbad już Czeka wsiadasz jedziesz zarabiasz.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Margiz Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Na rozmowach kwalifikacyjnych na stanowiska, na których wymagana jest znajomość języka angielskiego, część lub większość rozmowy odbywa się w języku angielskim. Pozwala nam to zweryfikować, czy w pracy w naszej firmie, potencjalny pracownik będzie czuł się komfortowo i działał wydajnie, używając języka obcego. Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany podjęciem pracy w firmie Margiz, chęcamy do przesłania CV na adres: info@margiz.net. Pozdrawiamy,

DR

Szefie dziękujemy za dłuższy weekend! :))))

Aktualność
Wojtek

Cześć. Czy macie może info czy firma ma dalej przyjęcia ?

Mateusz W.

Bylem w tej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko znakowacza elementów maszyn . Firma profesjonalnie podchodzi do pracy i pracowników. Wszystkie aspekty pracy byly jasno przedstawione. Czas pracy, noclegi, przejazd itp. Pieniądze jakie oferowali byly ponad przeciętne wiec nie było źle. Ciekawe projekty, ciekawa praca w jeszcze ciekawszych miejscach. Jednakże nie podjąłem tam pracy, ponieważ miałem dwie do wyboru i wybrałem prace na miejscu. Powiem szczerze że czsem żałuję wyboru bo moglo byc naprawdę ciekawie.

@Mateusz W.

Panie Mateuszu, dziękujemy za podzielenie się opinią na temat rozmowy kwalifikacyjnej. Robimy wszystko, aby jak najlepiej wytłumaczyć potencjalnym pracownikom czego mogą spodziewać się w pracy na danym stanowisku, jakie firma będzie miała wobec nich oczekiwania i jakie korzyści zapewni ze współpracy. Jeśli zmieni Pan zdanie, i postanowi dać sobie szansę na wielkie pozytywne zmiany, zapraszamy do kontaktu!

Szpecu
@Mateusz W.

Haha. Wybrałeś inna pracę a teraz żałujesz? Dobrze, że Cię nie zatrudnili bo byś żałował, że się przyjołeś :)

Juz byly pracownik
@Margiz Sp. z o.o.

Mozesz sie mocno zdziwić co do tych ponad przeciętnych zarobków. Pani (usunięte przez administratora)na rozmowie dużo obiecuje I na tym się kończy. Gdy zdążysz się z warunkami mieszkaniowymi na Słowacji gdzie nie ma gdzie się umyć wyprać czy ugotować obiadu to odechce ci się pracy. A profesjonalizm skończy się po okresie próbnym.

Tech

Czy prowadzona jest rekrutacja w firmie Margiz? jeśli tak to na jakie stanowiska

SDKK

Dziękuję za przepyszny ciepły obiad od Szefa "sznycel" dobry na wszystko potwierdzam! ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Margiz Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Margiz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Margiz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Margiz Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Margiz Sp. z o.o.