Opinie o Hans Adler OHG w Bonndorf

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hans Adler OHG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Hans Adler OHG o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hans Adler OHG w Bonndorf

Dziękuję

Proszę napiszcie czy to Biuro jest wporzo(usunięte przez administratora) Przysłali nam dokumenty do zatrudnienia. Co to za Biuro i słynny Józef i jakaś Renata

Waldi
@Dziękuję

Jak to napisałes jakie to biuro ja napisze że okey pracowałem 4 lata(usunięte przez administratora)

Pedro 22118
@Dziękuję

To jak piszesz słynni Jozek i Renata to bardzo mili ludzie tylko (usunięte przez administratora) jaki zostawiaja nasi rodacy musza sprzatac az wstyd.Bardzo fajni ludzie współpracowałem z nimi 3 lata.Polaczkom nikt niedogodzi a oni tylko wykonuja swoja prace czasami aż im współczułem bo widziałem na własne oczy.

Mateusz
@Dziękuję

Daruj sobie jak chcesz godnie żyć wielką porażka

Mateusz

Ludzie niepchajcie się tam dziadostwo i złodziejstwo szkoda waszego czasu orobicie się za ochłapy

Anti

praca nie zła ale płaca żałosna przez biuro Billhartz. 192 godz i 1050 euro.praca dla młodych co maja czas czekac na umowe Adlerowska 2 lata i dla samotnych co nie maja innej mozliwosci.bylismy poltora miesiaca w tym czasie zwolnilo sie 27 osob.jak ktos chce zarobic nie polecam.nie warto.a na niektorych dzialach traktują ludzi jak smieci.a i na różne zmiany pary daja ze przez caly tydz sie nie widywalismy.pozdrawiam

kalynamalyna

Pracuje tutaj od prawie roku.. Praca nie jest ciężka i jakaś szczególnie wymagające. Z racji częstej albo nawet bardzo częstej rotacji pracowników pracuje się jak na wariackich papierach - codziennie robi się co innego. Maszyny ciągle się psują i wszędzie jest brudno. Żaden zakład w PL nie funkcjonowałby w takich warunkach i na 100% został by zamknięty. Jest bardzo dużo polaków - 80% można śmiało stwierdzić. Kadra prawie w całości niemiecka bardzo niemiła - nie ma co liczyć, że nawet dzień dobry ktoś odpowie. Do plusów należy wyżywienie które mimo, że nie powala jakością to jednak stołówka jest zawsze czysta, o każdej porze dnia i nocy można pójść napić się kawy czy też zrobić sobie kanapke. Płaca najniższa możliwa 9,50 E brutto - na ręke zostaje 6 E.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Hans Adler OHG.
wiadomo kto.

Witam czy może koś szczerze napisać prawdę jaka sytuacja jest w tej firmie i na hotelach pracowniczych jestem zainteresowana praca tam, dziękuję.

Krystian stec19991ST91

Też się dołączam samo biuro by było ok ale ta cała Renata i Juzek to (usunięte przez administratora)w żywe oczy uważajcie na te biuro. Totalne dno.

Zostaw merytoryczną opinię o Hans Adler OHG - Bonndorf

• Jak się pracuje w Hans Adler OHG?

Zobacz opinie na temat firmy Hans Adler OHG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hans Adler OHG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 15 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hans Adler OHG