Opinie o Hans Adler OHG w Bonndorf

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hans Adler OHG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Hans Adler OHG o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hans Adler OHG w Bonndorf

@ef

Nie polecam pracy w firmie Adler na produkcji. Niskie zarobki, max do 50 centów od najniższej krajowej. Co roku podwyżka o 20-50 centów. Żeby zarobić 2 tys euro trzeba mieć naprawdę grubo ponad 200 godzin. Największy minus pracy w tej firmie to traktowanie ludzi przez Szefów (tych niemieckich także) ,ale przede wszystkim polskich Brygadzistów, naśmiewanie się z ludzi, wyciąganie prywatnych informacji o pracownikach (którzy przychodzą np z problemami rodzinnymi) poza biuro. Jeżeli przyjdziesz z osobistym problemem polscy brygadzisci (lub dziewczyny z biura, a może przede wszystkim one) na pewno podadzą to dalej. Brygadzisci na dziale sałatek traktują ludzi na poziomie gorszym niż zerowy, robią Ci na złość np zmieniając stanowisko pracy lub znęcając się tym że nie dadzą Ci urlopu. Praca spoko, pod względem fizycznym nie ciężka ale słabo płatna. Brak możliwości rozwoju. Nie ma aplikacji na stanowiska takie jak: sprawdzanie jakości produktów, uzupełnianie dokumentów. Po prostu musisz być powiązany jakimś pokrewieństwem z Brygadzistami. To też jest im potrzebne żeby w razie w robić machlojki razem i sprytnie przy pomocy innych osób z rodziny w biurze maskować swoje zaniedbania. Brygadzisci z działu sałatek często też wykorzystują pracowników do zrobienia za nich roboty. Czego oczywiście nikt nie zgłasza do wyższych przełożonych bo tylko można sobie zaszkodzić. Nigdy nie czułem się większym zerem niż pracując z tymi ludźmi. Do dzisiaj zastanawiam się jak taki Brygadzista może patrzeć na siebie przed lustrem. Pozdrowienia dla głównego Szefostwa czyli Państwa Adlerow którzy pewnie nie do końca NIESTETY zdają sobie sprawę z tego jak wygląda sytuacja w niektórych działach firmy. I nie zna powodów przez które następuje tyle zwolnień. Myślę że w wielu przypadkach stawka nie jest głównym powodem. Należałoby się zastanowić nad zmiana pracowników biura( przy dziale Wurstsalat) albo chociaż na początek sprawdzić wiarygodnosc treści tej opinii i przyjrzeć się dogłębnie pracy Brygadzistów i ich stosunku do pracowników.

@ef

Wyraziłem swoją opinie po współpracy- mam takie prawo. W mojej ocenie nie jest to jak to brzydko nazwałeś 'obrabianie (usunięte przez administratora)' i owszem mam ciekawsze zajęcia ale nie widzę przeszkód żeby pomoc innym w podjęciu decyzji o zatrudnieniu. Napisałem tylko i wyłącznie prawdę w mojej ocenie, co oczywiście można sprawdzić- albo przyszli pracownicy albo główne szefostwo. Uważam nawet że jest taka potrzeba. I nie żałuję że nie byłem brygadzistą. A gdybym był na pewno nie traktowałbym ludzi w taki sposób. Ale zostanę przy zdaniu że awans w takiej firmie to nic znaczącego a przynajmniej na wurstsalacie gdzie brygadzista nie potrafi poprawnie ortograficznie napisać zdania. Z tego co wiem to obecni pracownicy też starali się zgłaszać mobbing w pracy ale nic tym nie osiągnęła. Wszystko zostało zamiecione pod dywan bez kontroli. Pozdrawiam

Bartek

Polecam prace w firmie Adler. Pracuje od kilku lat i jestem zadowolony . Obiady do poprawy :) Pozdrawiam normalnych .

@BeniDol

A ty jako kto pracujesz? Jak tyle lat to daj znać czy jakoś próbują dostosować te warunki do sytuacji na rynku, przecież ceny ciągle rosną na półkach. Podwyżki są co jakiś czas?

Zastanawiam się nad wysłaniem cv do firmy i chodzi mi o stanowisko pracownika produkcji. Widziałam ogłoszenie stare w sieci i nie wiem, czy jest sens wysyłania cv teraz. Czy jest obecnie jakiś wakat na produkcji dla świeżaka, czy wcale nie ma lub chcą tylko ludzi z doświadczeniem?

Buhaha
@Lena

Jaka odprawa zapomnij potrafia zwolnic z dnia na dzień i niema że sobie żyły wypruwasz niespodobasz sie brygadziście i masz wylot bo chodza i kabluja do szefa ja jestem szczesliwy ze z tamtad wyjechałe bo tyle fałszu zakłamania i obłudy niewidziałem nigdzie to jest masakra.Najgorsze że szefowie niechca słuchać Twojego tłumaczenia brygadzista powiedzial tak jest ohyda polskich brygadzistów lokuja rodzinki i to jest okey TRAGEDIA.

Bikini

Nieradze firma to (usunięte przez administratora) polscy brygadziści poniżaja polaków żebyś niewiem co robil bedzie źle placa katastrofa zwalniaja starych stażem a przyjmuja nowych którzy po 1-3miesiecy uciekaja z Tad odradzam każdemu szukaj gdzie indziej gdzie jest atmosfera dobra i niema polaczków brygadzistów sami nic nie umieja a do szefa podpierdzielaja dobrych.To nie ta sama firma co przed laty.Zastanów sie dobrze.

Ina Nowy wpis
@Bikini

Ok, super, że ktoś pisze o pracy na produkcji, bo ja też chcę wysłać cv. Ale co do brygadzistów, to osoby na tej posadzie to są ludzie z awansu wewnętrznego, czy zatrudnione totalnie z zewnątrz do tej pracy?

Bobi Nowy wpis
@Ina

Nie to sa zwykli pracownicy którzy dzięki l(usunięte przez administratora)kolegow tez polaków wskoczyli na stanowiska naprawde nieodpowiednie do ich kwalifikacji nic totalnie nieogarniajac jeden okey zna niemiecki drugi zero ściagaja rodzinke na okragło a inny pracownik leci z pracy to jest kosmos serio szukaj czego innego niepolecam niemożesz być chory bo zaraz na dywanik szok.Odkad zmieniłem prace pracuje z niemcami którzy pomagaja tłumacza ucza jest o niebo lepiej.NAPRAWDE NIEPOLECAM

Lena Nowy wpis
@Bobi

To ja dopytam o detale. Jak ktoś tu pracuje na produkcji i potem 'leci z pracy', to jest po prostu zwalniany, czy czekają, aż komuś umowa się skończy? Wgl ciekawi mnie, czy jest tu coś takiego jak odprawa, jak właśnie firma żegna się z pracownikiem.

Buhaha Nowy wpis
@Lena

Amelia
@@ef

A czy można brać nadgodziny pracując w tej firmie? Jeśli tak, to otrzymuje się wtedy jakieś większe zarobki? Piszesz o braku rozwoju. Czy to oznacza, że nie ma możliwości awansu na jakieś wyższe stanowisko?

@Amelia

Można, zarobki zależą od ilości nadgodzin ale tak jak wspomniałem wcześniej trzeba ich mieć dosyć dużo na jakaś lepsza wypłatę.

@Setuś

Jakie są aktualnie zarobki na pakowaniu lub produkcji? Na rok 2023 dziękuję za pomoc

Buhaha
@@Setuś

Człowieku nielicz na dobre zarobki musisz dobrze (usunięte przez administratora)zeby coś zobaczyc pozytywnego ns koncie mase ludzi ucieklo i to nie nowicjuszy tylo z dlugoletnim stażem nieszanuja ludzi niedoceniaja ich wkladu ze sie starasz robisz ponad swoje siły tragedia.Niepolecam nikomu

Inga
@Buhaha

Ile godzin trzeba naszarpać żeby coś większego dostać? Zarobki były głównym powodem, że ludzie się pozwalniali? Ci co długo pracowali we firmie to dostali jakieś odprawy?

Hmmm to wiecie i podacie, ile dostają nowi pracownicy, a ile dostają osoby ze stażem pracy w firmie? Jaka jest ta różnica? Czy dobrze rozumiem, aby mieć więcej niż 2000 zł to trzeba te 230 godzin minimum przepracować, tak?? Czy taka kwota jest na umowie, czy dopiero potem to się okazuje?

DEX

Czy Ty widzisz co piszesz jakie 2000zł tu sie zarabia w Euro wiecej informacji udziela osoba upoważniona a nie rozżaleni niewszyscy ale przeważnie(usunięte przez administratora) ludzie po 5-15 lat robia i nienażekaja a(usunięte przez administratora)przyjeżdza nie do pracy tylko sie zabawic i myśla że ktos to bedzie tolerował.Polecam kontakt z kimś kto jest upoważniony do udzielania takich informacji ja pracowałem 8 lat i byłem zadowolony niestety choroba w rodzinie zmusila mnie do powrotu ale zamierzam wrócić jak sytuacja sie polepszy w domu.Ja Polecam????

Czy istnieje możliwość rozwoju w Hans Adler OHG?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Hans Adler OHG.

To tu są polscy rekruterzy? A jeśli tak, to czy i koordynatorzy są z Polski i jak z potrzebą znajomości j. niemieckiego? Napisze ktoś, kto tam pracuje, dopisując, czy dobrze finansowo się wychodzi na tej zagranicznej pracy?

Mirka

Wysłałam aplikację na stanowisko Asystentki prezesa zarządu z j. niemieckim. Mam nadzieję, że się uda. Chciałabym wiedzieć natomiast czego można się spodziewać na tym stanowisku pod względem zarobkowym? :) Jest ktoś w stanie przedstawić przynajmniej widełki? Jest również wzmianka o pozytywnej atmosferze i środowisku pracy? Faktycznie miło się tam pracuje?

Upsa....
@Mirka

Miła atmosfera kobieto co ty piszesz to siedlidko żmij i weży tragedia robiłem 3 lata nigdy wiecej teraz podwyżki jedni po 0,10 centa inni 0,60 centa a najlepsze jest to że pracownicy którzy pracuja tu wiele lat nic wiec zastanów sie gdzie sie pchasz koszmar

Bartek

Fakt
@Bartek

Lepiej niech obiady zostaną jakie są, bo para pasibrzuchow już całkiem wszystko zje, a jedzą wszystko i za kilka osób

Ilona
@Fakt

Co serio? To jest tak, że porcja na głowę i nadwyżki jakiejkolwiek tutaj brak? Bo słabo tak na głodniaka pracować.

Fakt
@Ilona

Może pomyśl zanim coś odpiszesz

Magdalena
@Bartek

A na jakim stanowisku jesteś? Powiesz ile zarabiasz? Czy oprócz posiłków reszta warunków jest okej? Za te obiady płacicie czy to firma pokrywa koszty? Są one w czasie przerwy, wszyscy mają o tej samej godzinie?

Doris
@Ilona

Prauje 4 lata nakładasz sama i jestes nadal glodna to idziesz i nakładsz sobie nikt ci nic nie powie śniadania tez okej wedliny serki raz w tygodniu deser także niepisz bzdur bo sam nieraz dokladki brałem nikt mi niepowiedzial ze tylko tyle wy ludzie jestescie podli Firme Adler zawsze bede broni bo to dobra firma a bzdury sa nienamiejscu .A ludzie tyko plujac jadem to niejest prrawda JA POLECAM SZCZERZE teraz zero pośreników umowa z fima bez żadnych posredników

Leonardo
@Fakt

Najpierw pomyśl potem pisz bo jednemu starcza drugi bierze dokładke ja ze swojego doswiadczenia tu 8lat POLECAM FIRME ADLER duzu plus ze dogadasz sie z wszystkimi wyplsty na czas Ja POLECAM????????????

@Doris

Ale ja tylko pytam, przecież nie krytykuje. A na jakie stanowisko można się dostać bez agencji, na każde czy tylko jakieś o specjalnych kwalifikacjach? Ogólnie po liceum jest szansa na pracę?

Barka
@Iwona

Juz od ponad 2 lat Firma Adler zatrudnia bez pośrednictwa umowa bezpośrednio z Firma to ogromny plus bo żaden pośrednil Cie nieoszukuje!Ja polecam a jestem tu 5 lat pykło w lutym dla mnie jest okey odkąd robie na umowie Firmy Adler choć i na poprzednika czyli pośrednika też nie nażekałem bo nigdy nie miałem z nimi problemu(zero alko w pracy czy przed w pokoju miałem i mam czysto niełaziłem i niełaże jak lumpy poprzednie)bo teraz jest spokojnie.Polecam

Mieczysław
@Barka

Też chcę tu pracować. Czy wiesz może, jakie umiejętności są tu cenione, i czy mają jakieś nieobsadzone posady? I czy w pracy też jest spokojnie, a ludzie sympatyczni?

BeniDol
@Mieczysław

Oczywiście sa nabory caly czas i na pomocników i na operatorów poszukiwani sa tez Elektrycy mechanicy warto wejsc na strone Firmy Adler albo zdobyc kontakt do Pani która jest osoba kontaktowa dla Polaków mila sympatyczna młoda kobieta polecam poszukac kogos na portalu np.Fb kto jest pracownikiem i moze zdobyc do ww Pani.Jestem tu 6 lat i ja nienażekam.

@BeniDol

&Słoń

Ludzie, którzy piszą takie negatywne komentarze maja bardzo duże kompleksy . Pracuje w Adlerze już od jakiegoś czasu , wcześniej pracowałem u Billharza i jestem bardzo zadowolony . Niektórzy widać, ze maja problemy ze sobą . Niechce im się pracować , staliby tylko w miejscu . Pewnie jak ktoś im zwróci uwagę to są obrażeni .. jak dzieci . A atmosferę w pracy tworzą wszyscy pracownicy wiec teraz każdy wystawił sobie opinie wypisując bzdety tutaj. Praca nie jest ciężka .!!! Jeżeli pakowanie jest dla kogoś tak wielkim wyzwaniem i nie daje rady to niech siedzi w Polsce na bezrobociu ! Brygadziści zawsze pomogą jak mam problem . Dziewczyny w biurze chodzą , zakładają etykietki, nie odmawiają jak je inni wołają . Mimo, ze maja swoją robotę . Ludzie tu pracujący dłużej niż oni pewnie maja wiele tematów żeby ich oczernić , bo nie stoja na liniach tylko robią coś innego. Nie narzekającą tylko idą i robią robotę Za innych . To żenujące, ze tacy są.. nie wszyscy oczywiście . Niektóre osoby tylko , szczególnie inne dziewczyny maja z tym problem widzę . Ale to ich sprawa . Niech zazdroszczą dalej chociaż niewiem czego . Co w tym złego ? Innych to boli , widać po komentarzach . W Bonndorfie jest masa ludzi, którzy przyjechali tu do pracy i mieszkają tu już wiele lat , maja rodziny , odkładają kasę ...Maja ambicje i jakis cel w życiu . Ja przyjechałem i nie mogę narzekać . Ani na prace ani na kasę .

Konik
@&Słoń

Masz racje bo to co niektórzy tu robia to przechodzi ludzkie pojecie pojecia niemaja o niczym a uważaja sie za Bóg wie kogo tyle ludzi tu robi i jakos nie narzekaja pewnie kazdy ma lepszy czy gorszy dzien ale to normalne.Wypisuja ze ktos z biura pisze komentarze hahaha po co im komentowac chcesz przyjedziesz niechcesz nieprzyjezdzasz proste.Hejtuja non stop ta polke szmaca i poniewieraja ma kobieta racje ze niechce juz pomagac sam bylem pare razy świadkiem ze zamiast odpoczac siedziala z zachlanym łbem w szpitalu do 3 w nocy.Oczernia osoba która sama niebyla lepsza Co do brygadzistów to prawda ze to oni dostaja zje......za leni ktorzy stoja i licza na manne z nieba.Dziewczyny tez Bogu ducha winne.Jestem tu zaraz 2 lata przeszlem na umowe z Adlerem i jest mi tu dobrze.Niechcecie nieprzyjezdzajcie i tyle a nie strasznie poszkodowanych.Słoń kto chce ten robi kto nie wyjezdza a po 3 miesiacach chca wracac dobrze biuro robi ze niebierze ich spowrotem niech popatrza w internecie w jakich warunkach żyja polacy w innych firmach.

???? lew
@&Słoń

Widać że ten słoń podstawiony jest, jeżeli by była dobra robota to by byli stali ludzie na stanowiskach ludzie by nie pisali negatywnych opinii bez powodu każdy szanuje swój cenny czas ...

Renata
@???? lew

A tobię jak się tu pracuje? Te opinie są tak skrajne że chętnie poznam kolejną, jakaś bardziej aktualną. Czy tak jak piszą i praca i pieniądze są ok? Jakie to konkretnie kwoty?

Obecny

A ja polecam bez względu na to co za bzdury wypisują . Kto przyjedzie to się sam przekonana że to nie prawda co ludzie wypisują . To prawda że stawki mogłyby być lepsze ale nie jest najgorzej. Pracuje tu około rok i nikt mi nic złego nie zrobił. Polscy brygadziści poprostu wykonują swoją pracę, mi się pracuje dobrze a komu się nie podoba to niech się zwolni bo to jest żałosne co tu ludzie piszą. Pozdrawiam pracownik wursalat a dokładnie pracuje na selo ????????

Pan
@Obecny

Zgadzam się w 200%. Pozdrawiam

@Pan

Ale musiales szarpnac kasy jak juz caly Bonndorf grzmi ze P.Trela P.Kisielewicz p.Tabori inni chodza po ludziach i prosza o pisanie pozytywnych opini wiadomo czego zbliżaja sie podwyżki oni dostana fajna podwyżke a Ci co zasówaniaja jak osły moze zalapia sie na 0.40-0,70centa pewnie macie obiecane lepsze podwyżki po 2 latach poniewierania przez Tabora i podwyzkach po 0,40centa podziekowalem i niepolecam.Bo za uczciwa prace zostawanie po godzinach bo ani alkohol ani inne używki mnie nie interesowaly stracilem chec pracy za marne grosze teraz wiem za co robie w DREZNIE

Afera
@Dejzi

W każdym wpisie jest trochę prawdy i lekkiego wyolbrzymienia, ale akurat fakt, że ta święta trójca traktuje ludzi tak jak traktuje nie wzięło się z nikąd. Byłem świadkiem jak dwóch z tych delikwentów traktowało ludzi z taką pogardą i chamstwem, że osobiście ja to chyba bym nie wytrzymał i strzelił tak w (usunięte przez administratora), że tańczyłby jeden z drugim trzy dni bez muzyki. Kto wam dał prawo do tego żeby tak się do ludzi odzywać? Odrobina władzy i (usunięte przez administratora) się chłopom we łbach a poza pracą nigdzie nie spotkasz bo się boją wyjść z domu bo doskonale wiedzą, że poza robota nie poleca na skargę :) Mam tylko nadzieję, że ktoś wam się do (usunięte przez administratora) porządnie dobierze.

Krrr
@Dejzi

Lecz się człowieku robisz w Dreznie a wiesz co się dzieje w Bonndorfie i w Adler . Masz chyba jakieś kompleksy ???????????????? . Pracuje dwa lata i nie mam żadnych zastrzeżeń polecam prace w firmie Adler . Podwyżka 70 cent to bardzo dobra podwyżka ale oczywiście Ty zarabiasz kokosy za leżenie .

Afera2
@Afera

A może napiszmy cała prawdę bo Ja jestem cały czas świadkiem jak pracownicy się do nich odnoszą jak pracownik do pracownika się odnosi bo jeden mysli ze jest lepszy od drugiego tego to nikt nie widzi???? Większość pracowników w firmie Adler to normalni ludzie którzy ciężko pracują i jak w każdej firmie znajdzie się odłamek ludzi którym nie chce się pracować i chowa się po katach i jak ktoś im zwróci uwagę to oczywiście są najgorszymi bo jak to Polak Polakowi ??? Ci ludzie powinni dostać medal za panowanie nad tym wszystkim . Ile razy byłam świadkiem jak pewni ludzie obgadują brygadzistów na kantynie a później udają najlepszych kolegów . Kto pracuje w Adler to wie kto jest toksyczny i tu nie jest problem w przełożonych tylko w zazdrości która jest wpisana w naturę Polaka. Na marginesie polecam prace w tej firmie jest naprawdę Ok Pozdrawiam

To ja
@Krrr

Taaak Drezno pracuje w Adler ludzie nawet nie wiecie w jaki prosty sposób można was namierzyć tylko sobie kłopotów narobicie takimi pogruszkami tu ....wyjaśnijcie sobie znimi oczy w oczy ja z Panem Kisielewicz i Trelą jak coś mi nie pasuje to odrazu wyjaśniam i nie mam żadnych kłopotów . Szczaleczka

Afera
@Afera2

"Ci ludzie powinni dostać medal za panowanie nad tym wszystkim" Za gnojenie ludzi należy się medal? Weź długi rozbieg i (usunięte przez administratora) tym pustym łbem w ścianę

Afera 2
@Afera

Jeśli byś pracował tak jak się należy to Ci gwarantuje ze nikt by Ci uwagi nie zwrócił . Leń jesteś człowieku i wylewasz żale :):):)

Kolll
@Afera 2

Racja . ! Szefostwo na gorze powinno wiedzieć jak pracownicy odzywają się do polskich brygadzistów , jak pracują . Bo naprawdę brygadziści nie maja lekko z takimi osobami. Brygadziści , panie w biurze - naprawdę robią co mogą żeby produkcja szła! Często stoja na liniach bo polscy pracownicy albo chorobowe albo urlop. Maja wylewkę ludzie. Nie zależy im na tym żeby coś dać od siebie. A tu wylewają żale jakby im zle było ?. Prawda jest taka ze brygadziści i dziewczyny robią czasem więcej od tych nierobów którzy przychodzą do roboty żeby tylko postać na telefonie , chowają się za paletami , kartonami i plotkują. A jak im ktoś uwagę zwróci - POLAK czy POLKA to obraza bo jak to?!… Polska zawiść i zazdrość nie ma granic.

Poszkodowany
@Dejzi

Tragizm najgorsza praca (usunięte przez administratora)itp nie zarobisz a sie narobisz czuć kwas od pracowników miejsca zawsze są bo ludzie odchodzą na potęgę

Czy Hans Adler OHG zatrudnia studentów?

Dejzi

Tak zatrudnia co roku jest tu duza ilosc studentow????

Tak co roku sa zatrudniani studenci sezonowo tylko odrazu trzeba zglosic od kiedy do kiedy chcesz pracowac nierobia żadnych problemów POLECAM

Sylwia

Jaki rodzaj umowy jest dla studentów? Jest jakaś ograniczona ilość osób potrzebnych do pracy? Jeśli tak to na co patrzą przy rekrutacji? Chciałabym się jakoś przygotować do tego.

@Sylwia

Niema ograniczenia w ilosci studentów ani żadnych wymogów przy rekrutacji umowa jest normalna tzn. na pełny etat tylko wpisuja w umowie ze od np.14.06.23 do 25.08.23i tylko tyle powtarzam co roku jest duża ilosc studentow tak od czerwca do września i jedni sa 2miesiace inni 3 miesiace to student decyduje kiedy zjeżdza.Zapraszamy

Wurflel

Czy jest człowiek dobry, albo ma wyjebane na wszystko i tak będzie cacy, ale słowa prawdy powodują niszę, wurflel rządzi się swoimi prawami

Łukasz

@Bez silna jak masz na tyle odwagi pisac na takiej stronie to może się spotkamy i powiedz to w twarz czy tak jak twoj nick jestes na tyle bez siły . Żal mi takich ludzi co wylewają żale na tej stronie , a w twarzą w twarz to potulny (potulna) jak Baran . Chyba ze ktos ci kazał to napisać

Grrryyyy

@bez silna. Jak ci coś nie odpowiada to droga wolna . Tempa to ty jesteś właśnie pokazałaś kto naprawdę obrabia (usunięte przez administratora) ludziom xd brawooo dla ciebie xd zaswiecilas tutaj tak inteligencją ze ojoj styki ci się nie przypaliły od wymyślania takich bzdur ??? Z tego co wiem i pamiętam pani Sandra pomaga ludziom bo zna język a że są takie kretynki i bezmózgowia jak ta pani to się tak odwdzięczają ha ha ha zazdrością i jeszcze raz zazdrość. Mam nadzieje ze wylądujesz na palecie na selo 1 życzę Ci tego z całego serduszka.???? pozdrawiam. A firmę polecam

Bez silna
@Łukasz

Haha czyżby nieudany brygadzista bronił swojej kobiety? Ty człowieku o szczerości to się nie odzywaj bo sam latałeś i ludzi sprzedawałeś żeby się podlizać a wzamian cie (usunięte przez administratora) na zbity pysk..... szacun gościu...

Łukasz
@Bez silna

Masz odwagę powiedz mi to w twarz :-) czy jesteś zwykla marionetą w rękach dziecka

Bez silna
@Grrryyyy

Język zna po to aby ludzi podpierdzielac a pomocna to tak jest a potem obgaduje każdego żal mi takich ludzi i wielki operator haha hahahah . Ogólnie pracę polecam ale nie zadawajcie się z nimi już nie jeden się przekonał....

@grrrraa
@Bez silna

Nie zgadzam się z tą opinią, właśnie Pani Sandra jest tam najwspanialsza osobą która bardzo i to bardzooooo dużo pomaga i to bezinteresownie ! Jest wspaniałą osoba a że co niektóre osoby lubią żyć życiem innych dlatego są te bez sensu płoty.. Ludzie planujcie się !!!!!! Firma super, polecam

Tomasz

Z tych ciężkich "niepolskich" wypowiedzi strasznie trudno cokolwiek zrozumieć, ale wracając do sedna... - "lata i tylko problemów szuka i ludzi prowokuje" - Na jakiej podstawie stwierdzasz, że szuka i ludzi prowokuje? Sama to wywnioskowałaś? Słowem dzisiaj każdy może rzucać na wiatr bez podania konkretnych sytuacji i świadków/dowodów; - "Wystarczy, że na nią popatrzę to już mnie słabi..." - Kobieto... ty chyba jesteś w pracy po to, żeby PRACOWAĆ, a nie OGLĄDAĆ LUDZI?! Nie możesz na nią patrzeć, to nie patrz i po problemie; - "DAJE HASŁO DO WI-FI" - O kurde... to takie przestępstwo, za które powinno się iść siedzieć za kraty... Serio masz czas nad rozmyślaniem takich refleksji? Z tego twojego ciężkiego do przeczytania i zrozumienia monologu nic mądrego nie wyczytałem, co najwyżej mogę polecić Słownik Poprawnej Polszczyzny. A co do samej osoby Sandry L. ręczę swoją osobą, że tacy ludzie jak ona są ZA DOBRE dla takich, którzy nie wiedząc co robić ze swoim życiem i (usunięte przez administratora) się spraw rodem "z podstawówki". Myślę, że nie tylko ja tak myślę, a cała masa ludzi, która uzyskała od niej pomocną dłoń :) A osobom, którym od tego rozmyślania i celowego dopierdalania z zazdrości psycha na głowę siada, polecam wyjście na dwór, dwa wdechy i do przodu. Są dużo lepsze rzeczy do robienia, niż uprzykrzanie komuś życia ;) Pozdrawiam,

Eheheh
@Tomasz

T.T nie pajacuj bo nie lepszy jesteś :)

Kolo

Polecam ! Bez względu na jakaś osobę która zle pisze na Prace w ADLERZE I OSOBY TAM PRACUJĄCE . ja jestem zadowolona .

Ha

To musi być bardzo ciekawa praca jeżeli nagle wszedłeś tu i piszesz komentarze . Swoją droga sadze ze pracujesz w Adlerze . ???????????? Haha I w każdym komentarzu najazd na Polaków a chwalenie Niemców, z którymi De fakto niemamy wiele wspólnego w ciągu dnia bo niema ich na produkcji . Śmieszy mnie to co tu wypisujecie żeby narobić Polaków koło (usunięte przez administratora) z zazdrości . Prawda ? I ulubione słowo mobbing które w większości komentarzy ktoś pisze a nawet niewie co to znaczy . Tak jak inna osoba uważam ze to jedna dziewczyna albo chłopak pisze komentarze tylko zmienia nick . Mi tam nie ZaleZy bo pracuje Na linii , robię swoje i nie narzekam . Stawki mogłyby być wyższe ale teraz zobaczymy jakie podwyżki w maju będą . Dla mnie Polacy są w porządku . Pomagają i są przyjaźni !.. Pozdro

Oto

A ja polecam . U nikt mi nie każe tego pisać tylko tak uważam. Polecam prace ! Nie rozumiem kto tak gnoi ta firmę i te wymienione tam osoby .. i po co? Pewnie to jedna i ta sama osoba tylko nicki zmienia .

VPA WUR

Ja polecam prace w firmie Adler. Jestem tu już dłuższy czas . Uważam ze i praca nie jest zła ani jakoś bardzo ciężka . Dla kogoś komu zależy i chce pracować problemów niema. Problemy maja tylko osoby które przychodzą tu żeby postać cały dzien i pogadać sobie na liniach ze znajomymi . Albo siedzą na telefonach . A jak brygadziści zwrócą im uwagę to odrazu już obraza i są zli … bo nie można im nic powiedzieć . Zachowują się jak dzieci a nie dorośli ludzie którzy przyszli zarobić pieniądze . Tu wypisują na A.T , P.K i O.T którzy nic im złego nie zrobili . Wykonują swoją prace najlepiej jak umieją i zawsze pomogą jak potrzeba . A ludziom zazdrość w sercach ze są Polakami i zwracają im uwagę . Także niema co patrzeć na te negatywne opinie bo są wyssane z palców zazdrośników a nie ludzi którzy tu pracują tak jak ja żeby coś mieć w życiu , odłożyć kasę . A praca naprawdę jest spoko u nas na VPA WUR.

@VPA WUR

Ile Wam zapłacili za dobre komentarze ? Góra zobaczyła , że źle jest więc poprosiła pracowników o dobre komentarze .

Co
@WidziszInieGrzmisz

A co Twoim zdaniem jest nie tak ? Pracujesz nadal w adlerze ? Jeżeli tak to opowiedz coś . I jak ci Zle to dlaczego nadal tu jesteś ? Ja tu pracuje i nie narzekam ..

@Co

Nie pracuje na szczęście w tym (usunięte przez administratora) już dłuższy czas. Całe szczęście ,że w okolicach są też inne firmy . Owszem kiedyś było fajnie w firmie ale z czasem wyższe stanowiska nie którym przeszkadzają. Jeżeli nie zgodzisz się na pracę w każdą sobotę i niedzielę będziesz miał przegrane. Są też atrakcje w firmie jak łapanie szczurów czy wrzucanie na produkcję splesnialych boczków szynek itd bo przecież wystarczy odkroić i będzie smaczne albo wytrzeć gąbka. Pozdrawiam.

Słucham ?
@WidziszInieGrzmisz

Są takie rzeczy ? Konkretnie na jakimś przedziale firmy ? Czy na całej Firmie takie coś ?

Gigus
@WidziszInieGrzmisz

Dokładnie albo szorowanie szczota szynek lub mycie karszerem dwa polaczek polaczka by w kroplu wody utopil sa bezczelni i wulgarni juz bylo pisane Taboreczek Kisielewicz i wielce państwo Trela nukt nie powinien im powierzac takuch stanowisk gdzie wyzywaja obrzucaja wulgaryzmami kobiety itd Niemieckie szefostwo w moim przypadku bylo naprawde bardzo pomocne.Co do tych pozytywów to prawda tez mysle ze ktos dostal smalec i maslo wylizal i tak sie zachwyca tylko czego co róz sie ludzie zwalniaja bo maja dosc chamstwa wyzwisk i (usunięte przez administratora)tyle w temacie

@Słucham ?

Jak dobrze poszukasz to znajdziesz teraz nie znam ich ścieżek bo w tamtym roku był pożar i nie wiem jak firma wygląda od środka.

On

Praca na tak jedyne zastrzeżenia to brak szkoleń dla pracowników . Zakwaterowanie na miejscu blisko do pracy czysto w pokojach . Polecam

Polecam Prace w firmie Adler . Oczywiście mogli byśmy więcej zarabiać to by było na wielki plus. Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami moim zdaniem są pisane z zawiści i zazdrości Pozdrawiam

Kłamcy

A ja sądzę że opinie pozytywne piszą sami obsmarowywani w tych komenentarzach, hahaha buraki zachowujcie się jak ludzie a nie za marne pieniądze gnoicie swoich rodaków, wstydźcie się świnie mam nadzieję że karma do was wroci

Zzzz
@Kłamcy

A ja uważam ze świniami okazały się właśnie takie osoby jak Ty! Hahahahhaha

Gigus
@Kłamcy

Dokladniw na 100%to sa podlizuski i (usunięte przez administratora) na bank dostali kase

Ziomek

Siemka Zachęcam do pracy w Adlerze . Fajna praca , spoko kasa . Jedzenie na miejscu w firmie . Ludzie w porządku . Pozdro

#Mateusz

Witam wszystkich! Nie zgadzam się z tymi negatywnymi opiniami. Jeżeli ktoś tu przyjeżdża i nie ma pojęcia o pracy w takim zakładzie i myśli, że za łażenie będzie zarabiał kokosy to niech się może wybierze parę kilometrów dalej do Szwajcarii. Powyrzuca sobie trochę (usunięte przez administratora) ze stajni u bauera i se zarobi trochę lepsze pieniążki! Bo tu przyjeżdżają tacy fachowcy, że jak stoi maszyna złożona do pracy to on nie wie gdzie jest początek a gdzie koniec maszyny, a już na pewno nie wie gdzie ją włączyć a gdzie wyłączyć! I taki by chciał zarabiać poważne pieniądze - jak jest sam nie poważny...

@#Mateusz

No ale to nie jest tak, ze każdy pracownik albo musi posiadać ważne szkolenia/certyfikaty albo firma ich szkoli? No wątpię żeby firma sobie w ciemno zatrudniała osoby bez sprawdzenia ich umiejętności

@#Mateusz

I ja także dodam swoja opinie i tez niezgadzam sie z opluwaniem Firmy Adler pracuje w niej od ponad 8 lat jest naprawde dobrze masz problem idziesz rozmawiasz z szefostwem ktore stara sie pomagac.Pewnie jak przyjedzie len nygus ktory dokladnie telefon lub podpiera sciane to przepraszam ale sam bym poszedl na skarge bo albo pracujemy albochowamy sie po katach żeby pograc na telefonie np.Ja zawsze bede polecac Firme Adler a oszczerstwami i plucie jadem potrafia robic tylko ci którzy sa zwyklymi tchórzami a tu pracuja.POLECAM Z CAŁA ODPOWIEDZIALNOSCIA FIRME ADLER

Święta prawda ! Tez polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Hans Adler OHG - Bonndorf

• Jak się pracuje w Hans Adler OHG?

Zobacz opinie na temat firmy Hans Adler OHG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hans Adler OHG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 15 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hans Adler OHG