Alseva Pro Sp. z o.o.

Opinie o Alseva Pro Sp. z o.o.

Na jakie benefity można liczyć w Alseva Innowacje S.A.?

Staramy się, aby nasi pracownicy czuli się komfortowo i bezpiecznie, dlatego przygotowaliśmy dla nich ofertę benefitów pozapłacowych. Zapewniamy finansowaną przez nas prywatną opiekę medyczną, dzięki czemu uniknie się stania w długich kolejkach do specjalisty. Co więcej, pracując w ALSEVA, możesz nabyć pakiet Medicover Sport, więc zakupisz karnet sportowy na ulubione sporty w znacznie korzystniejszej cenie niż normalnie. Regularnie też organizujemy firmowe spotkania integracyjne, by lepiej się poznać i spędzić czas poza biurem w miłej atmosferze. W razie chęci i potrzeb dofinansowujemy też szkolenia i kursy. No i za rzetelność i zaangażowanie można u nas liczyć na premie :) Zapraszamy!

Nel

Czy pracownicy są objęci prywatną opieką medyczną?

@Nel

@NEL Tak, nasi pracownicy mogą liczyć na prywatną opiekę medyczną z grupy LUXMED. Wyróżniamy 3 różne pakiety, które przyznawane są w zależności od stażu pracy.

Konrad

To firma w której można się wiele nauczyć. Zespół jest ambitny i nie boi się trudnych wyzwań. Praca wymaga wielozadaniowości i wykonywania zadań po presją czasu, a często robienia kilku rzeczy jednocześnie. Nowe pomysły są bardzo szybko wprowadzane w życie, W codziennej pracy na pewno pomaga świetna atmosfera

Inżynier

Nigdzie mi się nie pracowało tak dobrze jak tutaj. Kreatywna praca, zespół ciekawych i doświadczonych osób, a do tego rozwijające projekty.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Alseva Pro Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Młodszy Specjalista ds. lokalizacji tras przyłączeniowych?
nadia

Bardzo dobra firma, dająca możliwość wykazania się w przeciwieństwie do większości firm na rynku. Jeżeli się starasz i widać, że Ci zależy, to zostaje docenione. Zarobki na bardzo dobrym poziomie.

Emilia

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w firmie Alseva ?

@Emilia

@Emilia każdy kiedyś zaczynał i zdobywał pierwsze doświadczenia, dlatego w naszej firmie stawiamy na rozwój zawodowy również osób bez doświadczenia - z chęcią przyjmujemy i podejmujemy się przeszkolenia takich osób, we wszystkie obowiązki wdrażamy od podstaw. Serdecznie zapraszamy przyszłych potencjalnych kandydatów.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Widząc rosnące zainteresowanie, postanowiliśmy rozpocząć dialog i zaznaczyć swoją obecność z Wami.

Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o Naszej Firmie.

Jednocześnie zapewniamy, że jesteśmy otwarci na komunikację z osobami, które współpracują bądź współpracowały z nami, a także na pytania osób zainteresowanych naszymi rekrutacjami. Prosimy oczywiście o merytoryczne komentarze, bo tylko do takich jesteśmy w stanie się odnieść. Przypominamy, że ze względu na regulamin serwisu nie wszystkie kwestie mogą być publikowane.

Za sukcesem Alseva stoi zespół profesjonalistów, którzy mają jasną wizję kierunku rozwoju firmy.

Zależy nam, aby to miejsce było źródłem aktualnych informacji o Alseva Innowacje S.A.

Jeśli chcecie znaleźć najnowsze oferty pracy, obserwujcie tę zakładkę:https://alseva.pl/kariera/

natalia9090

A jakie jest wynagrodzenie? Powiedzieli? Pytali cosp po angielsku? Zadanie trzeba bylo zrobic odrazu?

W jaki sposób firma Alseva powiązana jest z ROVA Systems ?

Mietek

Osoby mające złe doświadczenia z firmą Alseva po wydzierżawieniu gruntów pod farmę fotowoltaiczną proszę o informację ...

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Alseva Innowacje S.A.?

ALSEVA

Jak najbardziej zgadzamy się ze stwierdzeniem, że atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. I z takim założeniem rozwijamy naszą firmę, oferując przestrzeń sprzyjającą pracownikom nie tylko w rozwoju zawodowym ale również interpersonalnym.

zdegustowany

Firma wystawiła ogłoszenie o pracę jako projektant instalacji fotowoltaicznych, według pewnego portalu wynika, że na ofertę tą złożyło swoje CV od 25-50 kandydatów w tym ja. Moją kandydaturę odrzucono, bo w sumie nie mam zbyt dużego doświadczenia, to można było się spodziewać, ale że z pośród tylu kandydatów nie znaleźli pracownika, to coś nie dobrze o nich świadczy, a ogłoszenie znowu się pojawiło 3 dni temu. Coś tu walii ściemą. Nawet gdyby ktoś nie spełniał wszystkich ich wymagań to naturalną rzeczą jest, aby takiego pracownika wdrożyć i przeszkolić. Tak robią przynajmniej normalne firmy.

ALSEVA
@zdegustowany

Faktycznie, ogłoszenie pojawiło się ponownie kilka dni temu ale to nie świadczy, że nie udało nam się zatrudnić żadnego projektanta. Wręcz przeciwnie, udało nam się nawiązać współpracę z dwoma kandydatami. Dla ścisłości, jeden to kandydat z bogatym doświadczeniem w projektowaniu systemów PV, drugi bez doświadczenia ale z dużym potencjałem. To pokazuje, że rozpatrujemy kandydatów nie tylko z perspektywy kwalifikacji ale również postawy. Ponowienie ogłoszenia to szansa dla kolejnych kandydatów, którzy w poprzednim procesie rekrutacyjnym nie brali udziału. Dla osób z potencjałem i ambicjami mamy przewidziane wakaty. Ponadto, dodam że poza działem projektowym rekrutujemy również do działu realizacji i do działu serwisowego O&M. Szukamy kandydatów (projektant branży elektrycznej, serwisant elektryk) z wykształceniem elektrotechnicznym/elektrycznym, zarówno poziomu inżynieryjnego jak i technicznego.

Jak się pracuje na stanowisku operatora?

Daniel

Bardzo dobrze. Polecam :)

Dawid

Firma ma więcej pozytywów czy raczej negatywów ?

Robert

Pan przeprowadzający rozmowę kwalifikacyjną nawet się nie przedstawia tylko wyciąga CV. Kiedy wychodzi jego brak wiedzy w obszarze stanowiska pracy to zaczyna się denerwować i być nie miły. Żal mi tylko miłych Pani z sekretariatu które stres mają wypisany na twarzy.

Zażenowany

Jedna z gorszych rozmów w moim życiu, stanowisko inżyniera budowy, w ogłoszeniu co innego, a oferują co innego, żenada, nie polecam.

Sylwia
@Zażenowany

Napisałeś, że w Alseva Innowacje oferta różni się od tego, co jest w rzeczywistości. Możesz powiedzieć, o co konkretnie chodzi? Co się nie zgadza?

Alseva
@Zażenowany

Trzeba mieć jeszcze umiejętność czytania ogłoszenia o pracę i trochę chęci do pracy oraz przede wszystkim wiedzy gdzie się przyszło na rozmowę. Jeszcze warto wspomnieć o braku doświadczenia w stosunku do stanowiska, a potem wydawać opinię zażenowanego i tracić czas na posty. Mimo Pana narracji życzymy Panu Miłego Dnia.

Macie nowe informacje o Alseva Innowacje? Jakich widełek płacowych można się tu spodziewać? Jeżeli ktoś z was pracował w tej firmie dajcie znać.

PV

Profesionalna firma.

B@T3K
@PV

... ta odpowiedź nic nie wnosi post edit!!!

PV
@B@T3K

Stawiaja na jakosc a Pan (usunięte przez administratora)ma ogromna wiedze.

B@T3K
@PV

straszny łeb z ciebie jest takie wnioski wysuwam po twoich nic nie wartych wypowiedziach, zamilcz już!!!

giro

ALSEVA ??? Czy oni mają jakieś swoje inwestycje ? Kapitał zakładowy 100 tys haaa

Audytor
@giro

Jest to firma wykonawcza a wiec buduje farmy a kapital zakladowy to ma najwyzszy spośród konkurencji wiec nie wiem czy to jest smieszne raczej pozytywne.

molo

Czy ktoś coś słyszał o tej firmie - Alseva Innowacje ?????????? Proszę o info !

Zostaw merytoryczną opinię o Alseva Pro Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Alseva Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alseva Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alseva Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alseva Pro Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Alseva Pro Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alseva Pro Sp. z o.o.