Opinie o Mega Fresh w Brwinów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mega Fresh. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mega Fresh na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mega Fresh w Brwinów

Kinga Nowy wpis

To prawda ze nadgodziny nie są wypłacane ?

liske Nowy wpis

dziwi mnie to ze nie wyplaca nagdodzin, przeciez nikt nie bedzie pracował za darmo, troche nieuczciewie z ich strony.

żerom Nowy wpis

jeśli chodzi o mega fresh to nie słyszałem aby planowane było zwiększenie ich obecnego skłądu personalnego. Szansa na zatrudnienie oczywiście jest , bo od czasu do czasu ktoś stąd odchodzi skuszony innymi propozycjami pracy, toteż wydaje mi się , że prędzej czy później coś dla siebie znajdziesz .powodzenia

prawdziwy_anonim

anonim - 2011-01-14 13:46:15 Każdy kto ma coś na sumieniu będzie najpierw krytykował - szkoda,że na forum internetowym i anonimowo a nie wprost i jawnie - to najlepszy dowód, że takie opinie to zwykła złośliwosć i kłamstwo. Proponuję w pierwszej kolejności zastanowić się zanim coś się napisze a tym bartdziej taką bzdurę. Najlepszym dowodem jest, ze firma nie ma z tego tytułu żadnych kłopotów. Kłamilwym anonimowym krytykantom - NIE!!!! Liczą się tylko miarodajne udowodnione opinie.wytykając "anonimom" anonimowość sama ;) jesteś anonimowa, a czas nie ubłagalnie obnażył prawdę o "rentowności" firmy zarządzanej przez "pazerną" [usunięte przez moderatora] która wpędziła w kłopoty [usunięte przez moderatora].... proste, firmy nie ma, szkoda .... Megafresh tworzony od podstaw wyłącznie przez [usunięte przez moderatora] który (mimo braków kulturowych) jest dobrym człowiekiem nie istnieje.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mega Fresh? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Brwinów
ACTION Poland Sp. z o. o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite

wyplacane nadgodziny? w megafreshu ? haha dobry zart karnawalowy. jeden najwiekszy problem ...szef, sensowne zarzadzanie a raczej jego kompletny brak

gość

a moim zdaniem to gołomowa i frazesy, niestety

profesjonalista

Ja mam bardzo pozytytwne odczucia - chyba nie wiecie co to jest rotacja pracowników, a ponadto jeżeli ktoś bez wykształcenia i jakichkolwiek umiejętności chce zarabiać pożądne pieniądze to musi niestety ciężko pracować, a jeżeli mu się po prostu nie chce to znaczy że to jego wina i się po prostu nie nadaje. W MF jeżeli tylko chcesz pracować to na pewno będziesz doceniony. Firma pomimo kryzysu istnieje i ma się świetnie, kadra zarządzająca jest w porządku pensja jest terminowo, wypłacane są nadgodziny, warunki pracy świetne, dogodne godziny do wyboru - to dobra firma dla pracowitych, kreatywnych ludzi, którzy chcą coś w życiu osiągnąć (bez względu na poziom wykształcenia) i znają swoją wartość, więc lenie, bumelanci i oszuści są bez szans...Tylko najlepszy zespół może budować dobrą firmę

z branży

moim zdaniem to poprostu ciężka praca, taka branża i ewidentnie trzeba ją lubić. Jest ciekawa lecz nie przewidywalna, każdy rok jest inny, a to odbija się przez wszystkie działy od magazynu po papiery i zjmuje dużo czasu, ot co.

kandydat

a ja byłem na rozmowie o pracę i mam dobre wrażenia, wszystko było profesjonalnie, nawet dostałem telefon w ustalonym terminie.

xxx

Tez mam takie zdanie firma beznadziejna, kłopoty z wpłacaniem pensji tylko dyspozycyjności oczekują 24/ dobę. Radzę omijac tą firmę wielkim łukiem, pracownicy zmieniają się tam średnio co miesiąc , a więc to też daje dużo do myślenia.

Sprawiedliwy

Biorąc pod uwagę, sposób wypowiedzi, to musi to być ktoś, kto podczas procesu rekrutacyjnego poprostu odpadł :-). Firma jest ok, w dobie kryzysu w branżach handlowych radzi sobie bardzo dobrze, ma plany na przyszłość, a te które rozpoczęła, realizuje z powodzeniem. Pozdrawiam wszystkich zawistnych i źle życzących ;-))]

gosc

nie polecam tej firmy brak szacunku, szefostwo szkoda słów, życzę powodzenia tym co się zdecydują tam pracować!!

Zostaw merytoryczną opinię o Mega Fresh - Brwinów

Mega Fresh