ICEA S.A

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ICEA S.A

Wielkie joł

jak zakładasz że na stanowisku w sprzedaży będziesz odbierał gołą podstawę to gratuluję podejścia - znaczy że nie będziesz sprzedawał hmmm ciekawe wiec po co im jesteś potrzebny jek nie będziesz wykonywał planów.... jak robisz swoje to kasa jest i to konkret ja np odebrałem ostatnio prawie ponad 5k

Marcin S

Jedna z najlepiej płacących i doceniających pracownika firm z Poznania (pozycjonerskich).

Ja pracowałam u nich jakiś czas i wiem, że dają umowę o pracę szybko byłam jedyna w firmie bez umowy o pracę ale to dletego że byłam tam najświeższym pracownikiem. Umowę dostałam w drugim miesiącu pracy i szczerze byłam zadowolona - nie jest to telemarketing ponieważ nikt nie każe tobie robić 100-200 telefonów dziennie tylko około 20 reszta pracy to tworzenie ofert, przygotowywanie umów, maile wieć standardowa praca biurowa z klientem. a że jest to stanowisko sprzedażowe to standard żę prowizja jest dużą częścią wypłaty a prowizje mają naprawdę spooorrree :)

Milka

Niestety tak - siedzisz i dzownisz

Doradca Klienta

Bardzo pozytywnie wspominam rozmowę o prace w iCEA, była ona przeprowadzona w sposób profesjonalny, jednak nie nazbyt formalny, co pozwoliło mi czuć się komfortowo Rekrutujący zapytał mnie o moje poprzednie doświadczenie w handlu oraz zakres obowiązków na poprzednich stanowiskach pracy. Dodatkowo pojawiły się pytania w stylu rozwiązania problemu, np. "jak by Pan napisał mail do klienta który...", "co by Pan odpowiedział klientowi który..." oraz pytanie, które lekko zbiło mnie z tropu, czyli "Jaka jest Pana definicja call center?", jak się później okazało, było to zgrabne wprowadzenie do tego na jakiej zasadzie działa dział handlowy firmy iCEA i że absolutnie NIE jest to call center (z definicji do której doszliśmy wspólnie, czyli wykonywania setek połączeń dziennie jak robot). Na tym etapie rozmowy dowiedziałem się jak wygląda standardowy dzień pracy handlowca, jak wygląda zakres obowiązków oraz jak wyglądają pierwsze dni pracy, czyli szkolenie, obserwowanie rozmów doświadczonych pracowników itp. Następnie zostałem zapytany o moje oczekiwania finansowe oraz poinformowany jak to wygląda w iCEA, faktycznie dział handlowy opiera się w głównej mierze na prowizji od sprzedaży, natomiast tak to wygląda w życiu, piekarz również nie zarabia na pieczeniu a na sprzedaży chleba. W związku z tym, że była to końcowa faza rozmowy, faktycznie po temacie finansów, rekrutujący zapytał mnie, czy mam jeszcze jakieś pytania, poinformował mnie, że o wyniku rozmowy zostanę powiadomiony w przeciągu tygodnia, a następnie zakończyliśmy to spotkanie.

"Jaka jest Pana definicja call center?"

Zgadza się umowa o pracę - dają kiedy uznają za stosowne ! Ale podstawa nędzne 1200 plus prowizje - stanowisko pięknie opisane ale to zwykły telemarketing... Obiecują nie wiadomo jakie pieniądze a w praktyce to wygląda bardzo kiepsko. Jeżeli ktoś lubi siedzieć na słuchawce to praca dla niego i jeżeli kogoś satysfakcjonuje wypłata 1200zł to też spoko !

Czy oferta pracy na Doradcę to zwykły telemarketer?

to praca w dziale handlowym wieć to standard, że większość wypłaty to prowizje/premie - tak mi się wydaje bo pracowałem na wielu stanowiskach sprzedażowych

juras

dają dają umowy o pracę - czasem po miesiącu czasem po dwóch a czasem od razu - wiem bo pracowałem u nich trochę o ogólnie jest spoko

Mariusz Podolski

Prawda jest pośrodku, umowy o pracę tak. Nie po 3 miesiącach tylko po jednym. Jeżeli komuś zaproponowali po 3 to musiał być już wyjątkowo dla nich ryzykownym nabytkiem ;) Podstawa na umowie + premia to fakt tylko że premie mają najlepsze w Poznaniu. Wszystko ozusowane.

kaktus

Firma się ogłasza , że nie daje żadnych umów i śmieciowych oraz zarobki powyżej trzech tysięcy złotych. Byłem na rozmowie i mogę powiedzieć jak to wygląda: pierwsze trzy miesiące pracujesz na UMOWĘ O DZIEŁO. Jeśli w tym okresie wykonasz plan sprzedażowy , niby otrzymujesz umowę o pracę : NAJNIŻSZA KRAJOWA plus premia. (usunięte przez administratora)

Co mnie obchodzi jakość usługi świadczoną przez ICEA. To jest forum opinii o pracodawcy? Jak się tam pracuje?Jaka jest atmosfera?Jakie są warunki finansowe? Czy jest duza rotacja w dziale handlowym?Kto mi udzieli informacji?

Tadeusz

Aktualnie mam podpisaną umowę z tą firmą i mój sklep jest w top 10 na ponad 200 fraz.

xxx
@Tadeusz

I jaki masz efekt tej reklamy

Jan

Są bardzo skuteczni w pozycjonowaniu ale co do kampanii adwords średnio im to idzie - myślę że osoba od kampanii Adwords musi się jeszcze troche poduczyć

Michu

Zdecydowanie nie polecam tej firmy!

klient

trafiłem do nich z polecenia znajomego. wcześniejsza firma która pozycjonowała moje trzy strony nie była w stanie poradzić sobie z ich wypozycjonowaniem przez prawie rok. od 4 miesięcy jestem klientem icea i mam wypozycjonowane 2 z trzech domen na nawet sensownym poziomie a trzecia zaczyna się wyłaniać z dalekich pozycji. jak tylko potrzebuję informacji to tel lub mail i zawsze kontakt z ich strony

Marcin S

Jako osoba mająca duże kompetencje w ocenianiu ich profesjonalizmu, niepodważalnym faktem jest, że jeszcze im się chce (zarządowi. Jest to jedna z najlepszych znanych mi firm pozycjonujących, która jeszcze nie spoczęła na laurach i mam nadzieję, że tak pozostanie. Pozdrawiam

POL

Firma tylko namawia na usługi, a pozycjonowanie chyb a dla nich jest czarną magią. Zdecydowanie nie polecam moja strona straciła tylko i wyłącznie z tą firmą.

Firma może i dobrze pozycjonuję strony ale spróbujcie zrezygnować z usług - masakra ja już prawie rok się z tym męczę twierdzą, że albo pismo nie dotarło albo nie na ten adres albo forma nie taka (wszystko wysyłane listem poleconym i dociera do odbiorcy) (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ICEA S.A - Poznań

• Jak się pracuje w ICEA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy ICEA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICEA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 12 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICEA S.A?

Kandydaci do pracy w ICEA S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ICEA S.A