ICEA S.A

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ICEA S.A

Dominika

Witam, czy iCEA zatrudnia zdalnych copywriter'ów? Pozdrawiam serdecznie.

@Dominika

Dzień dobry, współpracujemy również zdalnie w tym zakresie. W razie zainteresowania proszę przesłać swoje CV na adres biuro@icea.pl. Pozdrawiamy Zespół iCEA

Dominika
@Grupa iCEA S.A.

Dziękuję za odpowiedź.

Dagmara P.

Z tego co zdążyłam zaobserwować to jest to całkiem przyjazna firma dla pracownika. Atmosfera, warunki i ludzie na pewno są ok, więc czego chcieć więcej :)

Daniel

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Pixi

Najlepsza firma w jakiej miałam okazję kiedykolwiek pracować! Wszyscy w firmie mówią sobie po imieniu i dodatkowo panuje tu niepowtarzalny klimat :) Osobiście cenię to sobie najbardziej, bo już raz pracowałam w firmie, gdzie na samą myśl o przyjściu do pracy miałam boleści brzucha :( Biuro jest fantastyczne - nowoczesny, przeszklony budynek z tarasem na dachu, gdzie ostatnio robiliśmy firmowego grilla :D Jedyne co pasuje mi tu najmniej, to przyjście na 8 rano do pracy :/ Nie należę do porannych ptaszków :P ...pociesza mnie za to wyjście z pracy o 16 :D

Doradca Klienta

Bardzo pozytywnie wspominam rozmowę o prace w iCEA, była ona przeprowadzona w sposób profesjonalny, jednak nie nazbyt formalny, co pozwoliło mi czuć się komfortowo Rekrutujący zapytał mnie o moje poprzednie doświadczenie w handlu oraz zakres obowiązków na poprzednich stanowiskach pracy. Dodatkowo pojawiły się pytania w stylu rozwiązania problemu, np. "jak by Pan napisał mail do klienta który...", "co by Pan odpowiedział klientowi który..." oraz pytanie, które lekko zbiło mnie z tropu, czyli "Jaka jest Pana definicja call center?", jak się później okazało, było to zgrabne wprowadzenie do tego na jakiej zasadzie działa dział handlowy firmy iCEA i że absolutnie NIE jest to call center (z definicji do której doszliśmy wspólnie, czyli wykonywania setek połączeń dziennie jak robot). Na tym etapie rozmowy dowiedziałem się jak wygląda standardowy dzień pracy handlowca, jak wygląda zakres obowiązków oraz jak wyglądają pierwsze dni pracy, czyli szkolenie, obserwowanie rozmów doświadczonych pracowników itp. Następnie zostałem zapytany o moje oczekiwania finansowe oraz poinformowany jak to wygląda w iCEA, faktycznie dział handlowy opiera się w głównej mierze na prowizji od sprzedaży, natomiast tak to wygląda w życiu, piekarz również nie zarabia na pieczeniu a na sprzedaży chleba. W związku z tym, że była to końcowa faza rozmowy, faktycznie po temacie finansów, rekrutujący zapytał mnie, czy mam jeszcze jakieś pytania, poinformował mnie, że o wyniku rozmowy zostanę powiadomiony w przeciągu tygodnia, a następnie zakończyliśmy to spotkanie.

"Jaka jest Pana definicja call center?"

wolf

Pracowałem w innej firmie SEO w Poznaniu i mega się cieszę, że trafiłem teraz tu. Każdy pracownik ma dużą swobodę działania, nikt nie stoi mu nad głową, nie ma tu nadgorliwej kontroli jaką miałem w poprzedniej firmie. Każdy wie co ma robić i w milej atmosferze działa. Zarobki też tu są dużo lepsze na moim stanowisku. Obecnemu pracodawcy sugeruję, aby bardziej pokazywał w social mediach jak wygląda funkcjonowanie wewnątrz firmy, bo gdybym był na miejscu takich ludzi jak ja kilka miesięcy temu, gdy chciałem zmienić pracę (a raczej pracodawcę), to mocnymi argumentami byłoby pokazywanie tego, bo argumenty są mocne! Myślę, że w końcu odnalazłem swoje miejsce.

W firmie iCEA odbywałam miesięczne praktyki, była to dla mnie wielka okazja to zapoznania się z nowymi rzeczami i do nauczenia się czegoś nowego. Podczas praktyk zapoznałam się z funkcjonowaniem firmy. Poznałam różne procesy tworzenia wielu projektów od podstaw. Od powstawanie opisów produktów na strony producentów, przez tworzenie wpisów na bloga, prowadzenie oraz tworzenie postów na facebooka i wszelkiego rodzaju działań contentowych. Starałam się wykonywać polecone mi zadania w jak najbardziej zadowalającym dla siebie i moich opiekunów poziomie. Myślę, że zdobytą wiedzę będę mogła wykorzystać nie tylko teoretycznie ale i również w praktyce. Atmosfera panująca w firmie jest bardzo wspaniała, tak samo jak ludzie, którzy w niej pracują. Umożliwia zdobycie nowych umiejętności, jak i rozwijanie zdobytych już wcześniej. Było to na pewno z jedno z ciekawszych doświadczeń towarzyszących mi podczas mojej nauki zawodu na technika organizacji reklamy.

@Karolina

Jest nam bardzo miło Karolino! Cieszymy się, że czas praktyk upłyną Tobie w dobrej atmosferze. Jesteśmy dumni, że mogliśmy przekazać Tobie wiedzę - zarówno w teorii, jak i w praktyce. Mamy nadzieję, że byliśmy również w stanie "zarazić" Cię naszą pasją do tego, co robimy na co dzień ;) Życzymy Tobie dalszych sukcesów w nauce i dobrego startu w życiu zawodowym. Jak sama pewnie zauważyłaś, nasza firma dynamicznie się rozwija i stale poszukujemy ambitnych osób do naszego zespołu. Zapraszamy do śledzenia zakładki KARIERA na naszej stronie internetowej ;) https://www.grupa-icea.pl/kariera/

JaTuPracuje

Pracuje kilka lat w tej firmie i nie kojarzę żadnego Aleksandra, ani nawet Aleksandry :) opinia jest tak ogólnikowa, nie wnosząca żadnych merytorycznych treści, że szczerze nie mam pojęcia co komentujący chciał nią uzyskać. Druga sprawa, zależy czego się oczekuje od pracy. Jak tylko przychodzenia do niej i zgarniania wynagrodzenia, a nie wykonywania swoich obowiązków na danym stanowisku, to każda praca - w jakiejkolwiek firmie - będzie niezadowalająca.

Piotrek

Naprawdę normalna firma i normalne podejście do normalnych ludzi, a że na przerwie można pograć w bilard to spoko opcja

Asti

Pierwszy raz mam okazję pracować w firmie, gdzie panuje tak super atmosfera! Fajni ludzie i równie fajne biuro (jest tu nawet ChillRoom!!). Swoją drogą, chyba niewielu pracodawców na rynku tak bardzo dba o komfort pracownika jak iCEA. Pracuję tu od kilku miesięcy, a już w tym czasie mieliśmy różne wspólne wyjścia integracyjne :)

Profesjonalna firma, która dba o klientów i rzetelnie spełnia swoje zadania. Atmosfera jest bardzo przyjazna i komfortowa. Jako osoba odbywająca tu praktyki zauważyłam profesjonalizm i zaangażowanie ze strony pracowników. Gdy miałam problem z powierzonym mi zadaniem od razu otrzymałam wskazówki i rady. Dzięki praktykom w tej firmie zdobyłam doświadczenie dotyczące pisania blogów i zapoznałam się z obiegiem dokumentów w firmie. Myślę, że te doświadczenia przydadzą mi się w przyszłości.

Pierwsze na co zwróciłam uwagę to wyjątkowo rodzinna i luźna atmosfera. Każdy jest dla siebie uprzejmy, pomocny. Żaden z pracowników nie wywyższa się, każdy traktuje siebie równo i nie uważa się za lepszego nawet będąc na wyższym stanowisku. Każdy z pracowników podchodzi do pracy profesjonalnie. Jako praktykantka czułam się wyjątkowo dobrze, jeżeli miałam jakiś problem z danym mi zadaniem chętnie i cierpliwie udzielano mi pomocy. Dzięki temu praca jest przyjemna i osobiście z przyjemnością wykonywałam każde zadanie. Dzięki praktykom w tej firmie mogłam zdobyć nieco wiedzy praktycznej , która na pewno przyda mi się w przyszłości.

Marcinek

Najlepsza atmosfera jakie doświadczyłem w jakiejkolwiek firmie, branża rozwojowa i nawet ciekawa, zarobki też na sensownym poziomie POLECAM

Firma cały czas się rozwija, widać że zależy jej na pracownikach. W nowym 2 piętrowym biurowcu pzeznaczono pół piętra na chill room z którego można korzystać i po pracy. Bilard, piłkarzyki , stanowiska do ps4... Jest czas na pracę i na zabawę :)

Agnieszka

Bardzo dawno nie było nowych postów na temat pracy w iCEA. Jak teraz pracuje się u tego pracodawcy? Możecie powiedzieć jak obecnie wyglądają kwestie poruszane we wcześniejszych komentarzach? W tym czasie na profilu społecznościowym firmy pojawiło się dużo informacji, a także relacji zdjęciowych z wydarzeń i akcji organizowanych dla lub przez pracowników. Możecie powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda ten aspekt pracy w iCEA? Czy często macie okazję uczestniczyć w takich wydarzeniach integracyjnych?

Agnieszka

@Marysiarozumiem, że jesteś zadowolona z pracy w iCEA. Mogłabyś powiedzieć coś więcej? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć w firmie obecnie? Co konkretnie wyróżnia ją na tle innych firm z branży? Takie informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją. Co możesz im doradzić?

Marysia

Jedna z niewielu Poznańskich agencji SEO z przyszłością. Warto tu być

Agnieszka

@Mariusz, a co więcej powiesz na temat pracy w tym miejscu?

Mariusz

W handlówce płacą najlepiej z Poznańskich firm SEO

Lotnik ;)

Praca jak to praca, nie ma lekko i trzeba dawać dużo od siebie, dobrze - działa na kreatywność :) Co mnie zaskoczyło, kiedy tu pracowałem? Kierownik, zawsze trafiałem na szefów tego typu - szybciej, szybciej, szybciej. Co że jesteś chory? Za...... A tu? Niebo, a ziemia, powaga, możecie mi wierzyć lub nie ale trafić na takiego kierasa, to rzadkość. Atmosfera w pracy też jest bardzo ważna, a że pracowałem tam, to powiem Wam z ręką na sercu, że wiara, która tam pracuje jest na prawdę na wysokim poziomie, bardzo spoko ludzie iii... JA TO SZANUJĘ! ;)

Paweł Z.

Znajomy tam pracuje od 3 lat, twierdzi że jest spoko, firma się stale rozwija

Zostaw merytoryczną opinię o ICEA S.A - Poznań

• Jak się pracuje w ICEA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy ICEA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICEA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 12 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICEA S.A?

Kandydaci do pracy w ICEA S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ICEA S.A