Opinie o Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A. w Kielce

OLO Nowy wpis

hej wszystkim! Miałem rozmowe z tym pracodawca na stanowisko Mł. Specjalista ds. administracyjnych. Gdy powiedzialam o kwocie 5000zl rekruterka praktycznie mnie wysmiala bo nie oferuja takich pieniedzy, mozesz zarobic 3500zl jak na Waszawe to bardzo cienko. Dodatkowo rekruterka nie sprawiala wrazenia przyjaznej. Wspomniala podczas rozmowy video, cos o specjalnym zadaniu aby sprawdzic moja spostrzegawczosc i dokladnosc, ale po chwili dodala ze musi o tym porozmawiac z HR. Po zakonczeniu rozmowy okazalo sie ze videorozmowa zostala zakonczona, jednak w czasie przeprowadzania rozmowy osoba rekrutujaca musiala sie rozlaczyc i oddzwonila do mnie na zwykly nr, nie video co mnie troche zmieszalo. nastepnie zadzwonila na video, ale nie rozlaczyla sie na normalnym polaczenu, czego nie zauwazylam. Teraz poskładalem wszystkie fakty i juz wiem ze te zadanie na dokladnosc to było te nierozlaczone polaczenie. Swoja sprawa zamierzam ich pozwac o to podsluchiwanie na ktore nie wyrazilem zgody.

Rafał Nowy wpis
@OLO

Czy cała sprawa miala jakiś final?

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A.? Na GoWork.pl jest 21 grudnia kilka ogłoszeń.

Feedback Nowy wpis

Uważam że do poprawy jest feedback po rozmowie, czeka się przesadnie długo, a nie zdziwie sie jak inni sie w ogole nie doczekaja

Alicja

Do firmy to tak trudno jest się obecnie dostać, że ktoś tu we wpisach się nad tym zastanawiał jak mogli kogoś przyjąć? Wiadomo jak w sumie obecnie rozmowa wygląda? Widzę, że ktoś aplikował na handlowca kiedyś ciekawa bym była na jakie warunki można podczas pracy na tym stanowisku dziś liczyć, jakie prowizje udaje się teraz wyrobić, są jakieś konkretne widełki?

MikiMałs

Czytam i się zastanawiam... , jak to możliwe, że w ogóle zostałe(a)ś zatrudniony(a).

Brałeś udział w rekrutacji do Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Sisiek

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy Miejsce pracy: Koszalin Kandydowałem w marcu 2021r. na stanowisko PH w tej firmie. Zostałem zaproszony na rozmowę przez Teams na piątek, przełożona na poniedziałek. Rozmowa się odbyła. Pani Karolina S. mimo zapewnień podczas rozmowy, że odezwą się do każdego z kandydatów do końca tyg, zero telefonu! Nawet łaskawie nie odpisują na SMS. Nie polecam tej firmy.

@Sisiek

Witam. dziękuję za przesłaną opinię. Dziś nie wiedząc o tej opinii , skontaktowałam się z wszystkimi kandydatami - dziękując za poświęcony czas i udział w naszej rekrutacji. Każdy z Panów był miły i uprzejmy. Opóźniony kontakt ? Warto pamiętać w jakiej pandemicznej rzeczywistości żyjemy i rozważyć empatycznie jaka może być przyczyna opóźnienia. Pozdrawiam, Karolina S.

Sisiek
@Karolina

Witam. W jakiej "pandemicznej rzeczywistości''? To chyba więcej czasu jest na rozmowy telefoniczne, skoro i tak praca jest zdalna!! A po drugie, jak się komuś mówi, że się zadzwoni w piątek i ignoruje wiadomości od kandydatów, to trochę głupie tłumaczenie po 1.5 prawie tygodnia od ustalonego czasu. No cóż. Mam nadzieję, że moja opinia nauczy firmę szacunku do ludzi, bo właśnie w tej 'pandemicznej rzeczywistosci' jak to pani nazwała, wiele osób liczy na możliwość podjęcia pracy, więc proszę liczyć się z kandydatami lub nie obiecywać odzewu, skoro się go nie wykonuje... POZDRAWIAM.

Jurek

Macie dobre wypłaty ?

Leco
@Jurek

Wypłaty? Jałmużny.

Grażyna
@Leco

A co to dokładnie znaczy? Możesz napisać na jak wysokie wynagrodzenie można liczyć w Promotorzy Trading? Niestety ale taka odpowiedź nic mi nie mówi a chciałabym jednak uzyskać jakieś informacje na ten temat.

Xav
@Grażyna

Na produkcji na start 2000-2100

Peacownik
@Xav

Bzdura. I wiem , że inni też mają więcej. Jak minimalne wynagrodzenie jest w tym roku prawie 2100 do ręki. Warto się poduczyć, jak ktoś chce zmyslac!

Llap
@Peacownik

Oboje wiemy, że "więcej" w tej firemce to 50 zł.

@Llap

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.. gdzieś płacą lepiej, gdzieś gorzej...ale czy się mylę, że praca "w tej firemce" (jak to napisałeś) jest dobrowolna?

Na jakie benefity można liczyć w Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A.?

Promotorka

Firma daje niezły pakiet: Medicover, Multisport, ubezpieczenie od wypadków 24h, dodatkową kaskę na dzieci na święta. Wiem też , że niektórzy mają pokrywany koszt benzyny w autach służbowych na jazdy prywatne- wszystko na koszt firmy . Jest naprawdę nieźle, a bez klimatu korpo

Alev

Witam serdecznie mam pytanie Ile płacą pH pomorskie. Czy się opłaca aplikować?jak z autem?????

Jaka jest kultura pracy w Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A.? Obowiązuje typowy dress code?

Tak, obowiązuje u Nas dresscode :)

Damian

Co dokładnie wchodzi w zakres obowiązków promotorow?

Magda

@lila a powiedz mi jak macie z ubiorem w firmie? Jest jakis specjalny czy jak wygodnie?

Czy Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

lila

Nie narzucają, ale w odpowiedzi na wniosek urlopowy zawsze jest napisane "jak salon będzie czynny to ok", a przy dwóch i pół etatach jest to bardzo trudne do zrobienia. Myślę, że przy 14 dniowym urlopie, który się należy każdemu na umowie o pracę w miesiącach letnich to będzie wręcz niemożliwe. Ale zobaczymy do lata.

Stefan

@Anonim Jak łatwo się oczernia tylko czy są podstawy do tego? Firma jest ok więc to dziwnie wyglada!

Witam, nawet największemu wrogowi nie poleciłabym na tą chwile pracy w tej firmie. Ludzie wyżej postawieni zero kompetencji i szacunku do pracownika „oni zawsze mają czas”! Jeżeli już postanowisz odejść traktują Cię jak śmiecia, nie wypłacają wynagrodzenia, a o innej dokumentacji to już nie wspomnę. Jeden wieli smród brud! Kierownik rejonowy robi z siebie na siłe wielkiego Pana i Władcę, a jest zwykłym burakiem i słoma mu z papci wystaje. Usilnie próbują zrobić z tego PRESTIŻOWY SALON, w rzeczywistości sklepy wyglądają jak chińskie markety.

Czarek

Mam wrażenie, że konkurencja inspiruje do pisania tych "opinii"

M
@Czarek

A dlaczego konkurencja?? Ja także byłem na kilku etapach rekrutacji na początku maja i do mnie też nikt nie zadzwonił...

Paulina
@M

M, zechcesz proszę opisać na czym polegały poszczególne etapy rekrutacji do firmy Promotorzy Trading? Jakie zadawane były Tobie pytania i czy może miałeś do wykonania konkretne zadanie / zadania?

Looper

Nie polecam. Chaotyczny prezes, bałagan, brak planu, klimacik taki troche garażowy, mało konkretów, ogromne oczekiwania.

Nie polecam. Byłem w tej w firmie na rozmowie w sprawie pracy jako PH na Warszawę. Rekrutacja składa się z trzech etapów. Podczas ostatniego etapu obiecano, że ktoś się ze mną skontaktuje, niestety nikt nie zadzwonił. Uważam, że zmarnowałem swój czas który poświeciłem na przyjazdy do tej firmy - człowiek planuję, układa sobie dzień żeby pojawić na rozmowie a na koniec rekrutacji mają Cię w nosie. Drugi etap to porażka, uzyskałem te same informacje co na pierwszej rozmowie, ogólnie brak konkretów na temat zatrudnienia. Ostrzegam innych przyszłych pracowników, zanim będziecie wysyłać swoje CV to zastanówcie sie czy warto, bo szkoda waszego cennego czasu. Wszytko ładnie pięknie ale jak przychodzi co do czego to nawet nie potrafią zadzwonić i poinformować o wyniku rekrutacji i to po trzech etapach.. słabe...

Ryszard
@Kandydat

W wielu firmach rekruterzy odzywają się tylko do tych kandydatów, którzy przeszli pozytywnie weryfikację rekrutacyjną. Czy próbowałeś sam zasięgnąć informacji w dziale HR, który Cię rekrutował? Minęło dopiero dwa tygodnie. Być może wybór kandydatów do pracy jeszcze trwa. Czy ktoś z odwiedzających ten wątek dostał się do pracy i może podzielić się swoimi doświadczeniami?

Loop

Pracuje w tej firmie juz od pewnego czasu. W porownaniu z poprzednia firma (czytaj korporacja) jest 100 razy lepiej. Takze jesli chcesz uczestniczyc w wyscigu szczurow zapraszam do korpo tak jak kolega życzliwy ktory mysli ze im wieksza firma tym lepiej. Zarobki ok, atmosfera ok, wszelka pomoc od strony przelozonego a i osoby postawione wyzej nie maja cie za ,,mudżyna" i rozmawiaja z toba jak z czlowiekiem. Narazie nie mysle o zmiane pracodawcy. Polecam

Janusz

@Życzliwy Może to nie jest wielka firma(pojecie względne) ale to jeszcze nie jest powód do umniejszania jej znaczenia.

Życzliwy

Ta firma to jedna wielka pomyłka,miałem zaszczyt(lub nie)być na rozmowie na rejon małopolski. Rozmowa to jakiś dowcip.Pytania niczym w korporacji a nie ukrywajmy że w porównaniu z" korpo''jest to zwykła "firemecka". Kierownik na ten rejon to zwykły łysy prostak któremu wydaje się że jest bogiem. Zero informacji o decyzji po rekrutacji. Podsumowując...jak dla mnie szkoda czasu...przerost formy nad treścią.

Zostaw merytoryczną opinię o Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A. - Kielce

• Jak się pracuje w Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A.?

Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A.
2.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • św. Jacka Odrowąża 15
    03-310 Kielce

Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A.