Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A.

Kielce

Opinie o Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A.

adamnawerty 2016-03-01 17:01
Witam,

mam pytanie odnośnie aut dla przedstawicieli handlowych. Może ktoś napisać jakimi jeżdżą? Bo domyślam się, że trochę towaru muszą ze sobą wozić, więc czy to osobówka czy raczej van?

Pozdrawiam
były pracownik 2016-05-11 03:25
Od rozmowy kwalifikacyjnej przez spotkanie z jakimś tam kierownikiem po zatrudnienie muszę stwierdzić, że to jest jedna z tych firm, które prężnie działają na Polskim rynku. Dlaczego? Bo pracownik to dla nich przedmiot kpin i traktują ludzi jak jakiejś gorszej kategorii zabawki. Obowiązki się przedstawia od początku jasno i klarownie a nie pomiata człowiekiem. Bardzo odradzam współpracy jeśli szukacie czegoś poważnego. No chyba że jesteś idealnym handlowcem regionalnym to wtedy można z nimi dyskutować, w innym przypadku szkoda waszego czasu.
diaz 2016-05-21 13:15
@były pracownik Facet nie wiem co piłeś ale co drugie zdanie wyklucza poprzednie. Naucz się pisać po polsku a dopiero później udzielać w internecie
ciekawy 2016-08-08 15:22
może ktoś napisać jakie auto czy jest to 5 osoby czy dostawcze , czy do użytku prywatnego w weekdny ? jaki przedział kasy i czy są dodatkowe benefity ? będe wdzięczny za info
Pozdrawiam
PIETRO 2016-09-23 21:31
DOSTANIESZ MERCEDESA CLS Z HAKIEM I BEZ LIMITU NA WEEKED-Y TYLKO ZGŁOŚ JAK JEDZIESZ ZA GRANICĘ PAŃSTWA BO BĘDĄ SIĘ CZEPIAĆ POLECAM
Battler 2016-10-03 13:17
Ogólnie Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A. mają naprawdę dobre oferty pracy za bardzo uczciwe pieniądze, ja chyba polecam
Firma dno 2016-11-03 11:06
Dno i wodorosty kasa nędza a obowiązów dużo raport goni raport nie polecam
Firma dno 2016-11-03 11:10
Jedno zdanie wyklucza drugie chyba burtonow się napaliłeś jak to pisałeś
Hanna 2017-04-18 12:13
@Firma dno, a co możesz powiedzieć więcej o pracy w Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A.? Jakie pozytywne aspekty dostrzegłeś w pracy? Oprócz minusów, które wymieniłeś powyżej, warto również wspomnieć o tych dobrych stronach.
niki 2017-06-26 14:49
Witam, Szukam osób z regionu północno-wschodniego którzy pracowali w tej firmie na stanowisku PH. Często pojawia się ogłoszenie na PH. Co jest tam nie tak?
Leon zawodowiec 2017-07-28 10:19
Kiepskie są produkty tej firmy, a do tego niewspółmiernie drogie w porównaniu do dobrze znanych markowych produktów. A, że region jest bardzo ubogi (północny wschód) - no ludzie, niepotrzebny tu jakiś specjalny analityk. Czyżby "specjaliści" firmy Promotorzy Trading, zatrudnieni po baaaardzo wnikliwej rekrutacji pani z działu HR, która dopiero co skończyła studia, nie potrafili dokonać właściwej oceny sytuacji?
takitam 2017-08-09 14:53
Miałem Fabke osobową, z limitem na km pryw. robota jak robota a raporty... gdzie ich nie ma? Zdecydowanie nie polecam jeśli nie chce się wychodzić z domu coś robić
Leon zawodowiec 2017-08-10 10:51
@takitam
Jako przedstawiciel handlowy dostałeś limit na km? Czyli, niewiele pohandlowałeś. Używałeś prywatny samochód, który z każdym dniem tracił na wartości. Zarobiłeś (z tym limitem na km) chociaż na przeglądy tej Fabki, na ubezpieczenie i na drobne naprawy?
A teraz policz sobie, ile musiała by wydać firma, żeby kupić samochód, ubezpieczyć go, dokonywać corocznych przeglądów, napraw mniejszych i większych (nawet, jeśli wzięła by go w leasing) i dać go w używanie tobie - handlowcowi i jeszcze zapłacić ci prowizję za sprzedaż ich produktów. Jeśli mam zarobić 10 zł dziennie ( nawet na paczkę papierosów nie starczy), to mnie nie chce się wychodzić z domu do takiej pracy.
takitam 2017-08-11 14:19
Rzeczywiście ZAWODOWIEC jesteś, napisałem "km pryw." czyli kilometry prywatne i miałem je gratis - tzn. (to znaczy) nie płaciłem za nie, eh...
Leon zawodowiec 2017-08-25 16:22
@takitam
Rozumem, że wyjazdy służbowe masz szczegółowo rozpisane, do kogo, ile km jest do wskazanego klienta. Rozumiem również, że dołączasz mapkę z pokonaną trasą. Bo jeśli nie dołączysz mapki, to jak pracodawca udowodni ci, że do danego klienta nie jest 16 km tylko 15 km? Normalnie jest nie do sprawdzenia przez pracodawcę, kiedy jeździsz prywatnie a kiedy służbowo. Poza tym handlowiec, gdzie nie pojedzie, nawet na wczasy, to zawsze jest służbowo - bo jadąc na wczasy i mijając po drodze potencjalnego klienta powinien do niego wstąpić i zaoferować mu produkt. A jeśli pracuje w czasie urlopu, to jest to wyjazd służbowy. Ściemniasz kolego, chyba jesteś właścicielem firmy bo ciężko ci idzie promocja własnej firmy.
Hanna 2017-08-31 16:51
@Leon zawodowiec a czy Ty też pracujesz w Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A.? Wszystkie informacje będą pomocne dla tych co jeszcze zastanawiają się nad aplikowaniem do firmy.
Leon zawodowiec 2017-09-01 10:42
Droga Hanno, jeszcze ci mało informacji? Jeszcze nie wysnułaś wniosków, że jest to firma zarządzana przez typowego polskiego przedsiębiorcę, który oczekuje, że wniesiesz do jego firmy swój majątek i dobytek. Który oczekuje, że przyniesiesz własne narzędzia pracy (samochód, komputer, aparat fotograficzny itp), a w zamian lub też jako bonus będziesz mogła się przejechać np. 10 km (limit) miesięcznie własnym samochodem w celach prywatnych (bo twój pracodawca sfinansuje ci benzynę na 10 km miesięcznie), albo pstryknąć parę zdjęć z własnego aparatu na koszt pracodawcy. Jeśli przyjąć, że samochód pali 7 litrów na 100 km, to 10 km będzie kosztować twego pracodawcę......no ile? A te parę zdjęć ile będzie kosztować twojego pracodawcę? A ty ile zapłacisz za ten aparat, żeby go mieć i używać w celach służbowych? A ile zapłacisz za kupno samochodu, żeby go używać w celach służbowych? Ile zapłacisz za jego utrzymanie?

To jest firma dla właśnie takich osób, dla osób ciężko myślących i ciężko kalkulujących.
Zostaw swoją opinię o Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A. - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A.