Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A.

Kielce

Opinie o Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A.

adamnawerty 2016-03-01 17:01
Witam,

mam pytanie odnośnie aut dla przedstawicieli handlowych. Może ktoś napisać jakimi jeżdżą? Bo domyślam się, że trochę towaru muszą ze sobą wozić, więc czy to osobówka czy raczej van?

Pozdrawiam
były pracownik 2016-05-11 03:25
Od rozmowy kwalifikacyjnej przez spotkanie z jakimś tam kierownikiem po zatrudnienie muszę stwierdzić, że to jest jedna z tych firm, które prężnie działają na Polskim rynku. Dlaczego? Bo pracownik to dla nich przedmiot kpin i traktują ludzi jak jakiejś gorszej kategorii zabawki. Obowiązki się przedstawia od początku jasno i klarownie a nie pomiata człowiekiem. Bardzo odradzam współpracy jeśli szukacie czegoś poważnego. No chyba że jesteś idealnym handlowcem regionalnym to wtedy można z nimi dyskutować, w innym przypadku szkoda waszego czasu.
diaz 2016-05-21 13:15
@były pracownik Facet nie wiem co piłeś ale co drugie zdanie wyklucza poprzednie. Naucz się pisać po polsku a dopiero później udzielać w internecie
ciekawy 2016-08-08 15:22
może ktoś napisać jakie auto czy jest to 5 osoby czy dostawcze , czy do użytku prywatnego w weekdny ? jaki przedział kasy i czy są dodatkowe benefity ? będe wdzięczny za info
Pozdrawiam
PIETRO 2016-09-23 21:31
DOSTANIESZ MERCEDESA CLS Z HAKIEM I BEZ LIMITU NA WEEKED-Y TYLKO ZGŁOŚ JAK JEDZIESZ ZA GRANICĘ PAŃSTWA BO BĘDĄ SIĘ CZEPIAĆ POLECAM
Battler 2016-10-03 13:17
Ogólnie Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A. mają naprawdę dobre oferty pracy za bardzo uczciwe pieniądze, ja chyba polecam
Firma dno 2016-11-03 11:06
Dno i wodorosty kasa nędza a obowiązów dużo raport goni raport nie polecam
Firma dno 2016-11-03 11:10
Jedno zdanie wyklucza drugie chyba burtonow się napaliłeś jak to pisałeś
Hanna 2017-04-18 12:13
@Firma dno, a co możesz powiedzieć więcej o pracy w Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A.? Jakie pozytywne aspekty dostrzegłeś w pracy? Oprócz minusów, które wymieniłeś powyżej, warto również wspomnieć o tych dobrych stronach.
niki 2017-06-26 14:49
Witam, Szukam osób z regionu północno-wschodniego którzy pracowali w tej firmie na stanowisku PH. Często pojawia się ogłoszenie na PH. Co jest tam nie tak?
Leon zawodowiec 2017-07-28 10:19
Kiepskie są produkty tej firmy, a do tego niewspółmiernie drogie w porównaniu do dobrze znanych markowych produktów. A, że region jest bardzo ubogi (północny wschód) - no ludzie, niepotrzebny tu jakiś specjalny analityk. Czyżby "specjaliści" firmy Promotorzy Trading, zatrudnieni po baaaardzo wnikliwej rekrutacji pani z działu HR, która dopiero co skończyła studia, nie potrafili dokonać właściwej oceny sytuacji?
takitam 2017-08-09 14:53
Miałem Fabke osobową, z limitem na km pryw. robota jak robota a raporty... gdzie ich nie ma? Zdecydowanie nie polecam jeśli nie chce się wychodzić z domu coś robić
Leon zawodowiec 2017-08-10 10:51
@takitam
Jako przedstawiciel handlowy dostałeś limit na km? Czyli, niewiele pohandlowałeś. Używałeś prywatny samochód, który z każdym dniem tracił na wartości. Zarobiłeś (z tym limitem na km) chociaż na przeglądy tej Fabki, na ubezpieczenie i na drobne naprawy?
A teraz policz sobie, ile musiała by wydać firma, żeby kupić samochód, ubezpieczyć go, dokonywać corocznych przeglądów, napraw mniejszych i większych (nawet, jeśli wzięła by go w leasing) i dać go w używanie tobie - handlowcowi i jeszcze zapłacić ci prowizję za sprzedaż ich produktów. Jeśli mam zarobić 10 zł dziennie ( nawet na paczkę papierosów nie starczy), to mnie nie chce się wychodzić z domu do takiej pracy.
takitam 2017-08-11 14:19
Rzeczywiście ZAWODOWIEC jesteś, napisałem "km pryw." czyli kilometry prywatne i miałem je gratis - tzn. (to znaczy) nie płaciłem za nie, eh...
Zostaw swoją opinię o Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A. - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A.