Opinie o IMS Health Technology Solutions Poland Sp. z o.o. w Świętokrzyskie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy IMS Health Technology Solutions Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie IMS Health Technology Solutions Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IMS Health Technology Solutions Poland Sp. z o.o. w Świętokrzyskie

Niestety mam bardzo negatywne zdanie na temat tej firmy, moja wspolpraca z nimi trwala dwa tygodnie, przez te dwa tygodnie pracowalem solidnie i punktulanie, po czy pewnego dnia rozchorowalem sie i zostalem zwonlniony do domu przez supervisora (mialem taka chrype ze nie moglem mowic). Po powrocie do pracy w poniedzialek, zobaczylem ze moje biurko jest zajete a od supervisorki uslyszalem ze moze jak przyjde jutro to znajdzie sie dla mnie miejsce. Oczywiscie pieniedzy za przepracowane dni nie zobaczylem, zastanowcie sie dwa razy zanim sie zdecydujecie, ja stanowczo odradzam, jest duzo lepszych ofert pracy na rynku.

iko

poszukują całyczas i podjerzewam, że jak szukają to wiecej osób a nie jednej osoby tym bardziej, jak sami piszecie ofert pracy mahą sporo na terenie kraju, zastanawiam się cyz da rade co miesiac wyrobic premie cz targety? mają jakieś podstawy wogole przedstawiciele?

P.

Jeszcze miesiac temu poszukiwali ale nikt sie nie zglaszal... Juz znalezli i nie poszukuja. P.

Czy po rozmowie w IMS Health Technology Solutions Poland Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Wspolpraca z firma na marnym poziomie. Stanowisko przedstawiciela medycznego, warunki kpina - umowa zlecenie, brak jakichkolwiek benefitów, wszechobecny kontroling. Obóz pracy a nie normalna firma. Za wszystko potrącają z wynagrodzenia, ot zbita szybka w telefonie wartym 500zł - potrącają 650zł! Uszkodzenie samochodu nie z twojej winy - za pierwszym razem 250zł (po co w takim razie ubezpieczenia?). Takie są realia. Dodam jeszcze śmieszne limity kilometrów, wykalkulowane google mapami, a za nadwyżki oczywiście potrącają z pensji. Kierownictwo - zależy jak się komu trafi, niestety w moim przypadku kompletnie niekompetentna osoba, nie ma co liczyć na wsparcie. Szczerze, polecam przemyśleć decyzje związania się zawodowo z tą firmą, chyba, że ciśnienie duże.

haha

Droga Dario, przestań uprawiać nieudolny marketing dla swojego pracodawcy

bylek

Pracowałem w IMS wiele lat temu przez kilka lat. Wtedy zawsze przyzwoicie traktowano studentów/praktykantów, wielu aktualnych pracowników na wysokich stanowiskach to niegdysiejsi praktykanci. Oczywiście z powodów praktycznych (mieli okazję się pokazać) raczej ci z Warszawy, którzy pomagali w biurze. Uprzedzeń płciowych raczej nie zaobserwowałem. Ale nie wiem jak wygląda sytuacja po połączeniu z CEGEDIM-em, podejrzewam, że tam mogło być gorzej i nie wiem jak to obecnie wygląda.

pan nikt
@bylek

To od razu powiem jak teraz jest z byłym CEGEDIM w objęciach IMS. Po przejęciu CEGEDIMu przyjęło się standardy pracy IMSowe a nie na odwrót.

Uważajcie

IMS Health Technology Solutions Poland Sp. z o.o. to nic innego jak osławiony złą sprawą Cegedim,tyle że pod nową nazwą. Jeśli chodzi o ankieterów, to trudno nazwać to miejsce pracą. Raczej kołchozem za śmieciowe pieniądze. Zainteresowanych zachęcam do przeczytania opinii o firmie cegedim. Skoro młodsze koordynatorki zarabiają niecałe 3000 netto, to daje do myślenia jakie zarobki może osiągnąć przeciętny, szary pracownik....

Zostaw merytoryczną opinię o IMS Health Technology Solutions Poland Sp. z o.o. - Świętokrzyskie

• Jak się pracuje w IMS Health Technology Solutions Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IMS Health Technology Solutions Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMS Health Technology Solutions Poland Sp. z o.o.?

IMS Health Technology Solutions Poland Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 25 ocen.

IMS Health Technology Solutions Poland Sp. z o.o.