brak logo

IMS Health Technology Solutions Poland Sp. z o.o.

Świętokrzyskie

Opinie o IMS Health Technology Solutions Poland Sp. z o.o.

Uważajcie 2015-11-30 21:23:14
IMS Health Technology Solutions Poland Sp. z o.o. to nic innego jak osławiony złą sprawą Cegedim,tyle że pod nową nazwą. Jeśli chodzi o ankieterów, to trudno nazwać to miejsce pracą. Raczej kołchozem za śmieciowe pieniądze. Zainteresowanych zachęcam do przeczytania opinii o firmie cegedim. Skoro młodsze koordynatorki zarabiają niecałe 3000 netto, to daje do myślenia jakie zarobki może osiągnąć przeciętny, szary pracownik....
bylek 2016-02-25 15:43:12
Pracowałem w IMS wiele lat temu przez kilka lat. Wtedy zawsze przyzwoicie traktowano studentów/praktykantów, wielu aktualnych pracowników na wysokich stanowiskach to niegdysiejsi praktykanci. Oczywiście z powodów praktycznych (mieli okazję się pokazać) raczej ci z Warszawy, którzy pomagali w biurze. Uprzedzeń płciowych raczej nie zaobserwowałem. Ale nie wiem jak wygląda sytuacja po połączeniu z CEGEDIM-em, podejrzewam, że tam mogło być gorzej i nie wiem jak to obecnie wygląda.
pan nikt 2016-04-06 07:43:46
To od razu powiem jak teraz jest z byłym CEGEDIM w objęciach IMS. Po przejęciu CEGEDIMu przyjęło się standardy pracy IMSowe a nie na odwrót.
haha 2016-04-26 20:13:43
Droga Dario, przestań uprawiać nieudolny marketing dla swojego pracodawcy
3
pracownik 2016-10-07 18:13:59
Wspolpraca z firma na marnym poziomie. Stanowisko przedstawiciela medycznego, warunki kpina - umowa zlecenie, brak jakichkolwiek benefitów, wszechobecny kontroling. Obóz pracy a nie normalna firma. Za wszystko potrącają z wynagrodzenia, ot zbita szybka w telefonie wartym 500zł - potrącają 650zł! Uszkodzenie samochodu nie z twojej winy - za pierwszym razem 250zł (po co w takim razie ubezpieczenia?). Takie są realia. Dodam jeszcze śmieszne limity kilometrów, wykalkulowane google mapami, a za nadwyżki oczywiście potrącają z pensji. Kierownictwo - zależy jak się komu trafi, niestety w moim przypadku kompletnie niekompetentna osoba, nie ma co liczyć na wsparcie. Szczerze, polecam przemyśleć decyzje związania się zawodowo z tą firmą, chyba, że ciśnienie duże.
P. 2016-10-10 20:56:49
Jeszcze miesiac temu poszukiwali ale nikt sie nie zglaszal...
Juz znalezli i nie poszukuja.

P.
iko 2016-10-10 21:11:31
poszukują całyczas i podjerzewam, że jak szukają to wiecej osób a nie jednej osoby tym bardziej, jak sami piszecie ofert pracy mahą sporo na terenie kraju, zastanawiam się cyz da rade co miesiac wyrobic premie cz targety? mają jakieś podstawy wogole przedstawiciele?
Zostaw swoją opinię o IMS Health Technology Solutions Poland Sp. z o.o. - Świętokrzyskie
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMS Health Technology Solutions Poland Sp. z o.o.