IMS Health Technology Solutions Poland Sp. z o.o.

Świętokrzyskie

Opinie o IMS Health Technology Solutions Poland Sp. z o.o.

Uważajcie 2015-11-30 21:23:14
IMS Health Technology Solutions Poland Sp. z o.o. to nic innego jak osławiony złą sprawą Cegedim,tyle że pod nową nazwą. Jeśli chodzi o ankieterów, to trudno nazwać to miejsce pracą. Raczej kołchozem za śmieciowe pieniądze. Zainteresowanych zachęcam do przeczytania opinii o firmie cegedim. Skoro młodsze koordynatorki zarabiają niecałe 3000 netto, to daje do myślenia jakie zarobki może osiągnąć przeciętny, szary pracownik....
bylek 2016-02-25 15:43:12
Pracowałem w IMS wiele lat temu przez kilka lat. Wtedy zawsze przyzwoicie traktowano studentów/praktykantów, wielu aktualnych pracowników na wysokich stanowiskach to niegdysiejsi praktykanci. Oczywiście z powodów praktycznych (mieli okazję się pokazać) raczej ci z Warszawy, którzy pomagali w biurze. Uprzedzeń płciowych raczej nie zaobserwowałem. Ale nie wiem jak wygląda sytuacja po połączeniu z CEGEDIM-em, podejrzewam, że tam mogło być gorzej i nie wiem jak to obecnie wygląda.
pan nikt 2016-04-06 07:43:46
To od razu powiem jak teraz jest z byłym CEGEDIM w objęciach IMS. Po przejęciu CEGEDIMu przyjęło się standardy pracy IMSowe a nie na odwrót.
haha 2016-04-26 20:13:43
Droga Dario, przestań uprawiać nieudolny marketing dla swojego pracodawcy
pracownik 2016-10-07 18:13:59
Wspolpraca z firma na marnym poziomie. Stanowisko przedstawiciela medycznego, warunki kpina - umowa zlecenie, brak jakichkolwiek benefitów, wszechobecny kontroling. Obóz pracy a nie normalna firma. Za wszystko potrącają z wynagrodzenia, ot zbita szybka w telefonie wartym 500zł - potrącają 650zł! Uszkodzenie samochodu nie z twojej winy - za pierwszym razem 250zł (po co w takim razie ubezpieczenia?). Takie są realia. Dodam jeszcze śmieszne limity kilometrów, wykalkulowane google mapami, a za nadwyżki oczywiście potrącają z pensji. Kierownictwo - zależy jak się komu trafi, niestety w moim przypadku kompletnie niekompetentna osoba, nie ma co liczyć na wsparcie. Szczerze, polecam przemyśleć decyzje związania się zawodowo z tą firmą, chyba, że ciśnienie duże.
P. 2016-10-10 20:56:49
Jeszcze miesiac temu poszukiwali ale nikt sie nie zglaszal...
Juz znalezli i nie poszukuja.

P.
iko 2016-10-10 21:11:31
poszukują całyczas i podjerzewam, że jak szukają to wiecej osób a nie jednej osoby tym bardziej, jak sami piszecie ofert pracy mahą sporo na terenie kraju, zastanawiam się cyz da rade co miesiac wyrobic premie cz targety? mają jakieś podstawy wogole przedstawiciele?
Marcin 2016-11-07 18:55:34
Niestety mam bardzo negatywne zdanie na temat tej firmy, moja wspolpraca z nimi trwala dwa tygodnie, przez te dwa tygodnie pracowalem solidnie i punktulanie, po czy pewnego dnia rozchorowalem sie i zostalem zwonlniony do domu przez supervisora (mialem taka chrype ze nie moglem mowic). Po powrocie do pracy w poniedzialek, zobaczylem ze moje biurko jest zajete a od supervisorki uslyszalem ze moze jak przyjde jutro to znajdzie sie dla mnie miejsce. Oczywiscie pieniedzy za przepracowane dni nie zobaczylem, zastanowcie sie dwa razy zanim sie zdecydujecie, ja stanowczo odradzam, jest duzo lepszych ofert pracy na rynku.
Marcin 2016-11-07 18:58:18
anka 2016-11-16 15:07:06
no i się uśmiałam Marcinie!. Od 2010 roku pracuje w tej firmie i NIGDY nie były zajęte wszystkie stanowiska w call center, żebyś nie miał gdzie siedzieć, zawsze było wolnych 5 stanowisk i więcej ,nawet się zastanawiałam dlaczego nie rekrutują nigdy do pełna, a w piątki i poniedziałki nie ma nigdy szkoleń, żeby ktoś został posadzony na" twoje" miejsce więc nie ściemniaj tylko pochwał się tak naprawde dlaczego nie odwiedzasz juz naszych murów. a
Zostaw swoją opinię o IMS Health Technology Solutions Poland Sp. z o.o. - Świętokrzyskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMS Health Technology Solutions Poland Sp. z o.o.