ENPIRE Transport - Warszawa

Opinie o ENPIRE Transport - Warszawa

Większość opinii wygląda jakby pisała je jedna osoba :-) co do Enpire to faktycznie atmosfera w pracy jest ok, częste wyjscia grupowe sponsorowane przez firmę ale jeśli chodzi o samą spedycje to tak - procenty ze sprzedaży są średnie, na takim samym poziomie, jakie oferuje pewna "optimalna" firma która zatrudnia wszystkich jak leci. Prowizja jest wypłaca dopiero po 2 miesiącach, sprzęt to stare poleasingowe laptopy które są powolne, a o zaległe pieniądze trzeba się upominać, bo sami z siebie nie chcą płacić.

Pjoter

Firma prężnie rozwijająca się, dająca ogromne możliwości awansu. Zespół zgrany, szef jest normalnym człowiekiem a nie tyranem patrzącym na ręce. Z wieloma rzeczami można się dogadać i załatwić. Nie ma problemu z wypłatą, urlopem, benefitami. Wszystko jest na czas. Bardzo nowoczesne biuro, dobre połączenie z resztą miasta. Zdecydowanie na tak jeśli chodzi o miejsce pracy, rozwoju oraz budowania swojej ścieżki kariery zawodowej.

P

Pracuję w oddziale warszawskim od roku. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Enpire jako pracodawcę. Firma daje pełną swobodę działania i dużą przestrzeń do rozwoju osobistego. Świetna atmosfera i zgrany zespół, wygodne, duże i nowoczesne biuro. Uczciwe wynagrodzenie i wsparcie ze strony przełożonych w każdej sytuacji.

Mariusz

Pracowałem w tej firmie. Niestety z przyczyn rodzinnych musiałem zmienić prace. Świetna atmosfera, młody i bardzo ambitny zespół. Polecam każdemu ten wybór firmy :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ENPIRE Transport - Warszawa odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Dominika

Wiecie coś o pracy w firmie? Czy trudno dostać się do was?

pracownikk
@Dominika

w biurze świetny klimat i dobrzy specjaliści - co do trudności, to pewnie wszystko zależy od konkretnego człowieka i tego co umie

Aktualność
Szybka rekrutacja NeedForSPEEDytor po raz pierwszy w Warszawie!
Dołącz do enpireteam, jako spedytor międzynarodowy lub handlowiec i rozwiń swoją karierę.

Akcja Need for SPEEDytor w stolicy skierowana jest do Ciebie, jeśli:
- masz doświadczenie w transporcie, spedycji lub call center, sprzedaży, obsłudze i pozyskiwaniu klienta
- jesteś komunikatywny, lubisz wyzwania i chcesz być najlepszy
- znasz bardzo dobrze jeden język obcy.

Zapraszamy Cię na szybki, nieformalny i BEZSTRESOWY proces rekrutacyjny tzw. speed recruitment.

Zgłoś się tutaj https://bit.ly/2INqfX4

Spotkajmy się we wtorek 25 lub w środę 26 czerwca w  biurze przy Alejach Jerozolimskich 172
O godzinie poinformujemy Cię w rozmowie telefonicznej.

Zdecydowanie polecam. Zgrany i wspierający zespół, świetna atmosfera w całym oddziale. Firma ciągle się rozwija i jest dużo pracy, ale i dużo miejsca na swój rozwój zawodowy. HR Manager z prawdziwego zdarzenia - ogromna kultura osobista, opanowanie i dyskrecja (co dziś jest rzadkością). Myślę, że wszyscy w oddziale mogą liczyć na jej pomoc. Osoby z działu spedycji pomocne merytorycznie, brak dystansu, wymiana informacji między wszystkimi działami odnośnie nowinek z branży TSL. Po prostu - prostolinijność.

Spedytor z Alei 172

Pracuję w firmie już ponad rok. To co dla mnie liczy się najbardziej to możliwość nauki od najlepszych czy to pod względem prowadzenia aut czy prace jako handlowca. Bardzo dużym plusem jest atmosfera oraz zgrana ekipa która zawsze pomoże. W tej firmie można rozwinąć skrzydła, ale trzeba bardzo się poświęcić i po prostu robić swoje. Moje sugestie dla ENPIRE TRANSPORT: Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest wprowadzenie cyklicznych szkoleń z różnego rodzaju tematyki oraz przyjęcie jeszcze kilku handlowców z doświadczeniem Lubię atmosferę w ENPIRE TRANSPORT za: zgrana ekipa, fajna atmosfera, częste integracje, przydało by się więcej owoców.

GIT

Pracuje w Warszawskim oddziale, atmosfera jest bardzo fajna, młoda ekipa, benefity, integracje, możliwości rozwoju. Co jest dla mnie najważniejsze nikt nie stoi mi nad głową , sama narzucam sobie tempo pracy, ile wyrobisz tylko zarobisz a naprawdę można fajnie zarobić. Trzeba mieć pomysł na siebie, nie licząc że zlecenia spadną z nieba !

GIT

tylkonietafirma

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Brak szacunku do pracowników. Niskie wynagrodzenie w dz. administracji i księgowości. Nie polecam

Olga
@tylkonietafirma

Cześć, dodam tylko, że w oddziale warszawskim nie ma wskazanych przez Ciebie działów, komentarz powinien trafić chyba do innego wątku.

To, co jest w tej firmie najlepsze, to ludzie. Atmosfera w oddziale w Warszawie jest super, naprawdę chce się przychodzić do pracy.

***Pracownik***

Pracuję w Enpire 3 miesiące. Rozmowa kwalifikacyjna przebiegała w profesjonalnej, ale przede wszystkim uprzejmej i pozytywnej atmosferze. Menadżer HR jest niezwykle empatyczną osobą. Praca w Enpire przynosi mi ogromną satysfakcję, głownie dzięki inteligentnym, komunikatywnym, lojalnym, odpowiedzialnym, pracowitym, samodzielnym w działaniu osobom, z którymi mam przyjemność współpracować.

hr
@***Pracownik***

Menadzer HR? Chyba dział hr sam pisał tego posta. Dam sobie rękę za to uciąć :)

Wiktoria
@***Pracownik***

Czy po pół roku Twojej pracy w ENPIRE TRANSPORT mógłbyś napisać coś więcej? Czego nauczyła Ciebie tam praca, jakie doświadczenie posiadasz obecnie? Czy Twoja pozytywna opinia na temat tego pracodawcy dalej jest niezmienna? A może zechciałbyś jeszcze coś dodać? Jakie gwarantuje benefity ta firma?

Olga
@hr

Zapewniam Cię, że jako specjalista od komunikacji, bardzo mocno pilnuję, aby taka sytuacja się nie zdarzyła. Poza tym nasza managerka do spraw HR siedzi obok mnie, jest fantastyczną osobą i nigdy nie wpadłaby na tak nieetyczny pomysł :) także zupełnie nietrafiony zarzut :) pozdrawiam!

Poważny

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegała w bardzo swobodnej atmosferze . Duzy plus .Wszelkie oczekiwania zostały jasno przedstawione , gorzej z warunkami finansowymi , które pozostały niejasne . Praktycznie żadnych nawet przybliżonych i formacji. Ok. Osoba przeprowadzająca rekrutację zobowiązała się do odpowiedzi zwrotnej na temat wyników rekrutacji , niezależnie czy będą pozytywne czy nie. Zostałem o tym wręcz zapewniony. Tymczasem minęło już sporo czasu , zdążyłem podjąć zatrudnienie w innej firmie mimo iż czekałem na jakąkolwiek odpowiedź, aby rozważyć swoje dalsze poczynania . Tymczasem odpowiedzi , chociażby najprostszego maila nie doczekałem się nigdy . Jest to trochę niepoważne podejście do kandydata , tym bardziej jeśli się do czegoś zobowiązujemy. Oczywiście nie skupilem całej swojej uwagi na tej jedynej firmie, ale jakakolwiek informacja byłaby dużym ułatwieniem dla osób poszukujących pracy . Niektórzy naprawdę czekają lub odkładają inne możliwości w czasie widząc że rozmowa przebiegała w dobrym kierunku .

Pan Piotr

jaki przebieg ma rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko spedytora? jakie pytania sa zadawane? czy prowadzona jest w języku ang? czy sa testy z exela? jakie warunki sa na początku. Bede wdzięczny za odpowiedz. Jakie sa sredio podstawy?

Kierowca

Dziwne firma transportowa a brak opinii kierowców I to już wszystko mówi na temat tej firmy

@Kierowca

Może mówić bardzo wiele :) Kierowców mamy tych samych :) Od początku dostają nowe zestawy i jeżdżą z najlepszym zespołem Dyslozytorów na rynku. Pozdrawiam

Z całą pewnością nie mogę polecić Enpire jako pracodawcy. Macie wybór - idźcie gdziekolwiek, byle nie tam. Miałem w karierze już kontakt z osobami, które czują się lepsze ze względu na posiadane stanowisko, ale to, co się tu dzieje, przekracza granice absurdu. Brak kompetencji idzie w parze z pychą. Wielu spedytorów posiada wiedzę znacznie szerszą i bardziej odpowiednią dla tego stanowiska. Miejsce w zasadzie tylko i wyłącznie dla wazeliniarzy. Robisz najlepsze wyniki w dziale, a nie liżesz bezpodstawnie (usunięte przez administratora) przełożonej - będziesz traktowany z pewnością znacznie gorzej od innych. Jednym słowem - patologia.

ENPIRE

Były Pracowniku :) nikt wynikowy od nas nie odszedł. Tym bardziej nie został zwolniony :) Rozumiemy, że wg Twojej interpretacji nie zostałeś doceniony. Powodów może być wiele. O ile jest to wpis naszego pracownika operacyjnego ;) Życzymy powodzenia i spełnienia w nowym miejscu. Pozdrawiamy

Zadowolony

Witam, pracuję w warszawskim oddziale niecały rok, i tak jak wszyscy tutaj przed podjęciem decyzji zajrzałem na gowork.pl w poszukiwaniu opinii o tym pracodawcy. Dobrze, że było to zanim pojawiła się pojedyncza fala negatywnych opinii, bo być może by tu mnie nie było. Fajna luźna atmosfera , biuro nowoczesne, szybka możliwość awansu, wynagrodzenie na czas ale przede wszystkim takie, jakie są obecne realia, czyli jak najbardziej zadowalające. Owszem, przy całej pogodnej atmosferze jaka panuje w biurze trzeba dawać z siebie wszystko codziennie (nie zamierzasz, to może lepiej odpuść), ale to dopiero w tej firmie chce się to robić, bo przynosi to po prostu wymierne korzyści. No i w jakiej firmie możesz liczyć na codzienny masaż... ;) Jeśli chcesz coś zmienić w dotychczasowej karierze, będąc jednocześnie zmotywowany do działania, to myślę, że na pewno warto spróbować.

Świeżaczek

Opinia na gorąco po starcie pracy. Wybrałem tą firmę ze względu na dobre rekomendacje i opinie w branży i się nie pomyliłem. Atmosferę i dobre relacje pracowników czuć od pierwszych chwil w biurze (a byłem na kilku rozmowach o pracę w tym samym okresie). Warunki finansowe ok $$, wsparcie załogi i pomoc przełożonych naprawdę duże. Dyrektor jest konkretna, bezpośrednia i kompetentna. Polecam gorąco, super połączenie profesjonalizmu i luźnej atmosfery. Nie zastanawiaj się, warto! (Aha, dobrze że nie spotkałem tu tych frustratów piszących negatywne opinie, to na pewno nie miejsce dla takich osób)

pracuje od niedawna, klimat mega, wypłata wg ustaleń, imprezy najlepsze w życiu :D, dawno nie widziałam tak elastycznego podeścia do pracownika i zrozumienia. dodatkowe wsparcie i zanteresowanie na kazdym kroku! mam nadzieje, że zostane tu dłużej. tu nie można sie nudzic :D

Zostaw merytoryczną opinię o ENPIRE Transport - Warszawa - Warszawa

• Jak się pracuje w ENPIRE Transport - Warszawa?

Zobacz opinie na temat firmy ENPIRE Transport - Warszawa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENPIRE Transport - Warszawa?

ENPIRE Transport - Warszawa