ELEPAZ Elektroinstalatorstwo

1.8 Dodaj merytoryczną opinię
   Kariera

Obecnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

Stanowisko: Elektyk / Automatyk
Miejsce pracy: Poznań, Region: wielkopolskie

Wymagania:

  • uprawnienia elektryczne - minimum kat. "E" do 1 kV,
  • prawo jazdy kategorii "B",
  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • kontakt z innowacyjnymi technologiami w nowoczesnych zakładach przemysłowych,
  • pracę na terenie Poznania i w najbliższej okolicy,
  • możliwość rozwoju osobistego w doświadczonym zespole.

Stanowisko: Spawacz / Instalator

Wymagania:

  • doświadczenie w spawaniu (TIG),
  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe (najlepiej jako spawacz lub instalator),
  • mile widziane uprawnienia spawalnicze.

Oferujemy:

Stanowisko: Kierownik / Inżynier budowy branży sanitarnej

Zakres zadań:

  • przygotowywanie kosztorysów;
  • wykonywanie i nadzór nad wykonywaniem testów odbiorczych;
  • organizacja pracy na budowie - zamawianie materiałów, kontrola harmonogramów;
  • organizacja serwisu systemów.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • wykształcenie wyższe inżynierskie (Inżynieria środowiska);
  • znajomość języka angielskiego;
  • obsługa programów CAD (np. AutoCAD, BricsCAD) w zakresie rysunków 2D, 3D;
  • obsługa pakietu biurowego Microsoft Office;
  • obsługa programów kosztorysujących (np. NORMA);
  • znajomość zagadnień technicznych w zakresie instalacji: CO, Klimatyzacyjnych, Gazowych oraz WOD-KAN;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej budowlanej instalacyjnej;
  • umiejętność sporządzania dokumentacji technicznej budowlanej instalacyjnej;
  • umiejętność zarządzania zespołem projektowym oraz wykonawcami;
  • chęć poszerzania swojej wiedzy w zakresie instalacji sanitarnych stosowanych w przemyśle.

Dodatkowe atuty:

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych;
  • obsługa programów branżowych (pakiet InstalSoft, FluidDESK, Wentyle itp.);
  • znajomość zagadnień związanych z automatyką, sterowaniem oraz miernictwem w instalacjach sanitarnych;
  • preferowana znajomość zagadnień związanych z mechaniką maszyn przepływowych;
  • znajomość języka niemieckiego;
  • odwaga w podejmowaniu decyzji;
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, sumienność, dokładność.

Oferujemy:

  • stabilną i ciekawą pracę w profesjonalnym środowisku;
  • możliwość pracy przy realizacji projektów z zaawansowanymi technologiami;
  • kontakt z najnowocześniejszą techniką i technologiami;
  • ścieżkę rozwoju zawodowego.

Kandydatów zainteresowanych ofertą i spełniających przedstawione wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych : CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: praca@elepaz.pl