Opinie o Biuro Usługowe Ewa s.c. Ewa Orzechowska Marek Gucajma w Sulejówek

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Biuro Usługowe Ewa s.c. Ewa Orzechowska Marek Gucajma. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Biuro Usługowe Ewa s.c. Ewa Orzechowska Marek Gucajma o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Usługowe Ewa s.c. Ewa Orzechowska Marek Gucajma w Sulejówek

Czy w Biuro Usługowe Ewa s.c. Ewa Orzechowska Marek Gucajma występują paczki/bony świąteczne?

Nata Nowy wpis

Co się wydarzyło w firmie z pracownikiem że są takie opinie?czy przyjmujecie pracowników na krótki czas?jakie mają szansę dłuższej pracy nie tak jak jak jest to opisane,że ciągle są nowe osoby

Jakie są warunki zatrudnienia w Biuro Usługowe Ewa s.c. Ewa Orzechowska Marek Gucajma?

była pracownica Nowy wpis

Tak jak opinie poniżej.. Wszyscy spędziliśmy tam trochę czasu i ta opinia anie bierze się z nikąd.

Byłapracownica100.000tysieczna

Firma to dno jak wyżej napisana opinia. Pani Ewa wykorzystuje pracowników. Pomontiwane podsłuchy w biurach. Za to Pani Ewa radzi sobie doskonale na naiwnych ludziach którzy tam się zatrudnia z myślą że te gruszki na wierzbach dostaną... Jak chciałam się zwolnić Pani Ewa to utrudniala i robiła mi wszelkie możliwe problemy. Stazysci wszyscy byli wykorzystywani jak tylko się dało. Do nikogo ta pani nie miała szacunku tak samo jak jej przyglupia siostra pani A. Która jest menadżerem i która nie potrafi nic zorganizować a żeby się wybielic do starszej siostry czyli pani Ewy zrzuca cała winę na biednego stażyste po czym właścicielka tej pożal się firemki stosuje mobbing wobec pracowników. Ciężko wytrzymać w takiej atmosferze bo cały czas czuć presje żeby czegoś złego wobec wielmorzej pani Ewy nie powiedzieć tak samo wobec ulubionej pracownicy jak i menadżerki bo im jest chyba płacone za donosicielstwo. Przychodzilam do pracy w strachu żeby tylko Pani ewa się nie przyczepila bo wtedy byłam doręczona telefonami albo tekstami z jej strony. Naprawdę nie polecam tej firmy do pracy ludziom którzy chcą żyć w miłej i spokojnej atmosferze.. Wiele prac zmieniłam ale z takim chamstwem i gburstem i z tak zwrowym poszanowaniem pracownika nie spotkałam się.. Oceniam firmę w skali od 1 do 10 na 1 ponieważ pani ewa na pracownikach oszczędza dla siebie i swojego konkybenta na kolejne wakacjace i nowe samochody, nie szanuje pracowników czyli kpi z nich za plecami do innych pracowników, obraża, każde innym pracownikom donosic na tą osobę czyli każdy na każdego donosi chociaż trafiają się wyjątki, nakazuje wyrabiać kosmiczne targety jak na taką firemke co jest niemożliwoscia chyba że pracowało by się od 8 do 23. Pani Ewo pozdrawiamz nowej o wiele lepszej pracy z miłej atmosfery i pracy adekwatnej do zarobków. Wszyscy byli pracownicy mają to samo zdanie co ja a obecni nic nie mówią bo się boją. Także przestrzegam wszystkich którzy czytaja to z myślą zarobienia wielkich pieniędzy tam jak i poszanowaniu pracownika.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Biuro Usługowe Ewa s.c. Ewa Orzechowska Marek Gucajma.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
ewciaaaahahaha

DNO DNO DNO!!!! RADZE WSZYSTKIM OMIJAĆ TĄ FIRMĘ!!!! OSZUŚCI! NIE WIEM JAK CI BIEDNI PRACOWNICY WYTRZYMUJĄ Z TAKIMI WYZYSKIWACZAMI! NIKOMU NIE ŻYCZĘ TAM TRAFIĆ..

maszzaswoje

Biuro Usługowe Ewa (Biura w Sulejówku, Wesołej i Węgrowie). Firma zajmuje się sprzedażą ubezpieczeń i wycieczek. Na początku wszystko wydaje się idealne, szefowa jest miła itd po jakimś czasie wszystko się zaczyna... Szefostwo jest strasznie chytre i bezczelne na każdym kroku kpi sobie z pracowników, wykorzystuje stażystów po czym po okresie stażu zwalnia ich (pomimo zapewnień o stałym przyjęciu) po to, aby przyjąć nowe osoby na staż opłacany z Urzędu Pracy (pracownik za free - dlatego takie zwolnienia), zero motywacji dla pracownika - tylko wymagania i wieczne pretensje, zero szkoleń(jeżeli już to z musu), trzeba się prosić o wypłate bo często jest "po terminie", pracownicy są tam traktowani jak maszynki do zarabiania pieniędzy, o normalnym urlopie można sobie pomarzyć (ze wszystkich udogodnień korzysta tylko ulubienica właścicielki Pani B. - dziewczyna przychodzi i wychodzi kiedy jej się podoba zostawiając masę niedokończonej roboty). Szefowa na początku zapewnia każdego o bardzo wysokiej pensji po czym w praktyce jest to najniższa krajowa. W firmie zatrudniona jest siostra właścicielki pani A. która działa na zasadzie "gumowego ucha". Atmosfera w pracy jest napięta i niekomfortowa, każdy musi uważać na to co mówi i robi. Szefostwo ok 3-4 razy do roku wyjeżdża na zagraniczne wojaże po czym twierdzi, że nie ma pieniędzy na to, aby utrzymać pracownika. Dodatkowo w każdym biurze zamontowane są kamery i podsłuchy tylko po to żeby udupić pracownika i siedzieć podsłuchiwać o czym rozmawia. OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Usługowe Ewa s.c. Ewa Orzechowska Marek Gucajma - Sulejówek

Biuro Usługowe Ewa s.c. Ewa Orzechowska Marek Gucajma
  • Dworcowa 58A