Publishing Room

Opinie o Publishing Room

xoxo

@ona dobrze mówisz, bo jednak firma "znana jest" ze swojego profesjonalizmu, chyba każdy już o nich słyszał. Dziwię się więc, że mają tak duże problemy z wypłacalnością i całą resztą elementów zatrudnienia.

ona

Nie polecam tego pracodawcy. Nie dajcie się nabrać, pod płaszczykiem profesjonalizmu kryje sie oszustwo i brak szacunku do człowieka. Firma niewypłacalna.

Mateusz G

Mojim zdaniem bajdzo fajnie, nawet, naczy sie ok

Szef NIEWYPŁACALNY!!!! nie wierzcie w ani jedno słowo z jego ust. O pensję trzeba się upominać, dostaje się ją na raty z dużym, bardzo dużym opóźnieniem.

Zostaw opinię o Publishing Room - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Publishing Room