counter
3 30 23 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 72 dni.

Czy pracownicy IBD Business School chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Szkolenia certyfikowane w IBD Business School
Szkolenia certyfikowane w IBD dla kadry zarządzającej przedsiębiorstw i  specjalistów z takich dziedzin, jak przywództwo, zarządzanie zasobami ludzkimi, marketing, finanse, prawo i nadzór właścicielski, zarządzanie strategiczne są organizowane nieprzerwanie od 1990 roku. Szkoła kształci także profesjonalnych trenerów biznesu, coachów i mentorów. Od kilku lat w swojej ofercie ma studia MBA.

Aktualność
IBD Business School zaprasza na najbliższe edycje certyfikowanych szkoleń otwartych dla liderów. Szkolenie podstawowe – Rising Leaders Program (RLP) – jest adresowane do młodych (nowych) menedżerów. Zaś High Performance Leadership (HPL) to szkolenie zaawansowane dla menedżerów z co najmniej kilkuletnim stażem zawodowym.
Zobacz więcej
TakNie

Czy IBD Business School organizuje staże dla studentów?

@Pytanie

Oczywiście - zapraszamy! Więcej informacji na naszej stronie: https://ibd.pl/szkolenia-dla-menedzerow/praca-i-staze/

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Aktualność
Zapraszamy na certyfikowane szkolenie dla trenerów biznesu.
Business Trainer Certificate (BTC) –  to propozycja nowoczesnego programu szkoleniowego dla trenerów biznesu. Zakres tematyczny i metodyka szkolenia zostały opracowane przez zespół ekspertów IBD Business School, którzy od wielu lat prowadzą zajęcia dydaktyczne dla dorosłych z tego zakresu. Program szkolenia kładzie nacisk na praktyczne kształcenie kompetencji trenerskich. Kompetentny trener biznesu – to podstawowa cecha profilu absolwentów naszego kursu dla trenerów.

Więcej o szkoleniu

Aktualność
Studia Executive MBA po polsku, realizowane wspólnie przez IBD Business School i Uniwersytet SWPS

Program nauki obejmuje klasyczne zagadnienia i tematykę dla tego typu kształcenia oraz - co wyróżnia nasze studia:
- cykl zajęć warsztatowych rozwijających „miękkie” kompetencje menedżerskie,
- rozbudowany program z psychologii w biznesie.
Zobacz więcej

Aktualność
Zapraszamy na sierpniową warszawską edycję szkoleń Finanse dla niefinansistów, poziom I  i poziom II. Pierwsze odbędzie się 19-20 sierpnia, a drugie tydzień później – 26-27 sierpnia, oba w Sienna Training Centre w Warszawie. Programy szkoleń zawierają podstawy finansów dla menedżerów niefinansistów. Znajomość tych podstaw jest niezbędna dla każdego z nich, gdyż ułatwia podejmowanie decyzji finansowych w sposób odpowiedzialny i zgodny z zasadami polityki finansowej organizacji.
Są jeszcze wolne miejsca. Kliknij w poniższy obrazek, by zobaczyć pełny kalendarz szkoleń otwartych.

Aktualność
Certyfikowane szkolenie z rekrutacji i selekcji pracowników

Szkolenie z rekrutacji i selekcji – Certified Recruitment and Selection Professional (CRSP) w usystematyzowany i kompleksowy sposób przygotowuje uczestników do przeprowadzenia pełnego procesu doboru kandydatów do pracy.

Program CRSP jest adresowany do specjalistów ds. rekrutacji, a także osób, które krótko pracują w działach HR i chcą nauczyć się efektywnie prowadzić rekrutację i selekcję pracowników. Zapraszamy również menedżerów, którzy odpowiadają za dobór pracowników w firmie.

Aktualność
Letnia Szkoła Biznesu w IBD Business School zaprasza do udziału w szkoleniach otwartych. Udzielamy 50-procentowego rabatu na wybrane szkolenia dla drugiego uczestnika z firmy. Promocja trwa do 31 sierpnia 2019 roku.

Certified HR Business Partner

Zaawansowany i kompleksowy program przygotowujący do profesjonalnego i efektywnego pełnienia roli HR Business Partnera (HRBP) w organizacjach biznesowych różnych branż.
Uczestnicy zdobywają usystematyzowaną i praktyczną wiedzę z zarządzania zasobami ludzkimi, kształcą niezbędne kompetencje przede wszystkim w nowoczesnym strategicznym partnerstwie na poziomie najwyższego kierownictwa firm oraz w planowaniu i realizacji polityki personalnej, harmonijnie łączącej potrzeby i interesy pracodawców i pracowników.

Sprawdź najbliższeterminy w różnych lokalizacjach.

Aktualność
Zapraszamy na szkolenie dla dyrektorów HR Są jeszcze ostatnie wolne miejsca we wrześniowej edycji. Program polecamy szefom HR dużych organizacji, których wyzwania biznesowe wymagają pełnej spójności między strategią biznesową a obszarem działań HR.
Zajęcia odbywają się w Serocku pod Warszawą, w Green Park Conference Centre (na zdjęciu).
Robert

Przede wszystkim firma to dobry pracodawca i można polecić pracę w takim miejscu.

Tak2Nie

Aktualność
Najbliższe certyfikowane szkolenia dla liderów

IBD Business School zaprasza na czerwcowe edycje certyfikowanych szkoleń otwartych dla liderów. Szkolenie podstawowe – Rising Leaders Program (RLP) – jest adresowane do młodych (nowych) menedżerów. Zaś High Performance Leadership (HPL) to szkolenie zaawansowane, które pozwala menedżerom z co najmniej kilkuletnim praktycznym doświadczeniem wzmocnić posiadane kompetencje, krytycznie przeanalizować swoje słabe strony w zarządzaniu i zbudować plan swojego dalszego rozwoju menedżerskiego.
Oba szkolenia zapewniają uczestnikom zdiagnozowanie  swojej wiedzy i umiejętności przed zajęciami i po ich zakończeniu. Menedżerowie, na podstawie wyników diagnozy, przygotowują we współpracy z prowadzącym trenerem tzw. Indywidualny Plan Rozwoju.
Szkolenia dla liderów – główne korzyści
Podstawową korzyścią z uczestnictwa w szkoleniach dla liderów, organizowanych przez IBD Business School, jest zdefiniowanie pojęcia lidera w zespole (organizacji, projekcie). I na tej podstawie zrozumienie istoty mechanizmów budowy zaufania i nabycie umiejętności budowania dobrych relacji w zespole.
Takie podejście ułatwia analizę własnego stylu zarządzania i pokonywanie barier w komunikowaniu się z podwładnymi, w rozwiązywaniu konfliktów czy udzielaniu informacji zwrotnej.
Najbliższe szkolenia dla liderów
10 czerwca: Rising Leaders Program (RLP)
13 czerwca: High Performance Leadership (HPL)
Edycje warszawskie odbywają się w prestiżowym Sienna Training Centre.
Zobacz także:
||więcej o
||pełna
Szczegółowe informacje: szkoleniaotwarte@ibd.pl,   (22) 768 20 22

Tak3Nie

Aktualność
Szkolenia z HR w Warszawie – assessment centre, system wynagrodzeń, zarządzanie talentami

Szkolenia z HR, jakie od lat oferuje IBD Business School, są opracowane przez ekspertów z zarządzania kapitałem ludzkim. Programy szkoleń opierają się na najnowszej wiedzy z tej dziedziny. Uczestnicy mają możliwość gruntownego poznania narzędzi i rozwiązań stosowanych powszechnie na świecie. Podczas warsztatowych zajęć doskonalą posiadane umiejętności i kompetencje i nabywają nowe, odpowiednio do zajmowanych stanowisk w miejscu pracy.
Trenerzy, prowadzący szkolenia z HR, mają szeroką wiedzę praktyczną i udokumentowane doświadczenie w kształceniu kwalifikacji biznesowych. W swojej pracy stosują aktywne metody nauczania, maksymalnie wykorzystując czas zajęć. Głównym celem szkoleń jest takie przygotowanie uczestników, aby po powrocie do pracy mogli w optymalny sposób wykorzystać nabytą praktyczną wiedzę z zarządzania zasobami ludzkimi
Szkolenia z HR – oferta IBD Business School
Oferta szkoleń otwartych z HR obejmuje pełny zakres zagadnień praktycznych i kompetencji, których znajomość jest niezbędna dla menedżerów HR. IBD Business School kształci specjalistów takich, jak: HR Business Partner, asesor AC i DC czy menedżerów odpowiedzialnych za zarządzanie talentami i zarządzanie wynagrodzeniami. Przygotowujemy także uczestników do profesjonalnego korzystania z narzędzie testowych.
Sprawdź najbliższe terminy:

Świat HR musi nadążyć za coraz szybszymi zmianami na rynku pracy. Globalizacja gospodarek, nowe technologie, migracje ludzi – wszystko to stawia przed specjalistami i menedżerami HR trudne wyzwania rekrutacyjne i rozwojowe. Rynek pracownika, jaki obecnie dominuje, jest znacznie trudniejszy niż rynek pracodawcy, chociażby ze względu na konieczność głębszego rozumienia przez haerowców potrzeb pracowników i oczekiwań pracodawcy. To są obiektywne uwarunkowania – ich nie da się pominąć na żadnym z etapów zarządzania zasobami ludzkimi w organizacji.
Szkolenia z HR w Warszawie IBD Business School organizuje w niezwykle przyjaznym, nowocześnie urządzonym ośrodku Sienna Traning Centre, położonym w samym centrum stolicy.
|| Skontaktuj się z nami: szkoleniaotwarte@ibd.pl, (22) 768 20 22
Iwona
 Rekomendacja

Pracowałam kilkanaście lat w IBD Business School. Swoje doświadczenie budowałam pełniąc różne role. Przez ten czas wiele się nauczyłam i rozwinęłam się w wielu kierunkach co pozwoliło mi kontynuować karierę w różnych kierunkach. Otrzymywał trudne zadania i wyzwania i dzięki nim zyskiwalam doświadczenie, które w innych organizacjach musiałabym budować kilka razy dłużej. Nie było spraw niemożliwych. Szczególnie cenie atmosferę, doceniane zaangażowania, współpracę, wzajemny szacunek i partnerskie podejście. To wymagające ale doskonale środowisko pracy dla tych, którzy chcą się uczyć i rozwijać.

Tak2Nie
Agnieszka Leleń
Nazwa działu: Handlowy
 Rekomendacja

W IBD Business School pracowałam 6 lat i jestem bardzo zadowolona z tego zawodowego etapu w moim życiu. Początkowo pracowałam na stanowisku specjalisty, jednak z czasem awansowałam na stanowisko Account managera i Business Development Managera i zawsze wiązało się to ze zwiększeniem wynagrodzenia i zwiększeniem zakresu odpowiedzialności. Dzięki tej firmie nauczyłam się solidnie pracować, wykorzystując różne kanały komunikacji, poznałam wspaniałych mądrych ludzi, nabyłam kompetencje coachingowe, trenerskie i realizowałam bardzo ciekawe projekty. Ponadto w tej firmie nie czułam się nigdy jak "pionek", który gdy nie przynosi wyników kwalifikuje się do wykluczenia. Miałam w swoim życiu trudniejszy okres i wówczas spotkałam się ze zrozumieniem ze strony zarządu. Bardzo doceniam, że mogłam wykorzystać w firmie swój potencjał i rozwijać się również merytorycznie. Polecam pracę w tej firmie dla każdego kto jest ambitny, chce się uczyć, rozwijać i zarabiać. Ja jestem dumna, że dostałam możliwość pracy w tej firmie i realizowałam ciekawe projekty w dobrej atmosferze:) pozdrawiam Agnieszka Leleń

Tak4Nie
Rozczarowana
Nazwa działu: Handlowy
@Agnieszka Leleń

Tak było można się rozwijać. Ale były też nieplatne nadgodziny, bardzo dużo ciężkiej pracy za niewielkie pieniądze. Jeśli miałaś Aga finansowe dodatki za zmianę stanowiska to znaczy że była też dyskryminacja i nie równe traktowanie pracowników bo ja nie mialam... Było też nie doceniane, ostre słowa i wiecznie opóźniona pensja. Pamiętasz jak usłyszałaś że mieszkasz z mama to cie nakarmi? I możesz jeszcze poczekać na wypłatę możesz. I wiemy że opóźnienia nie były 1 czy dwa dni ani 1 czy dwa tygodnie.... Nie było tylko tak różowo jak napisałaś. Ani jak pisze każda z osób zamieszczając teksty promujące. De facto żadnego z was już tam nie ma i znamy powód ....

Aktualność
Szkolenia z finansów i dla przyszłych członków rad nadzorczych IBD Business School prowadzi od 1990 roku, tj. od początku swojej działalności. Charakteryzuje je aktywna, warsztatowa metodyka kształcenia. Kładą nacisk na przekazanie uczestnikom usystematyzowanej, aktualnej i praktycznej wiedzy. Szkolenia otwarte z finansów i ładu korporacyjnego prowadzą uznani na rynku wysokiej klasy specjaliści z wieloletnim udokumentowanym doświadczeniem.
Zapraszamy do udziału w poniższych szkoleniach:
Kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych
Europejski Standard Kwalifikacji Bankowych
Ocena projektów inwestycyjnych
Finanse dla niefinansistów poziom I
Finanse dla niefinansistów poziom II
Zobacz pełny kalendarz szkoleń i zgłoś swój udział on line

Aktualność
Szkoła Coachingu IBD-NMC, którą wspólnie prowadzą IBD Business School i Noble Manhattan Coaching, oferuje kursy i warsztaty z coachingu w pełnym zakresie – od podstawowych do zaawansowanych, na poziomie dyplomowym.  Zajęcia prowadzą doświadczeni  coachowie, mający za sobą polską i międzynarodową praktyką w coachingu. Wszystkie programy są certyfikowane przez trzy międzynarodowe organizacje coachingowe: Noble Manhattan Coaching (NMC), założoną przez Gerarda O' Donovana, International Authority for Professional Coaching & Mentoring i Institute of Leadership and Management (ILM).

Oferta Szkoły Coachingu IBD-NMC – sprawdź najbliższe terminy
Coaching Fundamentals Certificate (CFC)
Practitioner Coach Diploma (PCD)
Executive & Corporate Coach Diploma (ECCD)
Supervised Coaching Masterclass (MA)
Quantum Goal Achievement (QGA)
Introduction to Coaching (ItC)
Business Building Day (BBD)

Aktualność
IBD Business School organizuje cykliczne edycje certyfikowanego programu z assessment centre i development centre (Certified Assessor for Assessment & Development Centre (CAADC). To szkolenie dla asesorów AC/DC jest oparte na wytycznych Guidelines and Ethical Considerations for Assessment Center Operations International Task Force on Assessment Center Guidelines. Międzynarodowe standardy w kształceniu asesorów AC/DC są jednym z głównych wyróżników oferty szkoleniowej IBD z tego zakresu.

Program szkolenia składa się z trzech sesji. Pierwsza dotyczy zasad przeprowadzania projektów AC/DC i kompetencji jako podstawy rzetelności i skuteczności oceny. Druga sesja jest poświęcona narzędziom ośrodka oceny, roli asesora i logistyce sesji AC/DC. Zajęcia trzeciej sesji są przeznaczone na doskonalenie kompetencji asesorskich, w tym takim jak integrowanie wyników, budowanie raportów czy udzielanie informacji zwrotnej ocenianej osobie.
Więcej  na  >ibd.pl

Aktualność
Polecamy lekturę wywiadu, który redakcja naszego serwisu przeprowadziła z prof. Janem Nowakiem, Dyrektorem Programów MBA w IBD Business School. Wcześniej prof. Nowak był kierownikiem wielu uczelnianych  programów MBA, które realizowały ośrodki akademickie m.in. w Kanadzie i na Fidżi. Tematem rozmowy są studia MBA, a w szczególności Executive MBA.

Powszechna wiedza o studiach MBA wśród potencjalnych kandydatów jest, jak się wydaje, dość powierzchowna. A decyzja o podjęciu takich studiów i wybór konkretnego programu muszą być dobrze przemyślane. Często bowiem w istotny sposób determinują przyszłą karierę w biznesie absolwentów studiów, w tym głównie w zarządzaniu. Zapytaliśmy prof. Jana Nowaka, który większość lat swojej akademickiej biografii poświęcił kształceniu na poziomie MBA na zagranicznych uczelniach, przede wszystkim o to, jakie korzyści daje ukończenie tych studiów na poziomie Executive MBA. Pytaliśmy także o kryteria, jakimi powinni się kierować kandydaci w wyborze programów MBA, oraz dlaczego w Polsce takie studia, jak Executive MBA, warto studiować po polsku.

Interesowała nas także opinia prof. Nowaka na temat alternatywności studiów Executive MBA w odniesieniu do innych form kształcenia dla menedżerów. Oto jej fragment: Unikalną pozycję studiów Executive MBA wśród zarówno programów uniwersyteckich, jak i szkoleniowych – mówi prof. Jan Nowak – można skwitować następującą konstatacją: są to najbardziej praktyczne studia wśród studiów akademickich, a zarazem najbardziej akademickie wśród programów szkoleniowych!”

Zapraszamy do przeczytania wywiadu zarówno te osoby, które rozważają kontynuację kształcenia na poziomie MBA, jak i te, które inwestują w rozwój swoich pracowników właśnie w postaci studiów Executive MBA.

Studia Executive MBA. Dlaczego warto je ukończyć? Wywiad z prof. Janem Nowakiem

Zostaw merytoryczną opinię o IBD Business School - Warszawa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

IBD Business School
3/5 Na podstawie 30 ocen.