Opinie o Hostel Evotel Ewa Zofia Żukowska w Zielonka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Hostel Evotel Ewa Zofia Żukowska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hostel Evotel Ewa Zofia Żukowska o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hostel Evotel Ewa Zofia Żukowska w Zielonka

Ile jest zmian w Hostel Evotel Ewa Zofia Żukowska?

Niki Nowy wpis

Byłam na rozmowę o pracę i najlepsze było to że gdy zadzwoniłam na drugi dzień zapytać czy zostałam przyjęta usłyszałam że nie sądzę po opini która opowiedziałam szefowi, że chce zmienić pracę na inną bo właśnie przechodzę mobbing i cieszę chyba się że nie przyjęło mnie tam do pracy bo widzę że miała bym kolejny mobbing i (usunięte przez administratora) no cóż marnowanie czasu na rozmowę skoro po raz już 4 widzę ogłoszenie na olx że kogoś szukają

Zaskoczona Nowy wpis

Jak czytam pozostałe opinie to oczom nie wierzę! Pracuje w Evotelu już ponad pół roku i jestem bardzo zadowolona. Prawda, recepcja zajmuje się śniadaniami ale WYDAWANIEM ICH a przygotowuje je kucharka :) Dyżur 24h ALE gdy zasypia Hostel recepcja razem z nim i wstaje na śniadanka. Wozimy pizze również prawda i za to mamy dodatkowe wynagrodzenie a sama pensja jak na Zielonkę bardzo dobra. Gdy na mojej zmianie wypada impreza na sali to jestem tam również na obsłudze i również NIE ZA DARMO. Osoby piszące negatywne komentarze niech najpierw zastanowią się nad swoim podejściem do pracy bo słyszałam że dobrze to nie było.

Monika Nowy wpis
@Zaskoczona

A jak w końcu jest z umowami w Evotel? Jedna pracownica pisała, że nie ma w ogóle. Pracujesz tam na czarno?

Anonimowy

Czy to prawda, że pracownik jest zatrudniany i zwalniany po dwóch tygodniach? Lub w momencie upomnienia Się o umowę?

Byly
@Anonimowy

Od pani właścicielki ciężko jest uzyskać umowę. Najlepiej chciałaby aby pracownicy pracowali na czarno

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hostel Evotel Ewa Zofia Żukowska, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pani do sprzątania Bielsko-Biała? Podziel się swoimi wrażeniami!
Hostel

Pani o nicku Piekielna napisała sama prawdę. Dokładnie tak to tam wygląda. Pani Ewa Ż. ( właścicielka) lubi oszukiwać ludzi i polskie państwo. Od samego początku chce mieć tylko korzyść. Zamiast jak prawdziwy uczciwy i solidny pracodawca zaoferować pracownikowi umowę o prace to tylko zwodzi i zatrudnia na czarno. Płaci dosłownie 10 zł za godzinę. Pracuje się tam po 24 godziny na 48 godzin. Praca na recepcji to tylko z nazwy jest praca na recepcji. Więcej czasu spędzisz za barem i na rozwożeniu pizzy. Będziesz musiał lub musiała zmyć podłogę, posprzątać po imprezie, zmywać na zmywaku. Kelnerek nie ma. Za wszystko Tobie potraci szefowa, za każdą stratę. Pizzę rozwozisz samochodem, który zagraża bezpieczeństwu na drodze. Nie wiem jakim cudem ten samochód przechodzi przegląd. Pani menadżer, de facto córka szefowej z zawodu corka wymusza na pracownikach wypisywanie pozytywnych komentarzy pod hostelem. Omijaj szerokim łukiem ten hostel. (usunięte przez administratora)

Piekielna

Pracy Evotelu nie polecam nikomu, właścicielka zakłamana, bezwzglednie zmusza do wykonywania pracy ponad ludzkie siły, nawet po kilkunastogodzinnym dyzurze zmusza recepcjonistkę do obsługi baru i rozworzenia pizzy do godziny 22-ej, dyzur 24 godzinny , harówka w większości wiąże się z przygotowaniem śniadań, staniu na zmywaku, obsłudze baru ponieważ nie ma kelnerki, dowozu pizzy, i wszystko to wykonuje 1 osoba na która jest recepcjonistką, właścicielka zupełnie nie nie rozumie pojęcia zarzadzania personelem, nie szanuje i nie liczy się i nie potrafii zarzadzać pracownikami. Szczytową dramą było to, że właścicielka podpisując umowę na organizację przyjęcia nie przejmowała się zupełnie, kto ją obsłuży, w jej ocenie, osoba przyjęta na stanowisko recepcjonistki powinna jeszcze kelnerować i osługiwać gości. Dramat z czymś takim nie spotkałam się nigdy. W miesiącu gdy pracowałam przyjęły się i zrezygnowały 2 recepcjonistki. Zatrudnia na czarno wszystkich i nie wypłaca ustalonego wynagrodzenia, radzę omijać szerokim łukiem.

karl

Nędza. I wyzysk.