DSS Systems

Opinie o DSS Systems

Iza

DSS Systems nie szuka aktualnie żadnych pracowników, ale jeżeli ktoś byłby zainteresowany u nich pracą to zawsze warto wysłać CV. Będzie ono wtedy korygowało w bazie i przy rekrutacji może zostać wyciągnięte i jest większa szansa na pracę.

asia

moze i faktycznie masz racje co do tego, bo nie kazdy podola niektorym sprawa i nie kazdy sie tez nadaje do tej branyz, na pewno warto jest sporobować ale jak sie nie uda to tragedii chyba nie ma

Car_all

Znalazłem ten wpis niechcący i jestem w ciężkim szoku. Wpis "Migawki" jest albo złośliwy albo człowiek pomylił firmy. Ponieważ cała konwersacja, włącznie z wcześniejszymi wpisami wygląda na sztuczną, być może jest to celowe działanie konkurencji. W każdym razie pracowałem tam 2 lata i mogę powiedzieć, że właściwie wszystko co jest w tym poście jest delikatnie mówiąc nieprawdą. Nigdy nikt nie zmuszał mnie do nadgodzin i nie widziałem też aby ktokolwiek siedział w pracy po godzinach. Odkurzanie "pokoju szefa" ? Każdy kto tu pracuje, wie że pracujemy razem w jednym pokoju więc o jakim pokoju mowa? "Mobbing" ? Praca wymagająca, trzeba się wykazać i chcieć coś osiągnąć. Ale mobbing? W życiu nikt tu nie krzyczał ani nie przeklinał i nawet nic nie kazał tylko prosił. Nie polecam jednak tej pracy ludziom bez ambicji i chcących przebimbać czas na Fejsie. Co do zabezpieczenia w postaci kodeksu pracy, to z tego co wiem, a raczej wiem, to wszyscy mają umowę o pracę. Więc nie rozumiem. Wiele się w tej firmie nauczyłem, sam założyłem działalność i mimo że jestem w pewnej mierze teraz konkurencją, to nadal mam dobry kontakt z ludźmi z firmy. Występuję jako adwokat bo aż krew mi się zagotowała jak przeczytałem takie bzdury. Szkoda, że portal nie weryfikuje piszących np. przez jakiś dokument potwierdzający pracę w danej firmie. Polecam tą firmę i radzę nie kierować się wpisami, bo cała dyskusja wygląda na spreparowaną przez konkurencję. Pozdrawiam

Zostaw opinię o DSS Systems - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DSS Systems