Opinie o House Technology w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy House Technology. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie House Technology na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o House Technology w Pruszków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy House Technology oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Mc3 Nowy wpis

W 100 procentach podzielam negatywna opinie o house technology, wpis widzę sprzed paru lat, ale jakość taka sama czyli zerowa. Szkoda słów. niefachowa, niestaranna, nieterminowa, nadają się do budowy obór a nie domów. Ceny wygórowane, jakość zerowa, po ich pracach więcej do poprawy niż pożytku

Hej, czy w firmie House Technology płacą za nadgodziny?

Łukasz

niema czegoś takiego jak nadgodziny po praca jest 8h

Izabela Nowy wpis
@Łukasz

Cześć Łukasz, podpowiedz mi - na jaką umowę oraz stawkę można liczyć w firmie? Zależy mi na aktualnych informacjach. Czy jest to umowa o pracę, czy na jakieś benefity typu prywatna opieka medyczna można liczyć?

Mostowy Nowy wpis

Firma nie należy do najtańszych za to robotę robią bardzo dobrze, ja jako współpracownik nie pracownik więc tak to widzę. Kasa zawsze na czas ale też zawsze po skrupulatnym odbiorze co jest dobre dla Inwestora ale już pracowników czy współpracowników niekoniecznie. Polecam.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w House Technology? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
True

Podzielam negatywną opinię dla tej firmy house technology. Klient11.12.2019 12:39 Radzę omijać z daleka...ceny z kosmos, wszystko razy trzy!!! Własnych ekip nie mają, są pośrednikiem i biorą najtańszych wykonawców nie zawsze solidnych!! Jest dużo firm na rynku...byle nie z nimi!!!

Łukasz

Krótko, dla tych co szukają opinii o pracy, pracowałem przez 2 lata w firmie House Technology ze Starych Babic. Ogólnie fajna i luźna atmosfera, kasa na czas, szef trochę czepliwy, wymagający ale pozatym bardzo fajna firma, gdybym nie musiał zmienić miejsca zamieszkania to pewnie byłbym w firmie cały czas. Powodzenia dla Was, Łukasz kiedyś Koordynator:-) Ocena 5+

Marcin Kowalski

Wybudowałem z tą firmą dom -190 m2 3,5 roku temu. Generalnie jestem zadowolony, roboty były wykonane terminowo, jakość bez uwag. Oczywiście były drobne uwagi/poprawki ale to były drobiazgi. Cena mieściła się mniej więcej pośrodku ofert cenowych konkurencji. W kosztorysie można tylko zwrócić uwagę np. na drzwi wejściowe lub rodzaj pokrycia dachu. Ja miałem "tanie opcje" i musiałem dopłacić do standardu jaki mnie interesował. Jedyny minus z poważniejszych spraw to w moim odczuciu niewłaściwe podejście do reklamacji, tym bardziej że w moim przypadku były drobne. Chodzi o to że nawet nie zobaczyli dokładnie o co chodzi a już się słyszy że to nie ich wina ale ostatecznie w większości ostatecznie zajmują się sprawa. Podsumowując moja ocena pozytywna - taka 4+ w 6cio stopniowej skali.

Skąd ten atak?

Klient

Rrrrrr

Dziwne, na gogle same pozytywne opinie a tu wręcz odwrotnie. Pisanie opinii anonimowo bez pokrycia przykładu jest bez sensu. Ci co piszecie negatywy lepiej wogole ich nie piszcie a nie jakies strzepy info. w strachu? Uprzedzam jestem potencjalnym klientom. Opiszcie swoje doświadczenie.

Waldemar
@Rrrrrr

Na Googlach wszystko pousuwane. Firma czystości opinie, sami dodają sobie pozytywne komentarze, łatwo to można sprawdzić zresztą. Jako osoba mająca styczność z tą firma szczerze odradzam.

Nikki
@Rrrrrr

A kogo uprzedzasz? Że jesteś potencjalnym klientem house technology? Siebie uprzedź. W strachu? Nie można czegoś żądać, wystarczy poprosić. Opinie sami sobie wyrobili(usunięte przez administratora) Zresztą wszystko wychodzi w budynkach po baaaardzo krótkim czasie. Jest sporo firm, które na. Pewno wybudują Ci dom lepiej. Zapewniam z własnego Doświadczenia.

EwuniaM
@Rrrrrr

Dzień dobry, dla mnie też jest to dziwne, tutaj widoczny atak ale bez racjonalnego uzasadnienia, same puste wpisy, ja już jestem klientem od 3 miesięcy i naprawdę firma wydaje się w porządku, zobaczymy co dalej ale na ten moment to 5 na. Ewa

EwuniaM
@Waldemar

Może coś jest z Tobą nie tak? zastanów się bo być może coś jest na rzeczy ;) ja współpracuje i jest OK a własnie robią dach, mam też inspektora który jest autorem projektu i nie ma złego słowa, oceniam na chwilę obecną.

Wlademar
@EwuniaM

szczerze współczuję. wykupiony szeptany marketing czy ktoś z ht ma dostęp do internetu. stwierdzam że jest Pani osobą opłaconą przez ht do wypisywania pozytywnych opinii. ps. z nami wszystko w jak najlepszym porządku, gorzej z wykonawcą chyba.

mastura

@Arturek Ależ ty wladeczek bolozek naprawde cienki jesteś

Sedzi
@EwuniaM

A przepisy polskiego prawa zezwalaja na laczenie funkcji projektanta i inspektora dla tej samej inwestycji ?

Klient
@EwuniaM

Poczekaj do zakończenia, a później do reklamacji...zmienisz zdanie.

mastura

witam szukam osób które budowały bądź budują dom z firmą house technology (usunięte przez administratora) celem wymiany doświadczeń i uzyskania opinia na temat rzetelności ww. firmy.

elmado
@mastura

nie polecam (usunięte przez administratora)omijać szerokim łukiem, cwaniaki nastawione na zysk czyimś kosztem, robota na pewno nie będzie dobrze zrobione, lepiej poszukać innej firmy zajmującej się budową, (usunięte przez administratora)

@elmado

Co za nieudacznik pisze takie bzdury? Przecież widać że to jakiś urażony buc ;-) HT chyba nauczyli kogoś kultury heheheh

carefree
@Darek

a co to za skrót HT? od czego? poziom tego wpisu jest jak mniemam od osoby związanej z opisywaną firmą House Technology. Jeżeli poziom wykonywania prac budowlanych jest na poziomie tego wpisu, to wręcz idealna antyreklama. Szukam kogoś kto wybuduje mi dom, ale po przeczytaniu tego wątku, skreślam ich z listy potencjalnych wykonawców. cóż...trzeba szukać dalej...

Agatka
@carefree

Poważnie? Żałosne. skreślam? kto normalny w taki sposób szuka wykonawcy? Nie ważne Twoja sprawa. Życzę powodzenia

Zawiedziony
@mastura

Drogo i niedbale...reklamacje trwają miesiącami...ciągłe problemy z nimi.

Bożena

Chyba byłoby lepiej, jakbyśmy wszyscy postarali się skupić na naprawdę ważnych tu tematach. W sieci widziałam kilka fajnych ofert pracy od House Technology i tak się zastanawiałam, jak to jest, jeśli chodzi o możliwości awansu. Powiecie mi coś na ten temat?

Barnaba

A warto docenić firmę, to dobry pracodawca i większość osób to wie!!

Cezary

Świetna firma, bardzo dobre opinie w internecie i żałuję, że tak trudno dowiedzieć się czegoś o pracy.

EDEN
@Cezary

Trzeba zapytać wprost u nich w biurze, wiem że szukają ludzi na kilka stanowisk

Gałczyński
@Cezary

Tak? dziwne historie piszesz, jest wręcz przeciwnie, firma nie mając nic wspólnego ze sztuką budowlaną oraz profesjonalizmem, negatywne opinie w necie szybko są usuwane, sami dodają sobie pozytywy, celem poszukiwania i nabierania kolejnych klientów, rzesza osób sądzi się z firmą house technology, dochodzi swoich praw w sądach,budowa z nimi jest uciążliwa- tak najdelilkatniej można opisac charakterystyczna cechy tej firmy.

Niezadowolony2
@Gałczyński

Dokładnie, lepiej nie budować z house technology, same problemy z nimi, lepiej ich odpuścić i znaleźć firmę bardziej kompetentną i wiarygodną

Steran
@Niezadowolony2

Ze co ? Co to za (usunięte przez administratora) ? Ja o pracy a tępy naród wszystkie wywody. OMG!

niezadowolony

niefachowa, niestaranna, nieterminowa, nadają się do budowy obór a nie domów. Ceny wygórowane, jakość zerowa, po ich pracach więcej do poprawy niż pożytku.

E=mc2
@niezadowolony

Tajemniczy niezadowolony jak masz jaja to opisz dokładnie z czego jesteś niezadowolony i podpisz się z imienia i nazwiska żeby można było to zweryfikować a tak to jesteś śmieszny.

@E=mc2

Tajemniczy E=mc2 sam ukrywasz się przed gniewem ludzi niezadowolonych z waszych pseudo budów...(usunięte przez administratora). Najgorszy materiał, ludzie z łapanki,(usunięte przez administratora) UNIKAJCIE ICH.

@niezadowolony

Tak? Dziwne historie piszesz.

Zawiedziony

Zgadzam się z tym!

Darek S.

Ta firma to kpina, jeśli możecie to jak najdalej od tych oszustów.

Edek

Ale padło na tym czyś się wyprawia, zero powagi i tematu

E=mc2

anonymous jaka sprawa? Napisz coś więcej, tajemnicza ciemna masa, wierzchołek góry lodowej ???????????? (usunięte przez administratora)

Anonymous
@E=mc2

Władziu ty już wiesz jaka

Rrrrrr
@Anonymous

Gosciu opisz swoje negatywne doświadczenia.

Anonymous
@Rrrrrr

Gosciu ? :D Władziu stać cię na więcej!

Daniel
@Anonymous

Ty jesteś Macierewicz? Szukam opinii ale jak widać nagonka jakaś dziwna, do lasu.

Karol

Nie polecam, firma nie jest profesjonalna. Wysłałem zapytanie o ofertę, następnie dwa ponaglenia, pomimo zapewnień nawet oferty nie dostałem

Jerzy
@Karol

Rozumiem, że jesteś rozczarowany brakiem oferty z firmy. Wypowiadasz się jako klient, czy chciałeś współpracować z House Technology? Szukam opinii osób zatrudnionych w firmie. Czy ktoś z Was może powiedzieć kilka słów na temat wynagrodzenia i godzin pracy? Czy są premie lub szkolenia, które dają nowe uprawnienia? Dzięki Waszym wpisom będzie można bliżej poznać strukturę i zasady działania w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o House Technology - Pruszków

House Technology
2.1/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 33A lok. 61
    05-800 Pruszków