Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu

Opinie o Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu

@pasjans

Szkoda ze nikt nie wypowiada sie na tenat zakładu OSM Bieruń w Kadlubie... (usunięte przez administratora)

@@pasjans

Wszędzie tak się dzieje. Kadłub,Głubczyce,Racibórz,Bieruń - jedna głowa.

Ja już rok temu to przeżyłem i podziękowałem. Szoda zdrowia, nerwów i czasu. pozdrawiam

Agnieszka

Bardzo negatywnie wypowiadasz się na temat kobiet pracujących w Spółdzielnia Mleczarska. Wydaje mi się jednak, że kompetencje nie mają płci. Jest coś, co nie odpowiada Ci w sposobie zarządzania firmą?

Jaka umowa obowiązuje w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu podczas okresu próbnego?

Umowa o pracę.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku MECHANIK SAMOCHODOWY wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Butter

Czy w Raciborzu pracuje na produkcji ktoś nowy?

Molke
@Butter

Tak, ja.

BIG

Ciekawy fakt jest taki gdy wróciłem z L4 to po tygodniu dostałem wypowiedzenie umowy, wcześniej jeszcze była kontrola ZUS no i rozmowa z panią wice która stwierdziła że ona doskonale wie jak wyglądają chorzy ludzie. Miałem problem z kręgosłupem potrójne wykręglenie i ucisk na rdzeń itd..... także zakład godny polecenia he he

Radek

Idź do sądu, to tą resztę co są Ci dłużni będą musieli wypłacić

Antek

@BIG ale przecież jeśli zapisujesz sobie swoje godziny to wiesz ile pracowałeś i da się to udowodnić ?

BIG

Witam,miałem przyjemność pracować w osm bieruń jako magazynier. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie i socjal jest ok. natomiast organizacja pracy na magazynie fatalna. Obóóz praacy, urlop dostaniesz tylko ten planowany.(10dni). Jak już mocno cię wyeksploatują i będziesz pod opieką lekarza to po powrocie jest pewne wypowiedzenie. Republika babska. Powodzenia

Teodor

Kto tu taki bałagan zrobił z tymi komentarzami? Wszystko rozsypane, brak chronologii. O co chodzi?

Bidula

Z tego co mówią moi znajomi, to kierowniczka w przypadku problemów siedzi długo w zakładzie i pomaga rozwiązać problem. W niektóre soboty, czy niedziele przychodzi do pracy a telefony odbiera o rożnych porach dnia. Ewentualnie oddzwania. Na weekendach w pracy są majstrowie, którzy też się z nią kontaktują.

Zuzia
@Bidula

Bidula masz złe informacje i piszesz głupoty .Jest jeszcze gorzej jak było a kierowniczki w sobotę czy niedzielę to nikt nie widzi .Pomaga rozwiązywać problemy ha,ha,ha to chyba Twoi znajomi nie pracują w mleczarni a napewno nie w Raciborzu

xxx
@Zuzia

Witam. Jestem pracownikiem OSM w Raciborzu. Niejednokrotnie kontaktuje się z kierowniczką. Nawet po godzinach jej pracy. Telefon odbiera w weekendy a nawet w nocy. Nigdy nie odmówiła pomocy. Nigdzie nie ma idealnego zakładu. A ja osobiście uważam, że w tym zakładzie jest lepiej niż było. Nie wiem Zuzia jakiej pracy Ty jesteś nauczona, ale pracować trzeba w każdym zakładzie. A w tym nikt nikogo nie trzyma na siłę. Kto chce pracować to się dostosuje do wymogów i będzie pracował.

Klin
@xxx

Ja również pracuje w mleczarni w Raciborzu i potwierdzam wypowiedź Zuzi

skrzydlaty
@Klin

A czym dla Ciebie jest pomoc w rozwiązywaniu problemów? Może przyjść i zrobić za innych? :)

Tania
@xxx

No ,tak Drodzy Państwo.Przy przyjęciu trzeba rozmawiać i pytać o warunki zatrudnienia.Dostosować trzeba się wszędzie do linii produkcyjnej.Pytać i jeszcze raz powtarzam rozmawiać.Trzeba na linii przyjąć pracę lub zrezygnować ,gdy warunki nie odpowiadają.Nie ma co biadolić.To ,my pracownicy mamy wybór.Nic nikt nie musi.

Nieobecny

To co się tam teraz dzieje to jest gorzej niż (usunięte przez administratora) pracy Ludzi traktują jak w czasach niewolnictwa Masz dziennie nadgodziny pracować A jak Ci się niepodoba to proszę się zwolnić Słowa p.kierownik

@Nieobecny

Nieobecny rozwiń temat. Co tam się dzieje?

@Andrzej

Panie prezesie Pan wie najlepiej...

Leszek
@Nieobecny

Wszędzie tak jest.Wielkie mi halo.Co ,Ty myślisz,że jak linia idzie i jest zamówienie to Ty na piwko pójdziesz.W pracy się pracuje dostosowując się do ekipy ,a jak nie to trzeba zmienić pracę.

Operator wózka

Szukam pracy na stanowisku operator wózka. Są przyjęci i jak to wygląda na magazynie ?

DOBRE ;-)

@Operator wózka

Witam,miałem przyjemność pracować w osm bieruń jako magazynier. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie i socjal jest ok. natomiast organizacja pracy na magazynie fatalna. (usunięte przez administratora) urlop dostaniesz tylko ten planowany.(10dni). Jak już mocno cię wyeksploatują i będziesz pod opieką lekarza to po powrocie jest pewne wypowiedzenie. Republika babska. Powodzenia.

Jogobella

Pracowałam w mleczarni 20 lat ogólnie.Potem przerwa z przejściem do innego zakładu.Czy jest szansa na powrót?

@Jogobella

Daj se spokój!

Agnieszka
@Andrzej

@Andrzej Dlaczego odradzasz koledze pracę w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska? Możesz podać konkretne przykłady, które potwierdzą Twoją wypowiedź? Dzięki.

@Agnieszka

To jest ona a nie on. Ona ->Jogobela

@Agnieszka

Witam...Tak jak wspomniałam pracowałam PR,sa 20 lat aż do zamknięcia przez Zott. Dlaczego jest odradzana praca Wspominam te lata pracy jako najlepsze w moim zyciu

Heheszek

Ja się tam nie znam ale praca w 4 brygadowym systemie nie daje wolnych weekendów. Więc o co te szmery. Kasa się zgadza a kto ma źle to zawsze może iść gdzie indziej chyba że już jest. Pitolenie o tym że trza nosic dźwigać itd hm a więc ktoś wie ile może dzwigać kobieta facet itd ?? Nie, a wie ktoś że zakład pracy może cię ściągnąć z urlopu jak ma braki kadrowe ewentualnie jak trza zostać bo ktoś nie dotarł a ciągłość produkcji jest zagrozona tak jest w kodeksie pracy zapisane i jeśli ktoś nie czyta ewentualnie nie umie to se sam szkodzi. Druga sprawa to czy zakład nie (usunięte przez administratora) tego na swoją korzyść. Myślę że temu kto narzeka zostaje tylko praca chałupnicza gdzie będzie sobie sam szefem. A może po prostu kpmus źle bo pamięta czasy w firmie gdzie wymagano od niego mniej a po zmianie właścicieli nagle okazuje się że grali w kulki i dlatego zakład popadł w długi i został sprzedany.

Olek

Witam, na Olx pojawiła się oferta pracy w Raciborzu dla mechanika. Warto się zatrudnić? Jakie warunki? Może ktoś się wypowiedzieć?

Misia

Warto warto

@Olek

Dopóki nie nastąpi jakieś trzęsienie ziemi w OSM Raciborzu i nie polecą stołki U góry to nic tu lepiej nie będzie Już na rozmowie o pracę Cię okłamują

Olek
@Dojarka

Jak okłamują? Jestem umówiony przez taką miłą panią z sekretariatu na rozmowę z kimś z Bierunia.

@Olek

Będą Ci odpowiadać ze są 2 zm. ze jedna nadgodzina w tygodniu to max a prawda jest taka ze nie ma dnia bez nadgodziny i ze na 2 w nocy albo do pracy albo do domu

olek
@Dojarka

No to masakra jakaś! Dojarko długo tam pracujesz?

Smietanka
@olek

Tu są wszystkie chwyty dozwolone Może i ta sympatyczna pani Ci kawę zrobi a potem to zobaczysz. Wekend za wekendem w pracy

@Olek

Miałeś okazję uczestniczyć w rozmowie rekrutacyjnej czy jednak po przeczytaniu opinii zrezygnowałeś z ubiegania się o stanowisko mechanika? Jeżeli byłeś na spotkaniu, to podpowiedz jakich pytań można się spodziewać i co sądzisz o warunkach, które Ci zaoferowano. Będę wdzięczny.

Bezpiecznik
@Piotr

Człowieku nie warto uwierz mi na słowo ale do odważnych świat należy

Szkoda, że zrezygnowałeś i nie dowiedziałeś się od rekruterów jakie warunki pracy mają do zaproponowania. Czy ktoś inny odwiedzający to forum był na rozmowie kwalifikacyjnej i może przybliżyć jej przebieg?

Konrad

Jeśli ktoś nie potrafi docenić faktu, że pracuje w dobrej firmie to niech ją zmieni. Tylko czy znajdzie równie dobrą?

MOTYLEK

Kto ci broni robić badania.Neurolog by cię nie dopuścił do pracy.

Bidula

Jak tak Ci źle w tej firmie to idź do lepszej firmy jak ją znajdziesz....

@MOTYLEK

A z jakiego niby powodu?

RONIN

KRAJ KAPUŚIÓW

RONIN
@@Dojarka

CO Z JAKIEGO POWODU ?

Misia

Co ty pieprzysx badania robie raz w roku bo mamy pakiet medyczny a ze ty nie robusz to jestes cwok

b

Czy jest jakiś powód, że tak cicho jest od jakiegoś czasu na tym forum?

Dojarka

Jakoś komentarze ucichly Za kasę Was prezes kupił .Po Świętach znów będziecie narzekać.

@Dojarka

Tak przekupili nas jedziemy na kulik .

B I G

dla mnie to jest jakieś chore to co ty piszesz,może od razu przeprowadź się do Raciborza będziesz miała mniej kłopotu i więcej możliwości w poszukiwaniu lepszej pracy. Ciekaw jestem jak pracodawca podejdzie do wypadku drogowego,czy pokrywa potem koszta rehabilitacji i czy po powrocie z L 4 będzie zwolnienie, bo ten zakład jest z tego znany brawo OSM BIERUŃ

@B I G

Jak nie rozumiesz o co chodzi to nie pisz!

B I G

Andrzej pozdrów Zofie i Urszule

MOTYLEK

Miesiąc takiej pracy dojazd z Bierunia do Raciborza i się zwalniasz.

Zostaw merytoryczną opinię o Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu - Bieruń

• Jak się pracuje w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu?

Zobacz opinie na temat firmy Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu