Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu

Opinie o Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu

NSZZ Solidarność

Czy pracodawca wyraża zgodę na utworzenie związków zawodowych w Raciborzu? Proszę o odpowiedź na tym portalu.

Hajnrich

Mi robi sie tukej barzo dobrze niy urzykōm ôgōlnie je dobrze. Mam wrażynie iże ôpinie negatywne sōm niyrichtich i sztucznie napyndzane

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu?

Jędrzej

Tu nie ma dobrej atmosfery

Odpowiedź

Zależy o który zakład chodzi. No i czy o atmosferę pracownik-pracownik czy pracownik-kierownik/kierowniczka bo to ogromna różnica.

Były

Witam tu niema dobrej atmosfery,a druga sprawa jedni zasuwają na noce ,a drudzy siedzą na jadalni,jedni są wporzadku,a drudzy wredni.Odradzam ten zakład,cieszę się ,że już niepracuje.

Jak dużo osób pracuje w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu?

Zadzwoń do GUS. Odpowiedzą Ci.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku MECHANIK SAMOCHODOWY wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Była pracownica

Pozdrawiam Norbi.Pracowalismy razem

Norbi
@Była pracownica

Jakoś Cię nie kojarzę.

Aparatowy

To potem niech się nie dziwią że ludzie im się zwalniają jak nie traktują na równi wszystkich tylko co nie którzy mają jakieś przywileje jedni mogą siedzieć na stołówce godzinę a drugich rozlicza co do minuty tak samo wyglądają nocki jedni co chwilę na stołówce a drugim zawsze się robota znajdzie

Zuzia

Jesteś żenujący

Aparatowy
@Zuzia

Jestem żenujący bo co powiedziałem prawdę która zabolała pracuje parę miesiecy w mleczarni i widać jak to tam wygląda i jak są traktowani pracownicy

piotr zyla

Hey.mi się w mleczarni w Raciborzu podobało.posdrawiam załogę i kierownictwo.

Janek

Tak czytam te wasze opinie i zastanawiam się co się tam dzieje coś musi być nie chalo skoro kierownicy się zwalniają może ktoś wyżej powinien się przyjrzeć temu co się dzieje na zakładzie i poczynić jakies kroki

Bobcat
@Janek

Zwalniają się ci, którzy swym niedbalstwem narobili bajzlu i nie potrafią go posprzątać.

Poprostu Nick

Boze gdzie ta stara,dobra mleczarnia z super załogą.Czasy piękne i odległe. Dobrze ze pracuje tam jeszcze pare osób,ktore moga to powspominac. Pozdrawiam.Byla pracownica

Ksenia

Ha ha zdjęcie to zrób sobie i dokładnie sie mu przypatrz co tam widać

Ala
@Ksenia

Twoja opinia jest nie na miejscu. Wiem kim jesteś i należysz do tych z góry.

@Ala

A twoja opinia jest na miejscu, jak Ci się nie podoba to poszukaj sobie innej pracy, lepszej, lepiej płatnej, a nie szkaluj zakładu.

mowela

To po co pracujecie w tym zakładzie? Idźcie do eko okien a nie tylko straszycie już długie lata, że pójdziecie tam a i tak tego nie robicie. Skoro Bieruń Wam nie wypłaca i kierowniczka taka zła to po co jesteście w tym zakładzie? A Eko stoi otworem....i więcej tam zarobicie, jak twierdzicie. Pracuje w tym zakładzie od dłuższego czasu, bo od kilku lat i nie zauważyłam aby kierowniczka się wyżywała, co więcej aby mówiła ludziom na temat eko. Co więcej godziny są wypłacane albo są do odebrania. Jeszcze ani jedna godzina nikomu nie uciekła, bo zawsze można przyjść i wyjaśnić wątpiące sprawy co do godzin. Ja tak robię, że wyjaśniam. Problemy to chyba wy macie ale z tym aby pracować, bo niestety praca wielu osób produkcyjnych to nie jest mocna strona. A najlepiej narzekać i oczerniać innych, którzy wymagają.

@mowela

Święta prawda, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

flixon

Ludzie jak tak czytam Wasze opinie to zastanawiam się po co Wy w tym zakładzie pracujecie skoro Wam jest tak źle? Utkwiliście i to utkwienie nie pozwala Wam się z tego zakładu wydostać :) Narzekacie i narzekacie a nadal tu pracujecie. Zastanawiam się czytając Wasze opinie, czy sami jesteście w porządku i dobrze pracujecie patrząc jak opisujecie swoją pracę i Wasze kierownictwo. Wnioskuję, że tak jak Wy tutaj robią Ci co nie chce im się pracować. Bo każdy, kto jest pracowity i od którego się wymaga nie narzeka i nie wypisuje takich rzeczy - tak mówi psychologia społeczna. Idźcie tam gdzie jest lepiej - pytanie czy dla tych "narzekaczy" będzie gdziekolwiek odpowiednia praca, w której nie będą musieli narzekać.

Po co wypisywać tutaj takie rzeczy?Nie lepiej pójść do kierownika lub kierowniczki i wyjaśnić to co nam nie pasuje?? Oczywiście,nie twierdzę,że to kłamstwa. Bo zdarza się iść z drugiej zmiany na 10:00 jednak nie jest to nagminne. A jeżeli komuś jest w zakładzie tak zle,to przecież nikt nikogo na siłę nie trzyma ;) droga wolna,drzwi otwarte.

Agnieszka

Cześć, jak obecnie pracuje się Wam w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu? Co nowego słychać w firmie? Chętnie przeczytam Wasze wpisy na ten temat. Chciałabym uzyskać jakieś świeże informacje odnośnie wynagrodzenia czy atmosfery.

Damdam

Szókaja nowego kierownika technicznego nasz kierownik jest wspaniały i dobsze pracóje

Damian
@Damdam

A czamu?

Alojz

Dobrze se mają.

Była pracownica
@Alojz

A dlaczego moj wpis zostal usunięty

Kandydat nowy

Witam jakie warunki są w mleczarni w Raciborzu atmosfera jest fajna ??? Jak warunki zatrudnienia ile wychodzi nowy pracownik na rękę jakie są dodatki premie socjalne

Jaki dress code obowiązuje w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu?

B I G

Schludny

Krysia

Horacy powiedz coś więcej bo zaraz Agnieszka będzie pisać żebyś rozwinął temat bo inni też chcą wiedzieć ;-)

Jaka jest kultura pracy w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu? Obowiązuje typowy dress code?

Krysia

Niska.

Agnieszka
@Krysia

Co masz na myśli? Inni użytkownicy pewnie także chcieliby się czegoś więcej na ten temat dowiedzieć. Możesz rozwinąć swój wpis?

Zostaw merytoryczną opinię o Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu - Bieruń

• Jak się pracuje w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu?

Zobacz opinie na temat firmy Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu