osm bieruń

Bieruń

osm bieruń

Opinie o osm bieruń

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Ewa

@Andrzej, może, w takim razie, przedstawiłbyś dokładnie na czym polegają Twoje obowiązki w osm bieruń? Jak długo już współpracujesz z tym pracodawcą? Twoja uzupełniona wypowiedź zainteresuje innych użytkowników odwiedzających ten wątek.

Ewa

@Andrzej czy w poniższej sytuacji pracownicy mogą odebrać wolny dzień w tygodniu? Ktoś kto pracuje w niedziele może liczyć na większą stawką godzinową? Czy firma oferuje dodatkowe benefity pozapłacowe, takie jak ubezpieczenie medyczne albo karnet na basen?

Andrzej
@Motyl 10.05.2018 11:41

Motyl skad ty sie urwalas? Ty widzialas te wolne za niedziele!? Andrzej kazal Ci to napisac czy jest to twoja oddolna inicjatywa?. Nie jest sprawiedliwie! Nadgodziny wyplacane sa jak normalne godziny. Tak sa wymagajacy bo robisz 1,5 m-ca w miesiac ;-). Do emerytury nie dociagniesz. Ale zaszalalas z tym ubezpieczeniem!!! @Ewa – karta MultiSport nie jest Ci potrzebna – po prostu nie bedziesz miala czasu na „glupoty”. Fitness jest w robocie jak masz do przerzucenia klika ton w wiaderkach ;-) . Taka prawda Motylku!!!

Dojarka

Nagroda to chyba dla tych co punktują albo prezesowi (usunięte przez administratora) l.... Co drugi to w Bieruniu jakiś brygadzista Majster albo Kierownik a reszta ludzi traktowany chyba jak biali murzyni

@Dojarka 01.04.2018 19:11

Jak chcesz zapunktować na mleczarni to musisz dobrze dziobać u jednej z 4 osób: Zofii, Zuzanny, Urszuli, Barbary. Jak będziesz dobrze donosić o wszystkim to będziesz pod ochroną

Andrzej

Piąta niedziela z rzędu w pracy. Idziemy na rekord. Szóstą też damy radę!!!. Jest moc.

Big

Witam,tak sobie czytam wasze opinie o mleczarni i zastanawiam się za co ten zakład dostał GAZELE BIZNESU chyba za zajeżdżanie ludzi i zarządzanie nimi na granicy mobbingu. Przecież te osiągnięcia to wszystko dzięki ciężkiej pracy ludzi a nagrody zarząd zgarnął. W pewien sposób nie doceniają pracy ludzkiej. Pozdrawiam Big

Grzegorz
@Big 31.03.2018 12:42

Gazele Biznesu się kupuje. A w OSM Bieruń jest dramat!

Zawiedziona

Jeden aparatowy to tak prezesowi wchodzi ze napewno prezesa boli i wszyscy to widzą Masakra

@Zawiedziona 14.03.2018 10:32

Niech się nasmaruje tym olejem co leją do wszystkiego. Będzie gładko :-)

Romek

Bo się prezesowi nie podobali Lubi mieć ludzi jak jedna pani obecnie w R... która donosi prezesowi co się dzieje ale do swoich błędów się nie przyznaje

@Romek 07.03.2018 05:41

Ale to oni sami się zwolnili a nie ich prezes zwolnił.

Zawiedziona

Na tym zakładzie jeden wielki (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) na kółkach. Każdy o każdym wszytko wie i tylko plotkuje jeden na drugiego. Nic nie możesz zaplanować,bo z wolnego ściągnącie do pracy. Dramat.... wykanczaja tam tych pracowników do tego stopnia,że sypią się im rodziny przez ich pracę. Szkoda słów na ten zakład

Zenek

Dlaczego wszyscy kierownicy z zakładu w Raciborzu się zwolnili?

Łukasz
@Zenek 06.03.2018 17:06

Bo są mądrzy!

Dojarka

Żadnych szkoleń żadnych kursów A robić musisz wszystko i na wszystkim Przepisów BHP to się wogule nie przestrzega Prezes to z ludzmi nie gada bo ludzie to chyba pionki są dla niego

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w osm bieruń o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

@Administrator 23.02.2018 09:57

Szkolenia???? Tak były tylko w formie papierowej (podpisz tutaj), badania okresowe też podobnie załatwiane lekarz nas nawet nie widział.

Zenek

Rządzą tam same kobiety facetów traktują jak pionki chyba nawet prezes nie ma zbytnio do gadania, atmosfera między ludźmi niby fajna, ale cytuję kadrową „jeden drugiego to by w łyżce wody utopił gdyby umiał” tak tu jest.

Big

Witam,miałem przyjemność pracować w osm bieruń jako magazynier. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie i socjal jest ok. natomiast organizacja pracy na magazynie fatalna. Obóz pracy urlop dostaniesz tylko ten planowany. Jak już mocno cię wyeksploatują i będziesz pod opieką lekarza to po powrocie jest pewne wypowiedzenie. Republika babska. Powodzenia.

Zostaw opinię o osm bieruń - Bieruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie osm bieruń