osm bieruń

Bieruń

Opinie o osm bieruń

Zenek

Rządzą tam same kobiety facetów traktują jak pionki chyba nawet prezes nie ma zbytnio do gadania, atmosfera między ludźmi niby fajna, ale cytuję kadrową „jeden drugiego to by w łyżce wody utopił gdyby umiał” tak tu jest.

Big

Witam,miałem przyjemność pracować w osm bieruń jako magazynier. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie i socjal jest ok. natomiast organizacja pracy na magazynie fatalna. Obóz pracy urlop dostaniesz tylko ten planowany. Jak już mocno cię wyeksploatują i będziesz pod opieką lekarza to po powrocie jest pewne wypowiedzenie. Republika babska. Powodzenia.

Big
@Rysiu 03.08.2017 23:26

Myślę że prowadzą tam podwójną ewidencję czasu pracy ,bo do listy wpisywaliśmy się codziennie,a na koniec miesiąca przynosili inne do podpisu gdzie nie było wykazanych nadgodzin ani sobót i według niej wypłacali,jeśli chodzi o czas pracy jedno wielkie ciu.... i o nic nie pytaj tylko masz robić.

Twardy
@Big 15.09.2017 06:25

Sprawa dla PIP

Zostaw opinię o osm bieruń - Bieruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie osm bieruń