Opinie o STS (Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.) w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. w Katowice

Robert

Opiszę szybko pracę w punktach STS ... Warunki są śmieszne, minimalna krajowa bez możliwości dorobienia (chyba że wejdziesz w tyłek menagera tak że ledwo będą ci stopy wystawać ) na cały dzień masz ledwo 15 min przerwy ( pracujesz 11,5h żeby przypadkiem z godzin nie wyszło ci że musisz mieć więcej przerwy ) mimo że jest to praca ciągła przed komputerem ( czyli powinno przysługiwać 5min na 1h pracy ) . Zabawne jest też kierownictwo ponieważ menager potrafi zadzwonić do ciebie w trakcie Urlopu i z ciężką awanturą zażądać tego że masz się zjawić w pracy natychmiast ( jak usłyszy odmowę to zaczyna się odgrażać że cię zwolni za nie wykonanie polecenia służbowego ( podkreślam w trakcie urlopu pracownika ) kolejna rzecz to system zmianowy, na rozmowie o pracę informują o systemie 2dni pracy na 2 dni wolnego ( dostajesz grafik i zdziwko 2na3, 3na1etc.) Jak już jesteśmy przy grafiku to potrafią ci go zmienić z dnia na dzień bez podawania przyczyny ani nawet poinformowania wcześniej ( po czym robią awanturę jak odbierzesz telefon i powiesz że nie jesteś w stanie przyjść do pracy teraz bo masz wolne i o zmianach grafiku się informuje ... Patrz wyżej grożą ci zwolnieniem .... Na ustawowe wolne na żądanie menager reaguje dzwoniąc do pracownika z awanturą i insynuowaniem że pracownik i tu cytuje "zachlał pałę na pewno" a i jedyny środek ochrony pracownika w punkcie to przycisk napadowy który działa albo nie zależy czy komuś chciało się wymienić baterię ... A no i oczywiście pełna podkreślam pełną odpowiedzialność finansowa Nie polecam tej firmy nikomu kto ma jakiekolwiek standardy jeżeli chodzi o zatrudnienie A firmę STS i "Panią menager" pozdrawiam serdecznie środkowym palcem

Johana
@Robert

To jest mobbing. Zgłoś to.

majk
@Johana

Wszystkie ofiary (usunięte przez administratora)w firmie STS zapraszam do wystosowania pozwu zbiorowego gdyż mobbing jest zjawiskiem karalnym. Jest Was dużo, nie jesteście sami, słabszych trzeba bronić.

STS ciekawy twór. Regionalna traktująca pracownika jak swoje dziecko, na zasadzie "ja wiem lepiej" choć nigdy nie pracowała na stonowisku obsługi klienta w tej firmie. Ani nie zna zasad obstawiania zakładów, jakie są opcje. Pracownik (którego ona "nietrawi") ma przechlapane, nie ważne że pracownik praktycznie sam się wyszkolił (tak dobiera się osoby do szkolenia nowych pracowników - żenada), wypełnia swoje obowiązki rzetelnie. To wszystko nieważne. Liczy się fakt iż Regionalnej niepodoba się DŹWIĘK GŁOSU pracownika. Mało tego. Firma przypomina pracowniką o masaczkach aby i klienci i pracownicy nosili - a Regionalna co? Pracownik ma nosić miseczkę - klient niekoniecznie. Tak więc pytanie kogo słuchać? Aby tego było mało. Pod koniec umowy kazała dopisać nadgodziny pracownikowi , któremu kończy się umowa, bez jego zgody i wiedzy uż niebędzie pracownik miał przedłużoną umowę. Czyli zaprzecza sama sobie w swoje kompetencje co do bycia na tym stanowisku. Bo nie można być niezadowolonym z pracy pracownika, ale 'wlepie" mu nadgodziny. Gdzie sens - gdzie logika. I to wszystko w 3mieście. Poza tym p. Karolina ma gdzieś życie i poczucie bezpieczeństwa pracownika. Kamery w lokalu i przed -po co? Gaz łzawiący na wyposażeniu lokalu- po co? Światło przed lokalem - po co? Grunt że ona jest bezpieczna. I jeszcze jedna niespodzianka. Nie wiem jak powinno być, lecz żeby pracownik we własnym zakresie zaopatrzył punkt w czajnik elektryczny - to już totalna ŻENADA. Pracuje się za najniższą krajową i żeby ani czajnika nie było ani kawy i herbaty. No dobra woda butelkowana jest, niewystarczajaco ale jest.

Szelma
@Anonim

Woda tylko w lato w październiku już na taki luksus nie licz. Czajnik i mikro w własnym zakresie albo 12h na zimnym jedzeniu. Widzę że nie tylko północno zachodnia menago traktuje pracowników niższego szczbla jak (usunięte przez administratora) jednak to praktyka w całej Polsce.

rz

Aktualnie pracuję w biurze STS w Katowicach. Już po 5 miesiącach pracy pozwolono mi aplikować do innego działu. W obu tych działach panuje świetna atmosfera, mamy zapewnione wszystkie niezbędne narzędzia i sprzęt do pracy, otrzymujemy benefity (np. prywatna opieka medyczna). Są tu możliwości rozwoju, szkolenia, warsztaty, literatura. Po doświadczeniu z pandemią stwierdzam, że największym plusem jest stabilność zatrudnienia ;) Do tego możliwość pracy hybrydowej.

Szelma
@rz

Szkoda że tylko biura są tak wykwintnie traktowane. A pracownicy z PPZ w całym kraju za 2k zł mają ciągle bury nie zależnie od tego jak się starają. Katowice się pobudowały a o reszcie zapomniały.

Jak jest ze stanowiskiem HR biznes partnera w tej firmie? Polecacie? Jaką stawkę oferują?

Kandydatka

NIE POLECAM STS Katowice! Brak profesjonalizmu! Przeprowadziłam z nimi rozmowę, poświęciłam im czas, Panie HR BP były miłe i obiecały, że oczywiście wrócą z feedbackiem, jaki by on nie był. Minęły 2 tyg i cisza. Żenada, nie odbierały tel i wiadomości. Nie traćcie na nich swojego czasu! Później usłyszałam od znajomego, że to standardowe traktowanie kandydatów z ich strony. Nawet na wysokie role.

Potencjalny kandydat

Czy ktoś z Państwa był na grupowej rozmowie w STS na stanowisko Analityka Sportowego?

Aleksander

Dla mnie pracownik odpowiadający za rekrutacje to jakiś żart. Dzwoni do mnie Pani w czwartek odnośnie pracy (Stanowisko kierownicze). Pyta się czy moja Aplikacja aktualna, potwierdziłem, ale że jechałem samochodem nie mogliśmy przeprowadzić wstępnej rozmowy więc ustaliliśmy dzień następny. Następnego dnia Pani nie zadzwoniłem ku mojemu zdziwieniu. Po weekendzie zdecydowałem sam zadzwonić i się zapytać co się stało. Pani przeprosiła i powiedziała że zapomniała. Pomyślałem sobie w porządku w końcu najlepszym się zdarza. Ponownie się umówiliśmy na telefon następnego dnia i oczywiście znów cisza.. Zmarnowałem tylko czas w oczekiwaniu na telefon i na przygotowanie się do rozmowy. Cała sytuacja świadczy o braku profesjonalizmu i poszanowania do kandydata. Tym bardziej że rekrutacja miała być do kadry zarządzającej!

Megalotek
@Aleksander

Za najniższa nie żałuj

Aleksander
@Megalotek

Nie oceniam nigdy firmy przez pryzmat jednej osoby. Co do zarobków nie wiem jakie są na stanowisku kierownika. Wątpię aby była to najniższa krajowa.

Anon

Witam, Mam pytanie o atmosferę, warunki pracy, oczekiwania wobec pracy, w centrali, w biurze na porcelanowej, zastanawiam się nad aplikowaniem. W mojej pracy jest (usunięte przez administratora) i nie chciałabym spaść ze złego w gorsze.... Z góry dziękuje za wiarygodne informacje :)

Zdziwiony

Witam! Czy wiadomo cos na temat rekurtacji? Oferta na stanowisko Customer Support wisi na stronie juz 2 miesiac. Czy ktokolwiek odzywal sie do was?

Ula
@Zdziwiony

Wysyłałam tam parę razy CV spełniając wymagania i cisza, więc nie wiem o co chodzi z tymi ogłoszeniami. Może gromadzą sobie dane osobowe?

Aplikant
@Ula

Ja to samo Za każdym razem cisza a ogłoszenia na nowo się pojawiają.

Koko
@Zdziwiony

Odnośnie tego, że oferta wisi cały czas - CS jest w firmie takim punktem wyjścia, dużo osób po czasie przechodzi do innych działów gdy pozna już rynek. Niektóre też oczywiście rezygnują. Dlatego ta oferta będzie raczej wisieć ciągle. Co do długiego oczekiwania to już z minusów, czasem bardzo długo czeka się na umówienie rozmowy :(

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Zespół Rekrutacji STS

Wszelkie informacje na temat warunków zatrudnienia w lokalach STS są dostępne pod adresem e-mail: rekrutacja@sts.pl. Osobom zainteresowanym pracą w STS udzielimy wszelkich dodatkowych informacji o bieżących procesach rekrutacji tak szybko jak to będzie możliwe. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Zainteresowana
@Zespół Rekrutacji STS

Witam Czy mam szansę podjąć ponownie pracę pomimo że 10 lat temu pracowałam w sts. Współpraca zakończyła się po moim zajściu w ciążę i wygaśnięciu świadectwa zawodowego z ministerstwa finansów. Praca bardzo mi się podobała i chvialabym pracować ponownie

dd
@Zainteresowana

Jak to zakonczyla sie po zajsciu w ciążę chyba poszlas po prostu na macierzyńskie

Jaa
@dd

No oczywiście i w takcie macierzyńskiego skończyło się świadectwo zawodowe które zdawało się co 3 lata... Widzę że wiedza kiepska w tym zakresie

Ula
@Zespół Rekrutacji STS

Szkoda, że nikt na te pytania wysyłane drogą mailową nie odpowiada. Po co Wam ta skrzynka w takim razie?

Czy jest możliwość pracy w Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. na część etatu?

Kamyk

W centrali - Raczej nie. Firma jest dosyć sztywna jeśli chodzi o zasady i indywidualne podejście do pracownika raczej nie jest w zwyczaju

@Wkurzona a wiesz może jak sytuacja związana z atmosferą, ale w Katowicach?

...
@ja

śmieszna, najgorsza praca jaką tylko można mieć

Ehhh

Czy ktoś kojarzy menager Ewelinę????? Jaka jest??

Zainteresowana

Witam Jak myślicie mam szansę dostac się do pracy jeśli kiedyś tzn 10 lat pracowałam i w związku z ciąża umowa się zakończyła

Powinni pomyśleć o pracownikach i dać szybę jak to jest gdzie indziej. Kiedy ktoś wreszcie ruszy głową??? Co żal im kasy???? A może to jakiś super wydatek??? Sprawdza się powiedzenie, że im więcej ktoś ma kasy tym bardziej skąpy. Oszczędza na wszystkim kosztem cudzego zdrowia i bezpieczeństwa.

garor

Nie jesteś w temacie bo sts zamyka lokale na dwa tygodnie począwszy od 15.03.

Tommy

Parę tygodni temu odbyłem telefoniczną rozmowę z jedną z rekruterek na stanowisko konsultanta niemieckojęzycznego. Warunki pracy nie wyglądają zbyt ciekawie: praca na 3 zmiany, w weekendy też, 3000 netto, na totalnym odludziu Kato. W mojej poprzedniej pracy zarabiałem o 500zł netto więcej, bez systemu 3-zmianowego, w centrum Katowic. Oprócz tego pani rekrutująca baaardzo niemiła, gdy zadzwoniła do mnie i powiedziałem jej, że podziękuję za ich ofertę, nagle się wydarła ze słowami: "a czemu tak? proszę mi to wytłumaczyć!?". Mniemam, że ta firma szuka na "gwałt" ludzi, którzy by godzili się na pracę za taką stawkę także w nocy i weekendy - tonący brzytwy się chwyta. Nie wróżę tej firmie świetlanej przyszłości. Jeśli chcesz być godnie traktowany to wybierz innego pracodawcę.

kamila
@Tommy

Każdy przyjmujący się do jakiejkolwiek pracy zna warunki i zna stawkę. Pretensje trochę po czasie ale tylko do siebie a najgorsza wrona ta co we własne gniazdo s..

Tommy
@kamila

No i tutaj niestety nie masz racji :) Mi nie podano żadnej stawki ani warunków pracy w rozmowie telefonicznej, dlatego moje pretensje są uzasadnione...Następnym razem czytaj ze zrozumieniem, ot taka rada ode mnie :)

jarek
@Tommy

Obecnie pracy jest full i każdy może wybrać co mu odpowiada. Myślę że płaca jest adekwatna do wykonywanej pracy. Co ma powiedzieć murarz (zwłaszcza na prowincji) który zasuwa 10 godz fizycznie i też ma (abo nie ma) tyle?

mksmaj
@Tommy

@ Tommy, a możesz podać nazwę Twojej poprzedniej firmy, co wspomniałeś, że zarabiałeś 500 zł więcej, bez nocek? Na email też może być, jakby co : mksmaj@hotmail.com

Halina

Ja nie wiem pracowałam tu jakiś czas i nie mogę narzekać . Nie była to praca ,która chciałam wykonywać dłużej, była raczej przejściowa,ale nie było żadnego problemu ani ze zmianami ani z wynagrodzeniem. Menager cóz był małomówny i raczej streszczał sie do poleceń służbowych ,ale mnie to nie przeszkadzało.

Mango

Praca w centrali w Katowicach mi się podoba. Jest to moja któraś praca z rzędu i też nie pierwsza w obsłudze klienta. Wiadomo, nie jest idealnie, nie będę tu roztrząsać wewnętrznych problemów, ale zarobki są ok (nie wiem czy można podawać konkretne kwoty) plus można dorobić na nockach, za które jest dodatek. Atmosfera jest dość luźna, współpracownicy pomocni, jest prywatna opiera medyczna, multisport, kawa, przekąski za darmo. Z minusów można wymienić czasem problem z parkowaniem - bywa ciasno. Myślę, że jest to praca godna polecenia.

@Mango

To tylko w biurach ... Ta opinia nie odnosi się do pracy w punktach

Mango
@Robert

No nie, jest o centrali tak jak wskazuje 1 zdanie.

@Mango

Wiem, tylko podkreślam dla zainteresowanych

Nie polecam zakładu w Radlinie Pani która tam obsługuje strasznie nie miła,wredna papierosy pali w srodku zakładu aż nie chce się tam wejść!!!

Wkurzony

Sprawa dotyczy nie punktu w katowicach ale jednego na śląsku moja dziewczyna zaczeła tam prace dali jej umowe zlecenie pierwsze dwa miesiace byly w miare okej w kolejny miesiac nie wysłali jej grafiku i nikt nie odpisywal na smsy jak sie juz udalo dodzwonic to powiedzieli jej ze maja dla niej tylko 2 dni w których moze przyjsc do pracy a jak chce to do innych miast sobie moze jezdzic a zaznaczala na poczatku ze interesuje ja tylko praca na miejscu tak własnie sie traktuje ludzi w tej firmie nie polecam nikomu zwlaszcza jak macie rachunki do zaplacenia

Marzena
@Wkurzony

Niestety, grafik przy umowie zlecenie potrafi być dosyć wybiórczy. Napisałeś o doświadczeniach swojej dziewczyny z Star-Typ. A Ty pracowałeś kiedykolwiek w tej firmie? Jeśli tak, to jak oceniasz warunki zatrudnienia?

Zostaw merytoryczną opinię o Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.