Uni-Gaz Sp. z o.o.

Chorzów

Opinie o Uni-Gaz Sp. z o.o.

hunter

Witam. Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników może się wypowiedzieć jak wygląda praca kierowcy przy rozwozie butli,tzn. Czas dniówki, ilość punktów do rozwozu, zmianowość, wolne 3 dni do wybrania ew. zarobki? Ostatnio widuję oferta pracy na ww stanowisku. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Kierowca
@hunter 19.01.2017, 06:02

Witam Czy pracujesz tam lub pracowales i mozesz sie wypowiedziec na temat pracy jako kierowca i zarobkow ? Pytam bo mam isc na rozmowe i nie wiem czy warto. Pozdrawiam.

kolo

Pracuje w tej firmie i jedynie co to pies który jest na terenie bazy może uznać ze traktują go jak psa chociaż niema tak źle ja nie narzekam pracuje trzeba nosic ale żeby zarobić trzeba robić szef super kierownictwo również niema lepszego ani gorszego

Tom

Pracowałem tam dwa lata i było spoko , nanosić się trzeba ale kasa była ok. Wyjechałem zagranice dlatego się zwolniłem . Powiedzieli mi ,że jak będę chciał wrócić to droga otwarta .

Persona

Ja tu jeszcze robie i jest OK, jak to przliczyłem to robie średnio 22 dni na miesiąc i jeszcze nigdy nie wyszedłem poniżej 2000 zl , nie wiem jak inni ale ja jestem puki co zadowolony !

klijent

G
@klijent 04.03.2013, 01:40
daremne unikaj jak ognia tam znajomi robia za 1300 /2000 max 6 dni w tygodniu po 10/11 h a traktuja ich jak psy...

Ja .. na bank żeś pracowoł tam .. mmmm

Zostaw opinię o Uni-Gaz Sp. z o.o. - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uni-Gaz Sp. z o.o.