Opinie o Accenture w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Accenture. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Accenture o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Accenture w Kraków

Asia

Cześć, ktoś się orientuje jakie zarobki są przewidziane na stanowisku junior Data Reviewer with English and Russian?

Zdemotywowany
@Asia

W 2018 roku było to 2.9k netto. Na więcej niż 3.5k netto nie liczyłbym. Accenture w Krakowie to outsourcing najniższego szczebla, fucha do zdobycia pierwszego korporacyjnego doświadczenia. Nie szarżuj z wymaganiami bo Cię odrzucą. Jak zaproponujesz trochę mniej to mogą Ci wyrównać do swoich widełek.

@Asia

Ja pracuję jako junior ale w innym dziale i mam pomiędzy 4000-5000 brutto.

Viktor

3200zł/ms

Autosugestia
@Zdemotywowany

Mnie z kolei nie ujawniono pełnej kwoty na stanowisku na jakie aplikowałam. Pani rekruterka powiedziała mi, że dowiwm się dopiero pod koniec rekrutacji, a jedyne co mi może powiedzieć, że to więcej niż górna kwota w widełkach jakie jej podałam (podałam stawkę rynkową na takim stanowisku) + premia za język.

Iza
@Autosugestia

To ciekawe z tą premią. Nie powiedziała Ci, ile dodają za znajomość języka? I czy trzeba znać oba, a może wystarczy jeden (albo-albo). :)

Marzena
@Autosugestia

Dostałaś tę pracę? Jestem ciekawa, a stawka wydaje się być fajna, mimo że nie ujawniasz szczegółów :)

@Iza

Bonus jezykowy zalezy od tego czy jezyk jest czesto spotykany, czy nie. Angielski to podstawa drugi jezyk obcy w zaleznosci od stanowiska jest dopiero premiowany.

K

Rekrutacja w firmie to nieporozumienie, najpierw rekruterka dzwoni umawiać się na rozmowę przez telefon, musiałam dostosować swoje plany pod konkretną godzinę po czym zero odzewu, nawet nie dostałam informacji, że rozmowa jest odwołana. Pisałam maila, sprawa miała zostać wyjaśniona i zostałam całkowicie zlekceważona. Nie polecam.

@K

Miałem dokładnie tak samo :( nie polecam brak poszanowania czasu kandydata.

Ilona
@Kandydat

To oni wgl kogoś przyjmują? A dopominałeś się może o jakiś kontakt?

Krystyna

Na ich stronie w zakładce kariera pojawila sie oferta z praktykami. Zastanawiajace, bo sa one w 100% zdalnie :P Ktoś wie z czym to się je? :D Idzie cos wyciagnac z takich praktyk?

Bee

Jeśli chodzi o prace w finance and accounting to: - praca: klepanie procesów w oparcie o procedury (nie robi się nic poza tym co jest w DTP), procesy powtarzalne (copy-paste), myślenie BPO (klient powie-muszę zrobić), mierzenie czasu pracy poziom expert (program mierzący czas, excel „trix” gdzie trzeba wpisać co się zrobiło, odklejanie w systemie tasków) - management: TL nieoperacyjni, nie maja pojęcia jak wykonać proces (chyba że jest opisany w DTP), ludzie pracujący całe życie w BPO i myślący ze w każdej firmie pracuje się dla klienta, TLowie w większości nie maja wykształcenia finansowego, a skończyli turystykę, filologie, biotechnologię, metalurgię a są osobami którzy są najlepiej przygotowani merytorycznie. Mimo wszystko starają się o pracowników i przynajmniej na moim projekcie starają się coś dla pracownika robić. Mało perspektyw na rozwój. - atmosfera: tragiczna. Sami zawistni ludzie, nie mający żadnych celów i udają ministrów finansów nie mając żadnej wiedzy, wyścig szczurów- wszyscy chcą zarządzać a kompletnie się do tego nie nadają i chcą jedynie spełnić swoją chora ambicje. - benefity -całkiem dobre: karta przedpłacona lub 120 pkt na mybenefit miesięcznie, multisport, dofinansowanie do szkoleń i kursów, premia roczna w postaci pkt mybenefit - Wynagrodzenie: w żależności jak sobie wynegocjujesz. Osoby z doświadczeniem w finansach po firmach insourcingowych mogą wynegocjować sobie więcej niż „widełki”, jeśli ktoś klepie całe życie jak (za przeproszeniem) małpa i nie ma większego pojęcia czym się zajmuje tylko tyle co mówi procedura to i pieniążek mniejszy. - Biuro: biuro klienta, dobre wyposażenie, raczej nowy sprzęt, jedziecie darmowe w biurze. Podsumowując: jeśli ktoś nie ma ambicji i nie przeszkadza mu klepanie tego sameg

Alicja
@Bee

To samo w innych firmach albo trochę gorsze warunki. Klepanie tego samego, rozwoju zero. I tak to prawda. Pracuję jako analista finansowy i większość ludzi obok mnie skończyli filologię, turystykę, stosunki międzynarodowe, inżynierię. Mało kto z nich naprawdę ma pojęcie w tym co robi. Jest to firma outsourcingowa i klient traktuje jako (usunięte przez administratora) szczerze mówiąc takich osób jak my.

Filolog
@Alicja

Dobrze, że nie skończyłaś filologii ANALISTO

Data Analyst

Aplikacja, wstępna rozmowa telefoniczna, po trzech tygodniach - interview i oferta na zakończenie.

Zapytano mnie między innymi o oczekiwania finansowe, czy mam doświadczenia na podobnym stanowisku oraz jaki jest mój stosunek do przeglądanie treści kontrowersyjnych i nie zgodnych z moim światopoglądem. Jak reaguję w sytuacjach, kiedy widzę jakiś nienormatywny kontent w sieci. Jak radzę sobie ze stresem, jaką osobą jestem, czy lubię pracować w zespole czy samodzielnie. Jaki jest mój największy sukces zawodowy itp.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood

Czy ta firma aż tak niepoważnie traktuje kandydatów? Zadzwoniła pani i bez pytania, czy mogę w danej chwili rozmawiać zaczęła przeprowadzać rozmowę rekrutacyjną, w której na zadawane pytania nie dawała odpowiedzieć i urywała w połowie zdań jakby się gdzieś śpieszyła. Na koniec rozmowy zapewniła, że do dwóch tygodni będzie odpowiedź i że przyjdą też na maila testy językowe. Jedyny mail jaki przyszedł to ankieta dotycząca mojej satysfakcji z procesu rekrutacji w Accenture przesłana trzy dni po rozmowie. Na wypełnienie ankiety dano tydzień czasu, jednak po dwóch dniach znowu ją przysłano. Począwszy od trzeciego dnia mail z ankietą był przesyłany co godzinę tak, że wkurzona zaśmiecaniem mi poczty zaczęłam wypełniać tą ankietę aż doszłam do pytania o wynik rekrutacji. Nie lubię żartów, a ten był słabej jakości. Do tej pory nie doczekałam się odpowiedzi ani testów językowych a minęły już dwa miesiące. Żeby chociaż przy tej ankiecie była informacja odmowna dalszej rekrutacji to bym mogła to zrozumieć, a tak to szkoda słów.

Też kandydat
@Kandydat

Zgodzę się z Tobą, że firma jest niepoważna. Brak poszanowania dla kandydatów i ich czasu. Mi pani rekruterka zadzwoniła w trakcie pracy i calla z zespołem w mojej pracy i też z pytaniami z rekrutacyjnymi bez pytania o to czy mogę rozmawiać. Pani nie słuchała w ogóle tego, że mówię, że teraz nie mogę dłużej rozmawiać niż 2 minuty i ciągnęła swoje. Powiedziałem, że skoro tak traktują kandydatów to jak muszą traktować pracowników i podziękowałem za rozmowę. Pani była zdziwiona moją odpowiedzią, bo przecież amerykańskie accenture dzwoni i oni szanują pracowników. Z takim zadufaniem ze strony rekrutera nigdy się nie spotkałem.

nelson
@Kandydat

rozmowa troche dziwna, długie pauzy w rozmowie, mówię i długa cisza, oczywiście zero odezwu po rozmowie pomimo sporego doświadczenia, szkoda czasu

Karol
@nelson

Dużo firm nie oddzwania do wszystkich po rozmowie rekrutacyjnej, tylko do osób, które przeszły weryfikacje pozytywnie. Ale ja na twoim miejscu sam bym zadzwonił i zapytał co dalej. Coś się w ogóle dowiedziałeś podczas tej rozmowy? Na przykład ile będziesz zarabiać albo jaką ci dadzą umowę. Były takie konkrety czy nie?

Autosugestia
@Kandydat

Moje doświadczenia z rekrutacją są zgoła odmienne. Dostałam link do strony z testami niemal natychmiast po rozmowie + link do umówienia terminu testu ustnego.

@Autosugestia

Cześć, czy możesz mi powiedzieć jak wyglądał test językowy? Czy był temat narzucony tego wypracowania na 100-150 słów? Wyglada to jak matura ????

@Autosugestia

Udało ci się przejść kolejny etap i dostałaś pracę w tym miejscu ?

Pablo

Hej. Czy ktoś pracuje jako Internal Control and Process Analyst (audyty itp w sales) i może napisać jak mu sie pracuje?

zKasia

Jakiego wynagrodzenia można sie spodziewac jako senior na stanowisku seniorskim w dziale finansow?

Byly pracownik

Jako byly pracownik w GL moge dodac tyle Brak poszanowania pracownika Wycisk ile sie da nadgodziny do odbioru nie sa platne no chyba ze sie zwolnisz Nie dotrzymanie przepisow KP dot odpoczynku konczysz wieczorem przychodzisz rano przed 8 ........bo praca ma byc skonczona TL Polityka zarzadzania jak w przedszkolu Szkoda czasu zarobki niskie premii nie bylo

Martyna

Jakich pytan spodziewac sie podczas rozmowy kwalifikacyjnej na staz? Czy sa sprawdzane umiejetnosci z dzialu ekonomii/finansow?

jolanta

Jaki dresscode obowiązuje w biurze?

Hanna
@jolanta

I to jest bardzo dobre pytanie - mnie też bardzo interesuje ta kwestia. Oby ktoś szybko nam pomógł. Wydaję mi się jednak, że to też w dużej mierze zależy od tego, jakie stanowisko się obejmuje w firmie Accenture. A czy już może tam aplikowałaś?

Dagmara

@K i co końcowo do rozmowy nie przystąpiłaś tak?

Korpo

Hej! Czy ktos bral udzial w rekrutacji do GL albo wie jak wyglada praca w tym dziale? Warto?

kandydat

Poproszono mnie o wypełnienie ankiety dotyczącej rekrutacji. Jakiej rekrutacji? To chyba jakiś żart. 0 (!) informacji od rekruterów przez kilka miesięcy, żadnej odmowy czy zaproszenia do kolejnego etapu nie było. Ankiety nie wypełnię, bo nie ma do czego.

Anita

@NickNick Z pewnością masz sporo racji ale może są jakieś sprawy o których my pracownicy nie wiemy a to nie pozwala na pracę zdalną?

Salesforce Developer

Pracuje w krakowskim oddziale firmy około rok. Rekrutacja przebiagała następująco: - rozmowa telefoniczna z HR - test na platformie online - rozmowa techniczna f2f - rozmowa finalna z managerem Jeśli chodzi o prace to w biurze mega korpo atmosfera wiec jak ktoś nie zna typowo korpo słów to na początku może nie zrozumieć co się do niego mówi :) Na szczęście praktycznie każdy ma możliwość pracy zdalnej 100% czasu(chyba że klient zadecyduje inaczej). Projekty są raczej ciekawe i całkiem nowe więc nie ma na co narzekać ale wiadomo wszystko jest pod dyktando klienta więc zależy na kogo się trafi. Godziny pracy zależą od klienta i wiadomo czasem trzeba dłużej zostać jak klient ustali calla na 18. Jeśli chodzi o ogół to cały zespół Salesforca jest dosyć młody więc trudno o eksperta który już od wielu lat zajmuje się tą technologią.

NickNick

Firma, która nie potrafi zadbać o podstawowe bezpieczeństwo swoich pracowników. W obliczu pandemii koronawirusa - pomimo zaleceń WHO i polskiego Rządu/Ministra Zdrowia oraz nawet po ogłoszeniu w kraju stanu zagrożenia epidemicznego - Accenture Delivery Poland w Krakowie nie jest w stanie zorganizować pracy zdalnej dla swoich pracowników. Lokalny management w swojej indolencji nie potrafi ani wynegocjować z klientem (światowym liderem w branży technologicznej, o ironio) zezwolenia na home office dla pracowników, ani zapewnić odpowiedniej ilości sprzętu do wykonywania takiej pracy. Pomimo zaistniałej sytuacji epidemiologicznej, pracownicy są zobowiązani przychodzić codziennie do biura, gdzie na otwartej przestrzeni pracuje ok. 100 osób. Wbrew swojemu Code of Conduct i zapewnieniom, że bezpieczeństwo pracowników jest najwyższym priorytetem firmy, Accenture Delivery Poland w Krakowie - prowadzone na pasku przez klienta - wystawia zdrowie pracowników na niepotrzebne ryzyko. Brak zgody na pracę z domu jest decyzją polityczną i nie wynika z ograniczeń technicznych. Więcej o tym problemie - w warunkach amerykańskich - pisze m.in. The Washington Post (Silicon Valley’s two-tiered system for white-collar workers is under pressure as coronavirus spreads, 9.03.2020) i The Guardian (Coronavirus divides tech workers into the 'worthy' and 'unworthy' sick, 12.03.2020).

Cześć, aplikuję na stanowisko Junior Salesforce Consultant. Możecie mi podpowiedzieć na jakie pieniądze można liczyć tam na początku? Nie chciałabym się przestrzelić podczas rozmowy.

Karol

I jak, jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej? Jeśli tak, to napisz koniecznie jaki był jej przebieg i jakich pytań można się tam spodziewać. Jestem ciekaw czy udało Ci się dostać pracę, daj znać!

M

Co prawda nie pracuje tam, ale starałem się na staż i 9 miesięcy! po wysłaniu CV odezwali się żebym wypełnił test jako etap pierwszy. Jako iż startowałem do działu IT to pytań z tego zakresu się spodziewałem. I tu wielkie zdziwienie jak dostałem pytania z marketingu! Dodatkowo test miał trwać 30 min ale nie, miałem 20 min na 30 pytań nie związanych z moją specjalizacją! HR w tej firmie to dramat.

Wiki

Każda firma stara się ograniczać koszty, ale nie można powiedzieć, że szukają taniej siły roboczej bo to niesprawiedliwa ocena!!

kasia

Generalnie słabo. Są zainteresowani zatrudnianiem studentów z językami. Ponoć nie szukają osób z doświadczeniem. Wygląda na to, że chcą zatrudniać jak najtańszą siłę roboczą...

Zostaw merytoryczną opinię o Accenture - Kraków

• Jak się pracuje w Accenture?

Zobacz opinie na temat firmy Accenture tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Accenture?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Accenture?

Kandydaci do pracy w Accenture napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Accenture