Opinie o Accenture w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Accenture. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Accenture o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Accenture w Kraków

Cezary

Tak dobrze sie wam pracuje i dlatego przestaliście być aktywni na forum?

Ktos

Hej a jak wyglada premia ?

Poszukiwacz

Cześć! Firma znowu rusza z rekrutacją przez linkedin, czy możecie podzielić się swoimi opiniami? Warto dla nich pracować?

Karol

Firma Accenture na swojej stronie https://www.accenture.com/pl-pl/careers/jobsearch aktualnie prowadzi rekrutacje na kilka stanowisk. Można tam znaleźć sporo ofert związanych z działem IT i programowaniem. Czy obecni pracownicy mogliby napisać, jak przebiega nabór nowych pracowników, z ilu etapów się składa i czy jest trudny do przejścia? Są to istotne informacje, które w końcu należałby podjąć na wątku dla wszystkich potencjalnych kandydatów.

Data Analyst

Aplikacja, wstępna rozmowa telefoniczna, po trzech tygodniach - interview i oferta na zakończenie.

Zapytano mnie między innymi o oczekiwania finansowe, czy mam doświadczenia na podobnym stanowisku oraz jaki jest mój stosunek do przeglądanie treści kontrowersyjnych i nie zgodnych z moim światopoglądem. Jak reaguję w sytuacjach, kiedy widzę jakiś nienormatywny kontent w sieci. Jak radzę sobie ze stresem, jaką osobą jestem, czy lubię pracować w zespole czy samodzielnie. Jaki jest mój największy sukces zawodowy itp.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
tomasz

Na Państwa miejscu nie pchał bym się z Finansowaniem Wisły Kraków .Jeżeli chcecie Państwo być stratni i wyrzucać pieniądze w mocno zadłużony klub to prosze bardzo

Martyna

Jak to dobrze, że są sami ambitni. Szkoda, że nie odnosicie tego do wydajnej pracy o jaką walczy firma.

thehespe

Cześć, nie wiem czy to standard, czy mój przypadek jest odosobniony, ale zostałem przez firmę zlekceważony oraz olany. Byłem umówiony na rozmowę telefoniczną o godzinie 14, a z racji tego, że ciągle pracuję, zwolniłem się z pracy 2h wcześniej. Niestety, telefonu żadnego nie było. Po próbach dowiedzenia się, dlaczego doszło do takiej sytuacji, dowiedziałem się, że tego dnia rekrutacja została wstrzymana. No i spoko, rozumiem, że tak się mogło stać, ale nie rozumiem, dlaczego nie zostałem o tym poinformowany. Ja ja nie wiem, czy w firmie myślą, że człowiek nie ma nic do robienia i tylko czeka przy telefonie na połączenie, ale uważam, że takie zachowanie jest bardzo niepoważne oraz lekceważące. Nie wiem jaki jest stosunek do pracowników, ale do potencjalnych pracowników raczej nie za dobry.

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Ulka

Rotacja jest w każdej firmie a to dlatego, że ludzie nie przywiązują się do firmy i jak się coś trafia to idą!

@Ulka

Rotacja jest bo firma jest do bani, jeśli się dogłębniej zastanowić. HR jest do bani, absolutnie niczego pozytywnego nie robią. Płace są najmniejsze ze wszystkich firm outsourcingowych w Krakowie. Atmosfera w pracy taka sobie, management wszystko psuje.

NickNieJest

Rekruterzy z firmy Accenture znaleźli mnie poprzez Linkedina i zaproponowali rozmowę telefoniczną na którą oczywiście przystałem. Po dwukrotnym przekładaniu terminu rozmowy ( nie z mojej strony i bez informacji przed a już po fakcie) sympatyczna Pani napisała do mnie w niedzielę w godzinach wieczornych, że zapomniała do mnie zadzwonić (normalna sprawa) i zaproponowała kolejny termin. Oczywiście żadnego telefonu nie otrzymałem. Mało profesjonalnie i dziwnie.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

~
@Zainteresowany

Cały czas bo rotacja jest ogromna.

Zdemotywowany

Pracuję od ponad roku dla Accenture w Krakowie. Moja opinia na temat tego pracodawcy jest dość niejednoznaczna. Podoba mi się klient dla którego pracujemy (każdy z nas korzysta z usług tej firmy codziennie), podoba mi się biuro i benefity (karmią nas, między innymi, normalnym jedzeniem! strach policzyć ile ja za ten rok pieniędzy przejadłem w taki sposób :) ale wspomnieć należy, że jest to zasługa klienta, bo klient ma taką a nie inną politykę i karmi ludzi, którzy dla niego pracują, Accenture sam z siebie nie daje czegoś takiego, więc w innych biurach Accenture jest "pusto"), podoba mi się wielonarodowa i bardzo przyjazna atmosfera wśród pracowników. Pensja - prawie 2,9k netto. To, co mi się nie podoba, to kadra kierownicza i polityka awansów. Jeżeli się spodobasz Team Leaderowi i będziesz mu nosić kawkę, jak niektórzy, to możesz liczyć na awans. Jeżeli nie umiesz lizać tyłków, to nawet choćbyś nie wiem jak ciężko pracował, awansu nie dostaniesz. Koniec historii. Przykre to, zwłaszcza dla ludzi, którzy są w firmie od początku projektu, mają za sobą tych projektów już kilka i zawsze wyrabiają wszystkie targety, nie spóźniają się i tak dalej. Robisz swoją robotę na 120%, starasz się, a awans dostaje osoba, która nigdy nie jest w targecie i ma flegmatyczny stosunek do pracy, tylko dlatego, że umie dobrze z leadem pogadać. :) Czy polecam? Jako pierwsze doświadczenie zawodowe, bądź korporacyjne, zdecydowanie tak. W firmie jest bardzo wiele dobrych, miłych i po prostu świetnych ludzi. Ale na stanowiskach najniższego szczebla. Im wyżej w hierarchii, tym większa zgnilizna. Przyjść, popracować rok, uciec do konkurencji, tak, jeżeli myślisz w ten sposób, to śmiało. Jeżeli chcesz przyjść i się rozwijać - nie licz na to.

outoforder

Hej, jestem jeszcze obecnym pracownikiem tej firmy, którą, jeżeli chodzi o odział krakowski, całkowicie odradzam. Firma jest w trakcie reeorganizacji , przejęcia innej firmy. Sama zwabiona nienaganna opinią postanowiłam przyjąć ofertę. Po miesiącu pracy, a raczej tzw. "szkoleń" ponieważ sama w tym czasie nie byłam uprawniona do zrobienia ani jednego case'a zostałam poinformowana, ze w firmie nie ma dla mnie miejsca, ponieważ przyjęte zostało za dużo osób. Na pocieszenie Accenture zaproponowało mi wolne 2 tygodnie, które jak twierdzą, - "będzie czasem na znalezienie nowej pracy". Mimo moich interwencji i wysyłanych próśb o spotkanie i wyjaśnienie mi powodu mojego zwolnienia, zero odzewu ze strony przełożonych. Jak już wspominałam ni zrobiłam nic co mogło się do tego przyczynić, co więcej przez ten miesiąc szkoleń nikt nie załatwił mi dostępów, a co jest z tym związane możliwości sprawdzenia moich umiejętności. Chciałam także napomnieć, że nie jestem laikiem w kwestii pracy korporacyjnej i nie jest to moja pierwsza praca w życiu. Stanowczo odradzam tego pracodawce, nigdy nie pomyślałabym, ze tak nie ludzko można potraktować człowieka....

Zaciekawiony

Hej. Chcialem zapytać o zespół CI w Accenture jakie wrażenia, jak się pracuje, szef atmosfera? Czy polecacie. Słyszałem coś ze strasznie zastresowany zespół to jest ze względu na przełożonego i chciałem potwierdzić.

Zostaw merytoryczną opinię o Accenture - Kraków

• Jak się pracuje w Accenture?

Zobacz opinie na temat firmy Accenture tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Accenture?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Accenture?

Kandydaci do pracy w Accenture napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Accenture