counter
1 37 19 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 75 dni.

Czy pracownicy Metec - Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Pytanie Nowy wpis

Jak szefostwo w Metec - Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Elżbieta Nowy wpis

Kradzież oraz inne sprawy, o których piszesz to poważne zarzuty. Czy masz na to jakieś dowody? W internecie należy uważać z takimi publicznymi oskarżeniami jeśli się takich nie posiada.

Info dla zarządu Nowy wpis
Kandydat
@Elżbieta

Oczywiście, że są dowody, w tym zeznania świadków, że zarząd i pani magazynier i księgowa pomawia własnych, aktualnych pracowników. Świadków jest w tej chwili trzech w tym zarejestrowane nagrania, w których pomawia pani Cudnik, pani księgowa, pani magazynierka. Prosimy pomyśleć czasem na chwilę, czy nie są panie rejestrowane podczas popełniania przestepst pracowniczych. Świadkami są właściciele innych firm z Ostródy, przy których Panie się nie pilnowały zbytnio. Usuwanie komentarzy i grożenie sądem (ktoś łamiący prawo grozi sądem, dobre jajka) nic nie da, Pani Cudnik. Trochę pokory złapcie, bo nagrania trafią do waszych pracowników.

Czarek

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje nowych pracowników??

Budyn
@Czarek

Nie

Czy w Metec - Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Lol
@Pytanie

Olewanie, zdarza się, że po przekazaniu problemu Pani prezes, pozostali pracownicy dostają nakaz robienia mobbingu komuś, kto myśli, że w firmie to się np. PRACUJE...a nie pije kawę cały dzień, jak magazynierka, księgowa..szefowa.. Wtedy pracownika trzeba się jak najszybciej pozbyć..Np. Jak kiedyś Pani Cudnik sterroryzowała załogę i wyrzuciła wózkowego, knuła przeciw Kierownikowi i innym itp...

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jakie są zalety pracodawcy Metec Sp.z o.o? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

Antrotobambus
@Administrator

Oni zalet nie maja same minusy... Kto pojdzie robic na ocynkowni za 1800?

Damian

Kto podzieli się informacją odnośnie Metec jako o pracodawcy? Jaka panuje atmosfera w firmie? Ktoś podzieli się opinią? Pomóżmy innym naszym użytkownikom w podjęciu decyzji o tym pracodawcy. Czy polecacie? Jakie są warunki zatrudnienia?

anonymous

Witam, zmówione lementy z plach perforpwanych nie trzymały tolerancji, elementy brudne, dostawa 60 dni po terminie, dziwne tłumaczenia własciciela, ogólnie nerwy, oczywiście płatnośc dokonana z góry więc przez 60 dni, ani blach ani pieniędzy. Nie polecam tej firmy-szkoda czasu i nerwów.

Czy ktoś z pracowników chciałby wypowiedzieć się na forum o Metec Sp.z o.o w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Nieznajomy

Jak można w tak głosny sposób prowadzić zakład tak blisko domów mieszkalnych. Nie wszyscy ludzie pracują w dzień. Niekiedy jest tak że w dzień odsypiają nocne zmainy. Ale sie nie da. Ten huk i łozgot z waleniem. Ludzie miejcie serce!!!! Mamy 21wiek

ZNMR

Jako klient jesteśmy bardzo niezadowoleni z jakości usług. Gubią państwo detale w cynku, Jakość jest bardzo słaba, może nawet już nie spełnia norm (często brak powłoki na części detalu) Cena jest za wysoka, bardziej opłaca się cynkować gdzie indziej

Xxx

A Marek to codziennie ma stan przedzawalowy jak szefowa mu zmiany na grafik nanosi :D. Z niemożliwego ma się wywiązać! :D bo 10 za bramą czeka.. a pijakow sie na spawaniu trzyma..ups, jednego, którego nigdy w pon. w pracy nie ma ;)

Obserwatorzy

Denerwuje, że z cynkowni widać, jak Panie tancują w oknie biura cały dzień, zamiast pracować. Zwłaszcza księgowa rozprawy robi za oknem, a my w pocie czoła zarabiamy na nie po 12h. Mogłyby się chociaż z tym kryć. Ciągłe problemy z dostawami cynku, po kilka dni spóźnienia. Zaplanować i przypilnowac dostawy nie potrafią bez niczyjej pomocy? Co te kobiety tam w biurze robią? Na placu dziesiątki ton twardego i salmiaka leży, bo nikt już nie dba o to. Nigdy nie widzieliśmy magazynierki przyjmującej cynk, zawsze to kierownicy robili..zresztą wszystko robili, no kadrowa tam też dobrze robiłai robi, reszta pań to dla nas tancerki za oknem..

Rrobertt

Firma nie dba o pracowników. Zarobili by ludzi, gdyby mogli. Praca po 12h na cynkowni kilka miesięcy, jak się coś zepsuje to dopiero swiezak cos kombinowac zaczyna..spawacze, slusarze, są zaniedbywani finansowo, jak oni odejdą, to za takie stawki nikt nie przyjdzie. Chyba, że bez umiejętności. Kiedyś był kierownik z mistrzem, to obydwaj odeszli. Jak im pewnie nie płacili, to czego niemiec oczekiwal? Nie zapłacą, to nikt tam siedzieć nie będzie zbyt długo za "dziękuję". Pewnie nieadekwatnie im płacono. Sam myślę, żeby odejść, jak pewnie i inni, którzy za "dziękuję, dobra robota" pracować nie będą. Nie chcemy waszych podziękowań, tyllko pieniędzy za pracę, drogi zarządzie.

marek
@Rrobertt

trują srodowisko

Zostaw merytoryczną opinię o Metec - Sp. z o.o. - Miłomłyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Metec - Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Ostródzka 3