Metec Sp.z o.o

Miłomłyn

Opinie o Metec Sp.z o.o

ZNMR

Jako klient jesteśmy bardzo niezadowoleni z jakości usług. Gubią państwo detale w cynku, Jakość jest bardzo słaba, może nawet już nie spełnia norm (często brak powłoki na części detalu) Cena jest za wysoka, bardziej opłaca się cynkować gdzie indziej

Xxx

A Marek to codziennie ma stan przedzawalowy jak szefowa mu zmiany na grafik nanosi :D. Z niemożliwego ma się wywiązać! :D bo 10 za bramą czeka.. a pijakow sie na spawaniu trzyma..ups, jednego, którego nigdy w pon. w pracy nie ma ;)

Obserwatorzy

Denerwuje, że z cynkowni widać, jak Panie tancują w oknie biura cały dzień, zamiast pracować. Zwłaszcza księgowa rozprawy robi za oknem, a my w pocie czoła zarabiamy na nie po 12h. Mogłyby się chociaż z tym kryć. Ciągłe problemy z dostawami cynku, po kilka dni spóźnienia. Zaplanować i przypilnowac dostawy nie potrafią bez niczyjej pomocy? Co te kobiety tam w biurze robią? Na placu dziesiątki ton twardego i salmiaka leży, bo nikt już nie dba o to. Nigdy nie widzieliśmy magazynierki przyjmującej cynk, zawsze to kierownicy robili..zresztą wszystko robili, no kadrowa tam też dobrze robiłai robi, reszta pań to dla nas tancerki za oknem..

Rrobertt

Firma nie dba o pracowników. Zarobili by ludzi, gdyby mogli. Praca po 12h na cynkowni kilka miesięcy, jak się coś zepsuje to dopiero swiezak cos kombinowac zaczyna..spawacze, slusarze, są zaniedbywani finansowo, jak oni odejdą, to za takie stawki nikt nie przyjdzie. Chyba, że bez umiejętności. Kiedyś był kierownik z mistrzem, to obydwaj odeszli. Jak im pewnie nie płacili, to czego niemiec oczekiwal? Nie zapłacą, to nikt tam siedzieć nie będzie zbyt długo za "dziękuję". Pewnie nieadekwatnie im płacono. Sam myślę, żeby odejść, jak pewnie i inni, którzy za "dziękuję, dobra robota" pracować nie będą. Nie chcemy waszych podziękowań, tyllko pieniędzy za pracę, drogi zarządzie.

marek
@Rrobertt 01.10.2016 13:51

trują srodowisko

Zostaw opinię o Metec Sp.z o.o - Miłomłyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metec Sp.z o.o