counter
3 13 13 5 1
Franio Nowy wpis

Rozwijać się można we własnym zakresie. Generalnie firma ma dobrą opinię również jako pracodawca.

Krzysiek Nowy wpis

Niedawno się stamtąd zwolniłem ale powody dla których to zrobiłem zostawię dla siebie. Rozwoju żadnego więc nie ma sensu tak w skrócie..

Kuba Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie umowę jaka proponują na początek?

pracownik Nowy wpis
@Kuba

Dzień Dobry , bardzo proszę o pozostawienie CV w biurze. Wszelkich informacji udzielamy w naszej siedzibie.

anonymous

Pozdrawiam gorąco osobę ,która pisala komentare 21.07.2018 i 24.07.2018 :) radzę większe odstępy robić jak podpisujesz się innym nickiem :D

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Niestety ale powinniśmy sprawdzić IP wystawiających opinie bo patrząc po datach i godzinach negatywnych komentarzy nie zakładam że to zbieg okoliczności ... No i te podszywanie się pod kogoś... śmierdząca sprawa...

anonymous

Totalny brak profesjonalizmu...

Mariusz

@pracownik a na jakim stanowisku miałeś okazję tam pracować? Czy oprócz pensji firma oferowała dodatkowe benefity dla swoich pracowników? @pracownik a jaki rodzaj umowy obowiązywał Cię u tego pracodawcy?

Jakim pracodawcą jest Doormet? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

no, jak dla mnie atmosfera to nie wszystko.chodzę do pracy raczej po to żeby zarabiać kasę. chyba o innej firmie mówimy, bo u mnie niestety nie tylko na umowie ta najniższa była (były czasy ,że kasa była ok i owszem, ale to stare dzieje). zresztą i z tą atmosferą podobno coraz gorzej.

niepracownik

co? nie... no masz rację nie ma znaczenia , ale pewnie tylko dla ciebie.

Atmosfera ok (choc nie we wszystkich brygadach), ale na pewno nie ze strony pracodawcy, który sprawia wrażenie jakby go nic nie obchodziło i robił łaskę,że płaci najniższą krajową. Generalnie znam tą firmę od lat i wszystko w dół niestety. A szkoda.

m

bardzo solidna firma pracowałem u nich na okres 2miesiecy zważywszy na dalsza edukacje i gdybym dalej nie szedł do szkoły to pewnie bym tam zostali pracował do dziś zarobki wporzadku ludzie i atmosfera jak najbardziej :) wszystko grało i było harmonijnie naprawdę fajnie:)

Zostaw merytoryczną opinię o Doormet Sp. z o.o. - Ostróda

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Doormet Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Grunwaldzka 74