Doormet

Ostróda

Opinie o Doormet

no, jak dla mnie atmosfera to nie wszystko.chodzę do pracy raczej po to żeby zarabiać kasę. chyba o innej firmie mówimy, bo u mnie niestety nie tylko na umowie ta najniższa była (były czasy ,że kasa była ok i owszem, ale to stare dzieje). zresztą i z tą atmosferą podobno coraz gorzej.

użytkownik zarejestrowany

niepracownik

co? nie... no masz rację nie ma znaczenia , ale pewnie tylko dla ciebie.

Atmosfera ok (choc nie we wszystkich brygadach), ale na pewno nie ze strony pracodawcy, który sprawia wrażenie jakby go nic nie obchodziło i robił łaskę,że płaci najniższą krajową. Generalnie znam tą firmę od lat i wszystko w dół niestety. A szkoda.

m
użytkownik zarejestrowany

bardzo solidna firma pracowałem u nich na okres 2miesiecy zważywszy na dalsza edukacje i gdybym dalej nie szedł do szkoły to pewnie bym tam zostali pracował do dziś zarobki wporzadku ludzie i atmosfera jak najbardziej :) wszystko grało i było harmonijnie naprawdę fajnie:)

Zostaw opinię o Doormet - Ostróda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doormet