Doormet

Ostróda

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o Doormet

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doormet

Administrator

Jakim pracodawcą jest Doormet? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

pracownik

no, jak dla mnie atmosfera to nie wszystko.chodzę do pracy raczej po to żeby zarabiać kasę. chyba o innej firmie mówimy, bo u mnie niestety nie tylko na umowie ta najniższa była (były czasy ,że kasa była ok i owszem, ale to stare dzieje). zresztą i z tą atmosferą podobno coraz gorzej.

anonim

(usunięte przez administratora)

niepracownik

co? nie... no masz rację nie ma znaczenia , ale pewnie tylko dla ciebie.

pracownik

Atmosfera ok (choc nie we wszystkich brygadach), ale na pewno nie ze strony pracodawcy, który sprawia wrażenie jakby go nic nie obchodziło i robił łaskę,że płaci najniższą krajową. Generalnie znam tą firmę od lat i wszystko w dół niestety. A szkoda.

m

bardzo solidna firma pracowałem u nich na okres 2miesiecy zważywszy na dalsza edukacje i gdybym dalej nie szedł do szkoły to pewnie bym tam zostali pracował do dziś zarobki wporzadku ludzie i atmosfera jak najbardziej :) wszystko grało i było harmonijnie naprawdę fajnie:)

Zostaw opinię o Doormet - Ostróda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doormet