Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dam Rob SA w Zalewo

Jakich pytań można się spodziewać podczas rekrutacji w Dam Rob SA na stanowisko Spawacz?

spawacz - Były Pracownik Dziad-Robu!

Ogólny wyzysk Sama rodzinka na najwyższych szczeblach poustawiania!! Rozbija się służbowymi autami - absolwenci szkół hotelarskich!! Nie szanują pracownika, tylko orać i się nic nie odzywać. Pracowałem tam kilka lat temu, nie żałuje że zrezygnowałem. Mówiono mi że i tak wrócisz do nas bo lepszej pracy nie dostaniesz- mylili się od 7 lat omijam ten Zakład szerokim łukiem!! Pozdro dla starych kolegów z działu Cyborga!

Administrator Nowy wpis

Firma Dam Rob SA szukała ostatnio kogoś na stanowisko Księgowa. Czy ktoś brał udział w rozmowie kwalifikacyjnej i powie, jakie zarobki proponowali?

Spawacz
@Pytanie

Potrafisz trzymać uchwyt i wcisnąć przycisk to się nadasz.

@Pytanie

Lepiej tam nie idz zabraniają miec szubice nawet swoje

Michu

Czy pracownicy są zastraszeni ?

Gosc
@Michu

Zastraszani to nie wiem ale nie na każdym wydziale jest atmosfera ok..jak się brygadzista uprze na kogoś to nikt i nic ci nie pomoże prędzej cię zwolnią niż ustaną za pracownikiem.Wiec idąc tam albo trzeba mieć mocne plecy albo dobra buzię by się nie dać zgnebic.Najgorsi to młodzi brygadzisci bo myślą że mogą zrobić z człowiekiem co chcą a kierownictwo i tak za nimi obstaje.wiec życzę powodzenia

@Gosc

Prawda , zaklad do przeglądu prokuratora i inspekcji pracy

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Dam Rob SA?

Gość
@Pytanie

Zależy na którego kierownika trafisz...jeden ma w nosie sprawy czy problemy pracownika w pracy drugi bardziej ludzki ale ciężko się z nim spotkać wszystko ładnie i pięknie jak pracujesz i dajesz z siebie wszystko jak nie to papapa

@Pytanie

Bardzo nędzne maja cie za gów... (usunięte przez administratora) a wyplaty wyliczają jak chcą nie polecam , kierownictwo to jakiś zart same dzierzgoniaki i swojaki .....

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Dam Rob SA prowadziła rekrutację na stanowisko Szukam miłej rencistki lub emerytki do kiosku. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW
logo firmy Terenowy Przedstawiciel B2C
Columbus Elite S.A.
(95 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
spawacz - Były Pracownik Dziad-Robu!

Ja
 Rekomendacja
@spawacz - Były Pracownik Dziad-Robu!

Pozdro

Ktos
@spawacz - Były Pracownik Dziad-Robu!

Bo tak jest

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Dam Rob SA na stanowisko Technolog?

Ktos
@Pytanie

Chcesz pracować czy nie ...

Czy Dam Rob SA ma ściśle ustalone godziny pracy?

Ktoś
@Pytanie

Pierwsza zmiana od 7.00 do 15.00 druga zmiana od 15.00 do 23.00. Nadgodziny jeśli są to tylko od poniedziałku do czwartku i tylko po 2 godziny dziennie.

zdziwiony

macie robotę czy przestuj?

lesnymarek

firma oceniona przez pracowników na jedną gwiazdkę, a brak komentarzy.............o co tu kaman, a chciałem się dowiedzieć czegoś więcej o warunkach pracy itd ??.......hmmm

Iwona
@lesnymarek

Też właśnie chcę dowiedzieć się czegoś o pracy w Dam Rob. Mam nadzieję, że ktoś coś jeszcze napisze. A Ciebie jakie stanowisko interesuje?

lesnymarek
@Iwona

Spawalnika, ale już przestałem się interesować jak zobaczyłem jaką stawkę oferują. Szukają osoby DYSPOZYCYJNEJ z uprawnieniami IWE za max 2900 netto. Tymczasem ja chciałem zaproponować 8k netto bo to prawie tyle ile mam obecnie z tym, że nie musiał bym tyle dojeżdżać. Dobrze, że zorientowałem się w porę bo firma raczej jeszcze nie jest gotowa na zatrudnienie spawalnika, a na spotkaniu o pracę chyba by się poprzewracali jak by to usłyszeli tę stawkę. Myślę więc, że firma raczej dla osób już "ustawionych życiowo/finansowo, studentów bez rodziny lub emerytów", mieszkających tuż za płotem. Ja niestety nie był bym w stanie się za taką stawkę utrzymać, a co dopiero żony i dziecka. Za to może nadrabiają fajną atmosferą pracy, aczkolwiek tego nie wiem bo już nie robiłem głębszego research-u. Tak czy owak nie sądzę aby znaleźli kogokolwiek z IWE w tych pieniądza. Myślę, że jedyną dla nich szansą jest wysłanie jakiegoś już zatrudnionego inżyniera po mechanice na studia za 15k trwające około 1,5rok, opłacenie egzaminu 3k trwającego tydzień w Instytucie Spawalnictwa, zafundowanie pracownikowi zakwaterowania oraz zwrotu kosztów dojazdu przez cały okres trwania nauki. O tym, że pracownika nie będzie często w pracy ze względu na zjazdy już nie wspominam. Należy też zaznaczyć, że zdawalność na egzaminie wynosi jakieś 25%, a są 3 podejścia i nie wszystkim udaje się zdobyć uprawnienia. Ale się rozpisałem ;) Może ktoś coś z tego wyniesie.

Alicja

Hej, na jakie wynagrodzenie może u wasz liczyć konstruktor ? Będę wdzięczna za przedział :)

Konrad

Zastanawiam się dlaczego od dawna nikogo nie było na forum? Jaki jest powód tego?

zzz
@Konrad

Zapewne są wysokie zarobki i super atmosfera w pracy. Więc niema o czym pisać.

Mikołaj
@zzz

Pozytywne opinia są równie mile widziane. Ja chętnie dowiem się, jak kształtuje się poziom wynagrodzeń za pracę w firmie Dam Rob. Może Ty coś wiesz na ten temat?

Kolo

Nie polecam. W tej firmie mają dobrze tylko kapusie. Nie płacą tam za pracę tylko za kapowanie. Zero poszanowania dla pracownika. Lizusy i (usunięte przez administratora) co nic nie potrafią zarabiają więcej od osób które mają pojęcie i naprawdę robią robotę. Brygadziści dbają tylko o swoje (usunięte przez administratora) Nikt nie wstawi się za pracownikiem. NIE POLECAM!!!

@Kolo

Doświadczyłeś jakiś negatywnych zdarzeń związanych z rzekomym donoszeniem innych pracowników zatrudnionych w firmie Dam Rob? Może w trakcie pracy w tym miejscu zauważyłeś pozytywne aspekty, którymi mógłbyś się z nami podzielić? Jeżeli możesz, to napisz również, na jakie wynagrodzenie można liczyć, pracując u tego pracodawcy. Zachęcam do dalszej aktywności.

grzesiek worek piasku niesie
@Zbigniew

zbigniew to to samo imie co zbyszek?

@grzesiek worek piasku niesie

Twoje pytanie nie ma żadnego związku z pracą w firmie Dam Rob, dlatego nie widzę sensu, aby poruszać tego typu kwestię i dalej na nie odpowiadać. Jeżeli masz jakieś informacje o pracy w tym miejscu, to oczywiście zachęcam Cię do wypowiedzi w tym wątku, w przeciwnym razie niestety tego typu wypowiedzi nie są w żaden sposób pomocne dla osób oczekujących na rzetelne informacje o pracy w tym miejscu.

Zainteresowana
@Zbigniew

Wiesz może, czy szukają teraz pracowników?

@Zainteresowana

Szukają cały czas. Pomocników spawaczy, spawaczy. Tylko stawki głodowe. Pracując na początku po 10h nawet 3tys. nie zarobisz chyba że brutto...

@LJohnn

Poza opisaną przez Ciebie stawką wynagrodzenia firma Dam Rob SA oferuje może poza stałą pensją ewentualne dodatki do wynagrodzenia? Występują premie, bonusy, bądź innego rodzaju benefity? W dalszym ciągu nie uzyskałem odpowiedzi na to pytanie, więc mam nadzieję, że Ty będziesz w stanie odpowiedzieć. Zachęcam.

@Zbigniew

Wliczone w tą kwotę są premium, dodatki nocne, itd. według kodeksu pracy

@LJohnn

Dziękuję za sprecyzowanie, jak to wygląda. Pozostając przy temacie warunków zatrudnienia w firmie Dam Rob SA chciałbym dowiedzieć się, jak ocenisz atmosferę, która panuje w tym miejscu pracy? Chciałbym wiedzieć, czy nowo zatrudniony pracownik może liczyć na pomoc i wsparcie pozostałych pracowników?

@Zbigniew

To zapewne zależy jaki jesteś dla innych. Lecz większość ludzi jest pomocna i wyrozumiala.

Pan
@Kolo

To jest prawda

Ja

Najgorszy jest brygadzista tzw. (ksiądz) ma wonty jakieś do pracowników na nocach robi sb spacerki po całym zakładzie a jak potrzebujemy np. Tarcze trzeba czekać aż hrabia wróci

@Ja

Widzę, że pracujesz w firmie Dam Rob SA, dlatego chciałbym poznać, jak wygląda poziom wynagrodzenia, które oferuje pracodawca? Są jakieś premie bądź ewentualne bonusy? Możesz opisać, jak to wygląda z Twoich doświadczeń?

Remek

Może nie wszyscy mają wielką ochotę do pracy i każdy pretekst jest dobry sobie poprawić nastrój?

Lidia

@Pan, słowo wulgarne, które użyłeś w swoim komentarzu nie powinno się znaleźć na forum publicznym w wątku opinii o pracy w firmie Dam Rob SA, ponieważ łamie ono regulamin, którego należy przestrzegać https://www.gowork.pl/regulamin Jeżeli posiadasz inne zdanie na temat pracy w firmie Dam Rob to zachęcam, abyś podzielił się nim tutaj na forum.

greg

Dam Rob to najlepsza firma w okolicy. Bardzo dobrze płacą, dbaja o pracowników, a prezesi są życzliwi i hojni.

Pan
@greg

Jaki (usunięte przez administratora) . Masz nieźle na chacie .

Lidia

@krzychu, posiadasz doświadczenia związane z pracą w firmie Dam Rob SA? Jeżeli tak to czy możesz przybliżyć czytelnikom tego wątku jakie warunki pracy oferuje pracodawca? Jak ocenisz atmosferę jaka panuje pomiędzy kadrą pracowniczą zatrudnioną u tego pracodawcy? Zachęcam do wyrażenia opinii na ten temat.

Zenek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

tomasz

w regionie są tylko 3-4 firmy które mozna polecic spawaczom i monterom . na pewno jest to damrob. firma stabilna. jednak jak chcesz zarobić wieksza kase szukajcie w elblagu lub w starym polu. nie bedę mówił nazw ale tam naprde ludzie dobrze mają

krzychu
@tomasz

lepiej płaca w mettapie.

Lidia

@tomasz, pracowałeś w Dam Rob? Rozumiem, że Twoim zdaniem wynagrodzenie oferowane przez tę firmę nie jest zadowalające. Jednak polecasz tę firmę pod kątem zatrudnienia. Czy możesz napisać konkretnie co wpływa na Twoją opinie o tym pracodawcy? Jakie czynniki bezpośrednio o niej świadczą?

Zostaw merytoryczną opinię o Dam Rob SA - Zalewo

Dam Rob SA
1.4/5 Na podstawie 276 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 29 Stycznia 9
    14-230 Zalewo
  • NIP: 7441748458 KRS: 0000292003

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dam Rob SA