Dam Rob SA

Zalewo

Opinie o Dam Rob SA

lolek

dam-rob to porządna firma. może płaci mniej niż inne ale czy jest kryzys czy masz pracy w cholere zawsze masz umowę i prace. pracuje w damrobie jest dużo mniej niż w podobnym mettapie, gorzej sie pracuje podobno bo tam luz i mozna sobie w ch polecieć, bo u nas nie mozna to szanuje prace.

Lidia

Hej, czy ktoś w Was jest w posiadaniu aktualnych informacji na temat firmy? Czy firma nie prowadzi obecnie żadnej rekrutacji? Wchodząc na stronę internetową firmy Dam Rob SA, podany jest formularz kontaktowy do wysłania CV, jednak brak ofert, czy wiadomo na jakie stanowiska najcześciej trwa nabór?

Idźcie do mettapu od razu, w ogole nie pracujcie w damrobie. Prezesi patrzą tylko na siebie i do swojej kieszeni, kasa najnizsza jakby mogli to bys za darmo pracował bo mają takie podejście. A stare pole robi dla nich większość zlecien, placa lepiej, szanują pracowników, można się z nimi dogadać. Mój kumpel poszedł do mettapu i jest mega zadowolony, mowi ze kierownik jest wporzadku, młody prezes tez i reszta ekipy. Dam rob to tylko kwesta kilku ukladow, które kiedyś im się skoncza i skończy się firma. Wszyscy którzy byli normalni odeszli

leninek

chcecie pracować idzcie do mettapu. robia dla damrobu ale placa dużo wiencej. wiem bo kiedys pracowałem w damrobie teraz w metapie. tylko jak sie zatrudnisz w damrobie to cie nie przyjmom w metapie bo jest jakas umowa miedzy prezesami. dlatego od razu idzie do kadrowej do metapu bo wiem ze szukaja pracowników.

W darmo robie jest jedna stawka czyli na początek minimum potem po 3 miesiącach dają troszkę więcej pracowałem tam nie jest najgorzej z odpowiednim podejściem (olać to) da sie wytrzymac spawalnia jest chyba takim najleprzym działem tam a i mozna sie co nieco nauczyć

jurek pracuje 4 lata

w mettapie dawają lepsze stawki ale jak powiedziałem ze pracuje w damrobie to mnie nie przyjeli. powiezieli ze maja umowe z Zdunkiem i nic z tego. spawacz chyba ma na poczatek 13 potem wiecej ale na rekke a nie jak w zalewie brutto. damrob też jest dobry bo zawsze na czas płaci

ZSRR

A napiszesz coś o warunkach @lenin jaka stawka była na godzinę i czy dawali umowę? Dzięki

lenin

pracowałem w damrobie. nie było źle. po pewnym czasie szukałem pracy i posżłem do metapu zapytac sie o robotę to mówili ze przyjmą jak nie bedę pracował tam. umowe jakos maja ze nie podbieraja pracowników. w metapie maja lepsze stawki bo kolega mówił i nie ma tego j.... pociotctwa wójków stryjków ciotek i babć. ale w damrobie nie było żle tak wienc moge polecić

uder

@żyła, a słysząłes może, czy wręcz widziałeś gdzieś ogłoszenia rekrutacyjne od Dam Rob? Może już przeszedłes proces rekrutacji, bo napisałeś, że jestes niedoszłym pracownikiem i jestes już w stanie odpowiedzieć na pytania, które Cię nurtowały? Ja dopiero interesuję się firmą, ale sam nie wiem czy dobrze robię. Jak tutaj z atmosferą?

słodziak

Mam świetny pomysł panie Z. zwany szefem firmy zatrudnij pan na stanowisko konstruktora obok nauczyciela niemieckiego, psychologa to podleczy pana na umyśle :)

obcy

ty sprawiedliwy normalnie nie moge co ma kuzwa ortografia do spawania a jak spawacze za ciezka prace tam zarabiaja

obcy

ty sprawiedliwy dobry fachowiec nie musi miec wyksztalcenia aby dobrze zarabiac bo jakby tak bylo to plowa za biurek z tego piepszonego darmo roba powinna dawno byc wywalona z kierownikiem na czele

byly

o piciu to mozna zapominiec nie te czasy ale ta firma to nie zaklad a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] 10h na 15 min przerwy i to jeszcze w oczy kuje zakaz picia kawy zakaz grania radia same zakazy wredne miny kierownika (raczej kapo) nic dobrego nie potrafi zrobic dla rozwoje technicznego firmy tylko jak plot postawic kamery zamontowac aby ludzi w domu obserwowac synusia jako fachowca uwaza a pojecia czlowiek niema o tym co robi brygadziste z finiszu popiera w ciemno mimo ze ten tez stolaz wieczna porazka pojecia niema szefowie tej firmy chyba nawet pojecia niemaja jaka jest atmosfera w tejfirmie ludzie robia bo musza nie dlatego ze chca maja racje ci co maja odwage i zwalniaja sie bo zamiast byc lepiej to jest z dnia na dzie coraz gorzej

x

dam rob? a idz do [usunięte przez moderatora] to jest dopiero wyzysk i zlodziejstwo a poszanowanie czlowieka tak jak do smiecia. a najlepszy kierownik-tapicer samochodowy bez szkoly

lodi

Ależ bzdura, ludzie uciekają stamtąd bo nikt nikogo nie szanuje! Liczy się kasa dla szefostwa, utrzymanie kilu willi i nic więcej. Pracownik ma orać za bezcen i się nie odzywać. Na szczęście niektórzy mądrzeją i uciekają....

ja
@lodi 17.07.2012 22:04

niestety to prawda co ludzie piszą bez znaczenia pijący czy nie jakkolwiek by nie było myślę że nadszedł już dawno czas by to zmienić nie tylko w Zalewie lecz wszędzie ludzie powinni domagać się godnych pieniędzy za pracę pozdrawiam i zachęcam do walki o zmianę bo życie płynie zbyt szybko nie tylko pracą i dla pracy człowiek żyje

sprawiedliwy

Żal mi wszystkich tych którzy wyrażają opinię negatywną. Wypowiedzi są mało elokwentne i najczęściej z wieloma błędami ortograficznymi. Najpierw moi drodzy idźcie do szkoły zdobądźcie wykształcenie, a później piszcie. Po pierwsze wtedy dostaniecie większe wynagrodzenie, a po drugie, pewne rzeczy będziecie rozumieć… Aaa i jeszcze jedno. Jestem przekonany, że 90% tych opinii pochodzi od ludzi którzy zostali wywaleni za picie alkoholu w pracy. Chcecie zarabiać, a Waszym pierwszym priorytetem jest się uchlać .... koszmar. Szkoda słów i szkoda strzępić języka. Powodzenia. Dam-Rob S.A. to dobra firma tylko trzeba umieć ją uszanować, z resztą tak jak każdą inną pracę.

dziad rob

TE OPINIE SĄ DLA LUDZI !!!!! CZASAMI POTRZEBUJĄ LUDZI DO PRACY !!!!! JAK JE PRZECZYTAJĄ TO SIE 4 RAZY ZASTANOWIA CZY WARTO

dorabiam dziadów

ten zakład to dziadostwo auta pod biurem po min.150000tys. zł - oczywiście nie pracowników. Wyzysk, kolosalne wymagania, płace marne->bo przecież cały czas kryzys->ale zięć prezesa nowe auto służbowe dostał !! Nie polecam nikomu nawet fachowcom (i tak dostaniesz 800zł), każdemu obiecują, wykażesz się, kto inny brawa otrzyma, jak będzie mniej roboty to Ciebie zwolnią. TO Cała Firmowa Polityka. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Grzesiek

To DAM -ROB zabił Ryska z KLANU !!!!!!:) :) Ludzie pitolicie nie macie co robić w domu tylko siedzicie i wylewacie swoje frustracje i żale . kto pije, kto nie robi , kto komu wchodzi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ę kto ile ma a czy czasem nie więcej niż ja ?? to co piszecie to prawda o tej firmie bo tam pracuje i ci którzy piszą za są byłymi pracownikami tez bo spotkam ich jutro o 7 rano w robocie , moja rada taka zlewajcie co robią inni a patrzcie na siebie . Ale fakt przerwa to jest po [usunięte przez moderatora] 15 min i to tez nie wiadomo bo to zależny jaki kto ma zegarek a co niektórzy to tam maja jeszcze zegarek WOSTOK made in ZSSR i zawsze bity w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ę jestem na przerwie to nie morze tak być przecież wrzodów na żołądku dostane :) POZDRO :) :)

byly pracownik

wspominaliście o piciu na działach a nikt nie zauważa jak piją u p. [usunięte przez moderatora] na montażu.Tam kobiety walą więcej niż faceci.Tylko.że wszyscy udają że nie widzą.Poza tym to ja bym dawno kobiety posłał na bruk,bo tylko udają ze pracuja.

gość

super firma

Na dziadów nie będe robił

Nie polecam nikomu! Aplikujesz o prace, 2 razy się zastanów. Sama rodzinka obstawia lepsze szczeble, zero szans na przebicie. Będziesz chciał zarabiać lepsze pieniądze - ! TE KTÓRE CI OBIECALI NA POCZĄTKU! - to otrzymasz odpowiedz, nie podoba ci się, to się zwolnij. Coś nie tak idzie w firmie, opier..dol dostajesz ty!! Mimo że jakiś prosty temat spaprał któryś z synalków. OMIJAĆ Z DALEKA TĘ FIRMĘ!! NIE WIERZYĆ NA SŁOWO!!

spawacz - Były Pracownik Dziad-Robu!

Ogólny wyzysk Sama rodzinka na najwyższych szczeblach poustawiania!! Rozbija się służbowymi autami - absolwenci szkół hotelarskich!! Nie szanują pracownika, tylko orać i się nic nie odzywać. Pracowałem tam kilka lat temu, nie żałuje że zrezygnowałem. Mówiono mi że i tak wrócisz do nas bo lepszej pracy nie dostaniesz- mylili się od 7 lat omijam ten Zakład szerokim łukiem!! Pozdro dla starych kolegów z działu Cyborga!

*****

Obek skąd ty możesz wiedzieć że ludzie nie pracują.Na tej firmie świat się nie kończy.Dużo tej firmie nie zostało.Sam wiesz że jest wystawiona na sprzedaż.Może sam ja wystawiłeś.Cytuję:jako lokata kapitału.To znaczy ludzie na bruk!!! Gdzie ta troska o pracownika i ich rodziny.Jak to mówią gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść.Przepraszam ,kucharzy, i nie sześć tylko osiem.

Blondyna

Do [usunięte przez moderatora].Pamiętaj,Pan Bóg nierychliwy,ale sprawiedliwy.Tak że ja bym nie pisał takich bzdetów .Bo kiedyś tobie może się to przydarzyć.A każdy ma jakieś słabości.Pa

Jadwiga

Co ty człowieku możesz wiedzieć o pracy w tym zakładzie i jakie pieniądze,te marne grosze.Lepiej niech się kierownictwu przyjrzą .Wtedy będą wiedzieli gdzie co leży.Złodziei złapali za kradzież materiału i do dzisiaj pracują.Co do zwolnionych to racja że zawinili,ale kara powinna być adekwatna do wykroczenia.Na pewno nie zwolnienie dyscyplinarne skoro większość ludzi miało czyste kartoteki.A co do picia alkoholu to też nie można podciągać wszystkich pod ten zarzut.Odnośnie pracowników to właśnie zwolnili tych najbardziej wydajnych i rzetelnych.Wystarcz sprawdzić karty zmianowe,których nikt nie czyta.Zwolnienie tych ludzi to bardzo brzydka zagrywka podciągnięta pod grupową redukcję,za którą nie trzeba płacić.Proste ale skuteczne.

obek

Się nie chciało pracować w godzinach pracy to teraz się w ogóle nie pracuje. Proste, logiczne. Też bym zwolnił tych którzy okradają firmę, bo jak to inaczej nazwać?

obserwator

..."Zwolnili 20 osób za wyjście wcześniej z pracy....." a czego innego się spodziewali ci pracownicy? Zero szacunku do wykonywanej pracy, współpracowników i swoich rodzin! Firma wykłada miesięcznie duże pieniądze na kooperantów, bo pracownicy się nie wyrabiali - a tu się okazało, ze wychodzą sobie z pracy wcześniej, piją w czasie pracy, kradną stal itp. Zwolnienia dyscyplinarne jak najbardziej słuszne! Byli już pracownicy mogą mieć pretensje tylko do siebie...

Zostaw opinię o Dam Rob SA - Zalewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dam Rob SA