Dam-Rob Sp. z o.o. Sp. k.

1.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Dam-Rob Sp. z o.o. Sp. k.

Administrator Nowy wpis

W Zalewo Dam-Rob Sp. z o.o. Sp. k. prowadzi rekrutację na stanowisko Doradca Ubezpieczeniowy. Wziąłeś udział w tym procesie? Napisz, na co potencjalni kandydaci powinni zwrócić uwagę przed udaniem się na rozmowę kwalifikacyjną. Takie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Blondi Nowy wpis
Inne

We wpisach nawiązali do spawalni i tego, że nic tam na niej się nie zmienia. ciekawi mnie czy w biurze warunki mogą być bardziej przychylne. Poszukują specjalisty ds. obsługi kluczowych klientów przy czym zaznaczają ze zapłacą od 5 do 7 tysięcy. Proszę o szczegóły, jak mogę te 7 mieć zapewnione?

Nowy wpis

Pracodawca

@Blondi

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Wynagrodzenie na stanowisku specjalisty ds. obsługi kluczowych klientów jest uzależnione od wielu czynników, głównie zależy to od znajomości języków obcych, doświadczenia w branży produkcyjnej (produkcja maszyn), a także doświadczenia zawodowego w zakresie obsługi klienta. Jeżeli chce Pan/Pani wziąć udział w rekrutacji i poznać szczegóły oferty, zachęcamy do złożenia CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

anonim Nowy wpis
Inne

co z tym pilnowaniem produkcji po prawie roku? kto ja ogarnia? Jakie są wyniki? Nikt niczego nie pisał od tamtego okresu a jak widać technologów, konstruktów czy tez pomocników spawacza szukają. Po jakim czasie pomocnik może awansować? tutaj widzę, że stawka to chyba minimalna na początek? Co jest później?

Ja

Najgorszy jest brygadzista tzw. (ksiądz) ma wonty jakieś do pracowników na nocach robi sb spacerki po całym zakładzie a jak potrzebujemy np. Tarcze trzeba czekać aż hrabia wróci

Zbigniew
Inne
@Ja

Widzę, że pracujesz w firmie Dam Rob SA, dlatego chciałbym poznać, jak wygląda poziom wynagrodzenia, które oferuje pracodawca? Są jakieś premie bądź ewentualne bonusy? Możesz opisać, jak to wygląda z Twoich doświadczeń?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Misiek
Były pracownik
@Ja

Dokładnie. Odkąd został majstrem jest jeszcze gorzej. Większość kumatych chłopaków odeszła z jego powodu. Obstawia się tylko głupszymi od siebie pracownikami. Spawalnie doprowadził do ruiny. Wszyscy mają go dosyć i liczą że w końcu zarząd zobaczy co on wyprawia!! Tylko chodzi po zakładzie i załatwia swoje fuchy. A produkcji kompletnie nie pilnuje.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Dam-Rob Sp. z o.o. Sp. k. prowadziła rekrutację na stanowisko Do sprzedaży obwarzankow. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Andrzej
Kandydat
 Pytanie

Cześć, a jak praca biurowa? Ktoś opowie coś o konstruktorach, technologach? Spoko zarobki? Jaka atmosfera? Jest ogłoszenie na Elbląg i się zastanawiam nad aplikacją.

Mirek
Kandydat
@Andrzej

Taki Elbląg, że codziennie musisz z niego do Zalewa dojeżdżać.

Andrzej
Kandydat
 Pytanie
@Mirek

No ok. A atmosfera i zarobki?

Mirek
Pracownik
@Andrzej

Atmosfera jak w każdej organizacji nastawionej na zarobek. Do pracy nie idziesz po to żeby szukać przyjaźni, idziesz po to żeby wykonywać swoją robotę. Płacowo raczej słabo ale jak na wieś jaka jest Zalewo to lepszego nic się nie znajdzie.

Alicja
Inne

a możesz dookreślić co na tej spawalni tak naprawdę się dzieje? coś z zarządzaniem pewnie skoro tak piszesz ale co konkretnie?

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Kazimierz

Naprawdę taka atmosfera? Trochę mnie zaniepokoiłeś bo chciałem wysłać CV na spawacza. A jak oceniasz zarobki? Lepsze niż atmosfera?

Były
Były pracownik
@Kazimierz

Ha niewiele.

Były
Były pracownik
@Kazimierz

Najniższa krajowa. Tylko na tyle ich stać

Alicja
@Były

Piszesz to w kontekście podstawy? A co dalej, bo na pewno czymś musi dobijać, nadgodziny, premie, dodatki?

Noname
Były pracownik

Kierownictwo tragedia, nie szanują pracowników za grosz, zero empatii, spiskują za plecami, obgadują, praca jak z horroru, nie polecam.

Maria
Inne
@Noname

No to o kierownictwie napisałeś, ale co z resztą? Ile przykładowo zarobi spawacz? Pytam dla męża, myśli do Was startować.

Prac
Pracownik
@Maria

Najniższa krajowa + czasami premia. Po jakimś czasie podwyżka lecz nie wysoka... Trzeba być zdesperowanym żeby pracować tam jako spawacz.

Maja
Inne
@Prac

A od czego zależą premie u was?

Były
Były pracownik
@Maria

Najniższa krajowa

Pytanie
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać podczas rekrutacji w Dam Rob SA na stanowisko Spawacz?

Spawacz
@Pytanie

Potrafisz trzymać uchwyt i wcisnąć przycisk to się nadasz.

Ktos
Były pracownik
@Pytanie

Lepiej tam nie idz zabraniają miec szubice nawet swoje

spawacz - Były Pracownik Dziad-Robu!

Ogólny wyzysk Sama rodzinka na najwyższych szczeblach poustawiania!! Rozbija się służbowymi autami - absolwenci szkół hotelarskich!! Nie szanują pracownika, tylko orać i się nic nie odzywać. Pracowałem tam kilka lat temu, nie żałuje że zrezygnowałem. Mówiono mi że i tak wrócisz do nas bo lepszej pracy nie dostaniesz- mylili się od 7 lat omijam ten Zakład szerokim łukiem!! Pozdro dla starych kolegów z działu Cyborga!

Ja
Były pracownik
 Rekomendacja
@spawacz - Były Pracownik Dziad-Robu!

Pozdro

Ktos
Były pracownik
@spawacz - Były Pracownik Dziad-Robu!

Bo tak jest

Pytanie
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Dam Rob SA na stanowisko Technolog?

Ktos
Były pracownik
@Pytanie

Chcesz pracować czy nie ...

Pytanie
 Pytanie

Czy Dam Rob SA ma ściśle ustalone godziny pracy?

Ktoś
Pracownik
@Pytanie

Pierwsza zmiana od 7.00 do 15.00 druga zmiana od 15.00 do 23.00. Nadgodziny jeśli są to tylko od poniedziałku do czwartku i tylko po 2 godziny dziennie.

Pytanie
 Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Dam Rob SA?

Gość
@Pytanie

Zależy na którego kierownika trafisz...jeden ma w nosie sprawy czy problemy pracownika w pracy drugi bardziej ludzki ale ciężko się z nim spotkać wszystko ładnie i pięknie jak pracujesz i dajesz z siebie wszystko jak nie to papapa

Michu

Czy pracownicy są zastraszeni ?

Gosc
@Michu

Zastraszani to nie wiem ale nie na każdym wydziale jest atmosfera ok..jak się brygadzista uprze na kogoś to nikt i nic ci nie pomoże prędzej cię zwolnią niż ustaną za pracownikiem.Wiec idąc tam albo trzeba mieć mocne plecy albo dobra buzię by się nie dać zgnebic.Najgorsi to młodzi brygadzisci bo myślą że mogą zrobić z człowiekiem co chcą a kierownictwo i tak za nimi obstaje.wiec życzę powodzenia

zdziwiony

macie robotę czy przestuj?

lesnymarek
 Pytanie

firma oceniona przez pracowników na jedną gwiazdkę, a brak komentarzy.............o co tu kaman, a chciałem się dowiedzieć czegoś więcej o warunkach pracy itd ??.......hmmm

Iwona
Inne
@lesnymarek

Też właśnie chcę dowiedzieć się czegoś o pracy w Dam Rob. Mam nadzieję, że ktoś coś jeszcze napisze. A Ciebie jakie stanowisko interesuje?

lesnymarek
@Iwona

Spawalnika, ale już przestałem się interesować jak zobaczyłem jaką stawkę oferują. Szukają osoby DYSPOZYCYJNEJ z uprawnieniami IWE za max 2900 netto. Tymczasem ja chciałem zaproponować 8k netto bo to prawie tyle ile mam obecnie z tym, że nie musiał bym tyle dojeżdżać. Dobrze, że zorientowałem się w porę bo firma raczej jeszcze nie jest gotowa na zatrudnienie spawalnika, a na spotkaniu o pracę chyba by się poprzewracali jak by to usłyszeli tę stawkę. Myślę więc, że firma raczej dla osób już "ustawionych życiowo/finansowo, studentów bez rodziny lub emerytów", mieszkających tuż za płotem. Ja niestety nie był bym w stanie się za taką stawkę utrzymać, a co dopiero żony i dziecka. Za to może nadrabiają fajną atmosferą pracy, aczkolwiek tego nie wiem bo już nie robiłem głębszego research-u. Tak czy owak nie sądzę aby znaleźli kogokolwiek z IWE w tych pieniądza. Myślę, że jedyną dla nich szansą jest wysłanie jakiegoś już zatrudnionego inżyniera po mechanice na studia za 15k trwające około 1,5rok, opłacenie egzaminu 3k trwającego tydzień w Instytucie Spawalnictwa, zafundowanie pracownikowi zakwaterowania oraz zwrotu kosztów dojazdu przez cały okres trwania nauki. O tym, że pracownika nie będzie często w pracy ze względu na zjazdy już nie wspominam. Należy też zaznaczyć, że zdawalność na egzaminie wynosi jakieś 25%, a są 3 podejścia i nie wszystkim udaje się zdobyć uprawnienia. Ale się rozpisałem ;) Może ktoś coś z tego wyniesie.

Alicja

Hej, na jakie wynagrodzenie może u wasz liczyć konstruktor ? Będę wdzięczna za przedział :)

Konrad
Inne

Zastanawiam się dlaczego od dawna nikogo nie było na forum? Jaki jest powód tego?

zzz
@Konrad

Zapewne są wysokie zarobki i super atmosfera w pracy. Więc niema o czym pisać.

Mikołaj
Inne
@zzz

Pozytywne opinia są równie mile widziane. Ja chętnie dowiem się, jak kształtuje się poziom wynagrodzeń za pracę w firmie Dam Rob. Może Ty coś wiesz na ten temat?

anonim

(usunięte przez administratora)

Zbigniew
Inne

Doświadczyłeś jakiś negatywnych zdarzeń związanych z rzekomym donoszeniem innych pracowników zatrudnionych w firmie Dam Rob? Może w trakcie pracy w tym miejscu zauważyłeś pozytywne aspekty, którymi mógłbyś się z nami podzielić? Jeżeli możesz, to napisz również, na jakie wynagrodzenie można liczyć, pracując u tego pracodawcy. Zachęcam do dalszej aktywności.

grzesiek worek piasku niesie
@Zbigniew

zbigniew to to samo imie co zbyszek?

Zbigniew
Inne
@grzesiek worek piasku niesie

Twoje pytanie nie ma żadnego związku z pracą w firmie Dam Rob, dlatego nie widzę sensu, aby poruszać tego typu kwestię i dalej na nie odpowiadać. Jeżeli masz jakieś informacje o pracy w tym miejscu, to oczywiście zachęcam Cię do wypowiedzi w tym wątku, w przeciwnym razie niestety tego typu wypowiedzi nie są w żaden sposób pomocne dla osób oczekujących na rzetelne informacje o pracy w tym miejscu.

Zainteresowana
@Zbigniew

Wiesz może, czy szukają teraz pracowników?

LJohnn
@Zainteresowana

Szukają cały czas. Pomocników spawaczy, spawaczy. Tylko stawki głodowe. Pracując na początku po 10h nawet 3tys. nie zarobisz chyba że brutto...

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zbigniew
Inne
@LJohnn

Poza opisaną przez Ciebie stawką wynagrodzenia firma Dam Rob SA oferuje może poza stałą pensją ewentualne dodatki do wynagrodzenia? Występują premie, bonusy, bądź innego rodzaju benefity? W dalszym ciągu nie uzyskałem odpowiedzi na to pytanie, więc mam nadzieję, że Ty będziesz w stanie odpowiedzieć. Zachęcam.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
LJohnn
@Zbigniew

Wliczone w tą kwotę są premium, dodatki nocne, itd. według kodeksu pracy

Zbigniew
Inne
@LJohnn

Dziękuję za sprecyzowanie, jak to wygląda. Pozostając przy temacie warunków zatrudnienia w firmie Dam Rob SA chciałbym dowiedzieć się, jak ocenisz atmosferę, która panuje w tym miejscu pracy? Chciałbym wiedzieć, czy nowo zatrudniony pracownik może liczyć na pomoc i wsparcie pozostałych pracowników?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
LJohnn
@Zbigniew

To zapewne zależy jaki jesteś dla innych. Lecz większość ludzi jest pomocna i wyrozumiala.

Remek
Inne

Może nie wszyscy mają wielką ochotę do pracy i każdy pretekst jest dobry sobie poprawić nastrój?

Lidia
Inne

@Pan, słowo wulgarne, które użyłeś w swoim komentarzu nie powinno się znaleźć na forum publicznym w wątku opinii o pracy w firmie Dam Rob SA, ponieważ łamie ono regulamin, którego należy przestrzegać https://www.gowork.pl/regulamin Jeżeli posiadasz inne zdanie na temat pracy w firmie Dam Rob to zachęcam, abyś podzielił się nim tutaj na forum.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Dam-Rob Sp. z o.o. Sp. k. - Zalewo

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Dam-Rob Sp. z o.o. Sp. k.?

    Zobacz opinie na temat firmy Dam-Rob Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Dam-Rob Sp. z o.o. Sp. k.
Przejdź do nowych opinii