Dam-Rob Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Dam-Rob Sp. z o.o. Sp. k.

Lidia

@krzychu, posiadasz doświadczenia związane z pracą w firmie Dam Rob SA? Jeżeli tak to czy możesz przybliżyć czytelnikom tego wątku jakie warunki pracy oferuje pracodawca? Jak ocenisz atmosferę jaka panuje pomiędzy kadrą pracowniczą zatrudnioną u tego pracodawcy? Zachęcam do wyrażenia opinii na ten temat.

Zenek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

tomasz

w regionie są tylko 3-4 firmy które mozna polecic spawaczom i monterom . na pewno jest to damrob. firma stabilna. jednak jak chcesz zarobić wieksza kase szukajcie w elblagu lub w starym polu. nie bedę mówił nazw ale tam naprde ludzie dobrze mają

krzychu
@tomasz

lepiej płaca w mettapie.

Lidia

@tomasz, pracowałeś w Dam Rob? Rozumiem, że Twoim zdaniem wynagrodzenie oferowane przez tę firmę nie jest zadowalające. Jednak polecasz tę firmę pod kątem zatrudnienia. Czy możesz napisać konkretnie co wpływa na Twoją opinie o tym pracodawcy? Jakie czynniki bezpośrednio o niej świadczą?

Firma Dam-Rob Sp. z o.o. Sp. k. prowadziła rekrutację na stanowisko Do sprzedaży obwarzankow. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Lidia

Wspominacie w swoich ostatnich komentarzach o prawdopodobieństwie wypłacenia pracownikom Dam Rob premii. Czy ktoś z Was mógłby napisać czy ją otrzymaliście? Jakie rodzaje premii możecie otrzymać jeszcze od tego pracodawcy?

leser
@Lidia

dodatkowe 10 godzin do odrobienia

arni

a nasz prezes nie w lesie nie w lesie i premie na świeta przyniesie, przyniesie

świety mikołaj

w tym roku był bardzo duży zysk to chyba duża premia bedzie na świeta

adam

jak tak dobrze jest to czemu tylko dwie gwiazdki?

jzmontażu

jak to odbiega? Wszyscy wiedzą w Zalewie, że Dam-Rob to najlepszy pracodawca w okolicy. A okolica biedna, tylko LEch-Drób co płaci nie za wiele. PrezeSi to ludzie serdeczni, tylko trzeba z nimi odpowiednio umiec rozmawiac. zawsze Ci pomogą w biedzie a i podwyzki sa do roku.

Lidia

@greg, Twoja opinia zdecydowanie różni się od pozostałych zamieszczonych w tym wątku dotyczącym Dam Rob SA jako pracodawcy. Możesz przedstawić dokładnie swój punkt widzenia? Co najbardziej wpływa na Twój poziom zadowolenia z pracy w tej firmie? W jaki sposób Dam Rob SA dba o Ciebie?

greg

Dam Rob to najlepsza firma w okolicy. Bardzo dobrze płacą, dbaja o pracowników, a prezesi są życzliwi i hojni.

Pedro

Wysokość wynagrodzenia zawsze była sporna. Może przy braku fachowców firma podniesie zarobki?

adminek

tutaj juz nikt nie chce pracować, tylko przetrwac od 1 do 1. chłopaki wszyscy chcą do mettapu ale ich nie chcą przyjąc. panowie szefostwo za 2 i pół sie nie da życ

lolek

dam-rob to porządna firma. może płaci mniej niż inne ale czy jest kryzys czy masz pracy w cholere zawsze masz umowę i prace. pracuje w damrobie jest dużo mniej niż w podobnym mettapie, gorzej sie pracuje podobno bo tam luz i mozna sobie w ch polecieć, bo u nas nie mozna to szanuje prace.

Lidia

Hej, czy ktoś w Was jest w posiadaniu aktualnych informacji na temat firmy? Czy firma nie prowadzi obecnie żadnej rekrutacji? Wchodząc na stronę internetową firmy Dam Rob SA, podany jest formularz kontaktowy do wysłania CV, jednak brak ofert, czy wiadomo na jakie stanowiska najcześciej trwa nabór?

Idźcie do mettapu od razu, w ogole nie pracujcie w damrobie. Prezesi patrzą tylko na siebie i do swojej kieszeni, kasa najnizsza jakby mogli to bys za darmo pracował bo mają takie podejście. A stare pole robi dla nich większość zlecien, placa lepiej, szanują pracowników, można się z nimi dogadać. Mój kumpel poszedł do mettapu i jest mega zadowolony, mowi ze kierownik jest wporzadku, młody prezes tez i reszta ekipy. Dam rob to tylko kwesta kilku ukladow, które kiedyś im się skoncza i skończy się firma. Wszyscy którzy byli normalni odeszli

leninek

chcecie pracować idzcie do mettapu. robia dla damrobu ale placa dużo wiencej. wiem bo kiedys pracowałem w damrobie teraz w metapie. tylko jak sie zatrudnisz w damrobie to cie nie przyjmom w metapie bo jest jakas umowa miedzy prezesami. dlatego od razu idzie do kadrowej do metapu bo wiem ze szukaja pracowników.

W darmo robie jest jedna stawka czyli na początek minimum potem po 3 miesiącach dają troszkę więcej pracowałem tam nie jest najgorzej z odpowiednim podejściem (olać to) da sie wytrzymac spawalnia jest chyba takim najleprzym działem tam a i mozna sie co nieco nauczyć

ZSRR

A napiszesz coś o warunkach @lenin jaka stawka była na godzinę i czy dawali umowę? Dzięki

lenin

pracowałem w damrobie. nie było źle. po pewnym czasie szukałem pracy i posżłem do metapu zapytac sie o robotę to mówili ze przyjmą jak nie bedę pracował tam. umowe jakos maja ze nie podbieraja pracowników. w metapie maja lepsze stawki bo kolega mówił i nie ma tego j.... pociotctwa wójków stryjków ciotek i babć. ale w damrobie nie było żle tak wienc moge polecić

Zostaw merytoryczną opinię o Dam-Rob Sp. z o.o. Sp. k. - Zalewo

• Jak się pracuje w Dam-Rob Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Dam-Rob Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Dam-Rob Sp. z o.o. Sp. k.