Dam-Rob Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Dam-Rob Sp. z o.o. Sp. k.

uder

@żyła, a słysząłes może, czy wręcz widziałeś gdzieś ogłoszenia rekrutacyjne od Dam Rob? Może już przeszedłes proces rekrutacji, bo napisałeś, że jestes niedoszłym pracownikiem i jestes już w stanie odpowiedzieć na pytania, które Cię nurtowały? Ja dopiero interesuję się firmą, ale sam nie wiem czy dobrze robię. Jak tutaj z atmosferą?

tomek

Firma Dam-Rob funkcjonuje na rynku od 1994 roku. W wyniku fuzji Dam-Rob Sp. z o.o. z firmą Tres sp. z o.o. dnia 21.12.2007 przekształciła się w Dam-Rob S.A. Od początku istnienia firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji specjalistycznych rozwiązań magazynowo transportowych. Ich wyroby znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu motoryzacyjnego, maszynowego. Oferują pomoc w doborze i dostosowaniu pojemnika w celu zabezpieczenia transportowanych części czy elementów uzależnionych od indywidualnych wymogów i potrzeb klienta.

obcy

ty sprawiedliwy normalnie nie moge co ma kuzwa ortografia do spawania a jak spawacze za ciezka prace tam zarabiaja

obcy

ty sprawiedliwy dobry fachowiec nie musi miec wyksztalcenia aby dobrze zarabiac bo jakby tak bylo to plowa za biurek z tego piepszonego darmo roba powinna dawno byc wywalona z kierownikiem na czele

Firma Dam-Rob Sp. z o.o. Sp. k. prowadziła rekrutację na stanowisko Do sprzedaży obwarzankow. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
byly

o piciu to mozna zapominiec nie te czasy ale ta firma to nie zaklad a (usunięte przez administratora) 10h na 15 min przerwy i to jeszcze w oczy kuje zakaz picia kawy zakaz grania radia same zakazy wredne miny kierownika (raczej kapo) nic dobrego nie potrafi zrobic dla rozwoje technicznego firmy tylko jak plot postawic kamery zamontowac aby ludzi w domu obserwowac synusia jako fachowca uwaza a pojecia czlowiek niema o tym co robi brygadziste z finiszu popiera w ciemno mimo ze ten tez stolaz wieczna porazka pojecia niema szefowie tej firmy chyba nawet pojecia niemaja jaka jest atmosfera w tejfirmie ludzie robia bo musza nie dlatego ze chca maja racje ci co maja odwage i zwalniaja sie bo zamiast byc lepiej to jest z dnia na dzie coraz gorzej

x

dam rob? a idz do [usunięte przez moderatora] to jest dopiero wyzysk i zlodziejstwo a poszanowanie czlowieka tak jak do smiecia. a najlepszy kierownik-tapicer samochodowy bez szkoly

lodi

Ależ bzdura, ludzie uciekają stamtąd bo nikt nikogo nie szanuje! Liczy się kasa dla szefostwa, utrzymanie kilu willi i nic więcej. Pracownik ma orać za bezcen i się nie odzywać. Na szczęście niektórzy mądrzeją i uciekają....

@lodi

niestety to prawda co ludzie piszą bez znaczenia pijący czy nie jakkolwiek by nie było myślę że nadszedł już dawno czas by to zmienić nie tylko w Zalewie lecz wszędzie ludzie powinni domagać się godnych pieniędzy za pracę pozdrawiam i zachęcam do walki o zmianę bo życie płynie zbyt szybko nie tylko pracą i dla pracy człowiek żyje

sprawiedliwy

Żal mi wszystkich tych którzy wyrażają opinię negatywną. Wypowiedzi są mało elokwentne i najczęściej z wieloma błędami ortograficznymi. Najpierw moi drodzy idźcie do szkoły zdobądźcie wykształcenie, a później piszcie. Po pierwsze wtedy dostaniecie większe wynagrodzenie, a po drugie, pewne rzeczy będziecie rozumieć… Aaa i jeszcze jedno. Jestem przekonany, że 90% tych opinii pochodzi od ludzi którzy zostali wywaleni za picie alkoholu w pracy. Chcecie zarabiać, a Waszym pierwszym priorytetem jest się uchlać .... koszmar. Szkoda słów i szkoda strzępić języka. Powodzenia. Dam-Rob S.A. to dobra firma tylko trzeba umieć ją uszanować, z resztą tak jak każdą inną pracę.

dziad rob

TE OPINIE SĄ DLA LUDZI !!!!! CZASAMI POTRZEBUJĄ LUDZI DO PRACY !!!!! JAK JE PRZECZYTAJĄ TO SIE 4 RAZY ZASTANOWIA CZY WARTO

Grzesiek

To DAM -ROB zabił Ryska z KLANU !!!!!!:) :) Ludzie pitolicie nie macie co robić w domu tylko siedzicie i wylewacie swoje frustracje i żale . kto pije, kto nie robi , kto komu wchodzi w (usunięte przez administratora) ę kto ile ma a czy czasem nie więcej niż ja ?? to co piszecie to prawda o tej firmie bo tam pracuje i ci którzy piszą za są byłymi pracownikami tez bo spotkam ich jutro o 7 rano w robocie , moja rada taka zlewajcie co robią inni a patrzcie na siebie . Ale fakt przerwa to jest po [usunięte przez moderatora] 15 min i to tez nie wiadomo bo to zależny jaki kto ma zegarek a co niektórzy to tam maja jeszcze zegarek WOSTOK made in ZSSR i zawsze bity w (usunięte przez administratora) ę jestem na przerwie to nie morze tak być przecież wrzodów na żołądku dostane :) POZDRO :) :)

gość

super firma

*****

Obek skąd ty możesz wiedzieć że ludzie nie pracują.Na tej firmie świat się nie kończy.Dużo tej firmie nie zostało.Sam wiesz że jest wystawiona na sprzedaż.Może sam ja wystawiłeś.Cytuję:jako lokata kapitału.To znaczy ludzie na bruk!!! Gdzie ta troska o pracownika i ich rodziny.Jak to mówią gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść.Przepraszam ,kucharzy, i nie sześć tylko osiem.

Blondyna

Do [usunięte przez moderatora].Pamiętaj,Pan Bóg nierychliwy,ale sprawiedliwy.Tak że ja bym nie pisał takich bzdetów .Bo kiedyś tobie może się to przydarzyć.A każdy ma jakieś słabości.Pa

Jadwiga

Co ty człowieku możesz wiedzieć o pracy w tym zakładzie i jakie pieniądze,te marne grosze.Lepiej niech się kierownictwu przyjrzą .Wtedy będą wiedzieli gdzie co leży.Złodziei złapali za kradzież materiału i do dzisiaj pracują.Co do zwolnionych to racja że zawinili,ale kara powinna być adekwatna do wykroczenia.Na pewno nie zwolnienie dyscyplinarne skoro większość ludzi miało czyste kartoteki.A co do picia alkoholu to też nie można podciągać wszystkich pod ten zarzut.Odnośnie pracowników to właśnie zwolnili tych najbardziej wydajnych i rzetelnych.Wystarcz sprawdzić karty zmianowe,których nikt nie czyta.Zwolnienie tych ludzi to bardzo brzydka zagrywka podciągnięta pod grupową redukcję,za którą nie trzeba płacić.Proste ale skuteczne.

obek

Się nie chciało pracować w godzinach pracy to teraz się w ogóle nie pracuje. Proste, logiczne. Też bym zwolnił tych którzy okradają firmę, bo jak to inaczej nazwać?

obserwator

..."Zwolnili 20 osób za wyjście wcześniej z pracy....." a czego innego się spodziewali ci pracownicy? Zero szacunku do wykonywanej pracy, współpracowników i swoich rodzin! Firma wykłada miesięcznie duże pieniądze na kooperantów, bo pracownicy się nie wyrabiali - a tu się okazało, ze wychodzą sobie z pracy wcześniej, piją w czasie pracy, kradną stal itp. Zwolnienia dyscyplinarne jak najbardziej słuszne! Byli już pracownicy mogą mieć pretensje tylko do siebie...

Zostaw merytoryczną opinię o Dam-Rob Sp. z o.o. Sp. k. - Zalewo

• Jak się pracuje w Dam-Rob Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Dam-Rob Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Dam-Rob Sp. z o.o. Sp. k.