Opinie o Firma Kurierska Geis (Geis Pl Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością) w Strykówko Mikołowska 93

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Strykówko Mikołowska 93

Witam. Szukam nowego miejsca zatrudnienia, więc obserwuję osądy pracowników. Wydaje mi się, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Tych. Mam prośbę, napiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Geis? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? Czy jest w firmie stołówka z tanimi obiadami pracowniczymi? Pozdrawiam Marcin

Pola
@Marcin

Hej Marcinie. Narzekać nie będę ale z drugiej strony zawsze mogłoby być lepiej. W temacie organizacji dofinansowanych obiadów pracowniczych to doradzam firmę Ekoland z Tych. Zatrudnieni (wiem to od chłopaka, który jest tam zatrudniony) mają tam aplikację, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To taki catering online. Tylko,że zamawiasz bezgotówkowo. Wybieraj pracodawcę mądrze. Pola.

Robert
@Pola

Dzień dobry Pani Polu. Fajnie widzieć że pracownikom zależy na tak zwanym dobrostanie, miło to widzieć. Firma Ekoland, której nazwę Pani napisała organizuje proces żywienia pracowników poprzez aplikację SmartLunch. Skąd się o tym dowiedziałem? Nie musiałem tej informacji szukać - sam ten system tam wdrażałem. Nadmienię, że każda firma, która żywi pracowników ma łatwiejsze zadanie przy rekrutacji nowych pracowników. Pozdrawiam Robert

Przyszły pracownik

Witam, na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie jako magazynier? Jakie są benefity?

Jarov
@Przyszły pracownik

3500 brutto i zawsze taka sama stawka jak nowi. Janusz z drugiej zmiany łamie kodeks pracy nie wysyłając ludzi na przerwę. Zmusza do otwierania ramp zepsutychy

Firma nie ma do wykupienia usługi wniesienia co jest bardzo negatywne, ponieważ wiadomo kobieta, która ma jeszcze pod opieką 2 letnie dziecko nie jest w stanie sama sobie pomóc. Nie było informacji w kontakcie telefonicznym rano o tym, że trzeba sobie zorganizować wniesienie co pozwoliłoby uniknąć nieporozumienia dla obu stron. Kurier bardzo opryskliwy i na duży minus sposób podejścia do klientów. Czysta zlosliwosc kuriera który mimo prośby nie zostawił przesyłki przed budynkiem po powrocie do dziecka, a mógł to zrobić bez wnoszenia. Z wielu firm kurierskich korzystam i nigdy nie spotkałam się z takim chamstwem.

ramzes67

Geis - DZIADOWSKA FIRMA. Człowiek czka cały dzień , na końcu piszą że nie było nas w domu, po czym nie odbierają tel. ponieważ nie pracują już od 16godz.. Dostaje kilkadziesiąt przesyłek miesięcznie z różnych firm kurierskich i "Geis" jest najgorsza. Zatrudniają nieodpowiedzialnych kierowców z Ukrainy, nie chce mu się przyjechać, napisze w papierach co chce i nie można nic zrobić, nikogo skarga nie interesuje. Lekceważąco do sprawy podchodzi ta firma, nie dbają o klienta. Takie firmy muszą zniknąć z rynku które bałagan i chaos wprowadzają w życie innych ludzi.

ZUBER
@ramzes67

Spróbuj tak: O klienta swojego firma ta nie dbając, lekceważąco do sprawy podchodzi więc i z rynku zniknąć musi, gdyż bałagan i chaos w życie ludzi innych wprowadza.

Michal
@ramzes67

Zgadzam się z Panem kurierzy są nieprzyjemi i piszą co chcą

Kurier Geis
@ramzes67

Kurier też jest w pracy , tak jak odbiorca...... Kto zamawia ten odbiera .... pretensje z tyłka.....

Mechanik

Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Przesyłka doręczona przez pracownika z Ukrainy (tak brzmiał) pozbawionego elementarnej kultury osobistej. Nie wymaga się od nikogo górnolotnej kurtuazji ale pracując z ludźmi powinno się zachować choć odrobinę ogłady. Wrażenia okropne.

Karla

Witam w związku z niekompetentnymi osobami które pracują jak na infolinii jak i kurier który zadzwonił do mnie wczoraj o godzinie 11:20 oznajmił ,że nie ma mojego adresu i odjechał do Tych na magazyn . Pani z infolinii oznajmiła że powinnam sama prosić o numer kontaktowy do kuriera gdzie kurier już mój numer telefonu posiadał. Zadzwonił że będzie do godziny czekałam cały dzień w domu a kurier sobie odjechał . Zgłaszam tą skargę gdyż dla mnie jest to nie odpowiedzialne i kierowca nie powinien być na tym stanowisku.

mundek

Firma tak dziadowska ze dziwie sie ze mi sie chce jeszcze pisac o niej SZKODA CZASU I NERWÓW

Golik

Nie polecam nie wywiązują się z terminów

Goik

To jest masakra człowiek bierze dzień wolny bezplatny bo będzie zamiwienie a tu się okazuje że w kolejnym dniu przesyłki nie będzie Co to ma być to jakiś żart kpina robią co chcą

Jakie są mocne strony pracodawcy Geis?

Dobrze ukrywana prawda,że wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Czyli?
@Odpowiedz

Czyli uważasz (sądząc po twojej odpowiedzi), że wszystko w firmie jest "w jak najlepszym porządku" a firma to z jakichś powodów ukrywa? Dziwne :-) Albo coś ci się pomyliło w zeznaniach ;-)

Czy w Geis jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

JoJo

Absolutnie nie. Kazdy raczej wie jakie są problemy i je zlewa

@JoJo

A zgłosiłeś komuś poza kolegami przy biurku czy kolegami na zmianie?

Dzień dobry, chciałem się dowiedzieć ile można zarobić, pracując jako magazynier, ewentualnie wozkowy?

www

Witam, drogi panie dyrektorze oddziału Tychy ,jeśli w najbliższym czasie osoby prowadzące zmiany i rzekomo ich pomocnicy tzw.''prawe i lewe ręce'' nie zmienią podejścia na właściwe do reszty pracowników ,jeśli dalej pracownicy hali będą wyśmiewani ,traktowani po łebkach ,bez szacunku to przekona się pan że nigdy,ale to nigdy nie będzie na hali pełnej kadry i ludzie będą masowo się zwalniać.Nikt nie będzie dawał się traktować przedmiotowo i jak jakiś ''podczłowiek'' ,zastanówcie się czy chcecie mieć pełną i zgraną kadrę ,czy co chwila nowe twarze,które muszą oczywiście zawitać na zakładzie,musicie je przeszkolić,wysłać na badania,umowa ,ubranie robocze itp,itd. i po chwili pracy człowiek widzi jak jest traktowany i z miejsca rezygnuje ,nikt nie będzie się poniżał i pójdzie do innego pracodawcy ,gdzie będą go traktować z szacunkiem i właściwym podejściem,proszę to przemyśleć i jak najszybciej podjąć działania,które poprawią w/w problemy i całą nie miła atmosferę jaka tam panuje.( Proszę dać odpowedz w komentarzu ,tylko szczerą ) Pozdrawiamy.

Kolega
@www

"Traktować przedmiotowo"? "Podczłowiek"? Gdzie? W Geis?! :-) Weź się chopie do rzetelnej roboty i nie marudź :-) Myślisz, że dyrektor to TU czyta? I TU Ci odpowie? Znasz przecież jego mailowy adres firmowy. Pisz! A może idź i pogadaj? Dłuższą chwile już w tej firmie pracuję i jeszcze nie słyszałem żeby kogoś wywalili za różnicę zdań i tak zwane niewygodne obserwacje byle tylko były prawdziwe.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Geis?

w gejsie nie ma atmosfery, znam temat z autopsji, jako wieloletni parobek

Hrabia

Nie wiem, ktoś zacz, ale replika przednia :-)

Hrabia
@Hrabia

Dlaczego Administrator wykasował odpowiedź "Dziedzica", który sugerował, bez obraźliwych słów, żeby "Odpowiedź" złożył/złożya wypowiedzenie i przestał/przestała czuć się jak parobek i stała się kmieciem? Dziwny ten portal.

witam wszystkich którzy oczekują z tej firmy na paczki informuje ich że raczej ich nie dostaniecie ja sama już czekam ponad tydzień za każdym razem piszą mi że mnie nie było w domu co jest ogólnie nieprawdą odzwonić się też do nich bardzo ciężko raczej chyba liczą że zarobią na impulsach a na paczkę to możecie poczekać do siego roku pozdrawiam bardzo niezadowolony i wkurwiony klient

olo
@Ewa

paczka od firmy co wozi palety ?

Polonista
@Ewa

Wiesz, co to są znaki interpunkcyjne i początek zdania z dużej litery?! Kobieto, te twoje wypociny nie da się czytać! Weź, skończ najpierw jakąś szkołę, a potem się udzielaj...

Czy Geis praktykuje "luźne piątki"?

Odpowiedź

Luźne piątki? Mało kto chodzi tu na codzień w stroju "korpo". Jest kilka wyjątków w centrali, ale też w wersji korpo-łagodnej. Jednak nikt nie przesadza też ze zbyt luźnym strojem czy to piątek czy nie piątek. Firmy logstyczne to nie branża finasowa, doradcza czy prawna.

Bogdan
@Odpowiedź

Widzę, że masz wiedzę związaną z tym pracodawcą, dlatego pozwolę sobie zadać Ci pytanie. Chciałbym ustalić, czy pod względem rozwoju zawodowego jest to dobry pracodawca?

Odpowiedź
@Bogdan

Całkiem niezły. Tyle, że trochę to zależy w którym oddziale pracujesz i w jakim dziale. Im większy oddział tym lepiej. Wyjątek to Wrocław, Koledzy mówią, że słabo bardzo z zarządzaniem i podejście do pracy ale ostatnio wpadła drużyna z centrali to trochę poustawiali chyba robotę. Ogólnie firma rozwojowa, wszystkim zależy i nie ma (usunięte przez administratora) do ludzi (jak wcześniej Wrocław to wyjątek).

Czy zdarzają się nadgodziny w Geis?

iu

jesli chodzi o magazyn to nie ma nadgodzin. przynajmniej w moim oddziale.

Judyta

@Adaptacja ale co to za program? Jakis wprowadzający?

Natalia

Na stronie firmy w zakładce kariera ,oprócz nowych ofert pracy, przeczytałam że firma wśród benefitów dla swoich pracowników ,oferuje programy adaptacyjne. Czy ktoś opisze, na czym polegają te programy? I czy warto aplikować do firmy?

Adaptacja
@Natalia

To jest taki program, który przygotowuje do życia w tej firmie. Bardzo to dobrze wymyślone, bo bez tego programu, szybko by można "na głowę dostać" a tak to przynajmniej wiesz co cię czeka. A tak na serio jest to jeden z lepszych pomysłów w tej firmie i dobrze zrobiony. Do firmy warto przyjść a już na pewno teraz gdy paczki już nie ma i nie robi tej całej złej atmosfery u klientów i na rynku.

Janusz
@Adaptacja

a ten program jest płatny ? Bo jeśli nie, nie ma żadnego plusu żeby marnować czas na zdobycie doświadczenia. Bo rekomendację w tych czasach można sobie wsadzić głęboko gdzieś

Natalia
@Adaptacja

Dzięki za wyjaśnienie. Bardzo ciekawy pomysł z tym programem adaptacyjnym. A czy po tym programie każdy zostaje zatrudniony do pracy w Geis?

Adaptacja
@Natalia

To jest program dla nowo zatrudnionych :-)

Przesyłka wysłana w poniedziałek 12.08 po południu z Warszawy dotarła do Poznania następnego dnia 13.08 o godz.6.43 i do dzisiaj (20.08 godz10.39) tam leży!!!!! Na infolinii poinformowano mnie, że nie ma gwarancji, że dostarczą do końca miesiąca. Nie ma również pewności kiedy po tym terminie zwrócą do nadawcy.

Cezary
@Andrzej

Przecież tam nie ma już komu pracować, na wszystkich oddziałach jest podobnie. Większość pracowników na urlopach i zwolnieniach. Prawdopodobnie twoja paczka wróci do nadawcy

Zostaw merytoryczną opinię o GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Strykówko

• Jak się pracuje w GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.4/5 Na podstawie 130 ocen.

GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ