Opinie o Musiał Aleksandra Apm-Centre Przedsiębiorstwo Wielobranżowe w Dąbrowa Górnicza

counter
Zofia Nowy wpis

Cześć, jak wyglądają pierwsze dni nowej osoby w Apm-Centre? Czy można liczyć na wsparcie ze strony współpracowników czy szefostwa na samym początku? Podpowiedzcie jak to u Was wyglądało :)

Dawid Nowy wpis

Jakie godziny otwarcia ?

Leon Nowy wpis

Panie admin. Tam się nigdy nic nie zmieni chyba jedynie cud kosza kasę na koncie a ludziom dają ochłapy masz1000zl zapłać mieszkanie i starczy na życie a jak oni mieszkają szkoda slow

anonim Nowy wpis

Brak słów do tej firmy dzwonią obiecują ze zrobią uprawnienia a później nie odbierają telefonów człowiek próbuje nawiązać znimi kontakt a oni to lekceważą omijajcie ta firmę niech sobie zatrudnią pracowników z Ukrainy nie warto a ztego co wiem są nie wypłacalni płacą w ratach i trzeba się upomnieć o swoje zarobione pieniądze precz z takimi przedsiębiorcami wont.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

!!!!!

Jakie zwolnienia podziękowali im robić po całych dniach a płacą w ratach ludziom nawijają w bawełnę ze alba przelewów nie zrobiła z miesiąca na miesiąc tak jest inne firmy które jeżdżą dostają pieniadze na czas i ludzie maja wypłaty a w apmie ciągle jedna i ta sama gatka niema i niema.omijać szeroko ta firmę

cooo

@Kolega były masowe zwolnienia ?

Kolega

I co zaklad alba podziękował wam za pracę i gdzie macie te roboty na sprzęt ile to pracy nie macie na maszyny firma apm obiecują nie wiadomo co (usunięte przez administratora)ludzi i przedewszystkim wypłat niema na raty to się kredyt w banku płaci a nie ludziom kiedy mają rodziny na utrzymaniu.

Kierowca

Porażka ta firma jednym słowem rodzina flinstonów obiecuja ile to pracy nie mają albo czy jako kierowca a tak naprawdę cyganią na każdym kroku najlepiej tam potrzebna byłaby inspekcja transportu drogowego jak podłapią to tylko jeździć i najlepiej po nocach wypłata wypłacana w kilku ratach nie polecam tej firmy cyganią ze przelewów nie dostają a to jest jedno wielkie kłamstwo omijać ta firmę nie angażować się.

Człowiek

Nic się nie zmieniło zawsze płacili jak tylko chcieli twierdząc że inne firmy im nie płacą cyganią na każdym kroku niema czym jeździć ten ich tabor to kupa złomu omijać ta firmę szerokim łukiem i dać sobie spokój gdzie indziej firmy płacą w terminie 10 Ty to rzecz święta dla pracownika a dla właścicieli apmu to odsetki w banku i tak co miesiąc jest.

Nie polecam tej firmy właściciele nie słowni o swoje zarobione pieniądze trzeba się upominać obiecują nie wiadomo problemy są z wypłatami nigdy pieniędzy niema jak się upomniesz dadzą Ci parę groszy masz tylko robić od świtu do nocy a o pieniądze się nie pytać

Oczekujemy na aktualne sprawozdania odnośnie firmy Musiał Aleksandra Apm-Centre Przedsiębiorstwo Wielobranżowe w mieście Dąbrowa Górnicza. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o pracę u nich, bo nie ma nowych informacji od Was!

Zostaw merytoryczną opinię o Musiał Aleksandra Apm-Centre Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Dąbrowa Górnicza

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad