Opinie o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski Kasprzaka 6 A

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski Kasprzaka 6 A

Nik

Dalej tak samo z tym że obecni przełożeni wiedzę mają na poziomie pakowaczki .przerost formy nad treścią . wydajni pracownicy są na tym samym poziomie płac co nowi .nowa forma równości przy braku motywacji do starania się bo nic się z tego nie ma. awanse i kasiore dostają ludzie którzy nigdy tematem się nie zajmowali .brakuje doswiadczonych pracowników w których firma nigdy nie zainwestowała i odeszli do konkurencji. panuje przekonanie byle się kulało do przodu a czy z błędami poprawkami bałaganem to już nie ważne jest byle jak najtańsza siła robocza bez doświadczenia. to nie firma dla wydajnych doświadczonych pracowników co chcą awansować i się staraja.możesz tyrać jak koń i tak ciągle w tym samym miejscu będziesz a pensja nic nie wzrośnie poza groszowkami jak dla wszystkich. polityka kadrowa i wynagrodzeń to fikcja.no oprócz oczywiście władzy najwyzszej .tam podwyżki są zawsze.

Franio
@Nik

korpo bez duszy,kasa,kasa,kasa a człowiek nic nie wart ,a skąd te grejt pleajsy się wzięły?

Alicja z krainy czarow
@Franio

z zaczarowanego ołöwka

Iwona i Joasia
@Alicja z krainy czarow

a czyjego to ?

Malte
@Nik

W firmie nie masz "tyrać jak koń", lecz najzwyczajniej pracować z sensem. To nie to samo. Można tyrać jak koń i guzik z tego wynika. Jeśli tego nie rozumiesz , to może jest odpowiedź na Twoje problemy. Zapewniam,że nie mam nic wspólnego z "SC Johnson", lecz wysłałem tam CV. Jak odrzucą , żaden problem, zapewne mają lepszych i się nie dziwię, bo firma duża i stabilna. Radziłbym osobiście wziąć pod uwagę "słowo" stabilna. Bo lepsza jest jakaś tam teoretyczna perspektywa, że Cię nie zredukują, niż możliwość zrobienia oszałamiającej kariery, bo czasy trudne. Pozdro i ukłony.

Bezrobotny
@Malte

Trudne czasy to były i se ne wrati. Przy 3 proc bezrobociu w Gorzowie gdzie pracodawcy biją się o pracownikow to faktycznie trudne czasy :) Stabilizacja to teraz dobry pieniądz a nie harytatywne stanowiska przez 30lat z podwyżka 50zl na rok. Tylko zmiana jest niezmienna a praca od kiedy ma być niezmienna

Marko
@Malte

Mogę ci dać stabilizację bez kariery ,chodź na moją żonę będziesz mi gotować w domu za pięćset plus .Stabilnie i bez kariery.

wezyr
@Malte

No i co z tego ze duża i stabilna skoro cały czas szukają pracowników? Nie zastanawia cię to że firma non stop szuka ludzi? Jaki poziom kadry że nie potrafią utrzymać pracownika ? Jaki poziom tych co rekrutują że nie potrafią zrekrutować? I w tych trudnych czasach oni cały czas szukają.

Wiciu.
@wezyr

Ludzie z agencji, zapychają luki a jak są niepotrzebni to dowidzenia. Jaka kariera,..?

miszczu
@Malte

Stabilna firma nie szuka co chwilę pracowników. A Johnson SC powinna mieć na drugie rotacja. Lepiej poszukać dłużej i znaleźć coś normalnego.

Dobry

Otóż potwierdzam firma jest tylko dla rodzin, znajomych,ogólnie jeśli masz tutaj kogoś na wyższym stanowisku dostaniesz pracę bezpośrednio przez firmę. Reszta ludzi musi pracować przez śmieszne agencje pracy pótora roku czekać na wielką łaskę firmy czy przejmie bezpośrednio. Wiem że dużo ludzi po przepracowaniu tego okresu przez agencję nie miało przedłużonej umowy i byli bardzo rozczarowani. Nie ma sensu się tutaj przyjmować przez agencję bo później dostaniesz kopa. Potrzebują tylko taniej siły roboczej a ludzie się nie liczą takie korporacje które przyjmują kilkaset ludzi do pracy nie mają szacunku do nich liczy się przerób i dobra wizytówka firmy.

@Dobry

Dostałam pracę bezpośrednio nie znając nikogo w tej firmie. Proszę jasno komunikować, że zatrudnienie dotyczy pracowników produkcyjnych na najniższych stanowiskach i wymagań wiele nie ma...

@A.

To czemu pracownik agencyjny po przepracowaniu 1.5 roku nie dostaje umowy normalnej tak jak obiecują niektórym. I to jest sprawdzony pracownik . Kłamią jak tylko się ładnie reklamują a rzeczywistość jest inna.

A.

To pytanie raczej do kierownika albo hr, a nie do mnie.

Hm

Ci którzy opisują takie pierdoły że dostali pracę bezpośrednio przez firmę to są podstawione osoby nie wierzcie w ani jedno słowo. A wy co chcecie przez to powiedzieć że dostaliście od razu umowy i czujecie się lepsi od pracownika produkcji. Więc sami widzicie jak od góry jesteśmy traktowani to (usunięte przez administratora) czują się lepsi bo pracują w biurach o przepraszam za dużo napisane oni przecież nie pracują tam od samego rana kawa a jak przyjdzie piątek to która lub który szybciej z zakładu wyjdzie bo przecież wekeend. Powinniście to wy tutaj (usunięte przez administratora) odechciało by wam się wszystkiego same wygody macie a jeszcze narzekają.

@Hm

No nie zgadzam się, proszę nie pisać głupot. Nie jestem podstawioną osobą i nie pracuję w biurze (i dnia też nie zaczynam od kawy). Moim celem nie było pokazanie, że ktoś czuje się lepszy, tylko pokazanie, że mozna dostać umowę. Więc lepiej pisać w swoim imieniu, a nie niczym za cały dział czy firmę. Pozdrawiam, Anna Przybył

Nie polecam osobiście tej firmy chyba że ktoś ma tutaj kogoś z rodziny lub dobrego znajomego to dostaniesz umowę od razu przez firmę. Ludzie którzy przepracowali półtora roku przez agencję zostali zwolnieni dlatego że firma nie chce ich bezpośrednio przejąć. A te pseudo agencje tylko zacierają rączki bo mają z tego dobre profity i pieniądze. Atmosfera ostatnimi czasy się bardzo tutaj popsuła ludzie skaczą sobie do gardeł jeden na drugiego donosi a spróbuj pożartować z jakąś babeczką od razu poleci do góry powie że ją molestujesz i zostaniesz zwolniony. Chora firma i chorzy ludzie

A.

Nie mam w tej firmie nikogo z rodziny, nie miałam wcześniej żadnego znajomego, a dostałam pracę od razu z umową z firmy. Kwestia na jakie stanowisko aplikujesz lub jakie masz doświadczenie.

Specjalista ds. Kadr i Płac

Dotyczy tej firmy w Warszawie. Miałem wrażenie, że rekruterka w ogóle nie była przygotowana do rozmowy z kandydatem. Pytania od czapy i w żaden sposób nie odniesiono się do mojego doświadczenia, konkretnych umiejętności czy specyfiki wykonywanej pracy, by móc to jakoś zestawić i porównać. Rozmowa trwała niecałe 30 minut online. Rekruterka starała się zrobić dobre wrażenie, ale niestety wyszło to dość nieudolnie. Nawet nie udawała, że nie słucha kandydata. A na zapchanie tych kilku minut, odniosła się do benefitów i lokalizacji firmy. Mimo że wysłała wszystkie informacje kilka dni przed spotkaniem i podkreśliłem podczas rozmowy, że wszystko jest dla mnie jasne i można przejść do innych pytań.

- Dlaczego zdecydowałem się na aplikowanie do nich? Skąd ta zmiana w ścieżce kariery? - Jaką wartość dodaną dałbym firmie? (krótko i rzeczowo) - Jak dotychczas współpracowałem z klientami? (krótko i rzeczowo) Zapytano też o potencjalne wynagrodzenie oraz o okres wypowiedzenia.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Winfried 84 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Mazurskie Miody
logo firmy Spawacz/ monter tworzyw sztucznych- praca w Danii
ATN Service ApS
logo firmy ŚLUSARZ (m / k) w Deutsche Bahn (061)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Pracownica

Omijać ten obiekt jak najdalej nie wierzcie w te ich śmieszne ogłoszenia przez agencję że praca lekka przyjemna atmosfera fałsz i zakłamanie. Pracuję tutaj już jakiś czas ale niedługo się z tąd zawijam firma bez przyszłości i perspektyw na poprawę. Tutaj jedynie można dorobić się garba kompletna żenada.

Pracuję tutaj już rok czasu ale takiej żenady, obłudy, fałszu i złej atmosfery to jeszcze nie widziałem. Firma jest poskramiaczem pracowników agencyjnych jak się nie podoba to żegnamy na dalsze mięso czekamy. Dowiedziałem się z pewnych źródeł jak tylko zacznie szaleć pandemia i będzie narastać liczba chorych to pracownicy agencyjni pójdą do zwolnienia. Nie będzie wyjątków dlatego że spadnie im produkcja więcej już nie muszę przedstawiać obrazu tutejszej pracy i atmosfery.

Agencja

Czytam tutaj opinie i wszystko się zgadza co jest opisywane pracownik agencyjny to drugie (usunięte przez administratora) A pracownik firmy to pierwsze (usunięte przez administratora) nie szanują ludzi wyzysk na całego aż do bólu. Moja opinia jest taka omijać tą firmę szerokim łukiem

Miły

Absolutnie odradzam każdemu kto chce tutaj przyjść do pracy mnie potraktowali jak śmiecia. Kiedy pierwszy raz się przyjąłem przez agencję przepracowałem pótora roku a potem zostałem zwolniony. Drugi raz kiedy przyjąłem się przez agencję przerobiłem pól roku i nie przedłużyło umowy. Nie dość że firma wykorzystuje ludzi to agencje pracy również (usunięte przez administratora) na wypłacie. Nie liczą wszystkich godzin pracy i już jest pensja mniejsza. Firma co chwilę przyjmuje ludzi bo co chwilę ich zwalnia na tym polega ich polityka. Ja dobrze wykonywałem swoją pracę byłem chwalony przez lidera i kierownika a na końcu mi podziękowano że nie przedłużyli umowy. Nic dobrego nie mogę napisać o tej firmie ktokolwiek będzie chciał się tutaj przyjąć niech się zastanowi nawet 10 razy bo bardzo się rozczaruje.

Pracownik agencyjny
@Miły

Masz rację w 100%.też ponownie jestem pracownikiem agencyjnym ostatni raz do tego (usunięte przez administratora) zakładu się zatrudniłam. Nie szanują ludzi z 20 letnim stażem a co nas agencyjnych.

Jak powszechnie wiadomo firma (usunięte przez administratora) ludzi na domiar złego lekceważy. A te ogłoszenia to niech wsadzą sobie gdzieś nic w tym prawdy nie ma.

Mieszkaniec

Firma się ogłasza że cały czas potrzebują do pracy. Nie wydaję wam się to dziwne dlaczego taka rotacja jest ludzi bo każdy nowy pracownik który zobaczy jak jest tutaj traktowany natychmiast odchodzi. Z całą odpowiedzialnością odradzam przyjście do tej firmy im bardziej się tutaj starasz tym bardziej ciebie gnębią. Nic nie jest w stanie przekonać kierowników, liderki ,liderów itp że panuje tutaj powszechne leserstwo dlatego że ci co się opierdzielają to albo ich rodziny lub znajomi.

@Mieszkaniec

Masz rację. Jak masz kogoś z rodziny w firmie kto pracuje Odrazu dostajesz umowę przez sj johnson, nawet jeśli nie ma przyjęć to po znajomości Firma przyjmie.. Brak szacunku dla pracownika

Km

Muszę dodać coś od siebie jak powszechnie wiadomo gdy zaczniesz się starać i ciężko pracować to zgnębią ciebie do samego spodu. Kierownictwo i liderzy mają to gdzieś nie warto się wykazywać a jak pokażesz to jesteś ich na każde zawołanie. Osoby które chodzą co 15 minut na faję lub ci którym nie chcę się wogule robić są doceniani i chwaleni. Ile razy próbowałem zwrócić uwagę kierownikowi lub liderowi aby coś z tym zrobił mają to gdzieś masz tyrać a jak się nie podoba to zmień pracę. Nie polecam nikomu tej firmy narobisz się jak głupi a zarobisz grosze. Jest tutaj tyle osób które tylko czekają na świerze mięsko które będzie robić za śmierdzących leserów. Firma oczywiście pięknie się ogłasza ale rzeczywistość jest zupełnie inna ja pracuję tutaj już jakiś czas i gdy mam jechać do tej pracy to szlak mnie trafia że kolejne 8 godzin będę patrzył na nierobów którzy wykorzystują nowych pracowników.

Dzień dobry. Jest rok 2021. Proszę mi powiedzieć, czy cos sie zmieniło w Sj johnson czy dalej tak samo? Czemu pracownik, który pracuje chce pracować a co najważniejsze dobrze pracuje brygadzista tego nie docenia? A taki co nie sprawdza pakuję wszystko, papierosek 20 min, telefonik 8godzin w rączce brygadzista go ceni? Taka osoba dobrze, pracuje, i nie ma zwróconej uwagi. Może dyrekcja, kierownictwo przyjrzało by sie bliżej tematowi.? Ludzie sie boją odzywać bo są potem wyrzucani z Lini albo nie mają umowy przedłużonej. A są to pracownicy firmy.

joszka

No więc od tego czasu jak ja szukałem pracy nic się nie zmieniło. Tam cały czas rotacja. A jeżeli firma cały czas szuka ludzi to pokazuje to co to za firma. Brygadzista? Znam jednego. Przyszedł z krótkim doświadczeniem z jednej z firm kurierskich. Zero pojęcia o kierowaniu ludźmi. O wykształceniu nawet nie wspomnę.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Bama Polska S.C. Johnson. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Ja :)

Z mojego doświadczenia wiem ,że firma pompuje kasę w szkolenia i nie selekcjonuje jak nie jeden prywaciarz kogo przeszkolić np. na wózek widłowy a kogo nie.Pracujesz na linii gdzie taki kwit może być potrzebny ? To bez dyskusji szkolenie, egzamin, papier. Wiadomo najbardziej będą rozczarowani ci którzy za siedzenie chcą coraz więcej kasy, aspiracje kosmiczne ale chęci do pracy żadne. Możliwości rozwoju są jak najbardziej i to dość szerokie w zależności od swoich chęci i umiejętności. Nie od dziś wiadomo,że często decyzje zarządu są odmienne od naszego postrzegania stanu rzeczy lecz to samo jest w pozostałych gorzowskich "mega" firmach więc czy to telewizory, czy tapicerki czy wkładki... trzeba wiedzieć na co nas stać, cenić siebie w realny sposób to i rozwój będzie bo zakłady się rozwijają i nie mogą sobie pozwolić na odstawanie od reszty. Wiem, że w Bamie pracują elity ze stażem 10,15, 20 lat i to na zróżnicowanych stanowiskach i tu nie chodzi o sztuczkę " bo tak wygodniej". Znam tych ludzi osobiście od produkcji po zarząd i powiem, że to są NAPRAWDĘ osoby na odpowiednich stanowiskach. Nie słodzę tej firmie ale troszkę różnych firm już przerobiłem, na wielu gościłem.

Realy
@Ja :)

Pan /Pani Ja to widać kierownicze stanowisko ma albo HR ,superlatyw jednej oponi na tysiące innych jest wszechwidoczny .No moje doświadczenia się z tym mijaja

@Ja :)

Pompuje w filharmonie i inne gwiazdy disco polo :) prywaciarz więcej daje

Heniu

a te ELITY kierownicze stazem 20lat to połowę już musieli zwolnić

Hans
@Heniu

główny kierownik produkcji też ponad 20 lat ,brygadziści na produkcji też ,co się z nimi stało? Reszcie przyjaciół udało się zachować cieple posadki. Tylko czy ryba się nie psuje od głowy ? A głowy ciągle ta same . Mentalność głów też.

Ja :)
@Realy

Więc mamy dwa sprzeczne poglądy. Moje jest nieprawdziwe w Twoich oczach a twoje w moich. Przyznaj, gdzie dłużej miejsca zagrzałeś ? I ile tych negatywnych opinii wystawiłeś ? Stawiam, że podejście do pracy masz typowo GORZOWSKIE : "ja nic nie muszę i za takie pieniądze nie będę pracował ". Uwierz, że są ludzie którzy pracują w jednej firmie kilka lat z tą świadomością, że istnieje wolny rynek pracy. Najgorsze są takie egzemplarze które nie mają za grosz doświadczenia a chcą zarabiać góry pieniędzy mówiąc, że "ja to pierd... i pojadę za granicę zarabiać OJRO". I nie, nie jestem na kierowniczym stanowisku lecz potrafię trzeźwo spojrzeć na sytuację. Z wybacz na co dzień widzę podlotków którzy tylko w gębach są mocni, doświadczenia czy kultury pracy zero a za dwa dni dopada ich rzeczywistość, że jednak trzeba pracować i się zwalniają. Sory ale takie osoby uderzają we mnie doświadczonego pracownika ponieważ są ciągłym obciążeniem.

@Ja :)

Opinia osoby z kadr pisana na zamówienie haha dobra ściema

Robol z bamy

możesz jedynie tyrać misiu na pensje swojego przełożonego który cię nigdy nie dopuści do awansu ani podwyżki, wszystkie lały pójdą na jego konto jak i kasa

Dggrdgg

Powiem tylko tyle nie polecam tej firmy. Fakt faktem jej mozliwosci finansowe sa spoko jak na gorzowski rynek pracy, ale reszta inna to (usunięte przez administratora) Mozna podjac w niej prace, ale zero podwyzek, doceniania pracownika itd

Basia
@Dggrdgg

na gorzowski rynek to mierne warunki finansowe są i jeszcze słabszy socjal

Maciek

Śniło Ci się to chyba??? :d

baśka
@Robol z bamy

Na awans trzeba zasłużyć swoją pracą, a nie tylko siedzeniem na 4literach, bądź chowaniem się po kątach. Jeśli chodzi o podwyżki, są co roku...

baśka
@Basia

Dobrze, że ten socjal jest, bo w innych firmach ten PRL-owski przeżytek już zniknął... :)

Rudy

Rozwiniesz się jak sam siebie przeszkolisz bo najlepsze i najdroższe szkolenia tylko kadra kierownicza zabiera, a reszta to może tylko co najwyżej dostać szybkie szkolenie ustne od tych wyżej o ile wogole im się zechce przekazać wiedzę bo certyfikatami się już zapchali. Żadnego rozwoju nie masz, chyba że będziesz bić się żeby inni udostępnili ci wiedzę, ale tego nie zrobią bo boją się o swoje stołki. Skrzydeł tu nie rozwiniesz i kariery nie zrobisz, nikt nie dopo i cie do stołka, będę cię tępić. Podwyżki nikt Ci nie da, tylko sobie do pensji weźmie. Umowy na stałe to fikcja, nigdy nie dawali i cud się stanie jak dostanies.nawet o nadgodziny trzeba walczyć żeby wypłacili bo problem robią, za sobotę zapłacić, wszystko za dzień wolny. Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Sami karierowicze, koroposzczury i każdy kasę pcha do swojej kieszeni i wykorzystuje ty ch co się dają wykorzystać. Większość z nich jedzie na plecach innych i innych zasługi przypisuje sobie. Obrzucanie guwnem i kopanie dolkuw

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Bama Polska S.C. Johnson? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Wigilia jest dniem płatnym wolnym

Nie polecam, na magazynie daja 2800 podstawy kazdy moze sie tam dostac majac uprawnienia na wozki ale bez doswiadczenia. Ogolnie nowy pracownik ma wieksza stawke niz juz tam pracujacy, soboty pracujace za dzien wolny, liderzy uznajacy sie za bogow, ogolnie (usunięte przez administratora) nie polecam

Magazynier

2800 brutto dodaj a podwyżki po 50 zł co roku czyli po 10 latach 500zl to inflacja szybsza niż podwyżki wyzysk korporacyjny w naszym kochanym kraju

Robi

Nowi mają więcej jak starzy bo za długo tam pracują bez podwyżek i ich pensje co roku pomimo rocznych symbolicznych podwyżek malały a nie rosły w stosunku do najniższej krajowej ,skoro podwyżka najniższej krajowej była o 250 zł a tu o 60 zł to wkoncu pensja spadła do minimalnej.wniosek więc prosty każdy się zwolnił kto mógł z pracowników doświadczonych

Nik
@Robi

do kodaj jeszcze że podwyżki są niemiłe widziane u szefostwa i nikt nie chce nawet o tym słyszec .za to możesz w nagrodę zawsze dostać podwyżkę obowiązków jak ci mało .ludzie to przerabiają cały czas

Tapczan

Zgadza sie

zorro

Chyba żartujesz z tym 2800zł brutto? Firma pisze o sobie używając takich zwrotów jak: wiodący producent, globalne marki, dynamicznie rozwijająca się itp itd. I niby 2800zł brutto? Przecież najniższa krajowa to jest 2600 brutto. Tak że to był żart czy poważnie piszesz? I jeszcze takie pytanko odnośnie nowej hali. Kiedy oni otworzyli tę nową halę? Bo w ogłoszeniach cały czas jest że w związku z budową nowej hali poszukują takich i takich pracowników. To wybudowali ją czy dalej budują?

Gabriela

Wydaje mi się, że 2800 podstawy to całkiem w porządku pensja. A czy oprócz tego macie jakieś premie i dodatki? Jest np. Medicover?

Cozabzdury
@Magazynier

Nie opowiadaj głupot, bo stawka może się zgadza, ale jest kwotą netto, dodatkowo jest dosyć fajny socjal i ostatnio doszedł LuxMed. Skąd wy ludzie wynajdujecie takie beznadziejne informacje? Przestańcie siać głupie ploty

Inny pracownik

Popieram cię, przychodzą ludzie praktycznie bez doświadczenia, dostają więc niż pracownicy którzy robią tam od lat, i nikt weryfikuję ich umiejętności, ostatnio zwolnili dziewczyne bo okazało się że w ogóle nie umie jeździć na wózkach a dostała najwyższą stawkę, na pytanie czemu tak, przełożony powiedział że dobrze się sprzedała na rozmowie kwalifikacyjnej, jeśli chodzi o liderów i wyżej to ci ludzie nic nie umieją zrobić, na proste rzeczy czeka się tu miesiącami ,a jak już im się coś uda zrobić to suty im stają i chodzą się chwalą jakich oni to wielkich rzeczy nie zrobili, (usunięte przez administratora)

Tampampam
@Cozabzdury

2800 brutto jest , pod tym wzgledem zle nie napisal . A co moge dodac od siebie to to ze firma kapusiow . Jestes konfidentem to cos tu osiagniesz

Fifi
@Tampampam

Przykład idzie z góry

Virac
@Tampampam

A firma dalej szuka operatorów wózków widłowych. Wchodzę ci ja na portal ogłoszeniowy a tam ogłoszenie z przed dwóch tygodni. Co tam się dzieje że oni tak ciągle szukają? Albo osoby odpowiedzialne nie potrafią zrekrutować odpowiednich kandydatów albo z przełożonymi coś jest nie tak tam że ludzie uciekają. Dziwię się że zarząd firmy nie przyjrzy się temu bliżej. A 2800 to podejrzewam brutto. Bo tak nie mieli by aż takiego problemu z ludźmi.

@Cozabzdury

Netto to chyba jak sobie nadgodziny codziennie zrobisz i każda sobotę wtedy pół pensji dorobisz ale nie za 8 godzin

Admin

Po przepracowaniu kilku miesiecy w tej firmie stwierdzam, ze nie jest zle. Ludzie jacy tu pracuja sa w porzadku, ale przelozoni na niektorych dzialach to jakas masakra. Rzygac sie chce jak czlowiek pomysli ze rano trzeba do pracy wstac, a co dopiero patrzec przez bite 8 godzin na ich mordy. Zero szacunku dla pracownika. Rozumiem ze kierownik czy brygadzista wymaga duzo od pracownika, to ze oni moga duzo ale przesada jest to zeby mogli tak zeszmacic pracownika a z siebie robia wielkie krolowe. Jesli ktos sie wybiera do tej pracy to powodzenia z tym aby trafili na jakis porządnych ludzi. Noe dosc ze człowiek daje z siebie duzo i pokazuje ze go stać to jeszcze zle bo nie można duzo pokazac bo wtedy sie zacznie. A wyzsi to tylko siedza na kamerach i gapia sie na ciebie.

Malte
@Admin

To w końcu nie jest źle, czy jest?

karol
@Admin

A ci kierownicy to prezentują tam jakiś poziom? Bo zastanawiam się nad tą firmą ale mam tak że lubię być zarządzany jako pracownik (podlegać) ludziom co prezentują jakiś poziom. Wykształcenie, doświadczenie zawodowe, staż pracy, elokwencja... Nie wyobrażam sobie np żeby kierownikiem był jakiś zawodnik który studiów nie ma czy maila nie potrafi poprawnie napisać albo poprawnie się wysłowić. To jak to z nimi jest? Jakiś poziom czy to raczej prostactwo robione z roboli? Czyli koleś przyszedł, popracował, trochę po donosił na innych , trochę tyłki polizał i został przełożonym w ramach zasług!?

Rybak
@karol

sami w sobie są poziomi ;) sługa Pana naszego ;) co robotą się nie zhańbi ale batem chętnie pogania pracownika.musza bo z takimi kwalifikacjami to gdzie indziej kariery już nie zrobią chyba że przy powierzchniach płaskich, a tu darmowe pensyjki

Na hali panuje wazeliniarstwo. Są równi i równiejsi. Tylko wybrani chodzą na kawki i pogaduszki w czasie pracy. Reszta musi (usunięte przez administratora) Tak bywa jak brygadzista to dobry kolega. Trzeba wysłać kogoś na nową halę? Nie ma problemu, któregoś „jelenia” brygadzista wyśle. Bo przecież „śmietanki towarzyskiej” nie ruszy.

Żeby pracować w tej firmie trzeba naprawdę chcieć, bardzo trafnie tu pasuje określenie państwo w państwie, sami ustalają sobie zasady, co chwile coś zmieniają, są bardzo niekonsekwentni w tym co robią a najlepsze jest to że nic z tego dobrego nie wychodzi, i tu przykładem jest rework na drejno, ogólnie nikomu nie polecam

Rysiu

niekonsekwencja to ładnie powiedziane bo to nieudolność i robienie czegoś na zasadzie dopóki się jakoś kula to może być/żywioł brak dobrego planowania i brak dobrych kierowników,stojace linie na nowej hali a na starej też Sajgon, nikt nic nie wie, walą w ciemno

@Rysiu

taki efekt zatrudniania osób niedoświadczonych na stanowiska wyższe których nigdy nie mieli do czynienia. kto to wymyślił?

Arek

@hirek może po prostu jednak nie spełniłeś ich oczekiwań, jeśli mówili ze skontaktują się z wybranymi osobami?

hirek
@Arek

Jak nie spełniłem? W ogłoszeniu są wymienione wymagania. I wszystkie spełniałem. To co wymienili to miałem. A jeżeli chcieli czegoś więcej (np rozmowa uszczegóławiająca) to wypada się umówić i pogadać. A oni serwują co chwilę nowe ogłoszenia. To jest normalna firma? To kogo oni w końcu szukają? Ja rozumiem ze ktoś się nie kontaktuje ze mną bo ma lepszych kandydatów. Ok. Ale jak to się ma do tego jak co chwilę oni szukają ? To jakich lepszych kandydatów mieli jak za 2 -3 tygodnie znowu ogłoszenie i znowu szukają? Z rekrutującymi jest coś nie tak.

Marzenka
@hirek

Hirek, pracownicy HR zazwyczaj poza CV sprawdzają również Internet. Masz Facebooka lub inne konto gdzie aktywnie się udzielasz pod swoim imieniem i nazwiskiem? Może masz zdjęcia z imprezy sprzed 10lat gdzie wciągasz nosem koks haha ???????? :)

Lisek
@Arek

Za wysoki poziom pracownika jest zagrożeniem władzy niemiłe widziany tu haha i trudnym do sterowania pracownikiem

Waldek
@hirek

Widać, że Twoje doświadczenie w poszukiwaniu pracy jest minimalne. Ja wysyłałem mnóstwo cv na stanowiska, gdzie spełniałem wszystkie kryteria, a wierz mi, często te kryteria nie były takie proste do spełnienia - i nic. Zero odzewu. To normalna sytuacja i Twoje oburzenie na to, że jakaś firma nie odpowiedziała na Twoje cv, jest po prostu zabawne. To naprawdę nie funkcjonuje tak, że szukają człowieka z Twoim doświadczeniem i twoimi kwalifikacjami, no to wysyłasz cv, zapraszają Cię na rozmowę i masz pracę.

Urząd pracy

@Waldek

Baju baju baju :) wysłałeś i nadal w banie pracujesz czy wysłałeś do bramy i tam pracujesz :) czy wydaje ci się że wysłałeś :)

Hirek
@Waldek

Gdzie to widzisz? Przez czarodziejska kulę? W firmie widzicie co chcecie zobaczyć a nie widzicie co wam niewygodne ot cała prawda

Czy w obrębie jednego działu w Bama Polska S.C. Johnson są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Grześ

(usunięte przez administratora) jak endomondo całą zmianę nabija kilometry i zbiera plotki, tu podpatrzy, tu podsłucha i strzela z ucha do góry, wazelinka posmaruje i lajcik ma.

Perła

chyba w marzeniach jak sobie pomarzysz i co się przyśni haha

Zostaw merytoryczną opinię o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 1 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.